Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.

Zondag 24-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
12:30 VVOG Harderwijk 2 (Zondag) SV Vaassen 2 1 - 1
12:00 VVOG Harderwijk 3 (Zondag) Victoria Boys 5  

Zaterdag 23-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
12:15 SDV Barneveld 2 VVOG Harderwijk 2 5 - 1
14:30 VVOG Harderwijk 3 Veensche Boys 3 4 - 2
12:00 Rood-Wit '58 2 VVOG Harderwijk 4 9 - 0
12:30 VVOG Harderwijk 5 Sparta Nijkerk 6 4 - 4
12:30 Elspeet 3 VVOG Harderwijk 6 5 - 1
15:00 Lelystad '67 6 VVOG Harderwijk 7 3 - 1
14:30 Advendo '57 7 VVOG Harderwijk 8 1 - 2
12:30 VVOG Harderwijk 9 FC Horst 6 5 - 0
14:30 VVOG Harderwijk 10 Veensche Boys 7 1 - 9
10:30 VVOG Harderwijk G1 Wijhe '92 G1JM 2 - 2
12:30 Lunteren JO19-1 VVOG Harderwijk JO19-1 2 - 3
12:30 VVOG Harderwijk JO19-3 EFC '58 JO19-2 0 - 4
12:30 Heino JO17-1 VVOG Harderwijk JO17-1 0 - 4
12:30 VVOP JO17-2 VVOG Harderwijk JO17-3  
09:00 Hierden JO17-2 VVOG Harderwijk JO17-4 5 - 2
11:00 Hulshorst JO17-2JM VVOG Harderwijk JO17-5 Afgelast
12:30 VVOG Harderwijk JO15-1 Sparta Nijkerk JO15-2 4 - 2
12:30 VVOG Harderwijk JO15-2 DVS'33 Ermelo JO15-5 9 - 5
10:30 VVOG Harderwijk JO14-1 WVF JO14-1 5 - 0
12:30 Unicum JO14-3 VVOG Harderwijk JO14-2 2 - 7
14:30 Epe JO14-2JM VVOG Harderwijk JO14-3 9 - 1
10:30 Flevo Boys JO13-1 VVOG Harderwijk JO13-1 13 - 5
10:30 VVOG Harderwijk JO13-2 csv Apeldoorn JO13-2 3 - 2
08:30 IJVV JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-3 1 - 5
09:00 BAS JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-5 3 - 2
09:30 Hierden JO10-1 VVOG Harderwijk JO10-1 4 - 7
08:45 Zwart-Wit '63 JO10-2 VVOG Harderwijk JO10-5  
10:45 Swift '64 VR2 VVOG Harderwijk VR1 1 - 6

Dinsdag 19-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
20:15 VVOG Harderwijk 1 csv Apeldoorn 1  

Zondag 17-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
10:00 Voorst 2 VVOG Harderwijk 2 (Zondag) 6 - 0

Zaterdag 16-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
14:30 VVOG Harderwijk 1 Ter Leede 1 - 2
11:45 VVOG Harderwijk 2 Excelsior '31 2 0 - 7
12:30 VVOG Harderwijk JO17-2 't Harde JO17-1 1 - 7
10:00 Veensche Boys JO15-1 VVOG Harderwijk JO15-1 2 - 1
10:30 BAS JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1 9 - 1
10:15 Zwart-Wit '63 JO10-1 VVOG Harderwijk JO10-2  
10:15 Zwart wit '63 JO10-1 VVOG Harderwijk JO10-2  
12:15 Stroe VR1 VVOG Harderwijk VR1 2 - 10

Vrijdag 15-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
20:00 ESC VR30+1 VVOG Harderwijk VR30+1 1 - 9
21:30 VVOG Harderwijk VR30+1 sv Reaal Dronten VR30+1  
20:30 VVOG Harderwijk VR30+1 VSCO '61 VR30+1  
21:00 FC Horst VR30+1 VVOG Harderwijk VR30+1  

Donderdag 14-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
18:15 Elspeet JO13-1 VVOG Harderwijk JO13-3 0 - 7

Zondag 10-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
11:15 Alexandria 3 VVOG Harderwijk 3 (Zondag) 10 - 0

Zaterdag 09-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
14:30 DVS'33 Ermelo VVOG Harderwijk 1 5 - 0
12:00 WHC 2 VVOG Harderwijk 2 2 - 2
12:00 Batavia '90 2 VVOG Harderwijk 3 2 - 2
14:30 VVOG Harderwijk 4 Stroe 4 3 - 3
)