Competitiegegevens

0214 Mannen Zaterdag reserve 4e klasse 04

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Sparta Nijkerk 4 4 4 0 0 12 20-4 +16
2 SDC Putten 5 4 3 0 1 9 21-3 +18
3 Rood-Wit '58 2 4 3 0 1 9 21-4 +17
4 FC Horst 5 4 2 2 0 8 9-4 +5
5 Nunspeet 5 4 2 0 2 6 4-7 -3
6 Zeewolde 4 4 1 2 1 5 5-5 0
7 EFC '58 3 4 1 1 2 4 5-18 -13
8 Hoevelaken 3 4 1 0 3 3 7-7 0
9 De Veluwse Boys 2 4 1 0 3 3 8-17 -9
10 VVOG 4 4 0 3 1 3 5-14 -9
11 DVS'33 Ermelo 3 4 1 0 3 3 3-14 -11
12 Stroe 4 4 0 2 2 2 7-18 -11

Programma

30 oktober 2021
12:30 De Veluwse Boys 2 FC Horst 5
12:30 VVOG 4 SDC Putten 5
13:00 Sparta Nijkerk 4 Zeewolde 4
13:00 Nunspeet 5 EFC '58 3
14:30 DVS'33 Ermelo 3 Stroe 4
15:00 Hoevelaken 3 Rood-Wit '58 2
06 november 2021
12:00 Rood-Wit '58 2 DVS'33 Ermelo 3
12:30 EFC '58 3 De Veluwse Boys 2
12:30 Zeewolde 4 Hoevelaken 3
14:30 Stroe 4 Nunspeet 5
14:30 FC Horst 5 VVOG 4
14:30 SDC Putten 5 Sparta Nijkerk 4
20 november 2021
12:00 Rood-Wit '58 2 FC Horst 5
13:00 Sparta Nijkerk 4 De Veluwse Boys 2
13:00 Nunspeet 5 VVOG 4
14:30 Stroe 4 Zeewolde 4
14:45 DVS'33 Ermelo 3 SDC Putten 5
15:00 Hoevelaken 3 EFC '58 3
27 november 2021
12:30 De Veluwse Boys 2 Nunspeet 5
12:30 Zeewolde 4 DVS'33 Ermelo 3
12:30 EFC '58 3 Stroe 4
14:30 SDC Putten 5 Rood-Wit '58 2
14:30 VVOG 4 Sparta Nijkerk 4
14:30 FC Horst 5 Hoevelaken 3
04 december 2021
12:00 Rood-Wit '58 2 EFC '58 3
12:30 Sparta Nijkerk 4 FC Horst 5
12:30 Nunspeet 5 Zeewolde 4
14:30 DVS'33 Ermelo 3 VVOG 4
14:30 Stroe 4 SDC Putten 5
15:00 Hoevelaken 3 De Veluwse Boys 2
11 december 2021
12:30 EFC '58 3 Sparta Nijkerk 4
12:30 De Veluwse Boys 2 Stroe 4
12:30 Zeewolde 4 Rood-Wit '58 2
14:30 FC Horst 5 DVS'33 Ermelo 3
14:30 SDC Putten 5 Nunspeet 5
14:30 VVOG 4 Hoevelaken 3
29 januari 2022
12:00 Rood-Wit '58 2 Stroe 4
13:00 Sparta Nijkerk 4 Hoevelaken 3
13:00 Nunspeet 5 FC Horst 5
14:30 DVS'33 Ermelo 3 EFC '58 3
14:30 VVOG 4 De Veluwse Boys 2
14:30 SDC Putten 5 Zeewolde 4
05 februari 2022
12:30 EFC '58 3 SDC Putten 5
12:30 De Veluwse Boys 2 Rood-Wit '58 2
13:00 Sparta Nijkerk 4 Nunspeet 5
14:30 FC Horst 5 Zeewolde 4
15:00 Hoevelaken 3 DVS'33 Ermelo 3
15:00 Stroe 4 VVOG 4
12 februari 2022
12:00 Rood-Wit '58 2 Sparta Nijkerk 4
12:30 Zeewolde 4 Stroe 4
13:00 Nunspeet 5 Hoevelaken 3
14:30 SDC Putten 5 FC Horst 5
14:30 DVS'33 Ermelo 3 De Veluwse Boys 2
14:30 VVOG 4 EFC '58 3
05 maart 2022
12:30 De Veluwse Boys 2 Zeewolde 4
12:30 EFC '58 3 Nunspeet 5
13:00 Sparta Nijkerk 4 VVOG 4
14:30 FC Horst 5 Rood-Wit '58 2
15:00 Stroe 4 DVS'33 Ermelo 3
15:00 Hoevelaken 3 SDC Putten 5
12 maart 2022
12:00 Rood-Wit '58 2 Hoevelaken 3
12:30 Zeewolde 4 EFC '58 3
13:00 Nunspeet 5 Stroe 4
14:30 DVS'33 Ermelo 3 Sparta Nijkerk 4
14:30 VVOG 4 FC Horst 5
14:30 SDC Putten 5 De Veluwse Boys 2
19 maart 2022
12:30 Zeewolde 4 SDC Putten 5
12:30 De Veluwse Boys 2 VVOG 4
12:30 EFC '58 3 DVS'33 Ermelo 3
14:30 FC Horst 5 Nunspeet 5
15:00 Stroe 4 Rood-Wit '58 2
15:00 Hoevelaken 3 Sparta Nijkerk 4
26 maart 2022
12:30 De Veluwse Boys 2 EFC '58 3
13:00 Sparta Nijkerk 4 Stroe 4
13:00 Nunspeet 5 SDC Putten 5
14:30 DVS'33 Ermelo 3 Zeewolde 4
14:30 VVOG 4 Rood-Wit '58 2
15:00 Hoevelaken 3 FC Horst 5
02 april 2022
12:00 Rood-Wit '58 2 Nunspeet 5
12:30 Zeewolde 4 VVOG 4
12:30 EFC '58 3 Hoevelaken 3
14:30 SDC Putten 5 DVS'33 Ermelo 3
14:30 FC Horst 5 Sparta Nijkerk 4
15:00 Stroe 4 De Veluwse Boys 2
09 april 2022
12:00 Rood-Wit '58 2 SDC Putten 5
13:00 Sparta Nijkerk 4 EFC '58 3
13:00 Nunspeet 5 De Veluwse Boys 2
14:30 VVOG 4 DVS'33 Ermelo 3
14:30 FC Horst 5 Stroe 4
15:00 Hoevelaken 3 Zeewolde 4
23 april 2022
12:30 De Veluwse Boys 2 Sparta Nijkerk 4
12:30 Zeewolde 4 Nunspeet 5
12:30 EFC '58 3 Rood-Wit '58 2
14:30 DVS'33 Ermelo 3 FC Horst 5
14:30 SDC Putten 5 VVOG 4
15:00 Stroe 4 Hoevelaken 3
14 mei 2022
15:00 Hoevelaken 3 VVOG 4
21 mei 2022
14:30 VVOG 4 Nunspeet 5

Uitslagen

23 oktober 2021
15:00 Nunspeet 5 Sparta Nijkerk 4 0 - 3
15:00 Stroe 4 FC Horst 5 1 - 1
14:30 SDC Putten 5 EFC '58 3 10 - 0
14:30 DVS'33 Ermelo 3 Hoevelaken 3 2 - 1
12:30 Zeewolde 4 De Veluwse Boys 2 1 - 0
12:00 Rood-Wit '58 2 VVOG 4 9 - 0
09 oktober 2021
15:00 Hoevelaken 3 Nunspeet 5 1 - 2
14:30 VVOG 4 Stroe 4 3 - 3
14:30 FC Horst 5 SDC Putten 5 2 - 1
13:00 Sparta Nijkerk 4 Rood-Wit '58 2 4 - 2
12:30 EFC '58 3 Zeewolde 4 3 - 2
12:30 De Veluwse Boys 2 DVS'33 Ermelo 3 8 - 0
05 oktober 2021
20:00 FC Horst 5 EFC '58 3 4 - 0
02 oktober 2021
14:30 SDC Putten 5 Hoevelaken 3 2 - 1
14:30 DVS'33 Ermelo 3 Nunspeet 5 1 - 2
13:00 Stroe 4 Sparta Nijkerk 4 2 - 10
12:30 Zeewolde 4 FC Horst 5 2 - 2
12:30 EFC '58 3 VVOG 4 2 - 2
12:00 Rood-Wit '58 2 De Veluwse Boys 2 8 - 0
25 september 2021
13:00 Nunspeet 5 Rood-Wit '58 2 0 - 2
13:00 Hoevelaken 3 Stroe 4 4 - 1
13:00 Sparta Nijkerk 4 DVS'33 Ermelo 3 3 - 0
12:30 VVOG 4 Zeewolde 4 0 - 0
12:30 De Veluwse Boys 2 SDC Putten 5 0 - 8

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 24-10-2021 om 15:45.

Mannen beker reserve zaterdag poulefase Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 066

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zeewolde 5 3 2 0 1 6 4-3 +1
2 VVOG 4 3 1 1 1 4 7-3 +4
3 Hierden 5 3 1 1 1 4 5-8 -3
4 Zwart Wit '63 3 3 1 0 2 3 6-8 -2

Uitslagen

18 september 2021
14:30 Hierden 5 Zeewolde 5 2 - 1
14:30 Zwart Wit '63 3 VVOG 4 0 - 5
11 september 2021
14:30 VVOG 4 Zeewolde 5 0 - 1
14:30 Zwart Wit '63 3 Hierden 5 5 - 1
04 september 2021
14:30 Hierden 5 VVOG 4 2 - 2
12:30 Zeewolde 5 Zwart Wit '63 3 2 - 1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 24-10-2021 om 15:45.