Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.

Vrijdag 25-09-2020

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
21:30 Zeewolde 35+3 VVOG 35+1  
20:30 Lelystad '67 35+1 VVOG 35+1 1 - 0
21:00 VVOG 35+1 Zwart Wit '63 35+1 1 - 3
19:30 VVOG 35+1 Unicum 35+2 0 - 2
20:30 VSCO '61 VR30+1 VVOG VR30+1  
20:00 VVOG VR30+1 sv Reaal Dronten VR30+1  
19:30 VVOG VR30+1 FC Horst VR30+1  

Woensdag 23-09-2020

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
18:15 Hierden JO9-1 VVOG JO9-2  

Dinsdag 22-09-2020

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
20:00 IJsselmeervogels 1/O23 VVOG 1 1 - 2
18:15 EFC '58 JO11-1 VVOG JO11-1 1 - 1

Zondag 20-09-2020

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
10:00 Robur et Velocitas 3 VVOG 2 (Zondag) 1 - 0

Zaterdag 19-09-2020

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
14:30 VVOG 1 Goes 1 - 0
11:45 VVOG 2 Veensche Boys 2 2 - 1
14:30 SDC Putten 4 VVOG 3 3 - 2
14:30 VVOG 4 Lelystad '67 3 1 - 4
12:30 VVOG 5 DVS'33 Ermelo 6 1 - 1
14:30 VVOG 6 Hierden 5 2 - 8
13:00 De Kieviten 2 VVOG 8 6 - 0
12:00 Terschuurse Boys 5 VVOG 9 3 - 8
15:00 De Kieviten 3 VVOG 10 2 - 2
14:30 VVOG JO19-1 Zwart Wit '63 JO19-1 1 - 1
10:30 EFC '58 JO19-2 VVOG JO19-2 10 - 0
12:00 VVOG JO17-1 Bennekom JO17-1 1 - 4
12:00 VVOG JO17-2 FC Horst JO17-1 1 - 6
10:30 Nunspeet JO17-2 VVOG JO17-4 4 - 2
12:30 GVVV JO15-1 VVOG JO15-1 4 - 0
10:00 ESC JO15-3 VVOG JO15-3 1 - 7
08:30 SDC Putten JO15-4 VVOG JO15-4 2 - 6
10:15 DTS Ede JO14-1G VVOG JO14-1  
12:30 VVOG JO14-2 Blauw Geel '55 JO14-3 10 - 1
10:30 FC Winterswijk JO13-1G VVOG JO13-1 1 - 0
08:45 IJVV JO13-2 VVOG JO13-2 2 - 4
08:30 VVOG JO13-4 EFC '58 JO13-1 4 - 0
10:00 FC Horst JO12-2 VVOG JO12-2 3 - 11
10:00 DVS'33 Ermelo JO12-4 VVOG JO12-3 8 - 1
09:00 Epe JO12-1G VVOG JO12-4 7 - 6
08:30 VVOG JO12-5 Batavia '90 JO12-3 0 - 8
08:30 VVOG JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 6 - 2
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-2 VVOG JO11-2 8 - 2
09:00 FC Horst JO11-2 VVOG JO11-3 11 - 6
09:00 VVOG JO11-4 EFC '58 JO11-2 12 - 1
08:30 Swift '64 JO11-2 VVOG JO11-5 0 - 5
10:00 VVOG JO11-6 KCVO JO11-3 4 - 3
09:30 VVOG JO10-1 Sparta Nijkerk JO10-1  
09:30 VVOG JO10-2 Unicum JO10-2  
10:00 Lelystad '67 JO10-3 VVOG JO10-3 0 - 16
08:45 Zwart Wit '63 JO10-2 VVOG JO10-4  
08:30 Unicum JO10-5 VVOG JO10-5  
10:30 SDC Putten JO10-4 VVOG JO10-6  
08:30 VVOG JO10-7 VVOP JO10-4  
)