Competitiegegevens

0214 Mannen Zaterdag reserve 4e klasse 16

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Nunspeet 5 8 7 1 0 22 23-5 +18
2 AGOVV 2 9 7 0 2 21 26-13 +13
3 VIOS V. 3 7 5 2 0 17 28-11 +17
4 Oene 3 10 4 1 5 13 21-27 -6
5 't Harde 3 6 4 0 2 12 25-18 +7
6 Elspeet 3 6 4 0 2 12 20-13 +7
7 WHC 5 9 3 2 4 11 21-20 +1
8 VVOG 5 6 1 1 4 4 7-14 -7
9 Zwart Wit '63 5 6 1 1 4 4 10-20 -10
10 csv Apeldoorn 5 8 1 0 7 3 9-36 -27
11 OWIOS 5 9 1 0 8 3 15-28 -13

Programma

18 januari 2020
12:30 VVOG 5 Elspeet 3
14:30 VIOS V. 3 VVOG 5
25 januari 2020
15:30 csv Apeldoorn 5 VVOG 5
01 februari 2020
12:30 VVOG 5 WHC 5
12:30 OWIOS 5 Elspeet 3
13:00 Nunspeet 5 Oene 3
14:30 Zwart Wit '63 5 AGOVV 2
14:30 VIOS V. 3 csv Apeldoorn 5
08 februari 2020
12:30 Oene 3 OWIOS 5
13:00 AGOVV 2 VIOS V. 3
14:30 WHC 5 't Harde 3
15:00 Elspeet 3 VVOG 5
15:30 csv Apeldoorn 5 Nunspeet 5
15 februari 2020
12:30 VVOG 5 't Harde 3
12:30 OWIOS 5 csv Apeldoorn 5
13:00 Nunspeet 5 AGOVV 2
14:30 Zwart Wit '63 5 WHC 5
14:30 Oene 3 Elspeet 3
07 maart 2020
13:00 AGOVV 2 Oene 3
14:30 WHC 5 OWIOS 5
15:00 Elspeet 3 Nunspeet 5
15:00 't Harde 3 VIOS V. 3
15:30 csv Apeldoorn 5 Zwart Wit '63 5
14 maart 2020
12:30 VVOG 5 VIOS V. 3
13:00 Nunspeet 5 WHC 5
14:30 Zwart Wit '63 5 't Harde 3
14:30 Oene 3 csv Apeldoorn 5
15:00 Elspeet 3 AGOVV 2
28 maart 2020
12:30 VVOG 5 csv Apeldoorn 5
14:30 VIOS V. 3 Oene 3
14:30 Zwart Wit '63 5 Nunspeet 5
14:30 WHC 5 Elspeet 3
15:00 't Harde 3 OWIOS 5
04 april 2020
12:30 OWIOS 5 Zwart Wit '63 5
13:00 Nunspeet 5 't Harde 3
13:00 AGOVV 2 VVOG 5
14:30 Oene 3 WHC 5
15:00 Elspeet 3 VIOS V. 3
18 april 2020
12:30 VVOG 5 Oene 3
13:00 Nunspeet 5 OWIOS 5
14:30 VIOS V. 3 Zwart Wit '63 5
15:00 't Harde 3 Elspeet 3
15:30 csv Apeldoorn 5 AGOVV 2
09 mei 2020
13:00 AGOVV 2 OWIOS 5
14:30 WHC 5 VIOS V. 3
14:30 Zwart Wit '63 5 VVOG 5
15:00 Elspeet 3 csv Apeldoorn 5
15:00 't Harde 3 Oene 3
16 mei 2020
12:30 OWIOS 5 VVOG 5
13:00 Nunspeet 5 VIOS V. 3
13:00 AGOVV 2 WHC 5
14:30 Oene 3 Zwart Wit '63 5
15:30 csv Apeldoorn 5 't Harde 3
23 mei 2020
12:30 VVOG 5 Nunspeet 5
14:30 VIOS V. 3 OWIOS 5
14:30 Zwart Wit '63 5 Elspeet 3
14:30 WHC 5 csv Apeldoorn 5
15:00 't Harde 3 AGOVV 2

Uitslagen

07 december 2019
14:30 Oene 3 VIOS V. 3 1 - 4
14:30 Elspeet 3 Zwart Wit '63 5
13:00 AGOVV 2 't Harde 3 5 - 2
12:30 OWIOS 5 Nunspeet 5 1 - 5
30 november 2019
15:00 't Harde 3 Nunspeet 5
14:30 WHC 5 Oene 3 3 - 3
14:30 VIOS V. 3 Elspeet 3
14:30 Zwart Wit '63 5 OWIOS 5
12:30 VVOG 5 AGOVV 2 1 - 3
23 november 2019
14:30 csv Apeldoorn 5 WHC 5 4 - 3
13:00 Nunspeet 5 Zwart Wit '63 5
13:00 AGOVV 2 Elspeet 3 3 - 2
12:30 OWIOS 5 't Harde 3 5 - 7
16 november 2019
14:30 VIOS V. 3 Nunspeet 5 2 - 2
14:30 Zwart Wit '63 5 csv Apeldoorn 5 0 - 3
14:30 Oene 3 't Harde 3 1 - 3
14:30 WHC 5 AGOVV 2 2 - 1
14:30 VVOG 5 OWIOS 5 2 - 1
09 november 2019
15:30 csv Apeldoorn 5 OWIOS 5 0 - 3
14:30 WHC 5 Zwart Wit '63 5 4 - 1
14:30 Oene 3 VVOG 5 3 - 2
13:00 AGOVV 2 Nunspeet 5 0 - 1
02 november 2019
15:00 't Harde 3 WHC 5 0 - 1
14:30 VIOS V. 3 AGOVV 2 Afgelast
13:00 Nunspeet 5 csv Apeldoorn 5 6 - 0
12:30 OWIOS 5 Oene 3 2 - 3
26 oktober 2019
15:30 csv Apeldoorn 5 Oene 3 0 - 1
15:00 Elspeet 3 WHC 5 4 - 3
15:00 't Harde 3 Zwart Wit '63 5 6 - 1
13:00 Nunspeet 5 VVOG 5 3 - 0
12:30 OWIOS 5 VIOS V. 3 1 - 4
12 oktober 2019
15:00 't Harde 3 VVOG 5 Afgelast
15:00 Elspeet 3 Oene 3 4 - 2
14:30 Zwart Wit '63 5 VIOS V. 3 2 - 2
13:00 AGOVV 2 csv Apeldoorn 5 4 - 1
12:30 OWIOS 5 WHC 5 1 - 2
05 oktober 2019
15:30 csv Apeldoorn 5 Elspeet 3 2 - 6
14:30 VIOS V. 3 't Harde 3 4 - 2
14:30 Oene 3 AGOVV 2 4 - 5
14:30 WHC 5 Nunspeet 5 1 - 2
14:30 VVOG 5 Zwart Wit '63 5 2 - 4
28 september 2019
15:00 't Harde 3 csv Apeldoorn 5 5 - 2
14:30 Zwart Wit '63 5 Oene 3 2 - 3
14:30 VIOS V. 3 WHC 5 4 - 3
13:00 Nunspeet 5 Elspeet 3 2 - 1
12:30 OWIOS 5 AGOVV 2 0 - 2
21 september 2019
15:30 csv Apeldoorn 5 VIOS V. 3 0 - 8
15:00 Elspeet 3 OWIOS 5 3 - 1
14:30 WHC 5 VVOG 5 0 - 0
14:30 Oene 3 Nunspeet 5 0 - 2
13:00 AGOVV 2 Zwart Wit '63 5 3 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-12-2019 om 16:41.

Mannen beker reserve zaterdag poule Groep 1 34

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 SDC Putten 7 2 2 0 0 6 13-3 +10
2 DVS'33 Ermelo 6 2 1 0 1 3 3-7 -4
3 VVOG 5 2 0 0 2 0 3-9 -6

Uitslagen

14 september 2019
12:30 VVOG 5 DVS'33 Ermelo 6 1 - 2
07 september 2019
12:30 SDC Putten 7 VVOG 5 7 - 2
31 augustus 2019
14:30 DVS'33 Ermelo 6 SDC Putten 7 1 - 6

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-12-2019 om 16:41.