Tegenstanders

Onderstaand een overzicht van alle clubs waar VVOG tegen speelt of tegen heeft gespeeld. Per club is aangegeven of de teams van die vereniging di seizoen ingedeeld zijn bij VVOG teams.

Klik op de naam van een club om de adresgegevens te bekijken en om te zien welke teams van die club onze tegenstanders zijn.

Club Plaats Aantal teams
n.n.b.
Achilles '29Groesbeek2
Achilles'12Hengelo2
v.v. ActiviaTwello
ACVAssen1
AD '69Aalten
Advendo '57Ederveen1
SJO Adveo-SchinnenSchinnen
AGOVVApeldoorn
Ajax (ama)Amsterdam1
v.v. AlbatrossUgchelen4
AlcidesMeppel1
A.S.V. AlexandriaApeldoorn
Almere City FCAlmere
FC AlmereAlmere
FC AmsterdamAmsterdam - Duivendrecht
Anadolu '90Eerbeek
sc AngelsloEmmen
Apeldoornse BoysApeldoorn2
ARCAlphen a.d. Rijn
S.V. ArgonMijdrecht
vv ArnemuidenArnemuiden
AS '80Almere-Stad
ASC '62Dalfsen
asv DrontenDronten15
ASWHHendrik-Ido-Ambacht1
ATC '65Hengelo OV2
AusterlitzAusterlitz
AVC SexbierumSexbierum
AVW '66Westervoort1
AWCWijchen1
AZ 2000Arnhem
AZCZutpen3
AZSVAalten2
s.v. BaarnBaarn
BVV BarendrechtBarendrecht1
v.v. BarneveldBarneveld3
BASBiddinghuizen6
Batavia '90Lelystad12
Be Quick DokkumDokkum
Be Quick '28Zwolle4
s.v. BeatrixHoenderloo
v.v. BeekbergenBeekbergen
BennekomBennekom5
cvv BerkelBerkel en Rodenrijs
BerkumZwolle7
Beuningse BoysBeuningen1
BFC BussumBussum
Blauw Geel '55Ede2
vv BrederodesVianen
BruchterveldBruchterveld
BrummenBrummen1
d.v.c. BuikslootAmsterdam
s.c. BuitenboysAlmere
s.c. BuitenveldertAmsterdam
KSV BWO HengeloHengelo (OV0
CapelleCapelle1
CDWWijk bij Duurstede
FC ChaseEngeland
Chelmsford CFCEssex, Engeland
CHRCHeelsum
CJVVAmersfoort
Cobu BoysAmersfoort
Colmschate '33Deventer3
avv ColumbiaApeldoorn
Concordia WehlWehl
csv ApeldoornApeldoorn9
CSV '28Zwolle3
CSWWilnis
sv CupaBussloo
CVVOLemmer
s.v. DalfsenDalfsen1
dvv DavoDeventer
DCSZevenaar2
FC De BiltDe Bilt
de CJV'ersDeventer
De EschOldenzaal2
De GlindDe Glind
v.v. De MeernDe Meern2
De Merino'sVeenendaal
De TreffersGroesbeek
De ZweefNijverdal2
s.v. DedemsvaartDedemsvaart
FC Delta Sport '95Houten
BVV Den BoschDen Bosch
Den HamDen Ham1
DESTOUtrecht
DETO TwenterandVriezenveen2
DeventerDeventer
sv DFSOpheusden
DHZRotterdam
RKVV DIATeteringen
v.v. DiepenveenDiepenveen
vv DierenDieren1
Dieze WestZwolle
sv DinxperloDinxperlo
DIO '30Druten1
Domstad/Majella DMCUtrecht
DOS '37Vriezenveen
DOS KampenKampen4
D.O.S.CDen Dolder
DOVOVeenendaal1
Drachtster BoysDrachten
FC DriebergenDriebergen
vv DronrijpDronrijp
DSSHaarlem
DSV '61Doornspijk5
DTS EdeEde2
DVC '26Didam
DVS '33Ermelo32
DVVDuiven2
DVVAAmsterdam
afc DWSAmsterdam
DZC '68Doetinchem 2
DZOHEmmen1
DZSVDinxperlo
Ede/VictoriaEde2
Edesche BoysEde
v.v. EdonZwolle
vv EemdijkBunschoten
EendrachtArnhem
Eerbeekse BoysEerbeek
EFC '58Ermelo13
EldeniaArnhem1
USV ElinkwijkUtrecht
v.v. ElspeetElspeet8
FC EmmenEmmen
vv EmstEmst1
Enter VooruitEnter
sv EpeEpe6
Epse Gorssel Combinatie
ESAArnhem2
Elburger SCElburg9
Excelsior ZettenZetten
Excelsior '31Rijssen4
FC Exter 1947Vlotho-Exter
EZC '84Epe1
Flevo BoysEmmeloord1
Focus '07Culemborg
ksv FortissimoEde4
Forza AlmereAlmere
v.v. De GazelleDeventer
GeinoordNieuwegein
FC GelreWehl
vv GemertGemert1
Genemuiden SCGenemuiden3
GermanicusCoevorden
GJSGorinchem
Go Ahead DeventerDeventer
Go Ahead KampenKampen1
't GooiHilversum
sv GramsbergenGramsbergen1
Groen Wit '62Apeldoorn3
sv GrolGroenlo
FC GroningenGroningen
GVCWageningen
GVVVVeenendaal
sv HaarleHaarle
HalsterenHalsteren
't Harde't Harde4
Harkemase BoysHarkema1
sv HarskampHarskamp
v.v. HattemHattem1
Hatto HeimHattem3
vv HDSLeersum
v.v. HeerdeHeerde1
's Heerenbroek's-Heerenbroek
sc HeerenveenHeerenveen
v.v. HeerenveenHeerenveen
Heerenveense BoysHeerenveen
v.v. HeinoHeino2
s.v. HeliosDeventer
vv HellendoornHellendoorn
Hvv HengeloHengelo
usv HerculesUtrecht1
HHC HardenbergHardenberg2
v.v. HierdenHierden23
HMCHattem
HOCOdoorn
s.c. HoevelakenHoevelaken13
vv HoltenHolten
v.v. HolwierdeHolwierde
v.v. HoogeveenHoogeveen
v.v. HooglandHoogland
v.v. HooglanderveenHooglanderveen
FC HorstErmelo23
s.v. HoutenHouten1
zvv De HovenZutphen
HSC '21Haaksbergen2
HTCZwolle1
s.v. HuizenHuizen
v.v. HulshorstHulshorst5
HZVVHoogeveen
IJFCIJsselstein
IJsselmeervogelsSpakenburg1
vv IJsselstreekDeventer
IJVVIJsselmuiden2
IVV LandsmeerLandsmeer
SJO JCHWHoonhorst
FC JeugdEde
Jodan BoysGouda
v.v. JonathanZeist
Jong Almere City FCAlmere1
Jong FC GroningenGroningen1
Jong VolendamVolendam1
v.v. Jonge KrachtHuissen3
sc JoureJoure
Juliana '31Malden1
JVC DedemsvaartDedemsvaart
JVZZuidwolde
KampenKampen
sv KampongUtrecht
v.v. KCVOVaassen2
v.v. KesterenKesteren
KHC KampenKampen2
De KievitenVoorthuizen1
sc KlarenbeekKlarenbeek
The KnickerbockersGroningen
KNVBZeist
Koninklijke UD 1875Deventer
KVVAAmersfoort
SJO KZC'08Klazienaveen
SV Laren 99Laren
vv LegmeervogelsUithoorn
s.v. Lelystad '67Lelystad20
vv LemelerveldLemelerveld1
LeonesBeneden-Leeuwen
RKSV LeonidasRotterdam
FC LiendenLienden1
FC LisseLisse1
sc LochemLochem
v.v. LoenermarkLoenen Gld.1
s.v. Longa '30Lichtenvoorde1
LSVEnschede
v.v. LunterenLunteren1
vv MaarssenMaarssen
Magreb '90Utrecht1
sv MarkenMarken
FC MeppelMeppel
vv MontfoortMontfoort
MSCMeppel
v.v. MuntendamMuntendam
MVV MaastrichtMaastricht
NECNijmegen
vv NederhorstNederhorst den Berg
NederlandZeist
RKSV NEOBorne4
JSV NieuwegeinNieuwegein
ASC NieuwlandAmersfoort
s.v. NieuwleusenNieuwleusen1
tsv NOADTilburg
NooitGedachtGeffen
Noord Veluwe BoysHattemerbroek
NSCNijkerk5
v.v. NunspeetNunspeet14
s.v. NVCNaarden
ODIN '59Heemskerk1
Odysseus '91Utrecht
v.v. OekenBrummen
v.v OeneOene
v.v. OerterpUreterp
OJC RosmalenRosmalen
d'Olde Veste '54Steenwijk
Olympia '28Hasselt
Olympia HaarlemHaarlem
ONA '53Wageningen
ONS Boso SneekSneek1
Oranje NassauAlmelo
c.v.v. Oranje NassauGroningen
s.v. Oranje WitDordrecht
s.v. OrderbosApeldoorn1
sv OrionNijmegen1
OSCNijmegen1
OSM '75Maarssen
v.v. OstrabekeOosterbeek
s.v. OtterloOtterlo1
sv OuderkerkOuderkerk aan de Amstel
OVC '85Oosterbeek2
OVC'21Ommen
s.c. OverweteringOlst1
OWIOSOldebroek 2
OZCArriën
SV de PaasbergArnhem
PEC ZwolleZwolle
PHAlmelo
PKC '83Groningen
Prins BernhardUddel1
FC PurmerendPurmerend
PVCV Vleuten 1932Vleuten
Quick '20Oldenzaal3
Quick 1888Nijmegen
AFC Quick 1890Amersfoort
Quick BoysKatwijk1
Racing-Club HeemstedeHeemstede
RCLLeiderdorp
FC RDCDeventer
Reaal DrontenDronten2
cvv RedichemHeelsum
v.v. RenswoudeRenswoude
v.v. ReutumReutum
v.v. RhoonRhoon
RigtersbleekEnschede1
Rijnsburgse BoysRijnsburg1
FC RijnvogelsKatwijk
RKHVVHuissen
RKSV DrielDriel
RKTVCTiel
Robur et VelocitasApeldoorn2
Roda '46Leusden
Rohda RaalteRaalte3
Rood-Wit '58Putten7
v.v. RuurloRuurlo
RVWHeelsum
SaestumZeist
dvv SallandiaDeventer
v.v. SBCSon en Breugel
SchalkhaarSchalkhaar1
ScheveningenScheveningen1
SCPPuiflijk
SDC PuttenPutten32
SDC'12Denekamp
SDO BussumBussum
sv SDOOHeteren
SDOUCUlft
SDS '55Wekerom1
SDV BarneveldBarneveld10
SEC SoestSoest
SEHHeerde2
SJO sv Cupa WilpWilp
SKVWageningen3
SKV/WageningenWageningen
SleeuwijkSleeuwijk
v.v. SmitshoekBarendrecht
SO SoestSoest
s.v. SpakenburgSpakenburg2
c.v.v. Sparta EnschedeEnschede1
Sparta NijkerkNijkerk30
s.v. SperoElst1
SpijkenisseSpijkenisse1
RKVV Sportclub '25Bocholtz
v.v. Sporting '70Utrecht
Sporting AlmereAlmere
v.v. StaphorstStaphorst1
SteDoCoHoornaar
v.v. StroeStroe6
sv BZC ZuiderparkRotterdam
SVFCothen
SVHAHerveld
SVIZwolle2
SVO VVZZwolle
SVSCapelle aan den IJssel
SVZWWierden2
Swift '64Swifterbant5
SWZ BOSO SneekSneek
Ter LeedeSassenheim
Terschuurse BoysTerschuur2
s.v. TerwoldeTerwolde
Sp. TeugeTeuge
TheoleTiel
TKAApeldoorn1
v.v. TolbertLeek
TOVBaarn
Training
FC TriasWinterswijk
v.v. TrichtTricht
Turkse KrachtDeventer
TVC '28Tubbergen2
s.v. TwelloTwello
Jong FC TwenteEnschede1
UDI '19/Beter BedUden
v.v. UnicumLelystad22
UnionMalden1
s.v. UrkUrk2
USVNieuwleusen
UVVUtrecht
V en LTerwolde
s.v. VaassenVaassen2
VAKOVries
vv Valken '68Valkenburg (ZH)
sv ValkenswaardValkenswaard
ValleivogelsScherpenzeel
VDZArnhem
s.v. Veensche BoysNijkerkerveen9
Velocitas 1897Groningen
De Veluwse BoysGarderen2
s.v. VenrayVenray
VEVOVeessen
VHK Sint JanskloosterSint Jansklooster
Victoria BoysApeldoorn4
Victoria 1893Loosdrecht
Vierhouten '82Vierhouten2
VIODDriesum
VIOS VaassenVaassen1
VitesseArnhem
Voetbalschool Ricardo SmitsOosterhout
RKAV VolendamVolendam
vv VoorstVoorst
Voorwaarts TwelloTwello4
VOPAmersfoort
VRC VeenendaalVeenendaal
VriendenschaarCulemborg
Vroomshoopse BoysVroomshoop1
VSCO '61Oosterwolde3
VSV VreeswijkNieuwegein
VSWZwolle
VVA '71Rhenen
FC VVCNieuw Vennep
VVIJIJsselstein
VVORozendaal
VVOGHarderwijk50
VVOPVoorthuizen16
VVZ '49Soest
VVZAAmersfoort
Warnsveldse BoysWarnsveld
WartburgiaAmsterdam
HSV WasmeerHilversum
asc WaterwijkAlmere1
WAVVWageningen
F.C. WeespWeesp
De WeideHoogeveen
WesepeWesepe
sc WestervoortWestervoort
WHCWezep5
Wickersley YFC
Wijhe '92Wijhe1
Wilhelmina BoysBest
WilpWilp
v.v. WilsumWilsum1
F.C. WinterswijkWinterswijk3
s.v. WisselEpe1
s.v. WodanseckWolfheze
s.c. WoerdenWoerden
WoezikWoezik1
s.c. WoezikWijchen
vv WoudenbergWoudenberg
WSVApeldoorn5
WVCWinterswijk
WVFZwolle3
WVV WageningenWageningen
WVW WeurtWeurt
WWNAWenum Wiesel1
WZCWapenveld
ZCFC ZaandamZaandam
ZACZwolle3
s.v. ZalkZalk
avv ZeeburgiaAmsterdam
v.v. ZeewoldeZeewolde31
s.v. ZevenhovenZevenhoven
de ZouavenGrootebroek
HSV De ZuidvogelsHuizen
F.C. ZutphenZutphen3
ZVV '56Apeldoorn1
Zwaluwen Utrecht 1911Utrecht
Zwaluwen '30Hoorn
Zwart-Wit '63Harderwijk26
s.v. ZwolleZwolle
Zwolsche BoysZwolle