Competitiegegevens

0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 3e divisie A

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Sportlust '46 13 8 2 3 26 28-17 +11
2 FC Lisse 13 8 2 3 26 25-15 +10
3 Sparta Nijkerk 13 8 2 3 26 24-14 +10
4 Excelsior'31 13 7 2 4 23 27-17 +10
5 Harkemase Boys 13 6 3 4 21 30-23 +7
6 DVS'33 Ermelo 13 6 3 4 21 21-14 +7
7 Ter Leede 14 6 3 5 21 17-21 -4
8 Staphorst 13 5 4 4 19 19-17 +2
9 SteDoCo 12 5 2 5 17 18-16 +2
10 ACV 13 5 2 6 17 19-19 0
11 Ajax 13 5 1 7 16 17-27 -10
12 ODIN 59 13 4 3 6 15 17-26 -9
13 Barendrecht 11 3 5 3 14 21-18 +3
14 VVOG 13 3 4 6 13 24-34 -10
15 Hoek 12 3 3 6 12 17-20 -3
16 DOVO 11 2 4 5 10 11-18 -7
17 VVSB 12 2 3 7 9 13-23 -10
18 Goes 11 0 6 5 6 16-25 -9

Programma

05 februari 2022
14:30 ODIN 59 Barendrecht
14:30 VVOG Staphorst
14:30 SteDoCo Hoek
14:30 ACV VVSB
14:30 Excelsior'31 DOVO
14:30 FC Lisse Ajax
14:30 Goes Ter Leede
14:30 Harkemase Boys Sportlust '46
15:00 Sparta Nijkerk DVS'33 Ermelo
12 februari 2022
14:30 Barendrecht Harkemase Boys
14:30 Hoek Sparta Nijkerk
14:30 Staphorst Ajax
14:30 SteDoCo VVOG
14:30 DVS'33 Ermelo Goes
15:00 Ter Leede ODIN 59
15:00 Sportlust '46 ACV
15:00 DOVO FC Lisse
18:00 VVSB Excelsior'31
19 februari 2022
14:30 VVOG VVSB
14:30 Excelsior'31 Barendrecht
14:30 ACV DOVO
14:30 ODIN 59 Hoek
14:30 Harkemase Boys SteDoCo
14:30 Goes Staphorst
14:30 FC Lisse DVS'33 Ermelo
14:30 Ajax Sportlust '46
15:00 Sparta Nijkerk Ter Leede
05 maart 2022
14:30 Hoek ACV
14:30 Staphorst Sparta Nijkerk
14:30 Barendrecht FC Lisse
14:30 Excelsior'31 VVOG
14:30 SteDoCo ODIN 59
14:30 DVS'33 Ermelo DOVO
15:00 Ter Leede Ajax
15:00 Sportlust '46 Goes
18:00 VVSB Harkemase Boys
12 maart 2022
14:30 FC Lisse Excelsior'31
14:30 DVS'33 Ermelo Hoek
14:30 ODIN 59 ACV
14:30 Ajax Harkemase Boys
14:30 Goes Barendrecht
14:30 Staphorst Sportlust '46
15:00 Sparta Nijkerk SteDoCo
15:00 Ter Leede VVOG
15:00 DOVO VVSB
19 maart 2022
14:30 VVOG Ajax
14:30 Hoek Staphorst
14:30 Harkemase Boys DOVO
14:30 Barendrecht Sportlust '46
14:30 SteDoCo Ter Leede
14:30 ODIN 59 Sparta Nijkerk
14:30 Excelsior'31 Goes
14:30 ACV FC Lisse
18:00 VVSB DVS'33 Ermelo
26 maart 2022
14:30 Ajax Excelsior'31
14:30 FC Lisse ODIN 59
14:30 DVS'33 Ermelo SteDoCo
14:30 Goes Harkemase Boys
14:30 Staphorst Barendrecht
15:00 Ter Leede Hoek
15:00 Sparta Nijkerk ACV
15:00 DOVO VVOG
15:00 Sportlust '46 VVSB
02 april 2022
14:30 SteDoCo FC Lisse
14:30 ODIN 59 Staphorst
14:30 Hoek DOVO
14:30 ACV Barendrecht
14:30 VVOG Goes
14:30 Excelsior'31 DVS'33 Ermelo
14:30 Harkemase Boys Ter Leede
15:00 Sparta Nijkerk Sportlust '46
18:00 VVSB Ajax
08 april 2022
20:00 Goes Hoek
09 april 2022
14:30 Staphorst SteDoCo
14:30 Barendrecht VVSB
14:30 Ajax ACV
14:30 DVS'33 Ermelo Harkemase Boys
14:30 FC Lisse Sparta Nijkerk
15:00 DOVO ODIN 59
15:00 Ter Leede Excelsior'31
15:00 Sportlust '46 VVOG
16 april 2022
14:30 VVOG FC Lisse
14:30 ODIN 59 Ajax
14:30 Harkemase Boys Excelsior'31
14:30 Hoek Sportlust '46
14:30 ACV DVS'33 Ermelo
14:30 SteDoCo Barendrecht
15:00 DOVO Ter Leede
15:00 Sparta Nijkerk Goes
18:00 VVSB Staphorst
23 april 2022
14:30 Goes ODIN 59
14:30 Excelsior'31 Sparta Nijkerk
14:30 VVOG Harkemase Boys
14:30 Barendrecht DOVO
14:30 DVS'33 Ermelo Ter Leede
14:30 Ajax Hoek
14:30 Staphorst ACV
15:00 Sportlust '46 FC Lisse
18:00 VVSB SteDoCo
30 april 2022
14:30 FC Lisse Goes
14:30 DVS'33 Ermelo Ajax
14:30 SteDoCo Sportlust '46
14:30 Hoek Excelsior'31
14:30 ACV VVOG
14:30 ODIN 59 VVSB
15:00 DOVO Staphorst
15:00 Sparta Nijkerk Harkemase Boys
15:00 Ter Leede Barendrecht
14 mei 2022
14:30 Goes ACV
14:30 VVOG ODIN 59
14:30 Harkemase Boys FC Lisse
14:30 Ajax Sparta Nijkerk
14:30 Barendrecht Hoek
14:30 Staphorst DVS'33 Ermelo
14:30 Excelsior'31 SteDoCo
15:00 Sportlust '46 DOVO
18:00 VVSB Ter Leede
21 mei 2022
14:30 ODIN 59 Harkemase Boys
14:30 SteDoCo Ajax
14:30 ACV Excelsior'31
14:30 Ter Leede Sportlust '46
14:30 Sparta Nijkerk VVOG
14:30 DOVO Goes
14:30 FC Lisse Staphorst
14:30 DVS'33 Ermelo Barendrecht
14:30 Hoek VVSB
28 mei 2022
14:30 Ajax DOVO
14:30 Barendrecht Sparta Nijkerk
14:30 Goes SteDoCo
14:30 Harkemase Boys ACV
14:30 Excelsior'31 ODIN 59
14:30 VVOG Hoek
14:30 Staphorst Ter Leede
14:30 VVSB FC Lisse
14:30 Sportlust '46 DVS'33 Ermelo

Uitslagen

04 december 2021
13:30 Barendrecht DVS'33 Ermelo 2 - 2
30 november 2021
20:00 Sportlust '46 ODIN 59
20:00 VVSB Hoek
20:00 Barendrecht SteDoCo
20:00 DOVO Excelsior'31
27 november 2021
17:00 VVSB ODIN 59 1 - 2
15:00 Sportlust '46 Hoek 2 - 1
15:00 Ter Leede SteDoCo 3 - 1
14:30 Staphorst DOVO
14:30 Goes FC Lisse Afgelast
14:30 Excelsior'31 ACV 3 - 0
14:30 Ajax VVOG 3 - 6
14:30 Harkemase Boys Sparta Nijkerk 2 - 3
20 november 2021
15:00 Sparta Nijkerk Excelsior'31 2 - 1
14:30 SteDoCo DVS'33 Ermelo 3 - 1
14:30 VVOG Sportlust '46 0 - 2
14:30 ODIN 59 Goes 4 - 3
14:30 Hoek Ter Leede 0 - 1
14:30 Harkemase Boys Ajax
14:30 ACV Staphorst 2 - 1
14:30 FC Lisse VVSB 2 - 1
13 november 2021
15:00 Ter Leede DOVO 1 - 1
14:30 Staphorst VVOG 4 - 3
14:30 Goes Sparta Nijkerk
14:30 Excelsior'31 Harkemase Boys 3 - 2
14:30 Ajax FC Lisse 3 - 0
14:30 DVS'33 Ermelo ACV 1 - 0
06 november 2021
15:00 Sparta Nijkerk Ajax 1 - 2
14:30 Harkemase Boys Staphorst 5 - 0
14:30 ODIN 59 Ter Leede 1 - 1
14:30 FC Lisse Sportlust '46 3 - 1
30 oktober 2021
18:00 VVSB DOVO 0 - 3
15:00 Ter Leede Harkemase Boys 0 - 1
14:30 Excelsior'31 FC Lisse 1 - 3
14:30 DVS'33 Ermelo Sparta Nijkerk 2 - 1
14:30 Staphorst Hoek 1 - 0
14:30 SteDoCo ACV 2 - 1
14:30 Goes VVOG 2 - 2
14:30 Barendrecht ODIN 59 5 - 0
23 oktober 2021
15:00 Sportlust '46 Ajax 9 - 0
16 oktober 2021
15:00 Sparta Nijkerk Hoek 1 - 2
15:00 DOVO DVS'33 Ermelo 0 - 0
14:30 Harkemase Boys VVSB 4 - 2
14:30 FC Lisse Barendrecht 0 - 0
14:30 ODIN 59 SteDoCo 1 - 2
14:30 VVOG Ter Leede 1 - 2
14:30 ACV Sportlust '46 1 - 2
14:30 Ajax Staphorst 0 - 3
14:30 Goes Excelsior'31 1 - 3
09 oktober 2021
18:00 VVSB ACV 0 - 3
15:00 Sportlust '46 Harkemase Boys 4 - 1
15:00 Ter Leede Sparta Nijkerk 1 - 5
14:30 DVS'33 Ermelo VVOG 5 - 0
14:30 Hoek ODIN 59 0 - 2
14:30 SteDoCo DOVO 2 - 0
14:30 Staphorst FC Lisse 1 - 3
14:30 Excelsior'31 Ajax 2 - 0
14:30 Barendrecht Goes 2 - 2
02 oktober 2021
15:00 DOVO Hoek 1 - 3
15:00 Sparta Nijkerk Staphorst 1 - 0
14:30 ODIN 59 DVS'33 Ermelo 1 - 4
14:30 VVOG Excelsior'31 2 - 1
14:30 FC Lisse SteDoCo 3 - 1
14:30 ACV Ter Leede 0 - 1
14:30 Harkemase Boys Barendrecht 2 - 4
14:30 Ajax VVSB 3 - 1
25 september 2021
18:00 VVSB Goes 2 - 2
15:00 Ter Leede Staphorst 0 - 0
14:30 ODIN 59 DOVO 4 - 1
14:30 ACV Harkemase Boys 0 - 1
14:30 Excelsior'31 Sportlust '46 4 - 1
14:30 DVS'33 Ermelo FC Lisse 1 - 2
14:30 Barendrecht Ajax 2 - 1
14:30 Hoek VVOG 4 - 0
14:30 SteDoCo Sparta Nijkerk 0 - 1
18 september 2021
15:00 Sportlust '46 Barendrecht 2 - 2
15:00 Sparta Nijkerk VVSB 2 - 0
15:00 DOVO ACV 1 - 2
14:30 FC Lisse Hoek 4 - 2
14:30 Staphorst Excelsior'31 2 - 2
14:30 Harkemase Boys ODIN 59 4 - 0
14:30 Goes DVS'33 Ermelo 1 - 2
14:30 Ajax Ter Leede 4 - 1
14:30 VVOG SteDoCo 2 - 1
11 september 2021
18:00 VVSB VVOG 1 - 1
15:00 DOVO Ajax 1 - 0
15:00 Ter Leede Goes 3 - 2
14:30 ACV Sparta Nijkerk 2 - 2
14:30 ODIN 59 FC Lisse 0 - 0
14:30 SteDoCo Excelsior'31 0 - 0
14:30 DVS'33 Ermelo Sportlust '46 0 - 1
14:30 Barendrecht Staphorst 0 - 2
14:30 Hoek Harkemase Boys 2 - 2
04 september 2021
15:00 Sportlust '46 Ter Leede 2 - 1
15:00 Sparta Nijkerk Barendrecht 3 - 2
14:30 Staphorst Goes 4 - 0
14:30 VVOG ACV 2 - 4
14:30 Hoek SteDoCo 1 - 4
14:30 FC Lisse DOVO 3 - 0
14:30 Harkemase Boys DVS'33 Ermelo 2 - 1
14:30 Ajax ODIN 59 1 - 0
14:30 Excelsior'31 VVSB 1 - 2
28 augustus 2021
18:00 VVSB Sportlust '46 3 - 0
15:00 DOVO Sparta Nijkerk 0 - 0
15:00 Ter Leede FC Lisse 1 - 0
14:30 SteDoCo Harkemase Boys 1 - 1
14:30 Barendrecht Excelsior'31 1 - 3
14:30 DVS'33 Ermelo Staphorst 1 - 1
14:30 Goes Ajax 0 - 0
14:30 ODIN 59 VVOG 2 - 2
14:30 ACV Hoek 1 - 1
21 augustus 2021
15:00 Sportlust '46 SteDoCo 2 - 1
15:00 Sparta Nijkerk ODIN 59 2 - 0
14:30 FC Lisse ACV 2 - 3
14:30 VVOG DOVO 3 - 3
14:30 Ajax DVS'33 Ermelo 0 - 1
14:30 Excelsior'31 Ter Leede 3 - 1
14:30 Harkemase Boys Goes 3 - 3
14:30 Staphorst VVSB 0 - 0
14:30 Hoek Barendrecht 1 - 1
14 augustus 2021
19:00 Goes Sportlust '46 0 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-01-2022 om 15:45.

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2 kwalificatieronde 2 BV

Uitslagen

22 september 2021
20:00 Spakenburg UNA 5 - 2
20:00 Unitas Ter Leede 1 - 0
20:00 Staphorst Dongen 3 - 1
20:00 OSS'20 HSC '21 2 - 1
20:00 ADO '20 Kon. HFC 2 - 1
20:00 Gemert TEC 3 - 1
20:00 Hercules ACV 1 - 1 (3 - 4)
20:00 Kozakken Boys Groene Ster 2 - 0
20:00 OFC Excelsior M 0 - 2
20:00 Hoogland Westlandia 0 - 1
21 september 2021
20:00 Barendrecht Scheveningen 3 - 0
20:00 FC Lisse AFC 1 - 2
20:00 ASWH Quick 1 - 0
20:00 DVS'33 Ermelo Noordwijk 2 - 2 (4 - 2)
20:00 ODIN 59 De Treffers 1 - 2
20:00 Achilles Veen DTS '35 Ede 1 3 - 2
20:00 Sparta Nijkerk Sliedrecht 1 2 - 0
20:00 Ajax VVSB 4 - 1
20:00 Goes DOVO 1 - 2
20:00 IJsselmeervogels Sportlust '46 3 - 1
20:00 Hoek SteDoCo 2 - 3
20:00 HHC Hardenberg Capelle 0 - 2
20:00 GVVV VVOG 3 - 1
20:00 Quick Boys Rijnsb.Boys 0 - 2
20:00 Katwijk Harkemase Boys 2 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-01-2022 om 15:45.

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1 kwalificatieronde 1 vrijgeloot

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-01-2022 om 15:45.