Competitiegegevens

0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 4e Divisie D

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Excelsior'31 30 20 8 2 68 79-34 +45
2 Scherpenzeel 30 17 9 4 60 63-37 +26
3 Rohda Raalte 30 19 3 8 60 72-47 +25
4 VVOG Harderwijk 30 16 2 12 50 70-45 +25
5 AZSV 30 13 9 8 48 45-33 +12
6 Berkum 30 12 11 7 47 45-36 +9
7 SDV Barneveld 30 11 7 12 40 37-35 +2
8 MASV 30 12 4 14 40 42-56 -14
9 Quick '20 30 10 8 12 38 45-48 -3
10 DETO 30 9 10 11 37 49-44 +5
11 Heino 30 8 10 12 34 44-50 -6
12 TVC '28 30 10 4 16 34 52-68 -16
13 Buitenpost 30 7 12 11 33 40-51 -11
14 Longa '30 30 8 6 16 30 33-48 -15
15 Be Quick 1887 1 30 8 5 17 29 35-64 -29
16 Pelikaan S 30 3 6 21 15 27-82 -55

Uitslagen

25 mei 2024
18:00 Heino Be Quick 1887 2 - 0
18:00 Longa '30 VVOG Harderwijk 1 - 2
18:00 Pelikaan S DETO 0 - 4
18:00 SDV Barneveld AZSV 0 - 2
18:00 Quick '20 Rohda Raalte 2 - 0
18:00 MASV Berkum 1 - 3
18:00 Buitenpost TVC '28 3 - 2
18:00 Excelsior'31 Scherpenzeel 2 - 2
18 mei 2024
18:00 TVC '28 Heino 3 - 3
18:00 Rohda Raalte Excelsior'31 3 - 2
18:00 Scherpenzeel SDV Barneveld 1 - 2
18:00 Berkum Quick '20 2 - 0
18:00 Be Quick 1887 Pelikaan S 2 - 0
18:00 DETO MASV 4 - 0
18:00 VVOG Harderwijk Buitenpost 2 - 2
18:00 AZSV Longa '30 0 - 0
12 mei 2024
14:00 MASV Be Quick 1887 1 - 0
14:00 Heino VVOG Harderwijk 1 - 3
11 mei 2024
15:00 Pelikaan S TVC '28 0 - 3
15:00 SDV Barneveld Rohda Raalte 1 - 3
15:00 Quick '20 DETO 1 - 1
14:30 Buitenpost Longa '30 0 - 0
14:30 Excelsior'31 Berkum 2 - 2
14:30 AZSV Scherpenzeel 1 - 1
05 mei 2024
14:00 Be Quick 1887 Quick '20 3 - 2
14:00 Longa '30 Heino 0 - 0
14:00 TVC '28 MASV 1 - 2
04 mei 2024
15:00 VVOG Harderwijk Pelikaan S 5 - 0
14:45 Berkum SDV Barneveld 1 - 1
14:30 Buitenpost AZSV 1 - 1
14:30 Rohda Raalte Scherpenzeel 2 - 3
13:45 DETO Excelsior'31 2 - 2
21 april 2024
14:00 MASV VVOG Harderwijk 3 - 4
14:00 Heino Buitenpost 2 - 0
20 april 2024
15:00 Quick '20 TVC '28 2 - 1
15:00 Pelikaan S Longa '30 1 - 2
15:00 SDV Barneveld DETO 2 - 0
14:30 Scherpenzeel Berkum 0 - 3
14:30 Excelsior'31 Be Quick 1887 3 - 1
14:30 AZSV Rohda R. 4 - 0
14 april 2024
14:00 Longa '30 MASV 4 - 2
13 april 2024
19:00 Heino AZSV 2 - 2
18:00 TVC '28 Excelsior'31 0 - 2
16:15 Be Quick 1887 SDV Barneveld 0 - 4
15:00 VVOG Harderwijk Quick '20 2 - 1
14:45 DETO Scherpenzeel 2 - 2
14:45 Berkum Rohda R. 1 - 4
14:30 Buitenpost Pelikaan S 3 - 1
06 april 2024
18:00 MASV Buitenpost 2 - 1
18:00 Rohda R. DETO 4 - 4
15:00 Pelikaan S Heino 2 - 2
15:00 SDV Barneveld TVC '28 6 - 0
15:00 Quick '20 Longa '30 1 - 1
14:30 AZSV Berkum 1 - 0
14:30 Excelsior'31 VVOG Harderwijk 2 - 0
14:30 Scherpenzeel Be Quick 1887 3 - 1
28 maart 2024
20:00 DETO Heino 1 - 2
24 maart 2024
14:00 Be Quick 1887 Rohda R. 3 - 4
14:00 Heino MASV 1 - 1
14:00 TVC '28 Scherpenzeel 3 - 1
23 maart 2024
16:00 Longa '30 Excelsior'31 0 - 2
15:00 VVOG Harderwijk SDV Barneveld 0 - 3
15:00 Pelikaan S AZSV 0 - 1
14:45 DETO Berkum 0 - 1
14:30 Buitenpost Quick '20 0 - 2
17 maart 2024
14:00 Rohda R. TVC '28 6 - 1
16 maart 2024
18:00 MASV Pelikaan S 4 - 0
15:00 SDV Barneveld Longa '30 0 - 1
15:00 Quick '20 Heino 1 - 1
14:45 Berkum Be Quick 1887 0 - 2
14:30 Excelsior'31 Buitenpost 5 - 1
14:30 AZSV DETO 2 - 0
14:30 Scherpenzeel VVOG Harderwijk 3 - 2
10 maart 2024
14:00 Rohda R. MASV 4 - 1
14:00 TVC '28 Longa '30 1 - 0
07 maart 2024
20:00 DETO TVC '28 1 - 0
03 maart 2024
14:00 Longa '30 Scherpenzeel 0 - 3
02 maart 2024
18:00 MASV AZSV 3 - 2
18:00 TVC '28 Berkum 2 - 6
18:00 Heino Excelsior'31 1 - 3
16:15 Be Quick 1887 DETO 0 - 4
15:00 VVOG Harderwijk Rohda R. 1 - 3
15:00 Pelikaan S Quick '20 1 - 1
14:30 Buitenpost SDV Barneveld 1 - 1
25 februari 2024
14:00 Rohda R. Longa '30 1 - 0
24 februari 2024
15:00 Quick '20 MASV 0 - 0
15:00 SDV Barneveld Heino 0 - 5
14:45 DETO TVC '28 1 - 0
14:45 Berkum VVOG Harderwijk 3 - 2
14:30 Scherpenzeel Buitenpost 4 - 3
14:30 AZSV Be Quick 1887 1 - 1
14:30 Excelsior'31 Pelikaan S 5 - 0
18 februari 2024
14:00 TVC '28 Be Quick 1887 7 - 1
14:00 Heino Scherpenzeel 0 - 2
17 februari 2024
18:00 MASV Excelsior'31 0 - 3
16:00 Longa '30 Berkum 0 - 1
15:00 Quick '20 AZSV 4 - 3
15:00 VVOG Harderwijk DETO 0 - 2
15:00 Pelikaan S SDV Barneveld 5 - 1
14:30 Buitenpost Rohda R. 1 - 2
10 februari 2024
16:15 Be Quick 1887 Buitenpost 2 - 2
15:00 SDV Barneveld Excelsior'31 0 - 2
14:30 AZSV VVOG Harderwijk 2 - 0
14:30 Scherpenzeel Quick '20 2 - 1
13:00 Berkum Pelikaan S 1 - 0
08 februari 2024
20:00 DETO Heino
03 februari 2024
19:00 Rohda R. Heino 1 - 2
16:15 Be Quick 1887 VVOG Harderwijk 4 - 1
15:00 SDV Barneveld MASV 0 - 1
14:45 Berkum Buitenpost 2 - 2
14:45 DETO Longa '30 1 - 1
14:30 Scherpenzeel Pelikaan S 2 - 0
14:30 AZSV TVC '28 1 - 1
14:30 Excelsior'31 Quick '20 3 - 1
28 januari 2024
14:00 MASV Scherpenzeel 0 - 0
14:00 Longa '30 Be Quick 1887 2 - 1
27 januari 2024
19:00 Heino Berkum 1 - 1
15:00 Pelikaan S Rohda R. 0 - 8
15:00 VVOG Harderwijk TVC '28 1 - 0
15:00 Quick '20 SDV Barneveld 1 - 1
14:30 Excelsior'31 AZSV 2 - 0
14:00 Buitenpost DETO 2 - 2
16 december 2023
14:00 Buitenpost VVOG Harderwijk 2 - 1
10 december 2023
14:00 TVC '28 Buitenpost 2 - 1
14:00 Rohda R. Quick '20 2 - 1
14:00 Be Quick 1887 Heino 2 - 0
09 december 2023
15:00 VVOG Harderwijk Longa '30 4 - 0
14:45 DETO Pelikaan S 3 - 2
14:45 Berkum MASV 1 - 2
14:30 Scherpenzeel Excelsior'31 2 - 0
14:00 AZSV SDV Barneveld 1 - 2
03 december 2023
14:00 Heino TVC '28 2 - 2
02 december 2023
18:00 MASV DETO 1 - 3
16:00 Longa '30 AZSV 2 - 3
15:00 Quick '20 Berkum 1 - 2
15:00 Pelikaan S Be Quick 1887 1 - 1
15:00 SDV Barneveld Scherpenzeel 1 - 3
14:30 Excelsior'31 Rohda R. 4 - 1
26 november 2023
14:00 Be Quick 1887 MASV 2 - 0
14:00 Longa '30 Buitenpost 3 - 0
25 november 2023
18:00 Rohda R. SDV Barneveld 1 - 0
18:00 TVC '28 Pelikaan S 4 - 1
15:00 VVOG Harderwijk Heino 2 - 1
14:45 DETO Quick '20 1 - 2
14:45 Berkum Excelsior'31 0 - 1
14:30 Scherpenzeel AZSV 0 - 1
19 november 2023
14:00 Heino Longa '30 3 - 2
14:00 MASV TVC '28 1 - 0
18 november 2023
15:00 SDV Barneveld Berkum 0 - 0
15:00 Pelikaan S VVOG Harderwijk 0 - 5
15:00 Quick '20 Be Quick 1887 7 - 1
14:30 Excelsior'31 DETO 2 - 2
14:30 Scherpenzeel Rohda R. 4 - 2
14:00 AZSV Buitenpost 2 - 2
12 november 2023
14:00 TVC '28 Quick '20 0 - 3
11 november 2023
18:00 Rohda R. AZSV 2 - 1
16:15 Be Quick 1887 Excelsior'31 0 - 0
16:00 Longa '30 Pelikaan S 2 - 1
15:00 Buitenpost Heino 2 - 0
15:00 VVOG Harderwijk MASV 0 - 1
14:45 DETO SDV Barneveld 0 - 0
14:45 Berkum Scherpenzeel 1 - 1
05 november 2023
14:00 MASV Longa '30 4 - 2
04 november 2023
18:00 Rohda R. Berkum 1 - 1
15:00 SDV Barneveld Be Quick 1887 1 - 0
15:00 Quick '20 VVOG Harderwijk 0 - 6
15:00 Pelikaan S Buitenpost 0 - 2
14:30 AZSV Heino 1 - 0
14:30 Scherpenzeel DETO 1 - 1
14:30 Excelsior'31 TVC '28 5 - 2
29 oktober 2023
14:00 Longa '30 Quick '20 0 - 1
28 oktober 2023
18:00 Heino Pelikaan S 5 - 0
18:00 TVC '28 SDV Barneveld 0 - 2
16:15 Be Quick 1887 Scherpenzeel 2 - 3
15:00 VVOG Harderwijk Excelsior'31 2 - 2
14:45 Berkum AZSV 0 - 0
14:45 DETO Rohda R. 0 - 2
14:30 Buitenpost MASV 1 - 1
15 oktober 2023
14:00 MASV Heino 3 - 1
14:00 Rohda R. Be Quick 1887 2 - 0
14 oktober 2023
15:00 SDV Barneveld VVOG Harderwijk 1 - 2
15:00 Quick '20 Buitenpost 1 - 1
14:45 Berkum DETO 2 - 0
14:30 AZSV Pelikaan S 3 - 0
14:30 Scherpenzeel TVC '28 2 - 2
14:30 Excelsior'31 Longa '30 4 - 3
08 oktober 2023
14:00 TVC '28 Rohda R. 0 - 3
14:00 Heino Quick '20 4 - 2
07 oktober 2023
16:15 Be Quick 1887 Berkum 0 - 0
16:00 Longa '30 SDV Barneveld 1 - 0
15:00 Pelikaan S MASV 3 - 2
15:00 VVOG Harderwijk Scherpenzeel 0 - 2
14:45 DETO AZSV 2 - 2
14:30 Buitenpost Excelsior'31 0 - 2
01 oktober 2023
14:00 Rohda R. VVOG Harderwijk 1 - 4
30 september 2023
15:00 SDV Barneveld Buitenpost 0 - 0
15:00 Quick '20 Pelikaan S 1 - 1
14:45 DETO Be Quick 1887 2 - 1
14:45 Berkum TVC '28 3 - 2
14:30 AZSV MASV 4 - 1
14:30 Scherpenzeel Longa '30 3 - 1
14:30 Excelsior'31 Heino 3 - 0
24 september 2023
14:00 MASV Quick '20 1 - 0
14:00 Longa '30 Rohda R. 1 - 4
23 september 2023
19:00 Heino SDV Barneveld 0 - 2
18:00 TVC '28 DETO 2 - 1
16:15 Be Quick 1887 AZSV 0 - 1
15:00 Pelikaan S Excelsior'31 3 - 3
15:00 VVOG Harderwijk Berkum 6 - 1
14:30 Buitenpost Scherpenzeel 2 - 5
17 september 2023
14:00 Be Quick 1887 TVC '28 2 - 6
14:00 Rohda R. Buitenpost 0 - 1
16 september 2023
15:00 SDV Barneveld Pelikaan S 2 - 0
14:45 DETO VVOG Harderwijk 2 - 4
14:45 Berkum Longa '30 1 - 1
14:30 AZSV Quick '20 1 - 3
14:30 Scherpenzeel Heino 1 - 1
14:30 Excelsior'31 MASV 6 - 3
10 september 2023
14:00 Heino Rohda R. 1 - 1
09 september 2023
18:00 TVC '28 AZSV 2 - 0
18:00 MASV SDV Barneveld 0 - 1
16:00 Longa '30 DETO 1 - 0
15:00 VVOG Harderwijk Be Quick 1887 4 - 0
15:00 Pelikaan S Scherpenzeel 1 - 1
15:00 Quick '20 Excelsior'31 1 - 3
14:30 Buitenpost Berkum 1 - 1
03 september 2023
14:00 Be Quick 1887 Longa '30 1 - 0
14:00 TVC '28 VVOG Harderwijk 0 - 5
02 september 2023
19:00 Berkum Heino 4 - 0
18:00 Rohda R. Pelikaan S 3 - 2
15:00 SDV Barneveld Quick '20 1 - 2
14:45 DETO Buitenpost 1 - 2
14:30 AZSV Excelsior'31 0 - 2
14:30 Scherpenzeel MASV 3 - 0
27 augustus 2023
14:00 MASV Rohda Raalte 1 - 2
14:00 Longa '30 TVC '28 2 - 3
26 augustus 2023
15:00 Pelikaan S Berkum 2 - 1
15:00 VVOG Harderwijk AZSV 0 - 2
15:00 Quick '20 Scherpenzeel 0 - 3
14:30 Excelsior'31 SDV Barneveld 2 - 2
14:30 Heino DETO 1 - 3
14:30 Buitenpost Be Quick 1887 1 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 20:41.

Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales Groep 1 KO Laatste 16

Uitslagen

19 maart 2024
20:00 Longa '30 Quick '20 1 - 4
13 maart 2024
20:30 WVV'34 1 DTS '35 Ede 1 0 - 3
20:00 Juliana '31 Heino 3 - 0
12 maart 2024
20:15 SDC Putten 1 Unicum 1 4 - 0
20:15 Spcl. Brummen 1 FC Winterswijk 1 0 - 4
20:00 DETO Excelsior'31 1 - 3
20:00 VVOG Harderwijk AZSV 1 - 1 (12 - 13)
20:00 RKHVV 1 Rohda R. 2 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 20:41.

Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde Groep 1 KO Laatste 32

Uitslagen

18 februari 2024
14:00 FC Winterswijk 1 Robur et Velocitas 1 3 - 0
17 februari 2024
17:00 Lunteren 1 WVV'34 1 1 - 1 (3 - 4)
17:00 Spcl. Brummen 1 Germania 1 4 - 2
15:00 Unicum 1 Sparta E. 1 2 - 0
14:30 DOS '37 1 SDC Putten 1 0 - 2
15 februari 2024
20:00 DVOL 1 Heino 0 - 3
14 februari 2024
20:00 Longa '30 ATC '65 1 1 - 1 (4 - 2)
20:00 MASV VVOG Harderwijk 3 - 3 (4 - 5)
20:00 Quick '20 De Bataven 1 4 - 1
20:00 AZSV DSVD 1 8 - 0
20:00 Excelsior'31 Stevo 1 7 - 3
13 februari 2024
20:00 Berkum DETO 1 - 2
08 februari 2024
20:30 VIOD 1 DTS '35 Ede 1 1 - 2
20:00 Juliana '31 SDOUC 1 6 - 1
20:00 SVZW 1 Rohda R. 2 - 4
07 februari 2024
20:00 Orion RKHVV 1 3 - 3 (4 - 5)

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 20:45.

Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 Tussenronde

Uitslagen

13 januari 2024
14:30 RKSV Bornerbroek 1 SDC Putten 1 0 - 3
16 december 2023
15:00 csv Apeldoorn 1 Orion 1 - 2
14 december 2023
20:15 De Bataven 1 DOS Kampen 1 4 - 3
12 december 2023
20:00 Jonge Kracht 1 VVOG Harderwijk 0 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 20:41.

Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 2e ronde KO Regi

Uitslagen

23 november 2023
19:30 SDC Putten 1 KCVO 1 12 - 0
22 november 2023
19:30 Robur et Velocitas 1 Hattem 1 5 - 2
21 november 2023
20:30 Diepenveen 1 DOS '37 1 0 - 1
20:15 Excelsior'31 Berkum 2 6 - 0
20:15 v.v. Hellendoorn 1 DOS Kampen 1 3 - 3 (0 - 3)
20:00 Heeten 1 Unicum 1 1 - 2
20:00 asv Dronten 1 DETO 1 - 2
20:00 Helios 1 Heino 1 - 4
20:00 Berkum 's Heerenbroek 1 6 - 1
20:00 WHC 1 Rohda R. 2 - 3
19:30 VVOG Harderwijk Zwolsche Boys 1 3 - 1
19:30 SVZW 1 Nieuwleusen SV 1 2 - 1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 20:41.

Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 2

Uitslagen

21 oktober 2023
17:00 VVOG Harderwijk Enter 1 3 - 1
15:00 DOS Kampen 1 Hoevelaken 1 4 - 2
15:00 Hierden 1 Helios 1 2 - 3
14:30 Hattem 1 DKB 1 8 - 1
14:30 v.v. Hellendoorn 1 sv Reaal Dronten 1 8 - 1
14:30 Excelsior'31 WVF 1 6 - 0
14:30 Oene 1 Unicum 1 0 - 4
14:30 Enter Vooruit 1 DETO 1 - 1 (8 - 9)
14:30 WHC 1 Zwart Wit '63 1 2 - 1
14:30 SDC Putten 1 DVC Dedemsvaart 1 7 - 0
14:30 asv Dronten 1 De Zweef 1 3 - 1
14:00 Heino VIOS V. 1 2 - 0
12:00 Berkum 2 't Harde 1 3 - 2
19 oktober 2023
20:00 Heino 2 KCVO 1 1 - 1 (4 - 5)
20:00 Be Quick '28 1 Heeten 1 3 - 3 (2 - 4)
20:00 SV Schalkhaar 1 Rohda R. 1 - 2
20:00 Zwolsche Boys 1 Lemelerveld 1 3 - 0
19:30 OWIOS 1 Berkum 0 - 1
18 oktober 2023
20:00 ABS 1 Nieuwleusen SV 1 0 - 2
17 oktober 2023
20:15 Diepenveen 1 Dalfsen 1 3 - 2
20:00 SVZW 1 F.C. Ommen 1 3 - 0
20:00 Zeewolde 1 DOS '37 1 2 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 20:41.

Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 vrijgeloot

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 AZSV 0 0 0 0 0 0-0 0
2 DETO 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Excelsior'31 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Heino 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Juliana '31 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Longa '30 0 0 0 0 0 0-0 0
7 MASV 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Orion 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Quick '20 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Rohda Raalte 0 0 0 0 0 0-0 0
11 SDV Barneveld 0 0 0 0 0 0-0 0
12 TVC '28 0 0 0 0 0 0-0 0
13 VVOG Harderwijk 0 0 0 0 0 0-0 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 20:41.