Op deze pagina treft u alle thuis- en uittoernooien waarop kan worden ingeschreven. U kunt tevens per toernooi zien welke teams zich al hebben ingeschreven.
Ik wil met mijn team deelnemen aan een VVOG toernooi:
Selecteer het VVOG toernooi hieronder dat van toepassing is voor uw team en vul het inschrijfformulier in. U ontvangt kort daarna een bevestiging van ons. VVOG teams zijn automatisch ingeschreven voor de thuistoernooien.
Ik wil met mijn VVOG team inschrijven voor een uittoernooi:
Kijk op de team pagina voor welke toernooien je allemaal kunt inschrijven. Log vervolgens in op de beheerpagina en geef aan voor welke toernooien je wilt inschrijven. Is een team defintief ingeschreven voor een toernooi, dan wordt dit bevestigd en is dit zichtbaar in het programma.
Kijk nu snel en schrijf je in!
Staat het toernooi waar je aan mee wilt doen hier niet tussen of zijn er vragen, neem dan contact op met de toernooicommissie (toernooi@vvog.nl) of spreek ons aan op het sportpark.
Toernooicommissie VVOG
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
22 juni 2024 | Tosec WVF Toernooi 2024 | WVF | Zwolle |
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
1 juni 2024 | Rinus van Wilpen 'G toernooi' | Batavia '90 | Lelystad |
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
8 juni 2024 | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28 | Zwolle |
8 juni 2024 | VDZ Arnhem - Geert Egging toernooi | VDZ | Arnhem |
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
1 juni 2024 | USV Hercules 1882 toernooi | usv Hercules | Utrecht |
8 juni 2024 | Snacky Wok Jeugdtoernooi vv Hulshorst | v.v. Hulshorst | Hulshorst |
8 juni 2024 | VDZ Arnhem - Geert Egging toernooi | VDZ | Arnhem |
15 juni 2024 | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28 | Zwolle |
22 juni 2024 | SV Bedum Jeugdtoernooi | sv Bedum | Bedum |
23 juni 2024 | SV Bedum Jeugdtoernooi | sv Bedum | Bedum |
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
9 mei 2024 | Toernooien ASC Waterwijk Almere | asc Waterwijk | Almere |
25 mei 2024 | VDZ Burgers Zoo Int Toernooi | VDZ | Arnhem |
1 juni 2024 | USV Hercules 1882 toernooi | usv Hercules | Utrecht |
2 juni 2024 | Loed Nieveen Toernooi 2024 | Be Quick 1887 | Haren |
8 juni 2024 | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28 | Zwolle |
8 juni 2024 | 4e Meint Heidema Toernooi | Flevo Boys | Emmeloord |
8 juni 2024 | VVZA Jeugdtoernooi | VVZA | Amersfoort |
9 juni 2024 | VDZ Arnhem - Geert Egging toernooi | VDZ | Arnhem |
14 juni 2024 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet | Nunspeet |
22 juni 2024 | SV Bedum Jeugdtoernooi | sv Bedum | Bedum |
23 juni 2024 | SV Bedum Jeugdtoernooi | sv Bedum | Bedum |
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
1 april 2024 | Paas Jeugdvoetbaltoernooi | Sportlust '46 | Woerden |
19 mei 2024 | VVJ Jeugd Pinkstercup 2024 | Voetbalvereniging VVJ (Utrecht) | Utrecht |
20 mei 2024 | Toernooien ASC Waterwijk Almere | asc Waterwijk | Almere |
25 mei 2024 | VV Emst jeugdvoetbaltoernooi | vv Emst | Emst |
1 juni 2024 | 18de Beer Haagedoorntoernooi | OSM '75 | Maarssen |
1 juni 2024 | USV Hercules 1882 toernooi | usv Hercules | Utrecht |
2 juni 2024 | Loed Nieveen Toernooi 2024 | Be Quick 1887 | Haren |
8 juni 2024 | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28 | Zwolle |
8 juni 2024 | Snacky Wok Jeugdtoernooi vv Hulshorst | v.v. Hulshorst | Hulshorst |
8 juni 2024 | 4e Meint Heidema Toernooi | Flevo Boys | Emmeloord |
8 juni 2024 | VVZA Jeugdtoernooi | VVZA | Amersfoort |
9 juni 2024 | VDZ Arnhem - Geert Egging toernooi | VDZ | Arnhem |
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
1 april 2024 | Paas Jeugdvoetbaltoernooi | Sportlust '46 | Woerden |
19 mei 2024 | VVJ Jeugd Pinkstercup 2024 | Voetbalvereniging VVJ (Utrecht) | Utrecht |
20 mei 2024 | Toernooien ASC Waterwijk Almere | asc Waterwijk | Almere |
25 mei 2024 | VDZ Burgers Zoo Int Toernooi | VDZ | Arnhem |
1 juni 2024 | U13 toernooi RKVV | RKVV Roosendaal | |
1 juni 2024 | USV Hercules 1882 toernooi | usv Hercules | Utrecht |
1 juni 2024 | 18de Beer Haagedoorntoernooi | OSM '75 | Maarssen |
2 juni 2024 | U13 toernooi RKVV | RKVV Roosendaal | |
2 juni 2024 | Loed Nieveen Toernooi 2024 | Be Quick 1887 | Haren |
8 juni 2024 | 4e Meint Heidema Toernooi | Flevo Boys | Emmeloord |
8 juni 2024 | Snacky Wok Jeugdtoernooi vv Hulshorst | v.v. Hulshorst | Hulshorst |
8 juni 2024 | VVZA Jeugdtoernooi | VVZA | Amersfoort |
8 juni 2024 | toernooi vv Zeewolde | v.v. Zeewolde | Zeewolde |
9 juni 2024 | VDZ Arnhem - Geert Egging toernooi | VDZ | Arnhem |
15 juni 2024 | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28 | Zwolle |
15 juni 2024 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet | Nunspeet |
22 juni 2024 | SV Bedum Jeugdtoernooi | sv Bedum | Bedum |
23 juni 2024 | SV Bedum Jeugdtoernooi | sv Bedum | Bedum |
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
1 april 2024 | Paas Jeugdvoetbaltoernooi | Sportlust '46 | Woerden |
20 mei 2024 | VVJ Jeugd Pinkstercup 2024 | Voetbalvereniging VVJ (Utrecht) | Utrecht |
25 mei 2024 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63 | Harderwijk |
25 mei 2024 | VV Emst jeugdvoetbaltoernooi | vv Emst | Emst |
1 juni 2024 | toernooi vv Zeewolde | v.v. Zeewolde | Zeewolde |
1 juni 2024 | Safebox Jeugdtoernooi ASV Dronten | asv Dronten | Dronten |
2 juni 2024 | Toernooien ASC Waterwijk Almere | asc Waterwijk | Almere |
2 juni 2024 | USV Hercules 1882 toernooi | usv Hercules | Utrecht |
8 juni 2024 | Harry van Abkoude Jeugdtoernooi | vv Brederodes | Vianen |
8 juni 2024 | Gerard Willemse toernooi | GVVV | Veenendaal |
8 juni 2024 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46 | Leusden |
8 juni 2024 | 4e Meint Heidema Toernooi | Flevo Boys | Emmeloord |
8 juni 2024 | VVZA Jeugdtoernooi | VVZA | Amersfoort |
9 juni 2024 | Nederlands Kampioenschap JO12 (VTT) | SKV/Wageningen | Wageningen |
15 juni 2024 | Marco van Ginkel Jeugdtoernooi | Valleivogels | Scherpenzeel |
15 juni 2024 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet | Nunspeet |
15 juni 2024 | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28 | Zwolle |
15 juni 2024 | HZVV Jeugdtoernooi | HZVV | Hoogeveen |
22 juni 2024 | VDZ Arnhem - Henk Evers toernooi | VDZ | Arnhem |
22 juni 2024 | SV Bedum Jeugdtoernooi | sv Bedum | Bedum |
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
25 mei 2024 | toernooi AGOVV | AGOVV | Apeldoorn |
25 mei 2024 | VDZ Burgers Zoo Int Toernooi | VDZ | Arnhem |
25 mei 2024 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63 | Harderwijk |
1 juni 2024 | Safebox Jeugdtoernooi ASV Dronten | asv Dronten | Dronten |
1 juni 2024 | 18de Beer Haagedoorntoernooi | OSM '75 | Maarssen |
1 juni 2024 | toernooi vv Zeewolde | v.v. Zeewolde | Zeewolde |
1 juni 2024 | Dayseaday toernooi SV Urk | s.v. Urk | Urk |
2 juni 2024 | Toernooien ASC Waterwijk Almere | asc Waterwijk | Almere |
2 juni 2024 | USV Hercules 1882 toernooi | usv Hercules | Utrecht |
8 juni 2024 | Harry van Abkoude Jeugdtoernooi | vv Brederodes | Vianen |
8 juni 2024 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46 | Leusden |
8 juni 2024 | Gerard Willemse toernooi | GVVV | Veenendaal |
8 juni 2024 | 4e Meint Heidema Toernooi | Flevo Boys | Emmeloord |
8 juni 2024 | Toernooi FC Jeugd (Ede) | FC Jeugd | Ede |
8 juni 2024 | VVZA Jeugdtoernooi | VVZA | Amersfoort |
15 juni 2024 | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28 | Zwolle |
15 juni 2024 | HZVV Jeugdtoernooi | HZVV | Hoogeveen |
15 juni 2024 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet | Nunspeet |
22 juni 2024 | VDZ Arnhem - Henk Evers toernooi | VDZ | Arnhem |
22 juni 2024 | SV Bedum Jeugdtoernooi | sv Bedum | Bedum |
22 juni 2024 | Nederlands Kampioenschap JO11 (VTT) | Blauw Wit '34 | Leeuwarden |
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
23 maart 2024 | Toernooi WHC | WHC | Wezep |
1 april 2024 | Paas Jeugdvoetbaltoernooi | Sportlust '46 | Woerden |
20 mei 2024 | vv Smitshoek Pinkstertoernooi | Smitshoek | Barendrecht |
20 mei 2024 | VVJ Jeugd Pinkstercup 2024 | Voetbalvereniging VVJ (Utrecht) | Utrecht |
25 mei 2024 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63 | Harderwijk |
25 mei 2024 | toernooi AGOVV | AGOVV | Apeldoorn |
25 mei 2024 | VV Emst jeugdvoetbaltoernooi | vv Emst | Emst |
1 juni 2024 | Jeugd Toernooi WHC | WHC | Wezep |
1 juni 2024 | 18de Beer Haagedoorntoernooi | OSM '75 | Maarssen |
1 juni 2024 | Safebox Jeugdtoernooi ASV Dronten | asv Dronten | Dronten |
1 juni 2024 | Dayseaday toernooi SV Urk | s.v. Urk | Urk |
2 juni 2024 | Toernooien ASC Waterwijk Almere | asc Waterwijk | Almere |
2 juni 2024 | USV Hercules 1882 toernooi | usv Hercules | Utrecht |
8 juni 2024 | 4e Meint Heidema Toernooi | Flevo Boys | Emmeloord |
8 juni 2024 | Toernooi FC Jeugd (Ede) | FC Jeugd | Ede |
8 juni 2024 | VVZA Jeugdtoernooi | VVZA | Amersfoort |
8 juni 2024 | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28 | Zwolle |
8 juni 2024 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46 | Leusden |
8 juni 2024 | Harry van Abkoude Jeugdtoernooi | vv Brederodes | Vianen |
15 juni 2024 | Arie Blankenspoor toernooi | GVVV | Veenendaal |
15 juni 2024 | HZVV Jeugdtoernooi | HZVV | Hoogeveen |
15 juni 2024 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet | Nunspeet |
15 juni 2024 | Marco van Ginkel Jeugdtoernooi | Valleivogels | Scherpenzeel |
22 juni 2024 | VDZ Arnhem - Henk Evers toernooi | VDZ | Arnhem |
22 juni 2024 | SV Bedum Jeugdtoernooi | sv Bedum | Bedum |
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
23 maart 2024 | Toernooi WHC | WHC | Wezep |
1 april 2024 | vv Smitshoek Paastoernooi | Smitshoek | Barendrecht |
1 april 2024 | Paas Jeugdvoetbaltoernooi | Sportlust '46 | Woerden |
19 mei 2024 | VVJ Jeugd Pinkstercup 2024 | Voetbalvereniging VVJ (Utrecht) | Utrecht |
24 mei 2024 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | n.n.b. | |
25 mei 2024 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63 | Harderwijk |
25 mei 2024 | VV Emst jeugdvoetbaltoernooi | vv Emst | Emst |
25 mei 2024 | VDZ Burgers Zoo Int Toernooi | VDZ | Arnhem |
26 mei 2024 | VDZ Burgers Zoo Int Toernooi | n.n.b. | |
1 juni 2024 | Safebox Jeugdtoernooi ASV Dronten | asv Dronten | Dronten |
1 juni 2024 | toernooi vv Zeewolde | v.v. Zeewolde | Zeewolde |
1 juni 2024 | Jeugd Toernooi WHC | WHC | Wezep |
1 juni 2024 | Dayseaday toernooi SV Urk | s.v. Urk | Urk |
2 juni 2024 | USV Hercules 1882 toernooi | usv Hercules | Utrecht |
8 juni 2024 | VVZA Jeugdtoernooi | VVZA | Amersfoort |
8 juni 2024 | Toernooi FC Jeugd (Ede) | FC Jeugd | Ede |
8 juni 2024 | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28 | Zwolle |
8 juni 2024 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46 | Leusden |
8 juni 2024 | Harry van Abkoude Jeugdtoernooi | vv Brederodes | Vianen |
8 juni 2024 | 4e Meint Heidema Toernooi | Flevo Boys | Emmeloord |
15 juni 2024 | HZVV Jeugdtoernooi | HZVV | Hoogeveen |
15 juni 2024 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet | Nunspeet |
15 juni 2024 | Marco van Ginkel Jeugdtoernooi | Valleivogels | Scherpenzeel |
15 juni 2024 | Arie Blankenspoor toernooi | GVVV | Veenendaal |
16 juni 2024 | Toernooien ASC Waterwijk Almere | asc Waterwijk | Almere |
22 juni 2024 | VDZ Arnhem - Henk Evers toernooi | VDZ | Arnhem |
22 juni 2024 | SV Bedum Jeugdtoernooi | sv Bedum | Bedum |
Datum | Toernooi | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|
23 maart 2024 | Toernooi WHC | WHC | Wezep |
1 april 2024 | Paas Jeugdvoetbaltoernooi | Sportlust '46 | Woerden |
1 april 2024 | vv Smitshoek Paastoernooi | Smitshoek | Barendrecht |
19 mei 2024 | VVJ Jeugd Pinkstercup 2024 | Voetbalvereniging VVJ (Utrecht) | Utrecht |
25 mei 2024 | VV Emst jeugdvoetbaltoernooi | vv Emst | Emst |
25 mei 2024 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63 | Harderwijk |
1 juni 2024 | Jeugd Toernooi WHC | WHC | Wezep |
1 juni 2024 | 18de Beer Haagedoorntoernooi | OSM '75 | Maarssen |
1 juni 2024 | Safebox Jeugdtoernooi ASV Dronten | asv Dronten | Dronten |
2 juni 2024 | USV Hercules 1882 toernooi | usv Hercules | Utrecht |
8 juni 2024 | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28 | Zwolle |
8 juni 2024 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46 | Leusden |
8 juni 2024 | Harry van Abkoude Jeugdtoernooi | vv Brederodes | Vianen |
8 juni 2024 | 4e Meint Heidema Toernooi | Flevo Boys | Emmeloord |
8 juni 2024 | Toernooi FC Jeugd (Ede) | FC Jeugd | Ede |
8 juni 2024 | VVZA Jeugdtoernooi | VVZA | Amersfoort |
15 juni 2024 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet | Nunspeet |
15 juni 2024 | Arie Blankenspoor toernooi | GVVV | Veenendaal |
15 juni 2024 | HZVV Jeugdtoernooi | HZVV | Hoogeveen |
16 juni 2024 | Toernooien ASC Waterwijk Almere | asc Waterwijk | Almere |
22 juni 2024 | VDZ Arnhem - Henk Evers toernooi | VDZ | Arnhem |
22 juni 2024 | SV Bedum Jeugdtoernooi | sv Bedum | Bedum |