Competitiegegevens

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 3e klasse C

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zeewolde 3 7 5 1 1 16 22-10 +12
2 Elspeet 2 7 4 3 0 15 29-16 +13
3 VVOG 3 8 4 1 3 13 23-20 +3
4 SDV Barneveld 5 7 4 0 3 12 23-21 +2
5 Stroe 3 8 3 1 4 10 21-21 0
6 SDC Putten 4 7 3 0 4 9 15-21 -6
7 EFC '58 2 8 2 3 3 9 20-24 -4
8 Veensche Boys 3 7 2 2 3 8 18-15 +3
9 Batavia '90 2 7 2 2 3 8 19-20 -1
10 Unicum 3 7 2 2 3 8 11-22 -11
11 BAS 2 7 1 1 5 4 10-21 -11

Programma

04 december 2021
12:00 Veensche Boys 3 Batavia '90 2 Uitgespeeld
13:00 Unicum 3 VVOG 3 Uitgespeeld
29 januari 2022
12:00 EFC '58 2 Veensche Boys 3
12:00 Batavia '90 2 SDV Barneveld 5
12:15 BAS 2 Zeewolde 3
14:30 Elspeet 2 VVOG 3
14:30 SDC Putten 4 Unicum 3
05 februari 2022
12:15 BAS 2 EFC '58 2
12:30 Veensche Boys 3 Stroe 3
12:30 Zeewolde 3 SDC Putten 4
12:45 SDV Barneveld 5 Elspeet 2
14:30 VVOG 3 Batavia '90 2
12 februari 2022
12:00 EFC '58 2 Zeewolde 3
12:00 Batavia '90 2 Unicum 3
14:30 SDC Putten 4 SDV Barneveld 5
14:30 Elspeet 2 BAS 2
15:00 Stroe 3 VVOG 3
05 maart 2022
12:15 BAS 2 Batavia '90 2
12:30 Unicum 3 EFC '58 2
12:30 Veensche Boys 3 Elspeet 2
12:45 SDV Barneveld 5 Stroe 3
14:30 VVOG 3 SDC Putten 4
12 maart 2022
12:00 Batavia '90 2 Veensche Boys 3
12:00 EFC '58 2 VVOG 3
14:30 SDC Putten 4 BAS 2
14:30 Elspeet 2 Zeewolde 3
15:00 Stroe 3 Unicum 3
19 maart 2022
12:30 Zeewolde 3 BAS 2
12:30 Unicum 3 SDC Putten 4
12:30 Veensche Boys 3 EFC '58 2
12:45 SDV Barneveld 5 Batavia '90 2
14:30 VVOG 3 Elspeet 2
26 maart 2022
12:00 Batavia '90 2 Elspeet 2
12:15 BAS 2 VVOG 3
12:30 Zeewolde 3 Veensche Boys 3
12:45 SDV Barneveld 5 Unicum 3
14:30 SDC Putten 4 Stroe 3
02 april 2022
12:30 Veensche Boys 3 BAS 2
12:30 Unicum 3 Zeewolde 3
14:30 Elspeet 2 EFC '58 2
14:30 VVOG 3 SDV Barneveld 5
15:00 Stroe 3 Batavia '90 2
09 april 2022
12:00 Batavia '90 2 SDC Putten 4
12:00 EFC '58 2 SDV Barneveld 5
12:15 BAS 2 Unicum 3
12:30 Veensche Boys 3 VVOG 3
12:30 Zeewolde 3 Stroe 3
23 april 2022
12:30 Unicum 3 Elspeet 2
12:45 SDV Barneveld 5 BAS 2
14:30 VVOG 3 Zeewolde 3
14:30 SDC Putten 4 Veensche Boys 3
16:15 Stroe 3 EFC '58 2
14 mei 2022
12:00 EFC '58 2 SDC Putten 4
12:30 Veensche Boys 3 SDV Barneveld 5
12:30 Zeewolde 3 Batavia '90 2
14:30 Elspeet 2 Stroe 3
14:30 VVOG 3 Unicum 3
21 mei 2022
12:00 Batavia '90 2 EFC '58 2
12:30 Unicum 3 Veensche Boys 3
12:45 SDV Barneveld 5 Zeewolde 3
14:30 SDC Putten 4 Elspeet 2
15:00 Stroe 3 BAS 2

Uitslagen

04 december 2021
13:00 Unicum 3 VVOG 3 4 - 6
12:00 Veensche Boys 3 Batavia '90 2 3 - 3
27 november 2021
15:00 SDV Barneveld 5 EFC '58 2 7 - 3
15:00 Stroe 3 SDC Putten 4 3 - 4
12:00 Batavia '90 2 BAS 2 3 - 0
12:00 Veensche Boys 3 Zeewolde 3 0 - 4
20 november 2021
14:30 VVOG 3 Stroe 3 0 - 5
14:30 Elspeet 2 Veensche Boys 3 1 - 1
12:30 Zeewolde 3 Unicum 3 0 - 1
12:15 BAS 2 SDV Barneveld 5 5 - 1
12:00 EFC '58 2 Batavia '90 2 5 - 0
06 november 2021
14:30 VVOG 3 EFC '58 2 3 - 1
14:30 Stroe 3 Zeewolde 3 2 - 5
14:30 Elspeet 2 SDC Putten 4 6 - 2
13:00 Unicum 3 SDV Barneveld 5 0 - 5
30 oktober 2021
14:30 SDC Putten 4 VVOG 3 3 - 2
13:00 SDV Barneveld 5 Veensche Boys 3 1 - 4
12:30 Zeewolde 3 Elspeet 2 3 - 3
12:15 BAS 2 Stroe 3 2 - 5
12:00 EFC '58 2 Unicum 3 2 - 2
23 oktober 2021
14:30 Elspeet 2 Batavia '90 2 4 - 3
14:30 SDC Putten 4 Zeewolde 3 1 - 2
14:30 VVOG 3 Veensche Boys 3 4 - 2
13:00 Stroe 3 SDV Barneveld 5 0 - 1
12:00 EFC '58 2 BAS 2 2 - 2
09 oktober 2021
13:00 Zeewolde 3 EFC '58 2 5 - 1
13:00 SDV Barneveld 5 SDC Putten 4 6 - 1
12:30 Unicum 3 Stroe 3 1 - 1
12:15 BAS 2 Elspeet 2 1 - 3
12:00 Batavia '90 2 VVOG 3 2 - 2
02 oktober 2021
15:00 Stroe 3 Veensche Boys 3 2 - 1
14:30 Elspeet 2 SDV Barneveld 5 8 - 2
14:30 VVOG 3 BAS 2 4 - 0
14:00 Unicum 3 Batavia '90 2 3 - 1
12:30 SDC Putten 4 EFC '58 2 1 - 2
25 september 2021
13:45 Veensche Boys 3 Unicum 3 7 - 0
12:30 Zeewolde 3 VVOG 3 3 - 2
12:15 BAS 2 SDC Putten 4 0 - 3
12:00 EFC '58 2 Elspeet 2 4 - 4
12:00 Batavia '90 2 Stroe 3 7 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 04-12-2021 om 18:20.

Mannen beker reserve poulefase Mannen beker reserve poulefase Groep 1 20

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Nunspeet 3 3 2 0 1 6 4-3 +1
2 FC Horst 2 3 2 0 1 6 6-9 -3
3 Hierden 3 3 1 1 1 4 10-5 +5
4 VVOG 3 3 0 1 2 1 6-9 -3

Uitslagen

18 september 2021
14:30 Hierden 3 FC Horst 2 7 - 0
13:00 Nunspeet 3 VVOG 3 2 - 1
11 september 2021
14:15 Hierden 3 Nunspeet 3 0 - 2
12:15 FC Horst 2 VVOG 3 4 - 2
04 september 2021
14:30 VVOG 3 Hierden 3 3 - 3
13:00 Nunspeet 3 FC Horst 2 0 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 04-12-2021 om 18:20.