Tegenstanders

Tegenstanders van VVOG 4 welke in de competitie en/of beker zijn ingedeeld.

0214 Mannen Zaterdag reserve 4e klasse 04

  • DVS'33 Ermelo 4

  • Elspeet 3

  • ESC 3

  • FC Horst 5

  • FC Horst 4

  • Lelystad '67 3

  • Nunspeet 5

  • sv Reaal Dronten 3

  • Swift '64 3

  • Unicum 4

  • VVOG 4

  • Zeewolde 4

Mannen beker reserve zaterdag poule Groep 1 023

  • Hierden 6

  • VVOG 4

  • Zeewolde 6

  • Zwart Wit '63 5

Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 1 01

  • AD '69 2

  • Avanti W. 2

  • Avereest 2

  • Bergentheim 3

  • Blauw Wit '66 2

  • Bon Boys 2

  • DVC '26 2 zat

  • EDON 2

  • Eendracht '30 3

  • Eendracht '30 2

  • Excelsior Z. 3

  • Groessen 4

  • Groessen 2

  • Hulzense Boys 4

  • Juventa '12 2

  • Kloosterhaar 2

  • Kolping-Dynamo 2

  • Krayenhoff 2

  • Oeken 2

  • Oranje Nassau 4

  • De Paasberg 2

  • PH 6

  • PH 5

  • Quick 1888 2

  • RKHVV 2

  • SML 2

  • Sportlust Glanerbrug 2

  • Sportlust Glanerbrug 3

  • Trekvogels 2

  • Trekvogels 4

  • De Tukkers 2

  • v.v. Twenthe 2

  • UDI 2

  • UDI 3

  • Vogido 5

  • ZZC'20 2

  • Apeldoornse Boys 2

  • asv Dronten 4

  • asv Dronten 8

  • ATC '65 4

  • ATC '65 2

  • ATC '65 3

  • AZC 2

  • V.V. Barneveld 3

  • Batavia '90 3

  • Bemmel zat 5

  • SC Bemmel 4

  • Bennekom 4

  • Bennekom 9

  • Bennekom 7

  • Berkum 7

  • Berkum 6

  • Blauw Geel '55 5

  • csv Apeldoorn 5

  • csv Apeldoorn 4

  • De Treffers 2

  • DOS '37 4

  • DZC '68 5

  • vv Ede/Victoria 3

  • EFC '58 3

  • Elspeet 3

  • ESA 6

  • ESA 4

  • Excelsior '31 7

  • Fortissimo 3

  • Groen Wit '62 2

  • 't Harde 3

  • Hatto Heim 4

  • Heerde 2

  • Helios 4

  • Helios 3

  • v.v. Hellendoorn 3

  • HHC Hardenberg 7

  • HHC Hardenberg 5

  • FC Horst 5

  • IJVV 3

  • IJVV 7

  • IJVV 4

  • Koninklijke UD 2

  • Leones 2

  • NEO 3

  • Nunspeet 5

  • Oene 3

  • Olympia'28 6

  • OWIOS 3

  • FC RDC 3

  • sv Reaal Dronten 4

  • sv Reaal Dronten 3

  • Rigtersbleek 3

  • SDC Putten 7

  • SDC Putten 11

  • SDV Barneveld 6

  • SDV Barneveld 7

  • Sparta Nijkerk 4

  • Spero 2 (zat)

  • Stroe 4

  • SVZW 4

  • Terschuurse Boys 3

  • Unicum 5

  • Veensche Boys 5

  • Veensche Boys 4

  • Vroomshoopse Boys 4

  • VVOG 4

  • Wilsum 2

  • FC Winterswijk 4

  • WVF 4

  • WVF 5

  • ZAC 6

  • Zwolsche Boys 5