Het programmaoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.

Kleedkamer indeling

Leiders kunnen zich voor de wedstrijd melden bij het wedstrijdsecretariaat voor de kleedkamerindeling.

Je ziet nu het programma van alle VVOG teams. Wil je het programma van 1 specifiek team, kies dan uit de lijst het juiste team.

Vrijdag

20-09-2019

         
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 35+1Nunspeet 35+120:30 J (Jan) Huijer Comp  
VVOG 35+1't Harde 35+119:30 M. (Marinus) Haze Comp  
VVOG 35+2Zwart Wit '63 35+120:00 F. (Frits) Aalbers Comp  
VVOG VR30+1VSCO '61 VR30+120:10 J. (Jarno) Schoonhoven Comp  
VVOG VR30+1IJVV VR30+119:50 J. (Jarno) Schoonhoven Comp  
ESC 35+1VVOG 35+120:00   Comp  
Zeewolde 35+2VVOG 35+220:30   Comp  
Hulshorst 35+1VVOG 35+219:30   Comp  
KHC VR30+1VVOG VR30+119:30   Comp  
FC Horst VR30+1VVOG VR30+120:30   Comp  

Zaterdag

21-09-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 3Zeewolde 314:303 E. (Ergun) Dülger Comp  
VVOG 4EFC '58 314:304 Speler 6e Comp  
VVOG 6Prins Bernhard 412:305 Speler 4e Comp  
VVOG JO19-2Zeewolde JO19-410:302 J. (Hans) Vos Comp  
VVOG JO17-3KHC JO17-112:303 P (Peter) Krop Comp  
VVOG JO15-2Batavia '90 JO15-112:304 N. (Niels) Gijsbertsen Comp  
VVOG JO15-4Zeewolde JO15-412:306 J (Jan) Huijer Comp  
VVOG JO13-1Bennekom JO13-112:301 K. (Kees) van Pijkeren Comp
VVOG JO13-5Unicum JO13-408:302 A. (Arjan) Kruidhof Comp  
VVOG JO11-3Zwart Wit '63 JO11-208:304B M. (Marinus) Haze Comp  
VVOG JO11-4SDV Barneveld JO11-408:304A Speler JO17-3 Comp  
VVOG JO11-5Unicum JO11-410:004A J. (Jesse) Wiertz Comp  
VVOG JO11-6Lelystad '67 JO11-210:004B Speler 3e Comp  
VVOG JO10-2VVOP JO10-110:305a Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-3Unicum JO10-510:155b Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-4Elspeet JO10-109:305a Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-6Sparta Nijkerk JO10-610:155d Zelf regelen Comp
VVOG JO9-1Sparta Nijkerk JO9-109:005b Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-2SDC Putten JO9-309:005d Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-7Sparta Nijkerk JO9-809:305c Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-4Nunspeet JO8-208:305c Speler JO15-4 Comp  
VVOG JO8-5EFC '58 JO8-108:305a Speler JO15-4 Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG VR1FC Horst VR114:301 Zelf regelen Comp  
SteDoCoVVOG 114:30   Comp  
DZC '68 2VVOG 212:15   Comp  
WHC 5VVOG 514:30   Comp  
SDC Putten 12VVOG 814:30   Comp  
Nunspeet 7VVOG 915:00   Comp  
Robur et Velocitas JO19-1VVOG JO19-113:30   Comp
Go Ahead Kampen JO17-1VVOG JO17-113:00   Comp  
Hierden JO17-1VVOG JO17-212:15   Comp
DOVO JO15-1VVOG JO15-111:30   Comp  
Nunspeet JO15-2VVOG JO15-310:00   Comp  
Sparta Nijkerk JO15-3VVOG JO15-511:00   Comp  
VVOP JO15-4VVOG JO15-613:30   Comp  
Columbia JO13-1VVOG JO13-310:45   Comp  
SDV Barneveld JO13-4VVOG JO13-408:30   Comp  
't Harde JO11-1VVOG JO11-208:30   Comp  
DVS'33 Ermelo JO10-1VVOG JO10-110:00   Comp  
FC Horst JO10-4MVVOG JO10-509:00   Comp  
Batavia '90 JO9-2VVOG JO9-309:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO9-3VVOG JO9-409:00   Comp  
Zeewolde JO9-4VVOG JO9-508:30   Comp  
SDV Barneveld JO9-4VVOG JO9-609:00   Comp  
Hoevelaken JO8-1VVOG JO8-108:30   Comp  
SDC Putten JO8-2VVOG JO8-209:30   Comp  
Zwart Wit '63 JO8-2VVOG JO8-308:45   Comp  
SDV Barneveld MO17-1VVOG MO17-114:30   Comp  
HTC G1GVVOG G110:30   Comp  

Zondag

22-09-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)V en L 212:30 F. (Frits) Aalbers Comp  

Dinsdag

24-09-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Ajax20:00 J. (Jesse) Rozendal Beker  

Zaterdag

28-09-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1FC Lisse14:301 M. (Marco) Oosting Comp  
VVOG 2HHC Hardenberg 211:451 J. (Jeroen) Frei Comp  
VVOG 7FC Horst 514:307   Comp  
VVOG 8VIOS V. 412:305   Comp  
VVOG 9Unicum 712:307   Comp  
VVOG JO19-1Zeewolde JO19-114:304 G. (Goossen) de Bruin Comp
VVOG JO17-1WHC JO17-114:303 P.A. (Peter) de Boer Comp  
VVOG JO17-2Sparta Nijkerk JO17-212:302   Comp
VVOG JO15-1Meern De JO15-112:303 P. (Piet) de Groot Comp  
VVOG JO15-3Veensche Boys JO15-1G10:306   Comp  
VVOG JO15-5DVS'33 Ermelo JO15-310:307   Comp  
VVOG JO15-6SDC Putten JO15-312:306   Comp  
VVOG JO13-3Zwart Wit '63 JO13-308:302   Comp  
VVOG JO13-4Veensche Boys JO13-2G08:306   Comp  
VVOG JO11-2CSV'28 JO11-308:304A   Comp  
VVOG JO10-1SDC Putten JO10-109:005c Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-5VVOG JO10-4G10:455a Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3asv Dronten JO9-410:005c Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-4Elspeet JO9-110:005b Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-5DVS'33 Ermelo JO9-309:305a Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-6SV Otterlo JO9-109:455d Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-1SDC Putten JO8-109:005b   Comp  
VVOG JO8-2Stroe JO8-108:305a   Comp  
VVOG JO8-3Hierden JO8-108:303   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:00   Training  
VVOG MO17-1FC Horst MO17-111:304   Comp  
VVOG G1Loenermark G1G10:004A   Comp  
Batavia '90 2VVOG 312:00   Comp  
Lelystad '67 5VVOG 614:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO19-3VVOG JO19-217:00   Comp  
asv Dronten JO17-5VVOG JO17-314:30   Comp  
Rood-Wit '58 JO17-1VVOG JO17-410:30   Comp
Hierden JO15-1GVVOG JO15-210:30   Comp  
SDC Putten JO15-2VVOG JO15-408:30   Comp  
AS'80 JO13-1VVOG JO13-110:45   Comp
Hoevelaken JO13-1VVOG JO13-211:15   Comp  
Hulshorst JO13-1VVOG JO13-510:00   Comp  
SDC Putten JO11-1VVOG JO11-110:00   Comp  
Hierden JO11-1VVOG JO11-309:00   Comp  
FC Horst JO11-3VVOG JO11-410:45   Comp  
Lelystad '67 JO11-2VVOG JO11-510:00   Comp  
Zwart Wit '63 JO10-1VVOG JO10-208:45   Comp  
Hoevelaken JO10-3VVOG JO10-309:45   Comp  
VVOG JO10-5GVVOG JO10-410:45   Comp  
DVS'33 Ermelo JO10-5VVOG JO10-610:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO9-1VVOG JO9-110:00   Comp  
Sparta Nijkerk JO9-2VVOG JO9-208:30   Comp  
DSV '61 JO9-2VVOG JO9-709:00   Comp  
EFC '58 JO8-1VVOG JO8-408:45   Comp  
Horst FC JO8-3GVVOG JO8-509:00   Comp  
Sparta Nijkerk VR3VVOG VR115:00   Comp  

Zondag

29-09-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Heerde 3VVOG 2 (Zondag)10:30   Comp  

Vrijdag

04-10-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 35+1Nunspeet 35+119:30   Comp  
VVOG 35+1't Harde 35+120:00   Comp  
VVOG 35+2Zeewolde 35+219:30   Comp  
VVOG 35+2Zwart Wit '63 35+120:30   Comp  
VVOG VR30+1KHC VR30+120:10   Comp  
VVOG VR30+1VSCO '61 VR30+119:50   Comp  
ESC 35+1VVOG 35+120:30   Comp  
Hulshorst 35+1VVOG 35+220:00   Comp  
FC Horst VR30+1VVOG VR30+120:30   Comp  
IJVV VR30+1VVOG VR30+119:30   Comp  

Zaterdag

05-10-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Barendrecht14:301   Comp  
VVOG 2Veensche Boys 211:451   Comp  
VVOG 3BAS 214:302   Comp  
VVOG 4SDC Putten 514:303   Comp  
VVOG 5Zwart Wit '63 514:305   Comp  
VVOG 6ESC 712:305   Comp  
VVOG JO17-2Unicum JO17-214:306   Comp
VVOG JO17-3Hierden JO17-212:306   Comp  
VVOG JO17-4Prins Bernhard JO17-114:307   Comp
VVOG JO15-4NSC Nijkerk JO15-112:307   Comp  
VVOG JO13-1CDW JO13-1G12:304   Comp
VVOG JO13-2Sparta Nijkerk JO13-211:303   Comp  
VVOG JO13-3Victoria Boys JO13-108:302   Comp  
VVOG JO11-4Zeewolde JO11-408:304A   Comp  
VVOG JO11-5VVOG JO11-6G09:004B   Comp  
VVOG JO10-2EFC '58 JO10-110:005b Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-3NSC Nijkerk JO10-110:005d Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-1Zeewolde JO9-109:005b Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-5EFC '58 JO9-109:305a Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-7Swift '64 JO9-209:305c Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-3Hoevelaken JO8-208:305a   Comp  
VVOG JO8-4Hierden JO8-208:305c   Comp  
VVOG JO8-5Hulshorst JO8-109:005d   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG VR1SDC Putten VR214:304   Comp  
VVOG MO17-1Rood-Wit '58 MO17-112:302   Comp  
Elspeet 4VVOG 815:00   Comp  
Hulshorst 4VVOG 914:30   Comp  
SV Twello JO19-1VVOG JO19-114:00   Comp
asv Dronten JO17-1VVOG JO17-112:30   Comp  
Huizen JO15-1VVOG JO15-110:00   Comp  
SDV Barneveld JO15-3VVOG JO15-310:30   Comp  
Zeewolde JO15-4VVOG JO15-511:30   Comp  
Hierden JO15-2VVOG JO15-610:30   Comp  
Voorwaarts T JO13-3GVVOG JO13-409:45   Comp  
Unicum JO11-2VVOG JO11-208:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO11-3VVOG JO11-308:30   Comp  
VVOG JO11-5GVVOG JO11-609:00   Comp  
FC Horst JO10-1VVOG JO10-109:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO10-3VVOG JO10-409:00   Comp  
VVOP JO10-2VVOG JO10-509:45   Comp  
EFC '58 JO10-3VVOG JO10-609:45   Comp  
Unicum JO9-2VVOG JO9-208:30   Comp  
BAS JO9-1VVOG JO9-310:30   Comp  
Terschuurse Boys JO9-2VVOG JO9-609:00   Comp  
Blauw Geel '55 JO8-1VVOG JO8-108:30   Comp  
SKV JO8-1VVOG JO8-210:00   Comp  
Batavia '90 G1VVOG G111:00   Comp  

Zondag

06-10-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)SV Vaassen 212:30   Comp  

Dinsdag

08-10-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG BeloftenIJsselmeervogels Beloften20:001   Toernooi  

Zaterdag

12-10-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 7DVS'33 Ermelo 1214:303   Comp  
VVOG 8ESC 512:307   Comp  
VVOG 9ESC 412:306   Comp  
VVOG JO19-1Albatross JO19-114:304   Comp
VVOG JO19-2Hoevelaken JO19-310:306   Comp  
VVOG JO17-1Epe JO17-114:301   Comp  
VVOG JO15-1DVS'33 Ermelo JO15-112:301   Comp  
VVOG JO15-2FC Horst JO15-112:303   Comp  
VVOG JO15-3Aquila JO15-112:302   Comp  
VVOG JO15-5SDC Putten JO15-210:307   Comp  
VVOG JO15-6Stroe JO15-212:004   Comp  
VVOG JO13-4DVS'33 Ermelo JO13-308:303   Comp  
VVOG JO13-5Harde 't JO13-3G08:302   Comp  
VVOG JO11-2VSCO '61 JO11-108:304A   Comp  
VVOG JO11-3SDC Putten JO11-309:004B   Comp  
VVOG JO11-6Unicum JO11-510:004A   Comp  
VVOG JO10-1Nunspeet JO10-109:005b Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-4SDC Putten JO10-410:305a Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-5Rood-Wit '58 JO10-210:305c Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-6Hierden JO10-310:155d Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-2Batavia '90 JO9-109:305a Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3FC Horst JO9-209:305c Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-4VVOG JO9-510:005b Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-6SDC Putten JO9-509:005d Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-1DTS '35 Ede JO8-208:305a   Comp  
VVOG JO8-2Beekbergen JO8-108:305c   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVSBVVOG 118:00   Comp  
AZSV 2VVOG 213:30   Comp  
ESC 3VVOG 314:30   Comp  
't Harde 3VVOG 515:00   Comp  
DVS'33 Ermelo 10VVOG 614:30   Comp  
Lelystad '67 JO17-2VVOG JO17-212:00   Comp
asv Dronten JO17-4VVOG JO17-312:30   Comp  
Hierden JO17-3VVOG JO17-412:30   Comp
Elspeet JO15-1VVOG JO15-410:45   Comp  
Unitas JO13-1VVOG JO13-111:15   Comp
ESC JO13-1GVVOG JO13-210:00   Comp  
SC Genemuiden JO11-1VVOG JO11-109:00   Comp  
Hoevelaken JO11-2VVOG JO11-408:30   Comp  
Batavia '90 JO11-3VVOG JO11-510:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO10-2VVOG JO10-210:00   Comp  
Veluwse Boys JO10-1GVVOG JO10-310:00   Comp  
SDC Putten JO9-1VVOG JO9-108:30   Comp  
VVOG JO9-4VVOG JO9-510:00   Comp  
Batavia '90 JO9-4VVOG JO9-708:30   Comp  
VVOP JO8-2VVOG JO8-308:30   Comp  
NSC Nijkerk JO8-1VVOG JO8-409:00   Comp  
Rood-Wit '58 JO8-2VVOG JO8-510:00   Comp  
DVS'33 Ermelo VR3VVOG VR112:30   Comp  
SDS' 55 MO17-1VVOG MO17-110:15   Comp  
Colmschate '33 G2VVOG G110:30   Comp  

Zondag

13-10-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
FC Jeugd 2VVOG 2 (Zondag)12:00   Comp  

Vrijdag

18-10-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 35+1Nunspeet 35+120:00   Comp  
VVOG 35+1ESC 35+119:30   Comp  
VVOG 35+2Zeewolde 35+220:00   Comp  
VVOG VR30+1VSCO '61 VR30+119:50   Comp  
VVOG VR30+1FC Horst VR30+120:10   Comp  
't Harde 35+1VVOG 35+120:30   Comp  
Hulshorst 35+1VVOG 35+220:30   Comp  
Zwart Wit '63 35+1VVOG 35+219:30   Comp  
IJVV VR30+1VVOG VR30+120:30   Comp  
KHC VR30+1VVOG VR30+119:30   Comp  

Zaterdag

19-10-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2SDV Barneveld 212:30   Comp  
Unicum 4VVOG 413:00   Comp  
Lunteren JO15-1VVOG JO15-310:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO11-3VVOG JO11-410:00   Comp  

Zaterdag

26-10-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 7Zeewolde 714:30   Comp  
VVOG 8DSV '61 612:30   Comp  
VVOG 9Lelystad '67 514:30   Comp  
VVOG JO19-1Groen Wit '62 JO19-114:30   Comp
VVOG JO19-2Hierden JO19-210:30   Comp  
VVOG JO17-1Lelystad '67 JO17-114:30   Comp  
VVOG JO15-1IJsselmeervogels JO15-112:30   Comp  
VVOG JO15-2ESC JO15-112:30   Comp  
VVOG JO15-6VVOP JO15-312:30   Comp  
VVOG JO13-1DVS'33 Ermelo JO13-112:30   Comp
VVOG JO13-4Harskamp JO13-108:30   Comp  
VVOG JO13-5Zeewolde JO13-408:30   Comp  
VVOG JO11-2IJVV JO11-108:30   Comp  
VVOG JO11-3NSC Nijkerk JO11-108:30   Comp  
VVOG JO11-6Zwart Wit '63 JO11-310:00   Comp  
VVOG JO10-4VVOP JO10-210:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-5NSC Nijkerk JO10-210:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-6BAS JO10-2G10:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-2VVOP JO9-209:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3Zeewolde JO9-309:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-4EFC '58 JO9-109:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-1SDV Barneveld JO8-108:30   Comp  
VVOG JO8-2Lunteren JO8-108:30   Comp  
VVOG JO8-5DVS'33 Ermelo JO8-309:05   Comp  
VVOG G1HTC G1G10:00   Comp  
Nunspeet 2VVOG 212:15   Comp  
Zwolsche Boys 4VVOG 312:00   Comp  
Zeewolde 4VVOG 415:00   Comp  
Nunspeet 5VVOG 513:00   Comp  
Unicum 7VVOG 615:00   Comp  
ESC JO17-1VVOG JO17-212:00   Comp
ESC JO17-2VVOG JO17-312:00   Comp  
Sparta Nijkerk JO17-5VVOG JO17-413:00   Comp
DTS '35 Ede JO15-2VVOG JO15-310:15   Comp  
't Harde JO15-2VVOG JO15-410:15   Comp  
Zeewolde JO15-3VVOG JO15-513:15   Comp  
Zeewolde JO13-2VVOG JO13-211:30   Comp  
csv Apeldoorn JO13-5VVOG JO13-308:30   Comp  
Robur et Velocitas JO11-1VVOG JO11-110:00   Comp  
SDS '55 JO11-1GVVOG JO11-410:15   Comp  
Unicum JO11-5VVOG JO11-509:45   Comp  
SDC Putten JO10-2VVOG JO10-208:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO10-4VVOG JO10-309:45   Comp  
asv Dronten JO9-7MVVOG JO9-511:15   Comp  
Veluwse Boys JO9-1GVVOG JO9-609:00   Comp  
Unicum JO9-6VVOG JO9-709:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO8-3VVOG JO8-308:30   Comp  
Hulshorst JO8-1VVOG JO8-408:30   Comp  
NSC Nijkerk VR1VVOG VR110:30   Comp  
Nunspeet MO17-1VVOG MO17-112:00   Comp  

Zondag

27-10-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
ZVV '56 2VVOG 2 (Zondag)10:00   Comp  

Dinsdag

29-10-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Sparta Nijkerk BeloftenVVOG Beloften20:00   Toernooi  

Vrijdag

01-11-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG VR30+1IJVV VR30+120:10   Comp  
VVOG VR30+1VSCO '61 VR30+119:50   Comp  
KHC VR30+1VVOG VR30+119:30   Comp  
FC Horst VR30+1VVOG VR30+120:30   Comp  

Zaterdag

02-11-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2SDC Putten 211:45   Comp  
VVOG 5Elspeet 312:30   Comp  
VVOG 7EFC '58 514:30   Comp  
VVOG 8ESC 612:30   Comp  
VVOG 9DVS'33 Ermelo 1414:30   Comp  
VVOG JO19-1VVOP JO19-114:30   Comp
VVOG JO17-1Nunspeet JO17-114:30   Comp  
VVOG JO17-2FC Horst JO17-112:30   Comp
VVOG JO15-5asv Dronten JO15-2G10:30   Comp  
VVOG JO15-6SDV Barneveld JO15-412:30   Comp  
VVOG JO13-3Nunspeet JO13-208:30   Comp  
VVOG JO13-4Sparta Nijkerk JO13-508:30   Comp  
VVOG JO11-2Urk JO11-308:30   Comp  
VVOG JO10-1DVS'33 Ermelo JO10-109:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-5DVS'33 Ermelo JO10-310:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3Swift '64 JO9-110:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-4Zeewolde JO9-410:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-5csv Apeldoorn JO9-509:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-6SKV JO9-409:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-1Sparta Nijkerk JO8-208:30   Comp  
VVOG JO8-2SDV Barneveld JO8-208:30   Comp  
VVOG JO8-3Barneveld JO8-1G09:00   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG MO17-1VVOP MO17-111:30   Comp  
DVS'33 ErmeloVVOG 114:30   Comp  
Unicum 3VVOG 312:30   Comp  
SDC Putten 6VVOG 414:30   Comp  
DSV '61 7VVOG 614:30   Comp  
Wissel JO19-1VVOG JO19-211:30   Comp  
BAS JO17-2VVOG JO17-312:00   Comp  
Zeewolde JO17-4VVOG JO17-413:30   Comp
NVC JO15-1VVOG JO15-112:15   Comp  
BAS JO15-1VVOG JO15-210:30   Comp  
Zeewolde JO15-3VVOG JO15-413:15   Comp  
Roda '46 JO13-1VVOG JO13-110:00   Comp
VVOP JO13-1VVOG JO13-209:30   Comp  
Zeewolde JO13-5VVOG JO13-509:45   Comp  
Nunspeet JO11-1VVOG JO11-108:45   Comp  
Veensche Boys JO11-1VVOG JO11-309:00   Comp  
Stroe JO11-2VVOG JO11-410:15   Comp  
DSV '61 JO11-2GVVOG JO11-610:15   Comp  
SDV Barneveld JO10-2VVOG JO10-208:45   Comp  
Sparta Nijkerk JO10-3VVOG JO10-309:45   Comp  
NSC Nijkerk JO10-2VVOG JO10-410:15   Comp  
SDC Putten JO10-6VVOG JO10-611:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO9-1VVOG JO9-108:30   Comp  
Veensche Boys JO9-1VVOG JO9-208:45   Comp  
Nunspeet JO9-3VVOG JO9-708:45   Comp  
Horst FC JO8-3GVVOG JO8-409:00   Comp  
Hierden JO8-2VVOG JO8-510:30   Comp  
ZVV '56 VR2VVOG VR114:30   Comp  
Loenermark G1GVVOG G109:30   Comp  

Zondag

03-11-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
KCVO 3VVOG 2 (Zondag)09:30   Comp  

Zaterdag

09-11-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Excelsior'3114:30   Comp  
VVOG 3DVS'33 Ermelo 514:30   Comp  
VVOG 4Nunspeet 314:30   Comp  
VVOG 6ESC 412:30   Comp  
VVOG JO17-2Swift '64 JO17-114:30   Comp
VVOG JO17-3Nunspeet JO17-312:30   Comp  
VVOG JO17-4Hoevelaken JO17-314:30   Comp
VVOG JO15-1Elinkwijk JO15-112:30   Comp  
VVOG JO15-3Nunspeet JO15-212:30   Comp  
VVOG JO15-4Sparta Nijkerk JO15-312:30   Comp  
VVOG JO15-5Hoevelaken JO15-210:30   Comp  
VVOG JO13-2DVS'33 Ermelo JO13-211:30   Comp  
VVOG JO13-3FC Horst JO13-208:30   Comp  
VVOG JO11-1Zeewolde JO11-110:00   Comp  
VVOG JO11-4Sparta Nijkerk JO11-408:30   Comp  
VVOG JO11-5Zeewolde JO11-808:30   Comp  
VVOG JO10-2Unicum JO10-209:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-3FC Horst JO10-310:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-1Zwart Wit '63 JO9-109:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-5Hulshorst JO9-109:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-6Sparta Nijkerk JO9-409:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-7Unicum JO9-510:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-3DVS'33 Ermelo JO8-208:30   Comp  
VVOG JO8-4Rood-Wit '58 JO8-208:30   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG VR1asv Dronten VR214:30   Comp  
VVOG MO17-1Hoevelaken MO17-111:30   Comp  
VVOG G1Batavia '90 G110:00   Comp  
DETO 2VVOG 212:45   Comp  
Oene 3VVOG 514:30   Comp  
Sparta Nijkerk 9VVOG 715:00   Comp  
DVS'33 Ermelo 13VVOG 814:30   Comp  
DVS'33 Ermelo 10VVOG 914:30   Comp  
Hoevelaken JO19-1VVOG JO19-115:15   Comp
DVS'33 Ermelo JO19-3VVOG JO19-212:30   Comp  
Dos Kampen JO17-1VVOG JO17-112:30   Comp  
Zeewolde JO15-2VVOG JO15-211:15   Comp  
Prins Bernhard JO15-1VVOG JO15-609:30   Comp  
DOVO JO13-1VVOG JO13-111:00   Comp
Groen Wit'62 JO13-3GVVOG JO13-411:00   Comp  
Urk JO11-4VVOG JO11-209:00   Comp  
Stroe JO11-1VVOG JO11-308:45   Comp  
VSCO '61 JO11-2VVOG JO11-608:30   Comp  
Rood-Wit '58 JO10-1VVOG JO10-109:00   Comp  
Rood-Wit '58 JO10-2VVOG JO10-411:30   Comp  
ESC JO10-3VVOG JO10-508:30   Comp  
DVS'33 Ermelo JO10-4VVOG JO10-610:00   Comp  
Lelystad '67 JO9-2VVOG JO9-208:45   Comp  
't Harde JO9-1VVOG JO9-308:30   Comp  
Hierden JO9-2VVOG JO9-409:00   Comp  
FC Horst JO8-1VVOG JO8-109:00   Comp  
Eldenia JO8-1VVOG JO8-210:00   Comp  
Elspeet JO8-1VVOG JO8-510:30   Comp  

Zondag

10-11-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Columbia 412:30   Comp  

Zaterdag

16-11-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 3Hulshorst 214:30   Comp  
VVOG 4Zwart Wit '63 414:30   Comp  
VVOG 5OWIOS 512:30   Comp  
VVOG 6VVOG 912:30   Comp  
VVOG JO17-3Unicum JO17-512:30   Comp  
VVOG JO17-4DVS'33 Ermelo JO17-414:30   Comp
VVOG JO15-2VSCO '61 JO15-112:30   Comp  
VVOG JO15-4VVOG JO15-512:30   Comp  
VVOG JO13-1Elinkwijk JO13-112:30   Comp
VVOG JO13-2't Harde JO13-111:30   Comp  
VVOG JO13-5Hierden JO13-308:30   Comp  
VVOG JO11-1FC Horst JO11-110:00   Comp  
VVOG JO11-3Zeewolde JO11-308:30   Comp  
VVOG JO11-4SDV Barneveld JO11-508:30   Comp  
VVOG JO11-5Zeewolde JO11-609:00   Comp  
VVOG JO11-6Unicum JO11-409:00   Comp  
VVOG JO10-2Hoevelaken JO10-109:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-3Nunspeet JO10-410:45 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-4Hierden JO10-210:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-6FC Horst JO10-6M09:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-1DVS'33 Ermelo JO9-109:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-2Hierden JO9-109:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-7Sparta Nijkerk JO9-510:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-4Elspeet JO8-108:30   Comp  
VVOG JO8-5NSC Nijkerk JO8-108:30   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG VR1VVOP VR114:30   Comp  
VVOG G1Colmschate '33 G110:00   Comp  
AjaxVVOG 114:30   Comp  
FC Horst 4VVOG 714:30   Comp  
't Harde 5VVOG 813:00   Comp  
VVOG 6VVOG 912:30   Comp  
Unicum JO19-1VVOG JO19-115:00   Comp
Unicum JO17-1VVOG JO17-112:30   Comp  
VVOP JO17-1VVOG JO17-212:30   Comp
Jonathan JO15-1VVOG JO15-110:00   Comp  
Veensche Boys JO15-1GVVOG JO15-310:15   Comp  
VVOG JO15-4VVOG JO15-512:30   Comp  
DVS'33 Ermelo JO15-4VVOG JO15-609:00   Comp  
't Harde JO13-2VVOG JO13-310:00   Comp  
SDS' 55 JO13-1VVOG JO13-409:00   Comp  
Dos Kampen JO11-2VVOG JO11-208:30   Comp  
SDC Putten JO10-1VVOG JO10-109:30   Comp  
SDC Putten JO10-4VVOG JO10-510:30   Comp  
Zwart Wit '63 JO9-2VVOG JO9-311:00   Comp  
csv Apeldoorn JO9-5VVOG JO9-410:00   Comp  
Hierden JO9-2VVOG JO9-509:00   Comp  
NSC Nijkerk JO9-1VVOG JO9-610:00   Comp  
VVOP JO8-1VVOG JO8-108:30   Comp  
csv Apeldoorn JO8-2VVOG JO8-211:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO8-4VVOG JO8-308:30   Comp  
SDC Putten MO17-2VVOG MO17-109:45   Comp  

Zondag

17-11-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)WSV 312:30   Comp  

Dinsdag

19-11-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG BeloftenDVS '33 Ermelo Beloften20:001   Toernooi  

Zaterdag

23-11-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Jong Almere City FC14:30   Comp  
VVOG 4Prins Bernhard 214:30   Comp  
VVOG 6Nunspeet 712:30   Comp  
VVOG JO19-1SDC Putten JO19-114:30   Comp
VVOG JO19-2SDC Putten JO19-310:30   Comp  
VVOG JO17-1Zeewolde JO17-114:30   Comp  
VVOG JO15-2Lelystad '67 JO15-212:30   Comp  
VVOG JO15-3SDV Barneveld JO15-312:30   Comp  
VVOG JO15-6Veensche Boys JO15-2G12:30   Comp  
VVOG JO13-5Unicum JO13-508:30   Comp  
VVOG JO11-2WVF JO11-208:30   Comp  
VVOG JO11-4SDC Putten JO11-408:30   Comp  
VVOG JO11-5Zwart Wit '63 JO11-310:00   Comp  
VVOG JO11-6Batavia '90 JO11-310:00   Comp  
VVOG JO10-1FC Horst JO10-109:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-2DSV '61 JO10-110:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-4FC Horst JO10-4M10:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-5asv Dronten JO10-410:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-2Hoevelaken JO9-209:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-1Zwart Wit '63 JO8-108:30   Comp  
VVOG JO8-2Bennekom JO8-208:30   Comp  
VVOG JO8-3SDC Putten JO8-309:30   Comp  
VVOG JO8-5VVOG JO8-4G09:00   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG VR1VSCO '61 VR114:30   Comp  
VVOG MO17-1SV Otterlo MO17-111:30   Comp  
VVOG G1Colmschate '33 G211:30   Comp  
Berkum 2VVOG 216:45   Comp  
Zwart Wit '63 3VVOG 314:30   Comp  
VIOS V. 3VVOG 514:30   Comp  
Prins Bernhard 3VVOG 714:30   Comp  
Nunspeet 8VVOG 815:00   Comp  
DSV '61 7VVOG 914:30   Comp  
SDC Putten JO17-3VVOG JO17-411:00   Comp
Sparta Nijkerk JO15-1VVOG JO15-110:00   Comp  
Hoevelaken JO15-2VVOG JO15-409:45   Comp  
NSC Nijkerk JO15-1VVOG JO15-510:00   Comp  
Victoria JO13-1VVOG JO13-109:00   Comp
FC Horst JO13-1VVOG JO13-209:00   Comp  
csv Apeldoorn JO13-4VVOG JO13-308:30   Comp  
ZVV '56 JO13-1VVOG JO13-411:30   Comp  
Zwart Wit '63 JO11-1VVOG JO11-110:30   Comp  
EFC '58 JO11-1VVOG JO11-309:45   Comp  
Zwart Wit '63 JO10-2VVOG JO10-308:45   Comp  
Lelystad '67 JO10-4VVOG JO10-608:45   Comp  
Zeewolde JO9-1VVOG JO9-109:45   Comp  
asv Dronten JO9-3VVOG JO9-311:15   Comp  
Hulshorst JO9-1VVOG JO9-409:00   Comp  
Blauw Geel'55 JO9-3GVVOG JO9-609:00   Comp  
Zeewolde JO9-6VVOG JO9-708:30   Comp  
VVOG JO8-5VVOG JO8-409:00   Comp  

Zondag

24-11-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Robur et Velocitas 3VVOG 2 (Zondag)10:00   Comp  

Zaterdag

30-11-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2Sparta Nijkerk 211:45   Comp  
VVOG 3DSV '61 214:30   Comp  
VVOG 5AGOVV 212:30   Comp  
VVOG 7De Veluwse Boys 314:30   Comp  
VVOG 8Hierden 712:30   Comp  
VVOG 9Prins Bernhard 414:30   Comp  
VVOG JO17-2Zeewolde JO17-212:30   Comp
VVOG JO17-3't Harde JO17-212:30   Comp  
VVOG JO17-4Veensche Boys JO17-214:30   Comp
VVOG JO15-1Houten JO15-112:30   Comp  
VVOG JO15-4DVS'33 Ermelo JO15-312:30   Comp  
VVOG JO15-5Elspeet JO15-110:30   Comp  
VVOG JO13-1PVCV JO13-110:30   Comp
VVOG JO13-2Veensche Boys JO13-110:30   Comp  
VVOG JO13-3Oene JO13-1G08:30   Comp  
VVOG JO13-4WWNA JO13-108:30   Comp  
VVOG JO11-1csv Apeldoorn JO11-108:30   Comp  
VVOG JO10-3Zwart Wit '63 JO10-310:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-6Batavia '90 JO10-210:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-1SDC Putten JO9-109:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-3ESC JO9-210:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-4asv Dronten JO9-7M09:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-5Prins Bernhard JO9-109:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-6Rood-Wit '58 JO9-109:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-7Batavia '90 JO9-510:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-3SDS' 55 JO8-108:30   Comp  
VVOG JO8-4DVS'33 Ermelo JO8-308:30   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG MO17-1DVS'33 Ermelo MO17-110:30   Comp  
GoesVVOG 118:00   Comp  
FC Horst 3VVOG 414:30   Comp  
DVS'33 Ermelo 14VVOG 612:30   Comp  
csv Apeldoorn JO19-1VVOG JO19-115:30   Comp
Zeewolde JO19-3VVOG JO19-215:00   Comp  
IJVV JO17-1VVOG JO17-112:25   Comp  
't Harde JO15-1VVOG JO15-210:15   Comp  
Aquila JO15-1VVOG JO15-312:30   Comp  
EFC '58 JO15-2VVOG JO15-609:30   Comp  
Nunspeet JO13-3GVVOG JO13-508:45   Comp  
ESC JO11-1VVOG JO11-208:30   Comp  
Elspeet JO11-1VVOG JO11-309:15   Comp  
VSCO '61 JO11-2VVOG JO11-508:30   Comp  
Zeewolde JO11-6VVOG JO11-608:30   Comp  
Nunspeet JO10-1VVOG JO10-109:45   Comp  
asv Dronten JO10-2VVOG JO10-208:30   Comp  
ESC JO10-3VVOG JO10-409:30   Comp  
Elspeet JO10-1VVOG JO10-509:15   Comp  
Stroe JO9-1VVOG JO9-210:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO8-1VVOG JO8-108:45   Comp  
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO8-2VVOG JO8-208:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO8-5VVOG JO8-508:30   Comp  
Hierden VR1VVOG VR112:00   Comp  
Colmschate '33 G1VVOG G111:00   Comp  

Zondag

01-12-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)sv Orderbos 212:30   Comp  

Zaterdag

07-12-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 4Rood-Wit '58 214:30   Comp  
VVOG 6Hulshorst 412:30   Comp  
VVOG JO19-1Zwart Wit '63 JO19-114:30   Comp
VVOG JO19-2FC Horst JO19-312:30   Comp  
VVOG JO17-1Zwart Wit '63 JO17-114:30   Comp  
VVOG JO17-3Swift '64 JO17-212:30   Comp  
VVOG JO15-2Zwart Wit '63 JO15-112:00   Comp  
VVOG JO15-3Lunteren JO15-112:30   Comp  
VVOG JO15-4asv Dronten JO15-2G12:30   Comp  
VVOG JO13-5Batavia '90 JO13-308:30   Comp  
VVOG JO11-1DVS'33 Ermelo JO11-110:00   Comp  
VVOG JO11-3VVOP JO11-208:30   Comp  
VVOG JO11-4Zeewolde JO11-508:30   Comp  
VVOG JO11-5DSV '61 JO11-2G09:30   Comp  
VVOG JO11-6Zeewolde JO11-810:00   Comp  
VVOG JO10-1Rood-Wit '58 JO10-109:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-2Sparta Nijkerk JO10-210:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-3Hulshorst JO10-110:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-4asv Dronten JO10-410:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO10-5Hierden JO10-210:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-2SDV Barneveld JO9-209:00 Zelf regelen Comp  
VVOG JO9-7asv Dronten JO9-8G09:30 Zelf regelen Comp  
VVOG JO8-2DTS '35 Ede JO8-308:30   Comp  
VVOG JO8-4Sparta Nijkerk JO8-508:30   Comp  
VVOG JO8-5Nunspeet JO8-209:00   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  
VVOG VR1Heerde VR114:30   Comp  
Ter LeedeVVOG 114:30   Comp  
DVS'33 Ermelo 2VVOG 211:30   Comp  
Elspeet 2VVOG 312:00   Comp  
csv Apeldoorn 5VVOG 515:30   Comp  
Nunspeet 9VVOG 714:30   Comp  
Nunspeet 6VVOG 813:00   Comp  
ESC 7VVOG 914:30   Comp  
VIOS V. JO17-1VVOG JO17-211:00   Comp
EFC '58 JO17-2VVOG JO17-411:30   Comp
Victoria JO15-1VVOG JO15-110:45   Comp  
't Harde JO15-2VVOG JO15-510:15   Comp  
Sparta Nijkerk JO15-4VVOG JO15-611:00   Comp  
Alphense Boys JO13-2VVOG JO13-109:00   Comp
SDC Putten JO13-2VVOG JO13-308:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO13-6VVOG JO13-409:45   Comp  
DSV '61 JO11-1VVOG JO11-210:15   Comp  
Rood-Wit '58 JO10-3VVOG JO10-610:00   Comp  
Zwart Wit '63 JO9-1VVOG JO9-108:45   Comp  
Nunspeet JO9-2VVOG JO9-309:45   Comp  
Prins Bernhard JO9-1VVOG JO9-409:15   Comp  
Elspeet JO9-1VVOG JO9-510:30   Comp  
Lunteren JO9-3VVOG JO9-609:30   Comp  
FC Horst JO8-2VVOG JO8-309:00   Comp  
Victoria Boys MO17-2VVOG MO17-113:00   Comp  

Zondag

08-12-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Epe 312:30   Comp  

Dinsdag

10-12-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
DVS '33 Ermelo BeloftenVVOG Beloften20:00   Toernooi  

Zaterdag

14-12-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1ODIN 5914:30   Comp  
VVOG 2Excelsior '31 211:45   Comp  
VVOG JO15-3DTS '35 Ede JO15-212:30   Comp  
VVOG DolfijntjesVVOG Orkas10:001   Training  

Zaterdag

21-12-2019

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO10-6FC Horst JO10-5M10:00 Zelf regelen Comp  

Zaterdag

11-01-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
HoekVVOG 114:30   Comp  

Zaterdag

18-01-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Harkemase Boys14:30   Comp  

Dinsdag

21-01-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG BeloftenSparta Nijkerk Beloften20:001   Toernooi  

Zaterdag

25-01-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO15-1Jonathan JO15-112:30   Comp  
Excelsior'31VVOG 114:30   Comp  
Enter Vooruit 2VVOG 214:30   Comp  
Elspeet 5VVOG 715:00   Comp  
Elinkwijk JO13-1VVOG JO13-111:00   Comp  

Zaterdag

01-02-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1DVS'33 Ermelo14:30   Comp  
VVOG 2DZC '68 211:45   Comp  
VVOG 5WHC 512:30   Comp  
VVOG 7Zwart Wit '63 614:30   Comp  
VVOG 8SDC Putten 1212:30   Comp  
VVOG 9Nunspeet 714:30   Comp  
VVOG JO15-1DOVO JO15-112:30   Comp  
Zeewolde 3VVOG 312:30   Comp  
EFC '58 3VVOG 412:30   Comp  
Prins Bernhard 4VVOG 614:30   Comp  
Bennekom JO13-1VVOG JO13-110:15   Comp  
FC Horst VR1VVOG VR112:30   Comp  

Zondag

02-02-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
V en L 2VVOG 2 (Zondag)10:00   Comp  

Zaterdag

08-02-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 3Unicum 314:30   Comp  
VVOG 4SDC Putten 614:30   Comp  
VVOG 6DSV '61 712:30   Comp  
VVOG JO13-1DOVO JO13-112:30   Comp  
VVOG VR1ZVV '56 VR214:30   Comp  
ONS SneekVVOG 115:00   Comp  
SDV Barneveld 2VVOG 212:15   Comp  
Elspeet 3VVOG 515:00   Comp  
EFC '58 5VVOG 714:30   Comp  
ESC 6VVOG 814:30   Comp  
DVS'33 Ermelo 14VVOG 912:30   Comp  
Elinkwijk JO15-1VVOG JO15-113:00   Comp  

Zondag

09-02-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)KCVO 314:30   Comp  

Dinsdag

11-02-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
IJsselmeervogels BeloftenVVOG Beloften20:00   Toernooi  

Zaterdag

15-02-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1VVSB18:00   Comp  
VVOG 2AZSV 211:45   Comp  
VVOG 5't Harde 312:30   Comp  
VVOG 6DVS'33 Ermelo 1012:30   Comp  
VVOG VR1DVS'33 Ermelo VR314:30   Comp  
DVS'33 Ermelo 5VVOG 314:30   Comp  
DVS'33 Ermelo 12VVOG 714:30   Comp  
ESC 5VVOG 814:30   Comp  
ESC 4VVOG 914:30   Comp  

Zondag

16-02-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Columbia 4VVOG 2 (Zondag)11:30   Comp  

Zaterdag

07-03-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Hoek14:30   Comp  
VVOG 3Batavia '90 214:30   Comp  
VVOG 7Elspeet 514:30   Comp  
VVOG 8Elspeet 412:30   Comp  
VVOG 9Hulshorst 414:30   Comp  
VVOG JO13-1AS'80 JO13-112:30   Comp  
Veensche Boys 2VVOG 212:00   Comp  
SDC Putten 5VVOG 412:30   Comp  
ESC 7VVOG 614:30   Comp  
IJsselmeervogels JO15-1VVOG JO15-110:15   Comp  
SDC Putten VR2VVOG VR110:30   Comp  

Zondag

08-03-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)FC Jeugd 214:30   Comp  

Zaterdag

14-03-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2DETO 211:45   Comp  
VVOG 4Zeewolde 414:30   Comp  
VVOG 5VIOS V. 312:30   Comp  
VVOG 6Unicum 712:30   Comp  
VVOG JO15-1NVC JO15-112:30   Comp  
VVOG VR1NSC Nijkerk VR114:30   Comp  
ODIN 59VVOG 114:30   Comp  
BAS 2VVOG 312:00   Comp  
Zeewolde 7VVOG 715:00   Comp  
DSV '61 6VVOG 812:30   Comp  
Lelystad '67 5VVOG 915:00   Comp  
CDW JO13-1GVVOG JO13-110:15   Comp  

Zondag

15-03-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
SV Vaassen 2VVOG 2 (Zondag)10:00   Comp  

Zaterdag

21-03-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Ajax14:30   Comp  
SDC Putten 2VVOG 211:30   Comp  

Zaterdag

28-03-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2Enter Vooruit 211:45   Comp  
VVOG 3Zwolsche Boys 414:30   Comp  
VVOG 5csv Apeldoorn 512:30   Comp  
VVOG 7Prins Bernhard 314:30   Comp  
VVOG 8Nunspeet 812:30   Comp  
VVOG 9DSV '61 714:30   Comp  
VVOG JO15-1Sparta Nijkerk JO15-112:30   Comp  
VVOG JO13-1Roda '46 JO13-112:30   Comp  
FC LisseVVOG 114:30   Comp  
Rood-Wit '58 2VVOG 412:00   Comp  
Hulshorst 4VVOG 614:30   Comp  
Heerde VR1VVOG VR114:30   Comp  

Zondag

29-03-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)ZVV '56 214:30   Comp  

Zaterdag

04-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Goes14:30   Comp  
VVOG 4FC Horst 314:30   Comp  
VVOG 6DVS'33 Ermelo 1412:30   Comp  
VVOG VR1Hierden VR114:30   Comp  
Excelsior '31 2VVOG 211:30   Comp  
DSV '61 2VVOG 312:15   Comp  
AGOVV 2VVOG 513:00   Comp  
De Veluwse Boys 3VVOG 714:30   Comp  
Hierden 7VVOG 814:30   Comp  
Prins Bernhard 4VVOG 914:30   Comp  
Houten JO15-1VVOG JO15-112:30   Comp  
PVCV JO13-1VVOG JO13-111:00   Comp  

Zondag

05-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
sv Orderbos 2VVOG 2 (Zondag)10:30   Comp  

Zaterdag

11-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
BarendrechtVVOG 114:30   Comp  

Zaterdag

18-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1SteDoCo14:30   Comp  
VVOG 2Nunspeet 211:45   Comp  
VVOG 3Elspeet 214:30   Comp  
VVOG 5Oene 312:30   Comp  
VVOG 7Sparta Nijkerk 914:30   Comp  
VVOG 8DVS'33 Ermelo 1312:30   Comp  
VVOG 9DVS'33 Ermelo 1014:30   Comp  
VVOG JO13-1Alphense Boys JO13-212:30   Comp  
Nunspeet 3VVOG 414:30   Comp  
ESC 4VVOG 614:30   Comp  
DVS'33 Ermelo JO15-1VVOG JO15-110:30   Comp  
asv Dronten VR2VVOG VR111:00   Comp  

Zondag

19-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Epe 3VVOG 2 (Zondag)10:00   Comp  

Zaterdag

25-04-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Sparta Nijkerk 2VVOG 212:00   Comp  

Zaterdag

02-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1DOVO14:30   Comp  

Zaterdag

09-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2Berkum 211:45   Comp  
VVOG 3ESC 314:30   Comp  
VVOG 7FC Horst 414:30   Comp  
VVOG 8't Harde 512:30   Comp  
VVOG 9VVOG 614:30   Comp  
VVOG JO15-1Huizen JO15-112:30   Comp  
VVOG JO13-1Unitas JO13-112:30   Comp  
Jong Almere City FCVVOG 115:00   Comp  
Zwart Wit '63 4VVOG 414:30   Comp  
Zwart Wit '63 5VVOG 514:30   Comp  
VVOG 9VVOG 614:30   Comp  
VVOP VR1VVOG VR111:00   Comp  

Zondag

10-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Heerde 314:30   Comp  

Zaterdag

16-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 4Unicum 414:30   Comp  
VVOG 6Lelystad '67 512:30   Comp  
VVOG VR1Sparta Nijkerk VR314:30   Comp  
Sparta NijkerkVVOG 114:30   Comp  
HHC Hardenberg 2VVOG 212:00   Comp  
Hulshorst 2VVOG 312:00   Comp  
OWIOS 5VVOG 512:30   Comp  
FC Horst 5VVOG 714:30   Comp  
VIOS V. 4VVOG 814:30   Comp  
Unicum 7VVOG 915:00   Comp  
Meern De JO15-1VVOG JO15-110:15   Comp  
DVS'33 Ermelo JO13-1VVOG JO13-110:30   Comp  

Zondag

17-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
WSV 3VVOG 2 (Zondag)11:30   Comp  

Zaterdag

23-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Ter Leede14:30   Comp  
VVOG 2DVS'33 Ermelo 211:45   Comp  
VVOG 3Zwart Wit '63 314:30   Comp  
VVOG 5Nunspeet 512:30   Comp  
VVOG 7Nunspeet 914:30   Comp  
VVOG 8Nunspeet 612:30   Comp  
VVOG 9ESC 714:30   Comp  
VVOG JO15-1Victoria JO15-112:30   Comp  
VVOG JO13-1Victoria JO13-112:30   Comp  
Prins Bernhard 2VVOG 412:30   Comp  
Nunspeet 7VVOG 615:00   Comp  
VSCO '61 VR1VVOG VR112:00   Comp  

Zondag

24-05-2020

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Robur et Velocitas 314:30   Comp