Competitiegegevens

0214 Mannen Zaterdag reserve 4e klasse 04

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 FC Horst 5 4 3 0 1 9 26-5 +21
2 Swift '64 3 4 3 0 1 9 13-10 +3
3 sv Reaal Dronten 3 3 2 1 0 7 13-9 +4
4 Nunspeet 5 4 2 1 1 7 14-9 +5
5 Zeewolde 4 4 2 1 1 7 13-11 +2
6 DVS'33 Ermelo 4 3 2 0 1 6 8-5 +3
7 Lelystad '67 3 4 2 0 2 6 11-10 +1
8 VVOG 4 3 1 0 2 3 6-8 -2
9 Elspeet 3 3 1 0 2 3 11-14 -3
10 Unicum 4 3 1 0 2 3 4-10 -6
11 ESC 3 4 0 1 3 1 3-23 -20
12 FC Horst 4 3 0 0 3 0 3-11 -8

Uitslagen

12 december 2020
16:30 Zeewolde 4 FC Horst 5
15:00 Elspeet 3 Swift '64 3
13:00 Nunspeet 5 Lelystad '67 3
12:30 Unicum 4 sv Reaal Dronten 3
12:00 ESC 3 FC Horst 4
05 december 2020
15:00 Swift '64 3 DVS'33 Ermelo 4
14:35 Lelystad '67 3 ESC 3
14:30 FC Horst 5 sv Reaal Dronten 3
14:30 FC Horst 4 Nunspeet 5
12:30 Elspeet 3 Unicum 4
28 november 2020
14:30 Lelystad '67 3 FC Horst 4
14:30 DVS'33 Ermelo 4 FC Horst 5
13:00 Nunspeet 5 ESC 3
12:15 sv Reaal Dronten 3 Elspeet 3
10:00 Unicum 4 Zeewolde 4
21 november 2020
16:30 Zeewolde 4 sv Reaal Dronten 3
15:00 Swift '64 3 Lelystad '67 3
14:30 FC Horst 4 Unicum 4
12:30 Elspeet 3 Nunspeet 5
12:00 ESC 3 DVS'33 Ermelo 4
31 oktober 2020
16:30 Zeewolde 4 Lelystad '67 3
14:30 FC Horst 5 FC Horst 4
13:15 Swift '64 3 Unicum 4
12:30 Elspeet 3 DVS'33 Ermelo 4
12:00 ESC 3 sv Reaal Dronten 3
24 oktober 2020
14:30 Lelystad '67 3 Elspeet 3
14:30 Nunspeet 5 Swift '64 3
14:30 DVS'33 Ermelo 4 Zeewolde 4
12:30 Unicum 4 FC Horst 5
12:15 sv Reaal Dronten 3 FC Horst 4
17 oktober 2020
15:00 Elspeet 3 FC Horst 4
10 oktober 2020
14:30 FC Horst 4 VVOG 4 1 - 3
14:30 FC Horst 5 Nunspeet 5 3 - 1
13:00 Unicum 4 DVS'33 Ermelo 4 Afgelast
12:30 sv Reaal Dronten 3 Lelystad '67 3 7 - 4
12:30 Zeewolde 4 Elspeet 3 4 - 3
12:00 ESC 3 Swift '64 3 2 - 4
03 oktober 2020
14:30 Lelystad '67 3 Unicum 4 2 - 0
13:00 Elspeet 3 ESC 3 6 - 0
13:00 Swift '64 3 FC Horst 5 2 - 1
12:30 DVS'33 Ermelo 4 FC Horst 4 5 - 2
12:15 Nunspeet 5 Zeewolde 4 3 - 1
26 september 2020
15:00 Unicum 4 VVOG 4 3 - 2
14:30 FC Horst 4 Swift '64 3 0 - 3
14:30 Lelystad '67 3 DVS'33 Ermelo 4 1 - 2
14:30 FC Horst 5 Elspeet 3 10 - 2
12:30 Zeewolde 4 ESC 3 1 - 1
12:15 sv Reaal Dronten 3 Nunspeet 5 4 - 4
19 september 2020
15:00 Swift '64 3 Zeewolde 4 4 - 7
14:30 VVOG 4 Lelystad '67 3 1 - 4
13:00 Nunspeet 5 Unicum 4 6 - 1
12:30 DVS'33 Ermelo 4 sv Reaal Dronten 3 1 - 2
12:00 ESC 3 FC Horst 5 0 - 12

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-02-2021 om 18:45.

Mannen beker reserve zaterdag poule Groep 1 023

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG 4 3 2 1 0 7 12-3 +9
2 Hierden 6 3 2 0 1 6 10-7 +3
3 Zwart Wit '63 5 3 1 0 2 3 6-13 -7
4 Zeewolde 6 3 0 1 2 1 5-10 -5

Uitslagen

12 september 2020
14:30 VVOG 4 Zeewolde 6 1 - 1
12:15 Zwart Wit '63 5 Hierden 6 2 - 3
05 september 2020
15:30 Hierden 6 Zeewolde 6 5 - 2
14:30 Zwart Wit '63 5 VVOG 4 0 - 8
29 augustus 2020
15:00 Zeewolde 6 Zwart Wit '63 5 2 - 4
14:30 VVOG 4 Hierden 6 3 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-02-2021 om 18:45.

Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 1 01

Uitslagen

14 november 2020
17:00 Trekvogels 4 SC Bemmel 4
16:15 RKHVV 2 Bennekom 7
16:00 NEO 3 PH 5
15:30 Bemmel zat 5 Spero 2 (zat)
15:30 Krayenhoff 2 Trekvogels 2
15:30 SML 2 Groessen 2
15:15 FC Winterswijk 4 DZC '68 5
15:00 Elspeet 3 Veensche Boys 5
15:00 Vogido 5 Sportlust Glanerbrug 2
15:00 Unicum 5 FC Horst 5
15:00 Oranje Nassau 4 Vroomshoopse Boys 4
15:00 't Harde 3 SDC Putten 11
15:00 Apeldoornse Boys 2 Helios 3
15:00 Eendracht '30 3 Quick 1888 2
15:00 FC RDC 3 csv Apeldoorn 4
15:00 Hatto Heim 4 Oene 3
15:00 WVF 5 Avereest 2
14:45 Groen Wit '62 2 Koninklijke UD 2
14:45 PH 6 ATC '65 3
14:30 Bergentheim 3 De Tukkers 2
14:30 sv Reaal Dronten 4 Berkum 7
14:30 Blauw Geel '55 5 Bennekom 4
14:30 UDI 2 Bon Boys 2
14:30 Veensche Boys 4 V.V. Barneveld 3
14:30 SVZW 4 v.v. Hellendoorn 3
14:30 Heerde 2 EFC '58 3
14:30 ZAC 6 Zwolsche Boys 5
14:30 Terschuurse Boys 3 OWIOS 3
14:30 Kloosterhaar 2 HHC Hardenberg 5
14:15 Juventa '12 2 v.v. Twenthe 2
14:00 ATC '65 4 DOS '37 4
14:00 Excelsior Z. 3 ESA 6
13:30 AD '69 2 Avanti W. 2
13:30 Kolping-Dynamo 2 Eendracht '30 2
13:00 Nunspeet 5 SDC Putten 7
13:00 Groessen 4 AZC 2
13:00 Fortissimo 3 SDV Barneveld 7
13:00 Sparta Nijkerk 4 Batavia '90 3
12:45 Sportlust Glanerbrug 3 UDI 3
12:30 asv Dronten 8 IJVV 4
12:30 IJVV 7 asv Dronten 4
12:30 ESA 4 DVC '26 2 zat
12:30 ZZC '20 2 Oeken 2
12:30 Blauw Wit '66 2 Excelsior '31 7
12:30 HHC Hardenberg 7 Hulzense Boys 4
12:30 Helios 4 csv Apeldoorn 5
12:15 sv Reaal Dronten 3 Olympia'28 6
12:00 ATC '65 2 Rigtersbleek 3
11:00 EDON 2 Wilsum 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-02-2021 om 18:45.