Dit is de teampagina van VVOG 3 in het seizoen 2017-2018

Spelers

Samuel Dondorp

Tim Faber

Steven Knijn

Colin Lenting

Sam Overweg

Chendo Righolt

Jeffrey Tombal

Jan Hein Van de Kuil

Milan Vivas

Aron Woltman

 

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 3e klasse D

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DSV '61 2 22 17 1 4 52 69-18 +51
2 FC Horst 2 22 15 2 5 47 78-29 +49
3 Unicum 3 22 13 6 3 45 59-36 +23
4 BAS 2 22 13 4 5 43 74-44 +30
5 Swift '64 2 22 11 6 5 39 69-35 +34
6 Hierden 3 22 9 5 8 32 47-42 +5
7 Stroe 3 22 9 3 10 30 50-62 -12
8 VVOG 3 22 8 5 9 29 45-47 -2
9 SDV Barneveld 7 22 6 2 14 17 46-66 -20
10 Zeewolde 3 22 3 4 15 13 38-82 -44
11 Elspeet 3 22 3 4 15 13 32-83 -51
12 DVS'33 Ermelo 7 22 4 0 18 12 30-93 -63

Uitslagen

#Team123456789101112
1DSV '61 23-01-02-03-00-14-02-12-14-15-09-0
2FC Horst 24-13-13-33-21-06-10-22-311-05-111-0
3Unicum 32-24-23-23-33-25-12-13-24-14-16-0
4BAS 22-00-16-02-30-35-02-14-34-44-45-2
5Swift '64 22-31-10-03-31-13-26-06-011-15-12-1
6Hierden 30-62-10-23-52-21-22-42-03-15-15-0
7Stroe 31-50-11-10-40-52-21-03-26-24-28-2
8VVOG 32-12-32-41-51-62-22-24-41-16-04-1
9SDV Barneveld 71-30-52-22-54-12-44-30-24-22-33-1
10Zeewolde 30-31-32-33-53-12-22-40-23-21-36-2
11Elspeet 30-81-81-12-41-21-21-43-33-41-11-0
12DVS'33 Ermelo 70-21-41-61-40-44-33-50-23-13-15-1

 

Mannen beker reserve poule Groep 1 42

Uitslagen

Zwart Wit '63 2VVOG 31-0
Terschuurse Boys 2Hierden 23-5
Hierden 2Zwart Wit '63 24-0
VVOG 3Terschuurse Boys 2
Hierden 2VVOG 36-0
Zwart Wit '63 2Terschuurse Boys 27-3