Dit is de teampagina van VVOG 4 in het seizoen 2019-2020

Spelers

Tjardo Bijkersma

Christiaan de Bruin

Evert Jan Hamstra

Etienne Hoes

Teus Karsemeijer

Jeroen Karssen

Mark Karssen

Rick Kelderman

Lars Kerver

Remco Kroezen

Pieter Rook

Robin Severein

Christiaan Truitman

Niels van Bruggen

Jefta van Dijk

Wouter van Polen

Mark van Straaten

Arjen Verzijl

Mats Vossebelt

 

0214 Mannen Zaterdag reserve 4e klasse 04

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Nunspeet 3 12 9 1 2 28 31-13 +18
2 VVOG 4 13 8 3 2 27 37-17 +20
3 FC Horst 3 14 8 1 5 25 38-27 +11
4 Rood-Wit '58 2 13 7 2 4 23 39-28 +11
5 Zeewolde 4 13 6 2 5 20 32-32 0
6 Zwart Wit '63 4 14 6 1 7 19 34-41 -7
7 Prins Bernhard 2 14 6 1 7 19 32-39 -7
8 SDC Putten 6 13 4 5 4 17 30-27 +3
9 EFC '58 3 12 3 4 5 13 19-25 -6
10 Unicum 4 14 2 3 9 9 30-48 -18
11 SDC Putten 5 14 2 1 11 7 26-51 -25

Uitslagen

#Team1234567891011
1Nunspeet 30-05-00-02-26-11-04-34-1
2VVOG 42-0     3-00-04-01-33-31-1     8-3
3FC Horst 31-22-02-31-15-35-16-34-1
4Rood-Wit '58 2     4-03-33-26-13-10-06-2
5Zeewolde 40-10-33-21-32-24-00-0
6Zwart Wit '63 40-3     1-43-10-44-23-27-4
7Prins Bernhard 21-2     0-03-13-54-05-34-2
8SDC Putten 62-20-33-26-14-20-01-13-0
9EFC '58 32-10-20-01-32-00-03-32-2
10Unicum 41-50-34-43-40-02-30-02-1
11SDC Putten 52-32-35-22-74-11-30-3

 

Mannen beker reserve zaterdag poule Groep 1 82

Uitslagen

VVOG 4Hierden 67-4
Zwart Wit '63 5VVOG 42-4
DVS'33 Ermelo 8VVOG 40-1
DVS'33 Ermelo 8Zwart Wit '63 54-3
Hierden 6DVS'33 Ermelo 85-3
Hierden 6Zwart Wit '63 51-4
 

Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 1 SR1

Uitslagen

VVOG 4HTC 32-2
EDON 2Sparta Nijkerk 53-3
Wilsum 2Nunspeet 35-6
asv Dronten 3Veensche Boys 41-1
OWIOS 6Sparta Nijkerk 63-0
Excelsior '31 5Hardenberg '85 32-6
Marienberg 2DOS '37 43-3
FC Horst 3ZAC 62-0
SDC Putten 11Dos Kampen 63-0
Hulshorst 3WHC 32-0
Gramsbergen 3Helios 24-0
SVZW 4HHC Hardenberg 51-6
ZAC 8Go Ahead Kampen 30-6
Hierden 5SDC Putten 71-3
Nieuwleusen SV 3Hatto Heim 60-0
Elspeet 3Reaal Dronten 24-2
't Harde 3ZAC 51-4
Go Ahead Kampen 5Nieuwleusen SV 44-2
Helios 4Hulzense Boys 45-3
HHC Hardenberg 6Berkum 71-2
USV 2asv Dronten 51-6
Rood-Wit '58 3Nunspeet 51-7
 

Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 1 SR1

Uitslagen

VVOG 4Nieuwleusen SV 32-2
asv Dronten 5OWIOS 66-2
Sparta Nijkerk 5Nunspeet 53-1
Hardenberg '85 3HHC Hardenberg 52-2
Nunspeet 3Helios 47-2
Go Ahead Kampen 5SDC Putten 113-0
Elspeet 3KHC 32-1