Tegenstanders

Onderstaand een overzicht van alle clubs waar VVOG tegen speelt of tegen heeft gespeeld. Per club is aangegeven of de teams van die vereniging di seizoen ingedeeld zijn bij VVOG teams.

Klik op de naam van een club om de adresgegevens te bekijken en om te zien welke teams van die club onze tegenstanders zijn.

Club Plaats Aantal teams
n.n.b.
Abcoude FCAbcoude1
Achilles '29Groesbeek1
Achilles'12Hengelo1
v.v. ActiviaTwello
ACVAssen
AD '69Aalten
Advendo '57Ederveen
SJO Adveo-SchinnenSchinnen
AGOVVApeldoorn
Ajax (ama)Amsterdam1
v.v. AlbatrossUgchelen1
AlcidesMeppel1
A.S.V. AlexandriaApeldoorn
Almere City FCAlmere
FC AlmereAlmere
FC AmsterdamAmsterdam - Duivendrecht
Anadolu '90Eerbeek
sc AngelsloEmmen
Apeldoornse BoysApeldoorn
ARCAlphen a.d. Rijn
S.V. ArgonMijdrecht
vv ArnemuidenArnemuiden
AS '80Almere-Stad
ASC '62Dalfsen
asv DrontenDronten13
ASWHHendrik-Ido-Ambacht1
ATC '65Hengelo OV1
AusterlitzAusterlitz
AVC SexbierumSexbierum
AVW '66Westervoort
AWCWijchen
AZ 2000Arnhem
AZCZutpen3
AZSVAalten1
s.v. BaarnBaarn
ST: SC Balkbrug/AvereestBalkbrug
BVV BarendrechtBarendrecht1
v.v. BarneveldBarneveld
BASBiddinghuizen6
Batavia '90Lelystad11
Be Quick DokkumDokkum
Be Quick '28Zwolle1
s.v. BeatrixHoenderloo
v.v. BeekbergenBeekbergen
BennekomBennekom1
cvv BerkelBerkel en Rodenrijs
BerkumZwolle4
Beuningse BoysBeuningen
BFC BussumBussum
Blauw Geel '55Ede1
vv BrederodesVianen
BruchterveldBruchterveld
BrummenBrummen
d.v.c. BuikslootAmsterdam
s.c. BuitenboysAlmere
s.c. BuitenveldertAmsterdam
KSV BWO HengeloHengelo (OV0
CapelleCapelle
SV CCW'167384 AP Wilp
CDWWijk bij Duurstede1
FC ChaseEngeland
Chelmsford CFCEssex, Engeland
CHRCHeelsum
CJVVAmersfoort
Cobu BoysAmersfoort
Colmschate '33Deventer1
avv ColumbiaApeldoorn
Concordia WehlWehl
csv ApeldoornApeldoorn7
CSV '28Zwolle2
CSWWilnis
sv CupaBussloo
CVVOLemmer
s.v. DalfsenDalfsen
dvv DavoDeventer
DCSZevenaar2
FC De BiltDe Bilt
de CJV'ersDeventer
asv De DijkAmsterdam1
De EschOldenzaal2
De GlindDe Glind
v.v. De MeernDe Meern1
De Merino'sVeenendaal
De TreffersGroesbeek
De ZweefNijverdal
s.v. DedemsvaartDedemsvaart
FC Delta Sport '95Houten
BVV Den BoschDen Bosch
Den HamDen Ham
DESTOUtrecht
DETO TwenterandVriezenveen1
DeventerDeventer
sv DFSOpheusden1
sv DHLDelft
DHZRotterdam
RKVV DIATeteringen
v.v. DiepenveenDiepenveen
vv DierenDieren
Dieze WestZwolle
sv DinxperloDinxperlo
DIO '30Druten
Domstad/Majella DMCUtrecht
DOS '37Vriezenveen
DOS KampenKampen3
D.O.S.CDen Dolder
DOVOVeenendaal1
Drachtster BoysDrachten
FC DriebergenDriebergen
vv DronrijpDronrijp
DSSHaarlem
DSV '61Doornspijk1
DTS EdeEde3
DVC '26Didam
DVS '33Ermelo30
DVVDuiven
DVVAAmsterdam
sv DWO ZoetermeerZoetermeer
afc DWSAmsterdam
DZC '68Doetinchem 1
DZOHEmmen
DZSVDinxperlo
Ede/VictoriaEde1
Edesche BoysEde
v.v. EdonZwolle
vv EemdijkBunschoten1
EendrachtArnhem
Eerbeekse BoysEerbeek
EFC '58Ermelo8
EldeniaArnhem1
USV ElinkwijkUtrecht1
v.v. ElspeetElspeet4
FC EmmenEmmen
vv EmstEmst
Enter VooruitEnter
sv EpeEpe5
Epse Gorssel Combinatie
ESAArnhem
Elburger SCElburg4
Excelsior ZettenZetten
Excelsior '31Rijssen1
FC Exter 1947Vlotho-Exter
EZC '84Epe
Flevo BoysEmmeloord1
Focus '07Culemborg
ksv FortissimoEde
Forza AlmereAlmere
v.v. De GazelleDeventer
GeinoordNieuwegein
FC GelreWehl
vv GemertGemert1
Genemuiden SCGenemuiden
GermanicusCoevorden
GJSGorinchem
Go Ahead DeventerDeventer
Go Ahead KampenKampen2
't GooiHilversum
sv GramsbergenGramsbergen
Groen Wit '62Apeldoorn
sv GrolGroenlo
FC GroningenGroningen
GVCWageningen
GVVVVeenendaal
sv HaarleHaarle
RC HadesHasselt (B)
HalsterenHalsteren
't Harde't Harde10
Harkemase BoysHarkema1
sv HarskampHarskamp
v.v. HattemHattem2
Hatto HeimHattem1
vv HDSLeersum
v.v. HeerdeHeerde
's Heerenbroek's-Heerenbroek
sc HeerenveenHeerenveen
v.v. HeerenveenHeerenveen
Heerenveense BoysHeerenveen
v.v. HeinoHeino
s.v. HeliosDeventer
vv HellendoornHellendoorn
Hvv HengeloHengelo
usv HerculesUtrecht
HFC'15Groningen
HHC HardenbergHardenberg3
v.v. HierdenHierden15
HMCHattem
HOCOdoorn
HoekHoek1
s.c. HoevelakenHoevelaken12
vv HoltenHolten
v.v. HolwierdeHolwierde
v.v. HoogeveenHoogeveen
v.v. HooglandHoogland
v.v. HooglanderveenHooglanderveen1
FC HorstErmelo16
s.v. HoutenHouten1
zvv De HovenDe Hoven
HSC '21Haaksbergen1
HTCZwolle1
s.v. HuizenHuizen
v.v. HulshorstHulshorst10
HZVVHoogeveen
IJFCIJsselstein
IJsselmeervogelsSpakenburg1
vv IJsselstreekDeventer
IJVVIJsselmuiden2
IVV LandsmeerLandsmeer
SJO JCHWHoonhorst1
FC JeugdEde
Jodan BoysGouda
v.v. JonathanZeist2
Jong Almere City FCAlmere
Jong FC GroningenGroningen1
Jong VolendamVolendam
v.v. Jonge KrachtHuissen2
sc JoureJoure
Juliana '31Malden
JVC DedemsvaartDedemsvaart
JVZZuidwolde
KampenKampen
sv KampongUtrecht
v.v. KCVOVaassen1
v.v. KesterenKesteren
KHC KampenKampen1
De KievitenVoorthuizen1
sc KlarenbeekKlarenbeek
The KnickerbockersGroningen
KNVBZeist
Koninklijke UD 1875Deventer
KVVAAmersfoort
SJO KZC'08Klazienaveen
SV Laren 99Laren
vv LegmeervogelsUithoorn
s.v. Lelystad '67Lelystad17
vv LemelerveldLemelerveld
LeonesBeneden-Leeuwen
RKSV LeonidasRotterdam
FC LiendenLienden1
FC LisseLisse1
sc LochemLochem
v.v. LoenermarkLoenen Gld.
s.v. Longa '30Lichtenvoorde
LSVEnschede
v.v. LunterenLunteren1
vv MaarssenMaarssen
Magreb '90Utrecht
sv MarkenMarken
FC MeppelMeppel
vv MontfoortMontfoort
MSCMeppel
v.v. MuntendamMuntendam
MVV MaastrichtMaastricht
NECNijmegen
vv NederhorstNederhorst den Berg
NederlandZeist
RKSV NEOBorne2
JSV NieuwegeinNieuwegein
ASC NieuwlandAmersfoort1
s.v. NieuwleusenNieuwleusen1
tsv NOADTilburg
NooitGedachtGeffen
Noord Veluwe BoysHattemerbroek
NoordwijkNoordwijk1
NSCNijkerk3
v.v. NunspeetNunspeet12
s.v. NVCNaarden
ODIN '59Heemskerk1
Odysseus '91Utrecht
v.v. OekenBrummen
v.v OeneOene
v.v. OerterpUreterp
OJC RosmalenRosmalen
d'Olde Veste '54Steenwijk
Olympia '28Hasselt
Olympia HaarlemHaarlem
ONA '53Wageningen
ONS Boso SneekSneek1
c.v.v. Oranje NassauGroningen
Oranje NassauAlmelo
s.v. Oranje WitDordrecht
s.v. OrderbosApeldoorn
sv OrionNijmegen
OSCNijmegen
OSM '75Maarssen
v.v. OstrabekeOosterbeek
s.v. OtterloOtterlo
sv OuderkerkOuderkerk aan de Amstel
OVC '85Oosterbeek
OVC'21Ommen
s.c. OverweteringOlst
OWIOSOldebroek 4
OZCArriën
SV de PaasbergArnhem
PEC ZwolleZwolle
PHAlmelo
PKC '83Groningen
Prins BernhardUddel3
PrismaAmsterdam
FC PurmerendPurmerend
PVCV Vleuten 1932Vleuten1
Quick '20Oldenzaal1
Quick 1888Nijmegen
AFC Quick 1890Amersfoort
Quick BoysKatwijk1
RaalteRaalte
Racing-Club HeemstedeHeemstede
RCLLeiderdorp
FC RDCDeventer
Reaal DrontenDronten2
cvv RedichemHeelsum
v.v. RenswoudeRenswoude
v.v. ReutumReutum
v.v. RhoonRhoon
RigtersbleekEnschede
Rijnsburgse BoysRijnsburg1
FC RijnvogelsKatwijk
RKHVVHuissen
RKSV DrielDriel
RKTVCTiel
Robur et VelocitasApeldoorn3
Roda '46Leusden
Rohda RaalteRaalte
Rood-Wit '58Putten6
v.v. RuurloRuurlo
RVWHeelsum
SaestumZeist
dvv SallandiaDeventer
v.v. SBCSon en Breugel
SCH'443481JD Harmelen
SchalkhaarSchalkhaar
ScheveningenScheveningen1
SCPPuiflijk
SDC PuttenPutten23
SDC'12Denekamp
SDO BussumBussum
sv SDOOHeteren
SDOUCUlft
SDS '55Wekerom
SDV BarneveldBarneveld10
SEC SoestSoest
SEHHeerde2
vv SJCNoordwijk1
SJO Oeken/BrummenBrummen1
SJO sv Cupa WilpWilp
SKVWageningen1
SKV/WageningenWageningen
SleeuwijkSleeuwijk
v.v. SmitshoekBarendrecht
SO SoestSoest
s.v. SpakenburgSpakenburg2
c.v.v. Sparta EnschedeEnschede1
Sparta NijkerkNijkerk26
s.v. SperoElst
SpijkenisseSpijkenisse
RKVV Sportclub '25Bocholtz
Sporthal Stadsweiden
v.v. Sporting '70Utrecht
Sporting AlmereAlmere
Sportlust '46Woerden2
v.v. StaphorstStaphorst
SteDoCoHoornaar1
v.v. StroeStroe3
sv 's Graveland1243 CD 's-Graveland
sv BZC ZuiderparkRotterdam
SV De MeerAmsterdam
SVFCothen
SVHAHerveld
SVIZwolle2
SVO VVZZwolle
SVSCapelle aan den IJssel
SVZWWierden1
Swift '64Swifterbant2
SWZ BOSO SneekSneek
Ter LeedeSassenheim
Terschuurse BoysTerschuur
s.v. TerwoldeTerwolde1
Sp. TeugeTeuge
TheoleTiel
TKAApeldoorn
v.v. TolbertLeek
TOVBaarn
Training
FC TriasWinterswijk
v.v. TrichtTricht
Turkse KrachtDeventer
TVC '28Tubbergen
s.v. TwelloTwello1
Jong FC TwenteEnschede
UDI '19/Beter BedUden
v.v. UnicumLelystad23
UnionMalden1
s.v. UrkUrk2
USVNieuwleusen
UVVUtrecht
V en LTerwolde
s.v. VaassenVaassen1
VAKOVries
vv Valken '68Valkenburg (ZH)
sv ValkenswaardValkenswaard
ValleivogelsScherpenzeel
VDZArnhem
s.v. Veensche BoysNijkerkerveen12
Velocitas 1897Groningen
De Veluwse BoysGarderen4
s.v. VenrayVenray
VEVOVeessen
VHK Sint JanskloosterSint Jansklooster
Victoria BoysApeldoorn3
Victoria 1893Loosdrecht2
Vierhouten '82Vierhouten2
VIODDriesum
VIOS VaassenVaassen1
VitesseArnhem
Voetbalschool Ricardo SmitsOosterhout
RKAV VolendamVolendam
vv VoorstVoorst
Voorwaarts TwelloTwello1
VOPAmersfoort
VRC VeenendaalVeenendaal
VriendenschaarCulemborg1
Vroomshoopse BoysVroomshoop
Velox SVVU CeleritudoUtrecht
VSCO '61Oosterwolde3
VSV VreeswijkNieuwegein
VSWZwolle
VVA '71Rhenen
FC VVCNieuw Vennep
VVIJIJsselstein
VVORozendaal
VVOGHarderwijk42
VVOPVoorthuizen11
VVZ '49Soest
VVZAAmersfoort
Warnsveldse BoysWarnsveld
WartburgiaAmsterdam
HSV WasmeerHilversum
asc WaterwijkAlmere1
WAVVWageningen
F.C. WeespWeesp
De WeideHoogeveen
WesepeWesepe
sc WestervoortWestervoort
WHCWezep2
Wickersley YFC
Wijhe '92Wijhe1
Wilhelmina BoysBest
WilpWilp
v.v. WilsumWilsum1
F.C. WinterswijkWinterswijk1
s.v. WisselEpe1
s.v. WodanseckWolfheze
s.c. WoerdenWoerden
s.c. WoezikWijchen
WoezikWoezik
vv WoudenbergWoudenberg
WSVApeldoorn
WVCWinterswijk
WVFZwolle2
WVV WageningenWageningen
WVW WeurtWeurt
WWNAWenum Wiesel1
WZCWapenveld
ZCFC ZaandamZaandam
ZACZwolle3
s.v. ZalkZalk
S.V.ZandvoortZandvoort
avv ZeeburgiaAmsterdam
v.v. ZeewoldeZeewolde25
s.v. ZevenhovenZevenhoven
de ZouavenGrootebroek
HSV De ZuidvogelsHuizen
F.C. ZutphenZutphen1
ZVV '56Apeldoorn2
Zwaluwen Utrecht 1911Utrecht
Zwaluwen '30Hoorn
Zwart-Wit '63Harderwijk16
s.v. ZwolleZwolle
Zwolsche BoysZwolle1