Teamfoto VVOG 1
Bovenste rij v.l.n.r. Reind Poolen (assistent materiaalman), Rihairo Meulens, Dani van Dijk, Jan Jurrien Hop, Patrick Posthuma (assistent trainer), Wilbert Broekhuizen (fysiotherapeut), Abdelkarim Yahiaoui (trainer VVOG 2), Tim Muller, Bas Wobbes, Marnix Tissingh, Judith van Malenstein (fysiotherapeut) Middelste rij v.l.n.r. Aletta Mans (fysiotherapeut), Mike Ahrens, Mark Bottenheft, Max Jansen, Jona de Bruin, Richard Burgemeester (teammanager), Freek Hoogezand (materiaalman), Jaime Bruinier, Randy Onouha, Zakaria Fadili, Mohammed Zekhnini, Peter Bensing (assistent materiaalman) Onderste rij v.l.n.r. Niels Prins (fysiotherapeut), Jeroen Buitenhuis, Finn Kluiver, Yasin Kurt, Paul Eppink, Pieter Mulders (hoofdtrainer), Melvin Betzold, Harrie Kersten, Hayrullah Tekin, Jeffrey Snijders, Robin Schreuders (fysiotherapeut) Niet op de foto: Wouter Polhoud, Thomas Careman, Caifano Latupeirissa, Thomas Vossebelt, Arjan Leichtenberg (keeperstrainer), Wim ten Hove (assistent materiaalman)

Begeleiding

Peter Bensing

Ass. materiaalman

Wilbert Broekhuizen

Fysio

Richard Burgemeester

Teammanager

Freek Hoogezand

Materiaalman

Arjan Leichtenberg

Keeperstrainer

Reind Poolen

Ass. materiaalman

Patrick Posthuma

Ass. trainer

Niels Prins

Fysio

Robin Schreuder

Fysio

Raymond Schuurman

Trainer/coach

Wim ten Hove

Ass. materiaalman

Abdelkarim Yahiaoui

Trainer B-selectie

Spelers

Mike Ahrens

middenveld

Melvin Betzold

doelman

Mark Bottenheft

verdediging

Yannick Bouw

Jaime Bruinier

middenveld

Jeroen Buitenhuis

aanval

Thomas Careman

aanval

Jona de Bruin

aanval

Paul Eppink

doelman

Zakaria Fadili

verdediging

Milan Holstege

verdediging

Jan-Jurriën Hop

verdediging

Max Jansen

verdediging

Harrie Kersten

middenveld

Finn Kluiver

verdediging

Yasin Kurt

middenveld

Cafiano Latupeirissa

aanval

Rihairo Meulens

aanval

Tim Muller

verdediging

Randy Onuoha

verdediging

Wouter Polhoud

doelman

Jeffrey Snijders

middenveld

Hayrullah Tekin

middenveld

Marnix Tissingh

middenveld

Dani van Dijk

aanval

Dean van Ooijen

Thomas Vossebelt

middenveld

Bas Wobbes

aanval

Mohammed Zekhnini

middenveld

 

0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 3e divisie 3e divisie zat

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Sparta Nijkerk 22 17 1 4 52 58-27 +31
2 ODIN 59 22 15 2 5 47 63-30 +33
3 Harkemase Boys 22 13 3 6 42 43-34 +9
4 DVS'33 Ermelo 23 13 3 7 42 39-30 +9
5 FC Lisse 23 11 5 7 38 44-33 +11
6 Hoek 23 10 4 9 34 54-42 +12
7 Barendrecht 23 10 4 9 34 37-38 -1
8 Ajax 22 9 4 9 31 31-38 -7
9 Excelsior'31 23 9 4 10 31 50-40 +10
10 Jong Almere City FC 23 9 4 10 31 54-48 +6
11 Goes 23 9 4 10 31 33-44 -11
12 VVSB 22 8 4 10 28 47-48 -1
13 SteDoCo 22 7 7 8 28 41-42 -1
14 Ter Leede 23 7 6 10 27 36-53 -17
15 DOVO 23 6 4 13 22 45-55 -10
16 ONS Sneek 23 2 6 15 12 32-72 -40
17 VVOG 22 2 5 15 11 26-59 -33

Uitslagen

#Team1234567891011121314151617
1Sparta Nijkerk3-01-04-12-53-24-22-03-03-13-30-04-14-1
2ODIN 591-20-00-30-13-41-03-12-15-18-03-24-1     
3Harkemase Boys0-62-20-36-01-20-00-03-22-34-33-22-0
4DVS'33 Ermelo0-14-10-00-23-20-35-24-00-01-02-11-0
5FC Lisse1-00-00-16-01-11-00-03-32-44-20-23-14-1     
6Hoek2-41-11-01-26-16-15-21-41-34-06-0
7Barendrecht2-10-20-20-41-12-20-13-10-34-12-20-0
8Ajax0-00-20-41-20-14-01-12-22-12-12-1
9Excelsior'310-12-31-32-22-31-10-00-23-32-21-26-15-0
10Jong Almere City FC2-33-30-30-14-11-32-44-41-05-10-04-26-0
11Goes3-11-22-00-00-10-40-31-20-13-01-02-23-0
12VVSB1-52-31-33-22-33-10-23-23-42-20-02-2
13SteDoCo1-02-31-21-00-03-00-24-13-31-11-12-0
14Ter Leede0-42-20-21-21-13-20-30-11-31-02-03-34-3
15DOVO0-41-03-10-01-22-32-61-22-31-15-07-5
16ONS Sneek1-41-21-24-13-22-31-11-72-23-30-01-1
17VVOG1-31-41-31-11-11-14-2     0-10-3     1-30-03-2

 

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1 kwalificatieronde 1 BV

Uitslagen

HooglandJodan Boys1-3
VVOGRKSV Minor3-0
Huizen 1Goes2-3
DVS'33 ErmeloQuick1-1
DOVOOFC2-4
BarendrechtWittenhorst 16-0
ODIN 59Gemert3-1
FC LisseAjax1-2
RijnvogelsOSS'200-4
Ter LeedeFortuna Wormerveer1-4
VVSBHarkemase Boys2-4
Achilles VeenHercules6-0
Vroomshoopse Boys 1EVV0-4
FC 's-GravenzandeRKSV Heeze 12-0
VEV'67 1Silvolde0-3
Sparta NijkerkUNA3-2
Excelsior'31DEM2-1
SDOARC1-0
Rohda Raalte 1DUNO D1-2
Drachtster Boys 1Dongen0-4
WestlandiaZuidvogels HSV De 12-0
Groene Stervv Winsum 15-0
KloetingeLienden1-0
Mierlo Hout 1Flevo Boys2-3
SV TOP 1Hoek2-6
HSC '21SteDoCo2-4
ADO '20ONS Sneek3-0
Blauw Geel'38/JUMBOSliedrecht 12-1
 

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2 kwalificatieronde 2 BV

Uitslagen

VVOGAjax0-2
Quick BoysKatwijk2-3
GVVVKozakken Boys2-1
NoordwijkRijnsb.Boys1-3
ODIN 59Barendrecht4-3
ScheveningenHarkemase Boys0-1
Achilles VeenHHC Hardenberg1-1
ASWHTEC5-1
ADO '20Fortuna Wormerveer0-2
Blauw Geel'38/JUMBODe Treffers0-1
EVVFlevo Boys0-0
OSS'20Jodan Boys5-1
DUNO DQuick2-3
Groene SterKloetinge2-0
SilvoldeGoes2-3
DongenExcelsior'311-2
WestlandiaOFC2-2
SpakenburgSDO2-0