Dit seizoen komt VVOG 1 uit in de derde divisie van het zaterdag amateurvoetbal.

Laatste wedstrijd

18 november

Uitslag nog niet bekend

Volgende wedstrijd

25 november
Aanvang : 14:30
Veld : 1

Stand

0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 3e divisie A

# Team G W GL V P DPV DPT
1Jong Almere City FC11821263012
2Spakenburg1182126269
3Quick Boys11704211915
4Harkemase Boys11614192118
5Jong FC Groningen11533182114
6VVOG1153318149
7DVS'33 Ermelo11524171710
8DOVO11452171714
9Jong FC Twente11524171412
10Jong FC Volendam11425141919
11ODIN 5911416131618
12ASWH11263121215
13Scheveningen11335121721
14ACV11326111927
15Capelle10316101116
16ONS Sneek1123691724
17Spijkenisse1115581632
18Magreb '90101184930

G = Gespeeld | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-11-2017 om 19:12.
De getoonde gegevens komen van de website www.voetbal.nl.