Dit is de teampagina van VVOG 3 in het seizoen 2018-2019

Spelers

Koren Dekker

Ricardo Gageiro de Sousa

Ali Karpuz

Steven Knijn

Colin Lenting

William Ngiri

Sam Overweg

Chendo Righolt

Richard Schweitz

doelman

Yasin Tas

Jan Hein van de Kuil

Mees van Zeijts

Daan Verzijl

 

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 3e klasse C

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Hierden 3 18 12 2 4 38 42-27 +15
2 SDV Barneveld 6 18 11 4 3 37 52-28 +24
3 Unicum 3 18 11 1 6 34 51-31 +20
4 Batavia '90 2 18 9 3 6 30 38-37 +1
5 VVOG 3 18 10 2 6 29 36-29 +7
6 Zeewolde 3 18 8 2 8 26 44-41 +3
7 SDC Putten 4 18 6 3 9 21 32-37 -5
8 Hulshorst 2 18 6 0 12 18 31-39 -8
9 EFC '58 2 18 4 1 13 13 28-51 -23
10 Stroe 3 18 3 2 13 11 21-55 -34

Uitslagen

#Team12345678910
1Hierden 31-05-42-02-14-21-15-14-21-2
2SDV Barneveld 62-24-40-01-13-24-32-05-24-1
3Unicum 31-03-25-01-21-02-34-14-17-0
4Batavia '90 21-02-42-13-33-36-23-23-03-1
5VVOG 31-22-12-30-13-23-60-32-04-1
6Zeewolde 32-32-32-16-41-24-10-62-14-2
7SDC Putten 43-00-21-42-11-21-20-22-21-1
8Hulshorst 21-21-41-23-10-22-51-01-23-1
9EFC '58 21-31-64-22-30-31-50-42-07-0
10Stroe 32-51-51-21-21-30-00-14-32-0

 

Mannen beker reserve poule Groep 1 25

Uitslagen

NSC Nijkerk 2Veensche Boys 20-3
Sparta Nijkerk 3VVOG 30-0
Veensche Boys 2Sparta Nijkerk 34-0
VVOG 3NSC Nijkerk 22-2
NSC Nijkerk 2Sparta Nijkerk 32-1
VVOG 3Veensche Boys 21-5
 

0631 Mannen Zaterdag reserve nacompetitie 1e ronde 2e klasse/3e klasse Res. 2e/3e klasse

Uitslagen

VSCO '61 2VVOG 30-0
Terschuurse Boys 2Unicum 36-0
Bergentheim 2Hardenberg '85 22-0
't Harde 2Swift '64 23-5
DTS '35 Ede 3Beuningse Boys 25-1
Zwolsche Boys 4DSV '61 33-1
Blauw Geel '55 2Blauw Geel '55 32-1
DSV '61 2SP Teuge 22-0
OZC 3SVVN 22-4
AZSV 5Berkum 55-4
FC Eibergen 2DOS '37 34-0
Lunteren 2ESA 33-6
 

0633 Mannen Zaterdag reserve nacompetitie 2e ronde 2e klasse/3e klasse Res. 2e/3e klasse

Uitslagen

VVOG 3Terschuurse Boys 22-0
WZC Wapenveld 2AZSV 51-2
Zwolsche Boys 4DSV '61 21-1
SDV Barneveld 6Blauw Geel '55 21-4
AZSV 4DTS '35 Ede 36-0
csv Apeldoorn 3Swift '64 21-3
Vroomshoopse Boys 3FC Eibergen 21-3
Nieuwleusen SV 2Bergentheim 25-4
SDC '12 2SVVN 26-0
SDV Barneveld 5ESA 30-2
 

0635 Mannen Zaterdag reserve nacompetitie 3e ronde 2e klasse/3e klasse Finales

Uitslagen

AZSV 4VVOG 33-1
ESA 3Blauw Geel '55 23-2
Zwolsche Boys 4Swift '64 20-3
FC Eibergen 2SDC '12 22-1
AZSV 5Nieuwleusen SV 24-1