Het programmaoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.

Kleedkamer indeling

Leiders kunnen zich voor de wedstrijd melden bij het wedstrijdsecretariaat voor de kleedkamerindeling.

Je ziet nu het programma van alle VVOG teams. Wil je het programma van 1 specifiek team, kies dan uit de lijst het juiste team.

Zaterdag

04-04-2020

         
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Houten JO15-1VVOG JO15-1Afgelast    
PVCV JO13-1VVOG JO13-1Afgelast    

Zondag

05-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
sv Orderbos 2VVOG 2 (Zondag)Afgelast    

Zaterdag

11-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG VR1Zeewolde VR1Afgelast    
BarendrechtVVOG 1Afgelast    
Prins Bernhard JO9-1VVOG JO9-5Afgelast    
WVF MO17-1VVOG MO17-1Afgelast    

Vrijdag

17-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 35+1Zwart Wit '63 35+1Afgelast    
VVOG 35+1Veensche Boys 35+1Afgelast    
VVOG 35+2VVOG 35+1Afgelast    
VVOG 35+2Zeewolde 35+2Afgelast    
VVOG VR30+1SV Vaassen VR30+2Afgelast    
VVOG VR30+1SV Zwolle VR30+1Afgelast    
VVOG 35+2VVOG 35+1Afgelast    
Zeewolde 35+2VVOG 35+1Afgelast    
Zwart Wit '63 35+1VVOG 35+2Afgelast    
Veensche Boys 35+1VVOG 35+2Afgelast    
Victoria Boys VR30+1VVOG VR30+1Afgelast    
VSCO '61 VR30+1VVOG VR30+1Afgelast    

Zaterdag

18-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1SteDoCoAfgelast    
VVOG 2Nunspeet 2Afgelast    
VVOG 3Elspeet 2Afgelast    
VVOG 5Oene 3Afgelast    
VVOG 7Sparta Nijkerk 9Afgelast    
VVOG 8DVS'33 Ermelo 13Afgelast    
VVOG 9DVS'33 Ermelo 10Afgelast    
VVOG JO19-1Hoevelaken JO19-1Afgelast    
VVOG JO17-1IJVV JO17-1Afgelast    
VVOG JO13-1Alphense Boys JO13-2Afgelast    
VVOG JO11-6VVOP JO11-3Afgelast    
VVOG JO10-3SDC Putten JO10-3Afgelast    
VVOG JO10-6VVOG JO10-4GAfgelast    
VVOG JO9-2SDV Barneveld JO9-2Afgelast    
VVOG JO9-4Zeewolde JO9-4Afgelast    
VVOG JO9-5VVOG JO9-3Afgelast    
VVOG JO9-6VSCO '61 JO9-2Afgelast    
VVOG JO8-1SC Genemuiden JO8-1Afgelast    
VVOG JO8-6Sparta Nijkerk JO8-8Afgelast    
VVOG MO17-1't Harde MO17-1Afgelast    
Nunspeet 3VVOG 4Afgelast    
ESC 4VVOG 6Afgelast    
DVS'33 Ermelo JO15-1VVOG JO15-1Afgelast    
DVS'33 Ermelo JO11-4VVOG JO11-5Afgelast    
Groen Wit '62 JO11-4VVOG JO11-7Afgelast    
Rood-Wit '58 JO10-1VVOG JO10-1Afgelast    
FC Jeugd JO10-1VVOG JO10-2Afgelast    
VVOG JO10-6GVVOG JO10-4Afgelast    
Rood-Wit '58 JO10-2VVOG JO10-5Afgelast    
Zeewolde JO9-1VVOG JO9-1Afgelast    
VVOG JO9-5VVOG JO9-3Afgelast    
Sparta Nijkerk JO9-8VVOG JO9-7Afgelast    
Hoevelaken JO8-1VVOG JO8-2Afgelast    
Hierden JO8-1VVOG JO8-3Afgelast    
Hoevelaken JO8-2VVOG JO8-4Afgelast    
Zwart Wit '63 JO8-2VVOG JO8-5Afgelast    
asv Dronten VR2VVOG VR1Afgelast    
Colmschate '33 G2VVOG G1Afgelast    

Zondag

19-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Epe 3VVOG 2 (Zondag)Afgelast    

Zaterdag

25-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Sparta Nijkerk 2VVOG 2Afgelast    

Zondag

26-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
V en L 2VVOG 2 (Zondag)Afgelast    

Zaterdag

02-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1DOVOAfgelast    

Vrijdag

08-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 35+1VVOG 35+2Afgelast    
VVOG 35+1Zwart Wit '63 35+1Afgelast    
VVOG 35+2Zwart Wit '63 35+1Afgelast    
VVOG 35+2Veensche Boys 35+1Afgelast    
VVOG VR30+1Victoria Boys VR30+1Afgelast    
VVOG VR30+1SV Vaassen VR30+2Afgelast    
Zeewolde 35+2VVOG 35+1Afgelast    
Veensche Boys 35+1VVOG 35+1Afgelast    
VVOG 35+1VVOG 35+2Afgelast    
Zeewolde 35+2VVOG 35+2Afgelast    
VSCO '61 VR30+1VVOG VR30+1Afgelast    
SV Zwolle VR30+1VVOG VR30+1Afgelast    

Zaterdag

09-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2Berkum 2Afgelast    
VVOG 3ESC 3Afgelast    
VVOG 7FC Horst 4Afgelast    
VVOG 8't Harde 5Afgelast    
VVOG 9VVOG 6Afgelast    
VVOG JO19-2Schalkhaar JO19-3Afgelast    
VVOG JO15-1Huizen JO15-1Afgelast    
VVOG JO13-1Unitas JO13-1Afgelast    
VVOG JO11-5VVOG JO11-6GAfgelast    
VVOG JO11-7Harskamp JO11-2Afgelast    
VVOG JO10-1Sparta Nijkerk JO10-2Afgelast    
VVOG JO10-2DVS'33 Ermelo JO10-2Afgelast    
VVOG JO10-5DVS'33 Ermelo JO10-4Afgelast    
VVOG JO9-1Zwart Wit '63 JO9-1Afgelast    
VVOG JO9-7SDC Putten JO9-6Afgelast    
VVOG JO8-2Sparta Nijkerk JO8-2Afgelast    
VVOG JO8-3FC Horst JO8-1Afgelast    
VVOG JO8-5Veensche Boys JO8-1Afgelast    
Jong Almere City FCVVOG 1Afgelast    
Zwart Wit '63 4VVOG 4Afgelast    
Zwart Wit '63 5VVOG 5Afgelast    
VVOG 9VVOG 6Afgelast    
Schalkhaar JO19-1VVOG JO19-1Afgelast    
Olympia'28 JO17-1VVOG JO17-1Afgelast    
VVOG JO11-5GVVOG JO11-6Afgelast    
Hoevelaken JO10-2VVOG JO10-3Afgelast    
BAS JO10-2GVVOG JO10-4Afgelast    
Lelystad '67 JO10-3VVOG JO10-6Afgelast    
Hoevelaken JO9-2VVOG JO9-2Afgelast    
Hierden JO9-2VVOG JO9-4Afgelast    
Hierden JO9-1VVOG JO9-5Afgelast    
BAS JO9-1VVOG JO9-6Afgelast    
HTC JO8-1GVVOG JO8-1Afgelast    
Zwart Wit '63 JO8-2VVOG JO8-4Afgelast    
FC Horst JO8-4VVOG JO8-6Afgelast    
VVOP VR1VVOG VR1Afgelast    
OWIOS MO17-1VVOG MO17-1Afgelast    

Zondag

10-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Heerde 3Afgelast    

Zaterdag

16-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 4Unicum 4Afgelast    
VVOG 6Lelystad '67 5Afgelast    
VVOG JO19-1Berkum JO19-1Afgelast    
VVOG JO19-2Victoria Boys JO19-2Afgelast    
VVOG JO11-7Sparta Nijkerk JO11-7Afgelast    
VVOG JO10-3Unicum JO10-4Afgelast    
VVOG JO10-4Lelystad '67 JO10-3Afgelast    
VVOG JO10-6SDC Putten JO10-6Afgelast    
VVOG JO9-1SDV Barneveld JO9-1Afgelast    
VVOG JO9-2Zeewolde JO9-2Afgelast    
VVOG JO9-4FC Horst JO9-2Afgelast    
VVOG JO9-7Sparta Nijkerk JO9-6Afgelast    
VVOG JO8-2Blauw Geel '55 JO8-1Afgelast    
VVOG JO8-4Lelystad '67 JO8-4Afgelast    
VVOG JO8-5Stroe JO8-1Afgelast    
VVOG VR1Sparta Nijkerk VR3Afgelast    
VVOG MO17-1Batavia '90 MO17-1Afgelast    
Sparta NijkerkVVOG 1Afgelast    
HHC Hardenberg 2VVOG 2Afgelast    
Hulshorst 2VVOG 3Afgelast    
OWIOS 5VVOG 5Afgelast    
FC Horst 5VVOG 7Afgelast    
VIOS V. 4VVOG 8Afgelast    
Unicum 7VVOG 9Afgelast    
Hattem JO17-1VVOG JO17-1Afgelast    
Meern De JO15-1VVOG JO15-1Afgelast    
DVS'33 Ermelo JO13-1VVOG JO13-1Afgelast    
VVOP JO11-3VVOG JO11-5Afgelast    
Zeewolde JO11-10VVOG JO11-6Afgelast    
Unicum JO10-1VVOG JO10-1Afgelast    
V.V. Barneveld JO10-1VVOG JO10-2Afgelast    
SDC Putten JO10-4VVOG JO10-5Afgelast    
Zeewolde JO9-3VVOG JO9-3Afgelast    
Rood-Wit '58 JO9-1VVOG JO9-5Afgelast    
IJVV JO8-1VVOG JO8-1Afgelast    
Hoevelaken JO8-4VVOG JO8-3Afgelast    
VVOP JO8-6VVOG JO8-6Afgelast    
Colmschate '33 G1VVOG G1Afgelast    

Zondag

17-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
WSV 3VVOG 2 (Zondag)Afgelast    

Dinsdag

19-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Rood-Wit '58 JO9-1VVOG JO9-3Afgelast    

Vrijdag

22-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 35+1Zwart Wit '63 35+1Afgelast    
VVOG 35+1VVOG 35+2Afgelast    
VVOG 35+2Veensche Boys 35+1Afgelast    
VVOG 35+2Zeewolde 35+2Afgelast    
VVOG VR30+1Victoria Boys VR30+1Afgelast    
VVOG VR30+1SV Zwolle VR30+1Afgelast    
Veensche Boys 35+1VVOG 35+1Afgelast    
Zeewolde 35+2VVOG 35+1Afgelast    
Zwart Wit '63 35+1VVOG 35+2Afgelast    
VVOG 35+1VVOG 35+2Afgelast    
VSCO '61 VR30+1VVOG VR30+1Afgelast    
SV Vaassen VR30+2VVOG VR30+1Afgelast    

Zaterdag

23-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Ter LeedeAfgelast    
VVOG 2DVS'33 Ermelo 2Afgelast    
VVOG 3Zwart Wit '63 3Afgelast    
VVOG 5Nunspeet 5Afgelast    
VVOG 7Nunspeet 9Afgelast    
VVOG 8Nunspeet 6Afgelast    
VVOG 9ESC 7Afgelast    
VVOG JO17-1SVI JO17-1Afgelast    
VVOG JO15-1Victoria JO15-1Afgelast    
VVOG JO13-1Victoria JO13-1Afgelast    
VVOG JO11-5Zeewolde JO11-8Afgelast    
VVOG JO11-6SV Vaassen JO11-2Afgelast    
VVOG JO10-5FC Horst JO10-3Afgelast    
VVOG JO9-3SDC Putten JO9-3Afgelast    
VVOG JO8-1WHC JO8-1Afgelast    
VVOG JO8-3Lelystad '67 JO8-2Afgelast    
VVOG JO8-6EFC '58 JO8-2Afgelast    
VVOG G1Batavia '90 G1Afgelast    
Prins Bernhard 2VVOG 4Afgelast    
Nunspeet 7VVOG 6Afgelast    
SJO FC Dalfsen JO19-1VVOG JO19-1Afgelast    
SDV Barneveld JO19-4VVOG JO19-2Afgelast    
Elspeet JO11-2VVOG JO11-7Afgelast    
Nunspeet JO10-4VVOG JO10-3Afgelast    
SDC Putten JO10-6VVOG JO10-4Afgelast    
Unicum JO10-6VVOG JO10-6Afgelast    
VVOP JO9-1VVOG JO9-1Afgelast    
Veensche Boys JO9-1VVOG JO9-2Afgelast    
DVS'33 Ermelo JO9-3VVOG JO9-4Afgelast    
Lelystad '67 JO9-3VVOG JO9-6Afgelast    
Stroe JO9-2VVOG JO9-7Afgelast    
Colmschate '33 JO8-1VVOG JO8-2Afgelast    
Stroe JO8-1VVOG JO8-4Afgelast    
Lelystad '67 JO8-4VVOG JO8-5Afgelast    
VSCO '61 VR1VVOG VR1Afgelast    
Hierden MO17-1VVOG MO17-1Afgelast    

Zondag

24-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Robur et Velocitas 3Afgelast    

Zaterdag

30-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO10-2VVOP JO10-1Afgelast    
VVOG JO9-5SDC Putten JO9-3Afgelast    
FC Horst JO9-2VVOG JO9-6Afgelast    
HTC G1GVVOG G1Afgelast    
             
Team Toernooi Organisatie
VVOG JO8-1, JO8-2, JO8-3, JO8-4, JO8-5, JO8-6VVOG Strokel toernooi JO8  VVOG, Harderwijk  
VVOG JO9-1, JO9-2, JO9-3, JO9-4, JO9-5, JO9-6, JO9-7VVOG Strokel toernooi JO9  VVOG, Harderwijk  
VVOG JO10-1, JO10-2, JO10-3, JO10-4, JO10-5, JO10-6VVOG Strokel toernooi JO10  VVOG, Harderwijk  
VVOG JO11-1, JO11-2, JO11-3, JO11-4, JO11-5, JO11-6, JO11-7VVOG Strokel toernooi JO11  VVOG, Harderwijk  

Zaterdag

06-06-2020

      
Team Toernooi Organisatie
VVOG JO15-1, JO15-2, JO15-3, JO15-4, JO15-5, JO15-6VVOG Strokel toernooi JO15  VVOG, Harderwijk  
VVOG JO13-1, JO13-2, JO13-3, JO13-4, JO13-5VVOG Strokel toernooi JO13  VVOG, Harderwijk  

Zaterdag

13-06-2020

      
Team Toernooi Organisatie
VVOG MO17-1FC Horst Girlpower toernooi  FC Horst, Ermelo