Dit is de teampagina van VVOG 5 in het seizoen 2017-2018

Spelers

Marco Aartsen

Evert Brandsen

Tim Brockhoff

Marnix de Heer

Koos de Ruiter

Frank de Vries

John de Zwaan

Jacob Hannessen

Jan Martijn Heldoorn

Henry Heldoorn

Cas Mak

Gert-Jan Nijveld

Niels Nijveld

Peter Olofsen

Pieter Stade

Alwin Teune

Cor van den Berg

Daniel van Dijk

Michiel van Dijk

Tom Vledder

 

0214 Mannen Zaterdag reserve 5e klasse 10

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Rood-Wit '58 4 22 16 2 4 50 53-23 +30
2 asv Dronten 6 22 15 5 2 50 55-28 +27
3 SDC Putten 10 22 13 4 5 43 70-37 +33
4 VVOG 5 22 11 4 7 37 43-19 +24
5 Hierden 5 22 11 3 8 36 53-36 +17
6 DVS'33 Ermelo 8 22 11 3 8 36 49-39 +10
7 Veensche Boys 6 22 8 5 9 29 41-55 -14
8 SDC Putten 8 22 7 4 11 25 39-42 -3
9 Sparta Nijkerk 10 22 7 1 14 22 38-62 -24
10 Zeewolde 6 22 5 2 15 17 36-55 -19
11 De Veluwse Boys 2 22 5 3 14 17 28-76 -48
12 Hoevelaken 6 22 4 2 16 14 45-78 -33

Uitslagen

#Team123456789101112
1Rood-Wit '58 42-23-12-11-00-13-12-12-13-29-03-1
2asv Dronten 62-14-13-12-14-26-11-03-23-15-24-2
3SDC Putten 101-12-00-04-31-15-06-19-24-29-08-2
4VVOG 50-22-01-35-11-10-01-22-01-04-07-1
5Hierden 51-01-21-31-01-36-02-16-12-25-15-2
6DVS'33 Ermelo 81-31-11-40-52-14-00-26-14-34-01-3
7Veensche Boys 62-02-45-01-01-13-11-83-11-17-02-2
8SDC Putten 80-32-21-10-22-22-33-12-32-02-22-1
9Sparta Nijkerk 101-30-44-10-00-21-55-13-10-12-04-0
10Zeewolde 63-41-21-30-31-51-62-32-02-00-15-2
11De Veluwse Boys 20-30-03-21-31-31-02-23-12-32-34-3
12Hoevelaken 61-31-11-21-42-31-21-41-47-44-36-3

 

Mannen beker reserve zaterdag poule Groep 1 93

Uitslagen

VVOG 5Hierden 44-0
Zwart Wit '63 3EFC '58 47-0
EFC '58 4VVOG 52-3
Hierden 4Zwart Wit '63 30-7
VVOG 5Zwart Wit '63 31-2
EFC '58 4Hierden 47-3