Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.

Zaterdag 25-01-2020

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
14:30 Excelsior'31 VVOG 1 5 - 0
14:30 Enter Vooruit 2 VVOG 2 3 - 2
14:30 VVOG 4 Prins Bernhard 2 1 - 3
15:30 csv Apeldoorn 5 VVOG 5 2 - 3
15:00 Lelystad '67 5 VVOG 6 1 - 2
15:00 Elspeet 5 VVOG 7 0 - 6
14:15 Nunspeet 6 VVOG 8 2 - 3
12:30 Flevo Boys JO19-1 VVOG JO19-1 4 - 2
12:15 Be Quick'28 JO17-1 VVOG JO17-1  
12:30 VVOG JO17-2 SDV Barneveld JO17-2 8 - 2
12:30 VVOG JO15-1 Jonathan JO15-1 1 - 3
12:30 VVOG JO15-2 VVOG JO15-4 4 - 4
10:00 VVOG JO15-3 Hierden JO15-2 3 - 1
12:30 VVOG JO15-2 VVOG JO15-4 4 - 4
10:00 VVOG JO15-5 VVOG JO15-6  
10:00 VVOG JO15-5 VVOG JO15-6  
11:00 Elinkwijk JO13-1 VVOG JO13-1 1 - 1
10:30 VVOG JO13-3 Veluwse Boys JO13-1  
12:00 VVOG JO13-4 VVOG JO13-5  
12:00 VVOG JO13-4 VVOG JO13-5  
10:00 VVOG JO11-1 DSV '61 JO11-1  
08:45 Zwart-Wit '63 JO11-2 VVOG JO11-3 0 - 7
10:00 VVOG JO10-6 FC Horst JO10-5M  
10:00 VVOG JO9-2 VVOG JO9-1  
10:00 VVOG JO9-2 VVOG JO9-1  
10:00 VVOG JO9-3 VVOG JO8-3  
10:00 VVOG JO8-1 VVOG JO8-2  
10:00 VVOG JO8-1 VVOG JO8-2  
10:00 VVOG JO9-3 VVOG JO8-3  
09:00 DVS '33 Ermelo JO8-2 VVOG JO8-4 6 - 2
14:30 VVOG VR1 Heerde VR1 6 - 1

Dinsdag 21-01-2020

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
20:00 VVOG Beloften Sparta Nijkerk Beloften  

Zaterdag 18-01-2020

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
14:30 VVOG 1 Harkemase Boys 1 - 3
12:30 Unicum 4 VVOG 4 1 - 5
12:30 VVOG 5 Elspeet 3 3 - 0
12:30 Hooglanderveen JO19-1 VVOG JO19-1 1 - 2
12:00 EFC '58 JO17-1 VVOG JO17-2 4 - 2
10:30 Be Quick'28 jo15-1 VVOG JO15-1  
12:15 Be Quick'28 JO15-2 VVOG JO15-2  
10:30 VVOG JO15-3 Horst FC JO15-2 4 - 2
10:00 VVOG JO15-6 Hierden JO15-4 3 - 4
09:30 asv Dronten JO13-1 VVOG JO13-1 1 - 5
10:00 Zeewolde JO13-5 VVOG JO13-3  
11:00 Unicum JO11-2 VVOG JO11-2  
09:30 VVOG JO10-6 FC Horst JO10-6M 12 - 3
09:30 VVOG JO9-3 Sparta Nijkerk JO9-4 5 - 4
10:00 Batavia '90 JO9-6 VVOG JO9-5  
09:30 VVOG JO9-7 Sparta Nijkerk JO9-5 2 - 7
11:00 VVOG JO8-1 Zwart-Wit '63 JO8-1 3 - 2
11:00 VVOG JO8-4 VVOG JO8-6  
)