Fout op de pagina:

Error type: [8] Undefined index: huidig-seizoen /var/www/vhosts/vvog.nl/httpdocs/website/vvog/pages/teams/historie.php on line 127

PHP 5.4.16 (Linux)

VVOG | Teams

Dit is de teampagina van VVOG 1 in het seizoen 2017-2018

Begeleiding

Henri Brink

Assistant-trainer

Marcel Foppen

Materiaalman

Jefta Gakes

Hersteltrainer

Hennie in 't Hof

Trainer/coach

Arjan Leichtenberg

Keeperstrainer

Goossen Luytjes

Teammanager

Klaas uit de Bosch

Teammanager

Kees van der Hooning

Fysio

Spelers

Jeffrey Arends

Melvin Betzold

Wesley Bies

Pernelly Biya

Wilko Braam

Jaime Bruinier

Guido de Graaf

Roelof de Groot

Wesley de Klein

Sam Doeve

Zakaria Fadili

Yorick Hogetoorn

Frank Hol

Jan Jurriƫn Hop

Moustafa Kalkan

Harrie Kersten

Frans Koornberg

Hein Kort

Oussama Labari

Tim Muller

Denilcon Ramazan

Jeffrey Snijders

Desmond Sturing

Joshua Tijdens

Rob van der Sluijs

Tijmen van Straten

Thomas Vossebelt

 

0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 3e divisie A

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Spakenburg 34 22 5 7 71 68-32 +36
2 Scheveningen 34 20 5 9 65 68-44 +24
3 DVS'33 Ermelo 34 19 5 10 62 74-37 +37
4 Jong Almere City FC 34 18 7 9 61 73-54 +19
5 Jong FC Groningen 34 17 7 10 58 72-34 +38
6 Quick Boys 34 18 4 12 58 63-45 +18
7 Jong FC Volendam 34 18 2 14 56 60-48 +12
8 ODIN 59 34 14 7 13 49 56-51 +5
9 DOVO 34 13 10 11 49 54-52 +2
10 Jong FC Twente 34 14 6 14 48 52-45 +7
11 ASWH 34 12 11 11 47 52-51 +1
12 Harkemase Boys 34 14 4 16 46 55-56 -1
13 VVOG 34 11 9 14 42 36-51 -15
14 ONS Sneek 34 10 7 17 37 62-88 -26
15 Capelle 34 9 8 17 35 44-57 -13
16 Spijkenisse 34 7 12 15 33 56-83 -27
17 ACV 34 9 5 20 32 57-83 -26
18 Magreb '90 34 2 4 28 3 31-122 -91

Uitslagen

#Team123456789101112131415161718
1Spakenburg0-22-11-32-12-02-01-23-00-02-13-03-01-15-22-14-06-1
2Scheveningen0-10-14-31-20-01-03-22-21-01-15-03-07-22-01-12-14-1
3DVS'33 Ermelo5-11-04-10-00-31-21-34-03-20-00-11-12-06-13-02-05-0
4Jong Almere City FC1-43-11-42-01-40-11-12-02-12-02-44-24-22-28-15-12-0
5Jong FC Groningen1-21-23-20-11-12-10-02-23-05-02-35-01-03-16-05-19-0
6Quick Boys0-32-40-12-30-20-11-01-02-01-13-21-27-00-23-13-41-0
7Jong FC Volendam2-00-10-21-31-03-23-21-11-43-01-03-03-11-32-14-28-1
8ODIN 591-01-31-21-41-20-12-02-51-30-01-10-02-22-01-14-01-0
9DOVO2-22-31-02-01-11-21-31-41-03-21-01-03-30-02-23-02-0
10Jong FC Twente2-01-31-01-13-23-24-01-20-12-20-11-13-22-10-11-04-1
11ASWH2-20-34-11-00-10-10-53-23-22-11-30-04-11-01-12-09-0
12Harkemase Boys0-23-10-11-12-10-12-14-21-20-31-20-02-32-33-11-25-1
13VVOG0-23-00-63-31-00-11-00-11-01-01-11-11-21-20-32-13-0
14ONS Sneek0-41-32-31-11-11-43-20-23-34-23-12-53-20-25-14-13-0
15Capelle1-21-11-10-10-21-10-02-32-01-11-21-41-24-11-21-00-1
16Spijkenisse0-22-02-21-22-23-53-42-62-22-20-03-00-33-02-22-12-2
17ACV0-05-23-21-21-32-42-12-31-21-31-13-12-22-24-15-33-3
18Magreb '900-21-21-72-20-31-41-22-00-50-12-50-20-22-40-45-53-5

 

KNVB beker kwalificatieronde 1 kwalificatieronde 1 BV

Uitslagen

BuitenpostZSV4-3
VVOGGemert2-0
CapelleNuenen6-0
Ter LeedeDHC2-0
ACVHercules0-3
DongenDOVO5-2
Sparta NijkerkPurmersteijn3-0
ADO '20Spakenburg1-1
AjaxOJC Rosmalen3-1
ChevremontSwift1-3
JVC CuijkSDC Putten0-0
Groene SterScheveningen1-2
BVV/Timmermans InfraStaphorst1-5
EVVd'Olde Veste4-1
 

KNVB beker kwalificatieronde 2 kwalificatieronde 2 BV

Uitslagen

ACVDongen
ACVDOVO
HerculesDongen2-2
HerculesDOVO
SwiftHBS3-0
DFS svONS Sneek1-2
CapelleAltius6-1
UNABVV/Timmermans Infra
VVSBd'Olde Veste
VVSBEVV3-3
LiendenHHC Hardenberg0-1
ChevremontHBS
Groene SterSpijkenisse
QuickTer Leede2-3
QuickDHC
OJC RosmalenBe Quick 1887
NuenenAltius
Harkemase BoysPurmersteijn
BarendrechtGemert
Meern DeVC Vlissingen1-1
GVVVMagreb '907-0
Excelsior MFC Lisse1-1
NoordwijkIJsselmeervogels3-2
Quick '20csv Apeldoorn0-1
AjaxBe Quick 18871-1
UNAStaphorst0-0
Blauw Geel'38/JUMBOADO '20
ODIN 59JVC Cuijk
ODIN 59SDC Putten1-3
BuitenpostGenemuiden SC0-2
ZSVGenemuiden SC
DVS'33 ErmeloQuick Boys1-2
ASWHHoek1-3
Achilles '29OFC3-2
TECRijnsb.Boys1-1
Kon. HFCWestlandia4-0
AFCDijk De0-2
ScheveningenSpijkenisse0-0
Harkemase BoysSparta Nijkerk0-0
BarendrechtVVOG1-0
HSC '21Zwaluwen0-1
Blauw Geel'38/JUMBOSpakenburg3-2