Het programmaoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.

Kleedkamer indeling

Leiders kunnen zich voor de wedstrijd melden bij het wedstrijdsecretariaat voor de kleedkamerindeling.

Je ziet nu het programma van alle VVOG teams. Wil je het programma van 1 specifiek team, kies dan uit de lijst het juiste team.

Zaterdag

23-03-2019

         
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1De Dijk14:301 M.A. (Marcel) Roeleveld Comp
VVOG 2DVS'33 Ermelo 211:451 J.K.S. (Jaap) Siertsema Comp  
VVOG 4csv Apeldoorn 514:303 E. (Ergun) Dülger Comp  
VVOG 8EFC '58 514:306 Zelf regelen Comp  
VVOG JO19-1Nieuwland ASC JO19-114:304 A.C.A. (Andre) Holtmaat Comp
VVOG JO19-4Nunspeet JO19-212:303 Afgeschermd Comp  
VVOG JO17-2Sparta Nijkerk JO17-214:307 Afgeschermd Comp  
VVOG JO17-3Zeewolde JO17-412:307 J (Jan) Huijer Comp  
VVOG JO15-3WVF JO15-312:306 N. (Niels) Gijsbertsen Comp
VVOG JO15-4Lelystad '67 JO15-610:307 J.A.H. (Arjan) Allon Comp  
VVOG JO15-6BAS JO15-2G10:306 Afgeschermd Comp  
VVOG JO13-2Zwart Wit '63 JO13-208:303 M. (Mark) van Wijk Comp  
VVOG JO13-4Lelystad '67 JO13-511:304 Afgeschermd Comp  
VVOG JO12-3VVOG JO12-210:004A J. (Jesse) Wiertz Comp  
VVOG JO11-1Epe JO11-1G08:304A Afgeschermd Comp  
VVOG JO11-4DVS'33 Ermelo JO11-2M08:304B Afgeschermd Comp  
VVOG JO10-3WVF JO10-310:305b Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-4FC Horst JO10-310:305c Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-5Unicum JO10-610:305a Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-1Blauw Geel '55 JO9-209:005b Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-4Swift '64 JO9-210:005d Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-1SDC Putten JO8-208:305a Speler JO15-6 Comp  
VVOG JO8-2Lelystad '67 JO8-108:305c Speler JO15-6 Comp  
VVOG JO8-5Hoevelaken JO8-509:005d Speler JO15-3 Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
Zeewolde 3VVOG 313:00   Comp  
SDC Putten 9VVOG 612:30   Comp  
DVS'33 Ermelo 14VVOG 712:45   Comp  
SDC Putten JO19-1VVOG JO19-214:30   Comp  
FC Zutphen JO17-1VVOG JO17-112:30   Comp  
Zeewolde JO15-1GVVOG JO15-110:30   Comp  
Nunspeet JO15-2VVOG JO15-210:15   Comp  
asv Dronten JO15-3VVOG JO15-512:30   Comp  
Vierhouten'82 JO15-1GVVOG JO15-710:15   Comp  
CDW JO13-1VVOG JO13-112:45   Comp  
DVS'33 Ermelo JO12-1VVOG JO12-108:45   Comp  
VVOG JO12-3VVOG JO12-210:00 J. (Jesse) Wiertz Comp  
DVS'33 Ermelo JO11-1VVOG JO11-208:45   Comp  
ESC JO11-6VVOG JO11-308:30   Comp  
Hoevelaken JO10-1VVOG JO10-109:45   Comp  
asv Dronten JO10-2VVOG JO10-209:45   Comp  
EZC '84 JO10-1VVOG JO10-608:30   Comp  
Zeewolde JO9-2VVOG JO9-208:30   Comp  
VVOP JO9-3VVOG JO9-309:30   Comp  
NSC Nijkerk JO9-2VVOG JO9-310:00   Comp  
Batavia '90 JO9-4VVOG JO9-508:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO8-6VVOG JO8-308:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO8-4VVOG JO8-608:30   Comp  
WVF MO19-1VVOG MO19-113:45   Comp  
't Harde MO15-1VVOG MO15-110:15   Comp  
Batavia '90 G1VVOG G111:30   Comp  

Zaterdag

30-03-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1SJC14:301 N.B. (Nick) Smit Comp  
VVOG 2OWIOS 211:451 E. (Erwin) Heijmeriks Comp  
VVOG 4Hoevelaken 314:304   Comp  
VVOG 7SDC Putten 1314:30   Comp  
VVOG JO15-3Be Quick '28 JO15-312:306   Comp
VVOG JO15-6Hulshorst JO15-2G11:303   Beker  
VVOG JO13-4Unicum JO13-310:30   Oefen  
VVOG JO11-3DVS'33 Ermelo JO11-2M09:304A   Comp  
VVOG JO10-1PEC Zwolle JO10-208:305a Zelf regelen Beker  
VVOG JO9-3Sparta Nijkerk JO9-310:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3Hoevelaken JO9-310:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-2Unicum JO8-208:30   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG MO19-1Nunspeet MO19-112:302   Comp  
VVOG MO15-1Sparta Nijkerk MO15-108:30   Comp  
Rood-Wit '58 5VVOG 814:30   Comp  
Hoevelaken JO17-1VVOG JO17-113:00   Comp  
DVS '33 Ermelo jo15-1VVOG JO15-110:30   Oefen  
Unicum JO13-2VVOG JO13-208:30   Comp  
FC Horst JO12-1VVOG JO12-110:30   Comp  
Hulshorst JO11-4MVVOG JO11-410:15   Oefen  
SDC Putten JO10-3VVOG JO10-209:30   Comp  
SDC Putten JO10-5VVOG JO10-410:30   Comp  
Hoevelaken JO8-2VVOG JO8-609:45   Comp  
DTS '35 Ede MO17-1VVOG MO17-110:15   Comp  

Zaterdag

06-04-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 6Lelystad '67 312:307   Comp  
VVOG 7DVS'33 Ermelo 1314:306   Comp  
VVOG JO19-2BAS JO19-114:303   Comp  
VVOG JO17-1Lelystad '67 JO17-114:301   Comp  
VVOG JO15-2Swift '64 JO15-111:306   Comp  
VVOG JO15-5Unicum JO15-410:302   Comp  
VVOG JO15-7WWNA JO15-110:307   Comp  
VVOG JO13-1Unicum JO13-112:304   Comp  
VVOG JO12-2DVS'33 Ermelo JO12-610:304A   Comp  
VVOG JO11-2Sparta Nijkerk JO11-308:304B   Comp  
VVOG JO11-4Batavia '90 JO11-409:004A   Comp  
VVOG JO10-1Zwart Wit '63 JO10-110:005d Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-5Lelystad '67 JO10-210:305c Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-6SDC Putten JO10-410:305a Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-2Nunspeet JO9-209:005b Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3Hoevelaken JO9-210:005b Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3Rood-Wit '58 JO9-2G10:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-3Hulshorst JO8-108:305d   Comp  
VVOG JO8-4VVOP JO8-308:305b   Comp  
VVOG JO8-6Zeewolde JO8-509:005a   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG MO19-1IJVV MO19-114:304   Comp  
VVOG MO17-1VVOP MO17-111:301   Comp  
HoekVVOG 114:30   Comp  
Sparta E. 2VVOG 212:00   Comp  
EFC '58 3VVOG 412:30   Comp  
Hoevelaken 6VVOG 515:00   Comp  
FC Horst 5VVOG 814:30   Comp  
Vriendenschaar JO19-1VVOG JO19-112:30   Comp
ZAC JO19-5VVOG JO19-415:30   Comp  
VVOP JO17-1VVOG JO17-215:00   Comp  
Hoevelaken JO17-4VVOG JO17-313:00   Comp  
asv Dronten JO15-1VVOG JO15-111:00   Comp  
BAS JO15-1VVOG JO15-309:00   Comp
Sparta Nijkerk JO15-6VVOG JO15-412:15   Comp  
asv Dronten JO15-6GVVOG JO15-611:00   Comp  
ESC JO13-1VVOG JO13-210:00   Comp  
SDV Barneveld JO13-4VVOG JO13-411:00   Comp  
SDV Barneveld JO12-1VVOG JO12-109:45   Comp  
Hoevelaken JO12-4VVOG JO12-308:30   Comp  
csv Apeldoorn JO11-1VVOG JO11-110:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO11-2MVVOG JO11-308:45   Comp  
OWIOS JO10-1VVOG JO10-310:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO10-3VVOG JO10-409:30   Comp  
Unicum JO9-1VVOG JO9-109:30   Comp  
Hoevelaken JO8-1VVOG JO8-108:30   Comp  
SDC Putten JO8-2VVOG JO8-209:30   Comp  
SDC Putten JO8-3VVOG JO8-510:30   Comp  

Vrijdag

12-04-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 35+1VVOG 35+219:30   Comp  
VVOG 35+1NSC Nijkerk 35+120:30   Comp  
VVOG 35+2Zeewolde 35+220:30   Comp  
VVOG VR30+1IJVV VR30+120:30   Comp  
Zeewolde 35+2VVOG 35+120:00   Comp  
VVOG 35+1VVOG 35+219:30   Comp  
NSC Nijkerk 35+1VVOG 35+220:00   Comp  
SV Vaassen VR30+1VVOG VR30+119:30   Comp  
FC Horst VR30+1VVOG VR30+120:00   Comp  

Zaterdag

13-04-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1ODIN 5914:301   Comp  
VVOG 2Excelsior '31 211:451   Comp  
VVOG 3SDV Barneveld 614:303   Comp  
VVOG 4SDC Putten 514:305   Comp  
VVOG 5Hierden 512:307   Comp  
VVOG 8Unicum 514:306   Comp  
VVOG JO19-1Victoria JO19-114:304   Comp
VVOG JO19-4IJVV JO19-312:306   Comp  
VVOG JO17-2Veensche Boys JO17-114:307   Comp  
VVOG JO17-3Unicum JO17-512:303   Comp  
VVOG JO15-1Lelystad '67 JO15-112:304   Comp  
VVOG JO15-4VVOP JO15-310:306   Comp  
VVOG JO15-6Sparta Nijkerk JO15-610:303   Comp  
VVOG JO13-2Sparta Nijkerk JO13-209:307   Comp  
VVOG JO12-1FC Horst JO12-108:304A   Comp  
VVOG JO12-3Unicum JO12-509:003A   Comp  
VVOG JO11-1DTS Ede JO11-1G08:304B   Comp  
VVOG JO11-3VVOG JO11-409:003B   Comp  
VVOG JO10-3Lelystad '67 JO10-110:305b Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-4SDC Putten JO10-510:305a Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-1DVS'33 Ermelo JO9-109:005a Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-4Hierden JO9-310:005b Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-1Zeewolde JO8-208:305c   Comp  
VVOG JO8-2SDC Putten JO8-108:30   Comp  
VVOG JO8-5VVOG JO8-309:005d   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG MO19-1HHC Hardenberg MO19-114:252   Comp  
VVOG G1ZVV '56 G110:004A   Comp  
Nunspeet 5VVOG 613:00   Comp  
Elspeet 5VVOG 715:00   Comp  
Swift '64 JO19-1VVOG JO19-212:45   Comp  
Dos Kampen JO17-1VVOG JO17-112:30   Comp  
OWIOS JO15-1VVOG JO15-210:30   Comp  
Hulshorst JO15-2GVVOG JO15-510:00   Comp  
asv Dronten JO15-5VVOG JO15-711:00   Comp  
Sparta Nijkerk JO13-1VVOG JO13-110:30   Comp  
SDC Putten JO12-5VVOG JO12-208:30   Comp  
Terschuurse Boys JO11-1VVOG JO11-209:00   Comp  
VVOG JO11-3GVVOG JO11-409:00   Comp  
SP Teuge JO10-1VVOG JO10-109:45   Comp  
asv Dronten JO10-5VVOG JO10-508:30   Comp  
Beekbergen JO10-2VVOG JO10-609:55   Comp  
NSC Nijkerk JO9-1VVOG JO9-210:00   Comp  
Sparta Nijkerk JO9-4VVOG JO9-308:30   Comp  
SDC Putten JO9-3VVOG JO9-310:30   Comp  
Rood-Wit '58 JO9-3GVVOG JO9-510:30   Comp  
VVOG JO8-5VVOG JO8-309:00   Comp  
Sparta Nijkerk JO8-7VVOG JO8-408:30   Comp  
Barneveld JO8-1GVVOG JO8-609:00   Comp  
Sparta Nijkerk MO17-2VVOG MO17-111:00   Comp  
Rood-Wit '58 MO15-1VVOG MO15-109:00   Comp  

Zaterdag

20-04-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO17-1SV Twello JO17-112:154   Comp  
VVOG JO15-4EFC '58 JO15-210:303   Comp  
VVOG JO12-1DVS'33 Ermelo JO12-110:304A   Comp  
VVOG JO10-1WSV JO10-110:305a Zelf regelen Comp  
VVOG MO17-1Blauw Geel '55 MO17-111:30 Afgeschermd Comp  
ONS SneekVVOG 115:00   Comp  
SDV Barneveld 2VVOG 212:15   Comp  
Sparta Nijkerk 6VVOG 415:00   Comp  
csv Apeldoorn 7VVOG 715:30   Comp  
Bennekom JO13-1VVOG JO13-110:15   Comp  
Batavia '90 JO13-1VVOG JO13-210:00   Comp  
Elspeet JO13-1VVOG JO13-409:15   Oefen  
FC Horst JO10-3VVOG JO10-410:00   Comp  
Unicum JO9-2VVOG JO9-208:30   Comp  
Edesche Boys JO9-1VVOG JO9-310:00   Comp  
KHC G1VVOG G112:00   Comp  

Vrijdag

26-04-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 35+1Zeewolde 35+219:30   Comp  
VVOG 35+1VVOG 35+220:00   Comp  
VVOG 35+2Zeewolde 35+220:30   Comp  
VVOG VR30+1IJVV VR30+120:30   Comp  
NSC Nijkerk 35+1VVOG 35+120:30   Comp  
NSC Nijkerk 35+1VVOG 35+219:30   Comp  
VVOG 35+1VVOG 35+220:00   Comp  
FC Horst VR30+1VVOG VR30+119:30   Comp  
SV Vaassen VR30+1VVOG VR30+120:00   Comp  

Zaterdag

04-05-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Noordwijk14:301   Comp  
VVOG 6Batavia '90 312:30   Comp  
VVOG 7Hulshorst 414:30   Comp  
VVOG JO19-2FC Horst JO19-114:30   Comp  
VVOG JO15-2VIOS V. JO15-111:30   Comp  
VVOG JO15-7KCVO JO15-210:30   Comp  
VVOG JO13-2Zeewolde JO13-308:30   Comp  
VVOG JO12-1Unicum JO12-208:30   Comp  
VVOG JO11-3Veensche Boys JO11-309:00   Comp  
VVOG JO11-4ESC JO11-610:00   Comp  
VVOG JO10-1DVS'33 Ermelo JO10-111:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-2Sparta Nijkerk JO10-411:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-4Hulshorst JO10-110:15 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-6csv Apeldoorn JO10-311:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-2Batavia '90 JO9-109:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3Zeewolde JO9-409:45 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3Bennekom JO9-410:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-5WHC JO9-5M09:45 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-1VVOG JO8-208:30   Comp  
VVOG JO8-3SDC Putten JO8-308:30   Comp  
VVOG JO8-6DVS'33 Ermelo JO8-309:00   Comp  
VVOG MO17-1SDS' 55 MO17-111:30   Comp  
VVOG MO15-1EFC '58 MO15-108:30   Comp  
Hulshorst 2VVOG 312:00   Comp  
DVS'33 Ermelo 5VVOG 412:45   Comp  
Batavia '90 4VVOG 512:00   Comp  
Sparta Nijkerk 11VVOG 815:00   Comp  
Sparta Nijkerk JO19-1VVOG JO19-115:00   Comp
CSV'28 JO19-3VVOG JO19-415:00   Comp  
Hierden JO17-1VVOG JO17-212:15   Comp  
Zeewolde JO17-5VVOG JO17-311:15   Comp  
CSV '28 JO15-1GVVOG JO15-110:45   Comp  
SC Genemuiden JO15-2VVOG JO15-310:30   Comp
Zwart Wit '63 JO15-3GVVOG JO15-608:45   Comp  
Lelystad '67 JO13-4VVOG JO13-410:15   Comp  
Zwart Wit '63 JO12-3VVOG JO12-308:45   Comp  
Sparta Nijkerk JO11-4VVOG JO11-209:30   Comp  
FC Horst JO9-1VVOG JO9-109:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO9-3VVOG JO9-410:00   Comp  
VVOG JO8-1VVOG JO8-208:30   Comp  
Lunteren JO8-3VVOG JO8-409:00   Comp  
Nunspeet JO8-3VVOG JO8-508:45   Comp  
Nunspeet MO19-1VVOG MO19-113:00   Comp  
't Harde G1VVOG G111:30   Comp  

Vrijdag

10-05-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 35+1Zeewolde 35+220:00   Comp  
VVOG 35+2VVOG 35+120:30   Comp  
VVOG VR30+1SV Vaassen VR30+120:30   Comp  
NSC Nijkerk 35+1VVOG 35+119:30   Comp  
VVOG 35+2VVOG 35+120:30   Comp  
Zeewolde 35+2VVOG 35+219:30   Comp  
NSC Nijkerk 35+1VVOG 35+220:00   Comp  
IJVV VR30+1VVOG VR30+119:30   Comp  
FC Horst VR30+1VVOG VR30+120:00   Comp  

Zaterdag

11-05-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2DETO 211:45   Comp  
VVOG 3Stroe 314:30   Comp  
VVOG 4SDC Putten 614:30   Comp  
VVOG 5EFC '58 412:30   Comp  
VVOG 8Unicum 614:30   Comp  
VVOG JO19-1Waterwijk asc JO19-114:30   Comp
VVOG JO19-4Sparta Nijkerk JO19-312:30   Comp  
VVOG JO17-2asv Dronten JO17-214:30   Comp  
VVOG JO17-3Veensche Boys JO17-212:30   Comp  
VVOG JO15-1Robur et Velocitas JO15-112:30   Comp  
VVOG JO15-3Berkum JO15-310:35   Comp
VVOG JO15-5Sparta Nijkerk JO15-510:30   Comp  
VVOG JO15-6VVOP JO15-310:30   Comp  
VVOG JO13-1PVCV JO13-112:30   Comp  
VVOG JO13-4NSC Nijkerk JO13-111:30   Comp  
VVOG JO12-3asv Dronten JO12-408:30   Comp  
VVOG JO11-2VVOP JO11-308:30   Comp  
VVOG JO11-4Veensche Boys JO11-310:00   Comp  
VVOG JO10-1Unicum JO10-109:45 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-3Dos Kampen JO10-210:15 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-1Zeewolde JO9-109:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-2Hoevelaken JO8-108:30   Comp  
VVOG JO8-4Hoevelaken JO8-408:30   Comp  
VVOG JO8-5Sparta Nijkerk JO8-609:00   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG G1HTC G110:00   Comp  
Quick BoysVVOG 115:00   Comp  
Hierden 4VVOG 612:30   Comp  
De Veluwse Boys 3VVOG 714:30   Comp  
Robur et Velocitas JO17-1VVOG JO17-115:30   Comp  
csv Apeldoorn JO15-3VVOG JO15-211:30   Comp  
Epe JO15-4GVVOG JO15-709:00   Comp  
SDC Putten JO12-1VVOG JO12-110:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO12-5VVOG JO12-210:00   Comp  
SDC Putten JO11-1VVOG JO11-110:00   Comp  
Batavia '90 JO11-4VVOG JO11-310:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO10-2VVOG JO10-210:00   Comp  
Zwart Wit '63 JO10-3GVVOG JO10-408:45   Comp  
Nunspeet JO10-4VVOG JO10-509:45   Comp  
DVS'33 Ermelo JO10-3VVOG JO10-610:00   Comp  
Reaal Dronten JO9-1VVOG JO9-309:30   Comp  
Elspeet JO9-1VVOG JO9-310:30   Comp  
Nunspeet JO9-5MVVOG JO9-511:00   Comp  
De Veluwse Boys JO8-1VVOG JO8-308:30   Comp  
FC Horst JO8-2VVOG JO8-609:00   Comp  
SVO VVZ MO19-1VVOG MO19-115:00   Comp  
Zwart Wit '63 MO17-1VVOG MO17-112:15   Comp  
VVOP MO15-1VVOG MO15-111:30   Comp  

Zaterdag

18-05-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1ASWH14:301   Comp  
VVOG 7FC Horst 414:30   Comp  
VVOG JO19-2Zwart Wit '63 JO19-114:30   Comp  
VVOG JO17-1SDC Putten JO17-114:30   Comp  
VVOG JO15-2Epe JO15-2G11:30   Comp  
VVOG JO15-4Sparta Nijkerk JO15-410:30   Comp  
VVOG JO15-7SDC Putten JO15-410:30   Comp  
VVOG JO13-2DSV '61 JO13-108:30   Comp  
VVOG JO12-1Zwart Wit '63 JO12-110:00   Comp  
VVOG JO12-2Hoevelaken JO12-410:00   Comp  
VVOG JO11-1Hulshorst JO11-108:30   Comp  
VVOG JO11-3ESC JO11-608:30   Comp  
VVOG JO10-2Nunspeet JO10-109:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-4SDV Barneveld JO10-410:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-5Sparta Nijkerk JO10-710:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-6Zwart Wit '63 JO10-210:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3asv Dronten JO9-409:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-5VSCO '61 JO9-209:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-1DVS'33 Ermelo JO8-108:30   Comp  
VVOG JO8-2Zeewolde JO8-108:30   Comp  
VVOG JO8-6SDS' 55 JO8-109:00   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG MO19-1WVF MO19-114:30   Comp  
VVOG MO15-1Lelystad '67 MO15-108:30   Comp  
csv Apeldoorn 2VVOG 212:15   Comp  
SDC Putten 4VVOG 314:30   Comp  
Rood-Wit '58 2VVOG 412:00   Comp  
Rood-Wit '58 4VVOG 514:30   Comp  
Hulshorst 3VVOG 614:30   Comp  
NSC Nijkerk 4VVOG 812:30   Comp  
Sportlust '46 JO19-1VVOG JO19-115:00   Comp
Hoevelaken JO19-3VVOG JO19-415:00   Comp  
Zwart Wit '63 JO17-1VVOG JO17-212:15   Comp  
SDV Barneveld JO17-3VVOG JO17-312:15   Comp  
Berkum JO15-1VVOG JO15-110:15   Comp  
Go Ahead Kampen JO15-2VVOG JO15-311:15   Comp
Zeewolde JO15-5VVOG JO15-511:15   Comp  
EFC '58 JO15-2VVOG JO15-610:00   Comp  
Zeewolde JO13-1VVOG JO13-110:30   Comp  
Rood-Wit '58 JO13-1VVOG JO13-410:00   Comp  
Hierden JO11-2VVOG JO11-209:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO11-2MVVOG JO11-408:45   Comp  
SDV Barneveld JO10-1VVOG JO10-110:00   Comp  
asv Dronten JO10-3VVOG JO10-308:30   Comp  
SDV Barneveld JO9-1VVOG JO9-110:00   Comp  
Hoevelaken JO9-1VVOG JO9-209:45   Comp  
DSV '61 JO9-2VVOG JO9-410:00   Comp  
Hierden JO8-2VVOG JO8-310:45   Comp  
SDC Putten JO8-5VVOG JO8-411:30   Comp  
Elspeet JO8-1VVOG JO8-510:30   Comp  
Zeewolde G1VVOG G113:00   Comp  

Woensdag

22-05-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO9-3DTS '35 Ede JO9-518:30 Zelf regelen Comp  

Vrijdag

24-05-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 35+1Zeewolde 35+220:30   Comp  
VVOG 35+2VVOG 35+119:30   Comp  
VVOG 35+2NSC Nijkerk 35+120:30   Comp  
VVOG VR30+1SV Vaassen VR30+119:30   Comp  
VVOG VR30+1FC Horst VR30+120:30   Comp  
VVOG 35+2VVOG 35+119:30   Comp  
NSC Nijkerk 35+1VVOG 35+120:00   Comp  
Zeewolde 35+2VVOG 35+220:00   Comp  
IJVV VR30+1VVOG VR30+120:00   Comp  

Zaterdag

25-05-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2Sparta Nijkerk 211:45   Comp  
VVOG 3Hierden 314:30   Comp  
VVOG 4Zwart Wit '63 514:30   Comp  
VVOG 5NSC Nijkerk 312:30   Comp  
VVOG 6Zeewolde 612:30   Comp  
VVOG 8Zwart Wit '63 614:30   Comp  
VVOG JO19-1Meern De JO19-114:30   Comp
VVOG JO19-4SDC Putten JO19-214:30   Comp  
VVOG JO17-3Hulshorst JO17-212:30   Comp  
VVOG JO15-1Nunspeet JO15-112:30   Comp  
VVOG JO15-3Unicum JO15-213:00   Comp
VVOG JO15-5Nunspeet JO15-3G10:30   Comp  
VVOG JO15-6VVOG JO15-410:30   Comp  
VVOG JO13-1Abcoude fc JO13-112:30   Comp  
VVOG JO13-4De Veluwse Boys JO13-111:30   Comp  
VVOG JO11-2Veluwse Boys JO11-1G08:30   Comp  
VVOG JO10-3Go Ahead Kampen JO10-210:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-1Bennekom JO9-209:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-2FC Horst JO9-209:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3SDC Putten JO9-410:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-4asv Dronten JO9-610:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-3Hoevelaken JO8-508:30   Comp  
VVOG JO8-4Lunteren JO8-408:30   Comp  
VVOG JO8-5Hierden JO8-209:00   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas09:301   Training  
AjaxVVOG 114:30   Comp  
Stroe 7VVOG 715:00   Comp  
Rood-Wit '58 JO19-1VVOG JO19-214:30   Comp  
WHC JO17-1VVOG JO17-112:30   Comp  
Elspeet JO15-1VVOG JO15-210:45   Comp  
VVOG JO15-6VVOG JO15-410:30   Comp  
FC Horst JO15-2VVOG JO15-711:00   Comp  
asv Dronten JO12-1VVOG JO12-109:45   Comp  
Swift '64 JO12-1VVOG JO12-210:00   Comp  
Zwart Wit '63 JO11-1VVOG JO11-111:00   Comp  
Rood-Wit '58 JO10-1VVOG JO10-210:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO10-4VVOG JO10-410:00   Comp  
Sparta Nijkerk JO10-8VVOG JO10-509:00   Comp  
SDV Barneveld JO10-3VVOG JO10-610:00   Comp  
EFC '58 JO9-2VVOG JO9-308:45   Comp  
Go Ahead Kampen JO9-6MVVOG JO9-509:30   Comp  
Zeewolde JO8-1VVOG JO8-108:30   Comp  
DVS'33 Ermelo JO8-1VVOG JO8-209:00   Comp  
Sparta Nijkerk JO8-3VVOG JO8-608:30   Comp  
IJVV MO19-1VVOG MO19-112:30   Comp  
SDV Barneveld MO17-1VVOG MO17-112:15   Comp  
Stroe MO15-1VVOG MO15-110:30   Comp  

Zaterdag

01-06-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO12-1SDV Barneveld JO12-109:00   Comp  
VVOG JO9-2VVOP JO9-109:00 Zelf regelen Comp  
Lelystad '67 JO15-6VVOG JO15-612:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO10-2VVOG JO10-109:30   Comp  
Blauw Geel '55 JO9-5VVOG JO9-309:00   Comp  

Zaterdag

08-06-2019

      
Team Toernooi Organisatie
VVOG JO11-1, JO11-2, JO11-3VVOG Strokel toernooi JO11  VVOG, Harderwijk  
VVOG JO10-1, JO10-2, JO10-3, JO10-4, JO10-5, JO10-6VVOG Strokel toernooi JO10  VVOG, Harderwijk  
VVOG JO9-1, JO9-2, JO9-3, JO9-4VVOG Strokel toernooi JO9  VVOG, Harderwijk  
VVOG JO8-1, JO8-2, JO8-3, JO8-4, JO8-5, JO8-6VVOG Strokel toernooi JO8  VVOG, Harderwijk  

Zaterdag

15-06-2019

      
Team Toernooi Organisatie
VVOG JO15-1, JO15-2, JO15-3, JO15-4, JO15-5, JO15-6, JO15-7VVOG Strokel toernooi JO15  VVOG, Harderwijk  
VVOG JO13-1, JO13-2, JO13-3, JO13-4VVOG Strokel toernooi JO13  VVOG, Harderwijk  
VVOG JO12-1, JO12-2, JO12-3VVOG Strokel toernooi JO12  VVOG, Harderwijk  

Zaterdag

20-07-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Berkum 114:301   Oefen  

Zaterdag

27-07-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
HHC Hardenberg 1VVOG 114:30   Oefen  

Dinsdag

30-07-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
AFC 1VVOG 120:00   Oefen  

Zaterdag

03-08-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Hercules 1VVOG 115:00   Oefen  

Woensdag

07-08-2019

      
Team Toernooi Organisatie
VVOG 1Veluwade  v.v. Hierden, Hierden  

Zaterdag

10-08-2019

      
Team Toernooi Organisatie
VVOG 1Veluwade  v.v. Hierden, Hierden  

Dinsdag

13-08-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
NSC 1VVOG 120:00   Oefen