Teamfoto VVOG 1

Dit is de teampagina van VVOG 1 in het seizoen 2018-2019

Begeleiding

Peter Bensing

Ass. materiaalman

Wilbert Broekhuizen

Fysio

Freek Hoogezand

Materiaalman

Hennie in't Hof

Trainer

Arjan Leichtenberg

Keeperstrainer

Goossen Luytjes

Teammanager

Reind Poolen

Ass. materiaalman

Robin Schreuder

Fysio

Wim ten Hove

Ass. materiaalman

Klaas uit de Bosch

Teammanager

Rob van der Sluijs

Hersteltrainer

Spelers

Mike Ahrens

middenveld

Melvin Betzold

doelman

Pernelly Biya

aanval

Wilko Braam

middenveld

Jaime Bruinier

middenveld

Jeroen Buitenhuis

aanval

Roelof de Groot

verdediging

Zakaria Fadili

verdediging

Yorick Hogetoorn

verdediging

Jan-Jurriƫn Hop

verdediging

Harrie Kersten

middenveld

Gijs Keuning

aanval

Yasin Kurt

middenveld

Oussama Labari

aanval

Cafiano Latupeirissa

aanval

Rihairo Meulens

aanval

Tim Muller

verdediging

Wouter Polhoud

doelman

Kevin Rijnvis

doelman

Jeffrey Snijders

middenveld

Desmond Sturing

verdediging

Hayrullah Tekin

middenveld

Joshua Tijdens

aanval

Tijmen van Straten

aanval

Thomas Vossebelt

middenveld

 

0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 3e divisie A

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Noordwijk 34 25 5 4 80 94-41 +53
2 Quick Boys 34 22 6 6 72 84-40 +44
3 DVS'33 Ermelo 34 21 5 8 68 102-47 +55
4 Hoek 34 19 7 8 64 82-55 +27
5 FC Groningen 2 34 17 7 10 58 66-39 +27
6 Harkemase Boys 34 17 6 11 57 68-59 +9
7 ASWH 34 16 7 11 55 74-54 +20
8 SteDoCo 34 17 4 13 55 65-56 +9
9 ODIN 59 34 17 3 14 54 71-66 +5
10 FC Lisse 34 16 3 15 51 62-64 -2
11 DOVO 34 14 6 14 48 76-66 +10
12 Ajax 34 12 5 17 41 52-61 -9
13 ONS Sneek 34 12 3 19 39 57-58 -1
14 VVOG 34 9 8 17 35 41-72 -31
15 Eemdijk 34 9 2 23 29 51-87 -36
16 SJC 34 8 2 24 26 50-105 -55
17 De Dijk 34 4 7 23 19 49-111 -62
18 Achilles '29 34 4 8 22 16 44-107 -63

Uitslagen

#Team123456789101112131415161718
1Noordwijk1-15-01-1     4-12-10-12-30-14-36-22-16-14-04-14-14-0
2Quick Boys2-01-01-2     4-11-12-11-13-05-05-13-10-26-32-03-06-0
3DVS'33 Ermelo1-23-04-2     0-25-11-04-39-13-13-10-01-15-06-36-05-0
4Hoek2-33-31-2     4-02-12-02-02-00-24-22-12-13-23-14-34-4
5FC Groningen 2                                                                                     
6Harkemase Boys1-21-42-24-2     4-22-00-24-03-11-12-14-11-13-23-17-1
7ASWH3-32-01-12-2     2-32-31-33-21-00-21-02-06-03-11-44-1
8SteDoCo2-20-21-20-0     4-10-13-22-51-22-03-12-23-25-13-14-0
9ODIN 592-44-10-40-1     2-13-52-11-21-01-32-25-22-51-03-51-0
10FC Lisse1-11-21-13-2     2-02-20-30-33-23-10-14-04-32-03-15-0
11DOVO2-41-14-20-1     4-21-34-02-20-34-22-11-13-03-31-13-3
12Ajax0-21-20-23-1     0-22-24-21-22-03-02-32-11-00-01-12-0
13ONS Sneek1-20-21-31-5     1-22-32-42-02-11-20-27-04-14-33-14-0
14VVOG0-21-42-00-1     0-00-41-20-52-12-10-02-12-03-02-24-1
15Eemdijk1-31-30-90-3     4-11-00-10-23-01-55-30-10-12-36-20-2
16SJC1-30-50-61-2     2-30-36-32-42-11-82-11-42-10-52-14-2
17De Dijk1-52-21-51-9     1-40-72-41-30-44-32-50-23-30-13-13-3
18Achilles '291-33-51-63-3     1-12-10-11-32-42-52-12-22-21-32-41-0

 

0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 3e divisie 3e divisie zat

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Ajax 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Jong Almere City FC 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Barendrecht 0 0 0 0 0 0-0 0
4 DOVO 0 0 0 0 0 0-0 0
5 DVS'33 Ermelo 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Excelsior'31 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Goes 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Harkemase Boys 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Hoek 0 0 0 0 0 0-0 0
10 FC Lisse 0 0 0 0 0 0-0 0
11 ODIN 59 0 0 0 0 0 0-0 0
12 ONS Sneek 0 0 0 0 0 0-0 0
13 Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0-0 0
14 SteDoCo 0 0 0 0 0 0-0 0
15 Ter Leede 0 0 0 0 0 0-0 0
16 VVOG 0 0 0 0 0 0-0 0
17 VVSB 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

#Team1234567891011121314151617
1Ajax
2Jong Almere City FC
3Barendrecht
4DOVO
5DVS'33 Ermelo
6Excelsior'31
7Goes
8Harkemase Boys
9Hoek
10FC Lisse
11ODIN 59
12ONS Sneek
13Sparta Nijkerk
14SteDoCo
15Ter Leede
16VVOG
17VVSB

 

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2 kwalificatieronde 2 BV

Uitslagen

AlcidesVVOG2-0
DOVOQuick Boys3-0
Rijnsb.BoysAjax3-1
DZC '68Scheveningen0-2
DFS svBarendrecht1-1
SpakenburgWittenhorst 14-1
JVC CuijkKon. HFC2-3
GVVVTEC0-3
Te WerveMarvilde1-1
StaphorstHSC '211-1
HerculesASWH0-4
RKAV VolendamEVV0-0
Groene SterLienden2-1
Blauw Geel'38/JUMBOUrk0-1
SJCFC Lisse0-2
HHC HardenbergOFC0-3
UNAEemdijk2-4
OJC ROSMALENFlevo Boys1-1
Uno AnimoVVSB1-6
GemertHoek1-1
FC 's-GravenzandeExcelsior M1-2
HBSONS Sneek2-3
Achilles '29Harkemase Boys1-6
ODIN 59Dongen1-0
WestlandiaSteDoCo2-1
De TreffersDVS'33 Ermelo1-1
IJsselmeervogelsNoordwijk2-2
 

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1 kwalificatieronde 1 BV

Uitslagen