Competitiegegevens

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 3e klasse D

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DSV '61 2 11 7 1 3 22 31-14 +17
2 BAS 2 11 6 3 2 21 30-13 +17
3 Zwart Wit '63 3 11 7 0 4 21 28-32 -4
4 Unicum 3 11 6 2 3 20 26-16 +10
5 Zwolsche Boys 4 10 6 1 3 19 27-21 +6
6 ESC 3 11 6 0 5 18 34-31 +3
7 VVOG 3 11 4 2 5 14 21-24 -3
8 Hulshorst 2 11 3 3 5 12 21-29 -8
9 Elspeet 2 11 4 0 7 12 20-35 -15
10 DVS'33 Ermelo 5 11 3 2 6 11 29-28 +1
11 Zeewolde 3 11 3 1 7 10 22-24 -2
12 Batavia '90 2 10 2 1 7 4 20-42 -22

Programma

01 februari 2020
12:00 Batavia '90 2 Elspeet 2
12:00 BAS 2 Hulshorst 2
12:30 Unicum 3 Zwolsche Boys 4
12:30 Zeewolde 3 VVOG 3
14:30 DVS'33 Ermelo 5 DSV '61 2
14:30 ESC 3 Zwart Wit '63 3
08 februari 2020
12:00 Hulshorst 2 Batavia '90 2
12:00 Zwolsche Boys 4 DVS'33 Ermelo 5
12:00 Elspeet 2 Zeewolde 3
12:15 DSV '61 2 ESC 3
14:30 VVOG 3 Unicum 3
14:30 Zwart Wit '63 3 BAS 2
15 februari 2020
12:00 Batavia '90 2 Zeewolde 3
12:00 BAS 2 DSV '61 2
12:30 Unicum 3 Elspeet 2
14:30 DVS'33 Ermelo 5 VVOG 3
14:30 Zwart Wit '63 3 Hulshorst 2
14:30 ESC 3 Zwolsche Boys 4
07 maart 2020
12:00 Hulshorst 2 ESC 3
12:00 Zwolsche Boys 4 Zwart Wit '63 3
12:00 Elspeet 2 BAS 2
12:15 DSV '61 2 Unicum 3
12:30 Zeewolde 3 DVS'33 Ermelo 5
14:30 VVOG 3 Batavia '90 2
14 maart 2020
12:00 Batavia '90 2 DVS'33 Ermelo 5
12:00 BAS 2 VVOG 3
12:00 Hulshorst 2 Zwolsche Boys 4
12:30 Unicum 3 Zeewolde 3
14:30 ESC 3 Elspeet 2
14:30 Zwart Wit '63 3 DSV '61 2
28 maart 2020
12:00 Batavia '90 2 DSV '61 2
12:00 Elspeet 2 Hulshorst 2
12:30 Zeewolde 3 BAS 2
12:30 Unicum 3 ESC 3
14:30 VVOG 3 Zwolsche Boys 4
14:30 DVS'33 Ermelo 5 Zwart Wit '63 3
04 april 2020
12:00 BAS 2 Unicum 3
12:00 Zwolsche Boys 4 Batavia '90 2
12:00 Hulshorst 2 DVS'33 Ermelo 5
12:15 DSV '61 2 VVOG 3
14:30 Zwart Wit '63 3 Elspeet 2
14:30 ESC 3 Zeewolde 3
18 april 2020
12:00 Batavia '90 2 Zwart Wit '63 3
12:15 DSV '61 2 Zwolsche Boys 4
12:30 Zeewolde 3 Hulshorst 2
14:30 VVOG 3 Elspeet 2
14:30 ESC 3 BAS 2
14:30 DVS'33 Ermelo 5 Unicum 3
09 mei 2020
12:00 Zwolsche Boys 4 BAS 2
12:00 Hulshorst 2 DSV '61 2
12:00 Elspeet 2 DVS'33 Ermelo 5
12:30 Unicum 3 Batavia '90 2
12:30 Zeewolde 3 Zwart Wit '63 3
14:30 VVOG 3 ESC 3
16 mei 2020
12:00 Hulshorst 2 VVOG 3
12:00 BAS 2 Batavia '90 2
12:00 Zwolsche Boys 4 Elspeet 2
12:15 DSV '61 2 Zeewolde 3
14:30 ESC 3 DVS'33 Ermelo 5
14:30 Zwart Wit '63 3 Unicum 3
23 mei 2020
12:00 Batavia '90 2 ESC 3
12:00 Elspeet 2 DSV '61 2
12:30 Unicum 3 Hulshorst 2
12:30 Zeewolde 3 Zwolsche Boys 4
14:30 DVS'33 Ermelo 5 BAS 2
14:30 VVOG 3 Zwart Wit '63 3

Uitslagen

14 december 2019
14:30 DVS'33 Ermelo 5 Batavia '90 2 3 - 7
07 december 2019
14:30 Zwart Wit '63 3 DVS'33 Ermelo 5 3 - 2
14:00 Zwolsche Boys 4 Zeewolde 3 3 - 0
12:15 DSV '61 2 Batavia '90 2 7 - 1
12:00 Elspeet 2 VVOG 3 1 - 2
12:00 BAS 2 ESC 3 7 - 0
12:00 Hulshorst 2 Unicum 3 2 - 1
30 november 2019
14:30 VVOG 3 DSV '61 2 1 - 3
13:00 Zeewolde 3 ESC 3 4 - 2
12:30 Unicum 3 BAS 2 1 - 1
12:30 DVS'33 Ermelo 5 Hulshorst 2 7 - 2
12:00 Batavia '90 2 Zwolsche Boys 4 Afgelast
12:00 Elspeet 2 Zwart Wit '63 3 1 - 4
23 november 2019
14:30 ESC 3 Unicum 3 2 - 3
14:30 DVS'33 Ermelo 5 Batavia '90 2
14:30 Zwart Wit '63 3 VVOG 3 4 - 2
14:00 Zwolsche Boys 4 Hulshorst 2 2 - 2
12:15 DSV '61 2 Elspeet 2 5 - 1
12:00 BAS 2 Zeewolde 3 1 - 2
16 november 2019
14:30 Zwart Wit '63 3 Zeewolde 3 3 - 2
14:30 VVOG 3 Hulshorst 2 0 - 0
13:30 Unicum 3 DSV '61 2 0 - 0
12:30 DVS'33 Ermelo 5 ESC 3 2 - 5
12:00 Elspeet 2 Zwolsche Boys 4 4 - 0
12:00 Batavia '90 2 BAS 2 2 - 3
09 november 2019
14:30 Zwart Wit '63 3 Batavia '90 2 7 - 2
14:30 VVOG 3 DVS'33 Ermelo 5 3 - 0
12:15 DSV '61 2 BAS 2 0 - 3
12:00 Zwolsche Boys 4 ESC 3 5 - 1
12:00 Hulshorst 2 Zeewolde 3 4 - 0
12:00 Elspeet 2 Unicum 3 0 - 5
02 november 2019
14:30 ESC 3 DSV '61 2 3 - 1
14:30 DVS'33 Ermelo 5 Zwolsche Boys 4 1 - 2
12:45 Zeewolde 3 Elspeet 2 0 - 1
12:00 BAS 2 Zwart Wit '63 3 4 - 0
12:00 Batavia '90 2 Hulshorst 2 5 - 2
11:30 Unicum 3 VVOG 3 2 - 1
31 oktober 2019
20:00 ESC 3 Batavia '90 2 4 - 0
26 oktober 2019
14:30 Hulshorst 2 Elspeet 2 3 - 5
12:30 Zeewolde 3 Unicum 3 1 - 4
12:15 DSV '61 2 Zwart Wit '63 3 4 - 0
12:00 BAS 2 DVS'33 Ermelo 5 1 - 1
12:00 Zwolsche Boys 4 VVOG 3 4 - 1
12 oktober 2019
14:30 Hulshorst 2 Zwart Wit '63 3 1 - 3
14:30 ESC 3 VVOG 3 4 - 2
12:30 Unicum 3 DVS'33 Ermelo 5 2 - 1
12:30 Zeewolde 3 Batavia '90 2 10 - 0
12:00 Zwolsche Boys 4 DSV '61 2 1 - 7
12:00 BAS 2 Elspeet 2 3 - 2
05 oktober 2019
14:30 VVOG 3 BAS 2 4 - 3
14:30 DVS'33 Ermelo 5 Zeewolde 3 1 - 1
14:30 Zwart Wit '63 3 Zwolsche Boys 4 0 - 7
12:15 DSV '61 2 Hulshorst 2 3 - 0
12:00 Elspeet 2 ESC 3 2 - 6
12:00 Batavia '90 2 Unicum 3 2 - 4
28 september 2019
14:30 ESC 3 Hulshorst 2 2 - 4
14:30 DVS'33 Ermelo 5 Elspeet 2 7 - 2
13:30 Zeewolde 3 DSV '61 2 0 - 1
13:00 Unicum 3 Zwart Wit '63 3 2 - 3
12:00 BAS 2 Zwolsche Boys 4 3 - 0
12:00 Batavia '90 2 VVOG 3 1 - 1
21 september 2019
14:30 VVOG 3 Zeewolde 3 4 - 2
14:30 Zwart Wit '63 3 ESC 3 1 - 5
12:30 Zwolsche Boys 4 Unicum 3 3 - 2
12:15 DSV '61 2 DVS'33 Ermelo 5 0 - 4
12:00 Hulshorst 2 BAS 2 1 - 1
12:00 Elspeet 2 Batavia '90 2 1 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 15-12-2019 om 22:45.

Mannen beker reserve poule Groep 1 13

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG 3 3 3 0 0 9 10-2 +8
2 DVS'33 Ermelo 4 3 1 1 1 4 9-7 +2
3 Zeewolde 3 3 0 2 1 2 7-9 -2
4 ESC 2 3 0 1 2 1 3-11 -8

Uitslagen

18 september 2019
20:00 ESC 2 DVS'33 Ermelo 4 1 - 4
14 september 2019
14:30 VVOG 3 Zeewolde 3 3 - 1
07 september 2019
12:30 DVS'33 Ermelo 4 Zeewolde 3 5 - 5
12:00 ESC 2 VVOG 3 1 - 6
31 augustus 2019
14:30 VVOG 3 DVS'33 Ermelo 4 1 - 0
12:30 Zeewolde 3 ESC 2 1 - 1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 15-12-2019 om 22:45.

Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 KO-SR1

Uitslagen

16 november 2019
14:30 Excelsior '31 2 Hulzense Boys 2 3 - 0
12:45 DETO 2 DOS '37 2 2 - 5
11:45 VVOG 2 Sparta Nijkerk 2 1 - 4
14 november 2019
20:30 Berkum 2 WVF 2 5 - 1
20:00 Rohda Raalte 2 Lemelerveld 2 3 - 0
13 november 2019
20:00 Oene 2 Schalkhaar 2 2 - 2 (5 - 3)
12 november 2019
20:15 SDC Putten 2 NSC Nijkerk 2 3 - 4
20:00 HHC Hardenberg 2 TVC '28 2 5 - 1
20:00 SVZW 3 Vroomshoopse Boys 2 1 - 6
20:00 Berkum 3 SVI 2 1 - 4
20:00 Unicum 2 Zeewolde 2 3 - 0
20:00 WZC Wapenveld 2 WHC 2 0 - 3
20:00 Nieuwleusen SV 2 Gramsbergen 2 3 - 3 (5 - 4)
20:00 IJVV 2 KHC 2 1 - 2
19 oktober 2019
15:15 Excelsior '31 3 Enter 2 1 - 0
15:00 Sparta Nijkerk 3 VVOG 3 2 - 1
15:00 WVF 3 Berkum 4 7 - 8
12:00 VSCO '61 2 Hierden 3 3 - 3 (5 - 4)
18 oktober 2019
19:30 Hulzense Boys 3 De Zweef 2 1 - 2
17 oktober 2019
20:00 Wijhe '92 2 Schalkhaar 3 4 - 1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 15-12-2019 om 22:45.