Competitiegegevens

0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 3e divisie 3e divisie zat

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Ajax 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Jong Almere City FC 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Barendrecht 0 0 0 0 0 0-0 0
4 DOVO 0 0 0 0 0 0-0 0
5 DVS'33 Ermelo 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Excelsior'31 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Goes 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Harkemase Boys 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Hoek 0 0 0 0 0 0-0 0
10 FC Lisse 0 0 0 0 0 0-0 0
11 ODIN 59 0 0 0 0 0 0-0 0
12 ONS Sneek 0 0 0 0 0 0-0 0
13 Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0-0 0
14 SteDoCo 0 0 0 0 0 0-0 0
15 Ter Leede 0 0 0 0 0 0-0 0
16 VVOG 0 0 0 0 0 0-0 0
17 VVSB 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

24 augustus 2019
14:30 DVS'33 Ermelo SteDoCo
14:30 Hoek FC Lisse
14:30 Harkemase Boys VVOG
14:30 Excelsior'31 ODIN 59
14:30 DOVO Goes
14:30 Ter Leede VVSB
15:00 Sparta Nijkerk Barendrecht
15:00 Jong Almere City FC ONS Sneek
31 augustus 2019
14:30 ODIN 59 Hoek
14:30 FC Lisse Harkemase Boys
14:30 SteDoCo Excelsior'31
14:30 VVOG Sparta Nijkerk
14:30 Ajax DVS'33 Ermelo
14:30 Barendrecht Ter Leede
18:00 Goes Jong Almere City FC
18:00 VVSB DOVO
07 september 2019
14:30 Hoek Ajax
14:30 DVS'33 Ermelo Goes
14:30 DOVO VVOG
14:30 Excelsior'31 VVSB
14:30 ODIN 59 Barendrecht
14:30 Ter Leede Harkemase Boys
15:00 Sparta Nijkerk FC Lisse
15:00 ONS Sneek SteDoCo
14 september 2019
14:30 SteDoCo ODIN 59
14:30 Barendrecht FC Lisse
14:30 Harkemase Boys DVS'33 Ermelo
14:30 Ter Leede Hoek
14:30 VVOG ONS Sneek
15:00 Jong Almere City FC DOVO
15:00 Sparta Nijkerk Excelsior'31
18:00 Goes Ajax
21 september 2019
14:30 DVS'33 Ermelo DOVO
14:30 ODIN 59 Jong Almere City FC
14:30 Excelsior'31 Harkemase Boys
14:30 SteDoCo VVOG
14:30 FC Lisse VVSB
14:30 Ajax Barendrecht
14:30 Hoek Goes
15:00 ONS Sneek Ter Leede
28 september 2019
14:30 Barendrecht SteDoCo
14:30 VVOG FC Lisse
14:30 Harkemase Boys Ajax
14:30 Ter Leede ODIN 59
15:00 Jong Almere City FC Excelsior'31
15:00 Sparta Nijkerk DVS'33 Ermelo
18:00 Goes ONS Sneek
18:00 VVSB Hoek
05 oktober 2019
14:30 Excelsior'31 Ter Leede
14:30 ODIN 59 Goes
14:30 FC Lisse Jong Almere City FC
14:30 VVOG Barendrecht
14:30 SteDoCo Sparta Nijkerk
14:30 Hoek DOVO
15:00 ONS Sneek DVS'33 Ermelo
18:00 Ajax VVSB
12 oktober 2019
14:30 FC Lisse ONS Sneek
14:30 Harkemase Boys ODIN 59
14:30 DOVO Ter Leede
14:30 Barendrecht Hoek
15:00 Sparta Nijkerk Ajax
15:00 Jong Almere City FC SteDoCo
18:00 Goes Excelsior'31
18:00 VVSB VVOG
26 oktober 2019
14:30 Excelsior'31 DVS'33 Ermelo
14:30 Ajax FC Lisse
14:30 Ter Leede Jong Almere City FC
14:30 Harkemase Boys DOVO
14:30 ODIN 59 Sparta Nijkerk
14:30 Hoek ONS Sneek
14:30 SteDoCo VVSB
18:00 Barendrecht Goes
02 november 2019
14:30 FC Lisse Ter Leede
14:30 DVS'33 Ermelo VVOG
14:30 DOVO Barendrecht
14:30 Excelsior'31 Hoek
15:00 Sparta Nijkerk Harkemase Boys
15:00 Jong Almere City FC Ajax
15:00 ONS Sneek VVSB
18:00 Goes SteDoCo
09 november 2019
14:30 Barendrecht Jong Almere City FC
14:30 Ter Leede Sparta Nijkerk
14:30 ODIN 59 DOVO
14:30 Ajax ONS Sneek
14:30 VVOG Excelsior'31
14:30 Harkemase Boys Hoek
18:00 Goes FC Lisse
18:00 VVSB DVS'33 Ermelo
16 november 2019
14:30 DVS'33 Ermelo Barendrecht
14:30 FC Lisse SteDoCo
14:30 Hoek Sparta Nijkerk
14:30 DOVO Excelsior'31
14:30 Ajax VVOG
15:00 ONS Sneek ODIN 59
15:00 Jong Almere City FC Harkemase Boys
18:00 VVSB Goes
23 november 2019
14:30 Excelsior'31 ONS Sneek
14:30 Ter Leede DVS'33 Ermelo
14:30 ODIN 59 FC Lisse
14:30 SteDoCo Ajax
14:30 Barendrecht VVSB
14:30 VVOG Jong Almere City FC
14:30 Harkemase Boys Goes
15:00 Sparta Nijkerk DOVO
30 november 2019
14:30 SteDoCo Harkemase Boys
14:30 DVS'33 Ermelo Hoek
14:30 FC Lisse DOVO
14:30 Ajax Ter Leede
15:00 Jong Almere City FC Sparta Nijkerk
15:00 ONS Sneek Barendrecht
18:00 Goes VVOG
18:00 VVSB ODIN 59
07 december 2019
14:30 Excelsior'31 FC Lisse
14:30 Harkemase Boys Barendrecht
14:30 Ter Leede VVOG
14:30 ODIN 59 Ajax
14:30 DVS'33 Ermelo Jong Almere City FC
14:30 DOVO ONS Sneek
14:30 Hoek SteDoCo
18:00 Sparta Nijkerk VVSB
14 december 2019
14:30 VVOG ODIN 59
14:30 SteDoCo DOVO
14:30 Ajax Excelsior'31
14:30 FC Lisse DVS'33 Ermelo
15:00 Jong Almere City FC Hoek
15:00 ONS Sneek Sparta Nijkerk
18:00 VVSB Harkemase Boys
18:00 Goes Ter Leede
11 januari 2020
14:30 DOVO Ajax
14:30 Excelsior'31 Barendrecht
14:30 Ter Leede SteDoCo
14:30 Harkemase Boys ONS Sneek
14:30 Hoek VVOG
14:30 DVS'33 Ermelo ODIN 59
15:00 Sparta Nijkerk Goes
18:00 Jong Almere City FC VVSB
18 januari 2020
14:30 Goes DOVO
14:30 Barendrecht Sparta Nijkerk
14:30 FC Lisse Hoek
14:30 VVOG Harkemase Boys
14:30 ODIN 59 Ter Leede
14:30 SteDoCo DVS'33 Ermelo
15:00 ONS Sneek Jong Almere City FC
18:00 VVSB Excelsior'31
25 januari 2020
14:30 Ter Leede Barendrecht
14:30 Hoek Harkemase Boys
14:30 DVS'33 Ermelo Ajax
14:30 Excelsior'31 VVOG
14:30 DOVO ODIN 59
15:00 Sparta Nijkerk SteDoCo
15:00 Jong Almere City FC Goes
15:00 ONS Sneek FC Lisse
31 januari 2020
19:30 Goes Hoek
01 februari 2020
14:30 VVOG DVS'33 Ermelo
14:30 Ter Leede Excelsior'31
14:30 Barendrecht DOVO
14:30 ODIN 59 ONS Sneek
14:30 SteDoCo Jong Almere City FC
15:30 Harkemase Boys FC Lisse
18:00 VVSB Ajax
08 februari 2020
14:30 Hoek Barendrecht
14:30 DOVO Harkemase Boys
14:30 DVS'33 Ermelo Excelsior'31
14:30 Ajax Goes
14:30 FC Lisse Sparta Nijkerk
15:00 Jong Almere City FC ODIN 59
15:00 ONS Sneek VVOG
18:00 VVSB Ter Leede
15 februari 2020
14:30 Ter Leede FC Lisse
14:30 Barendrecht Ajax
14:30 SteDoCo ONS Sneek
14:30 Excelsior'31 DOVO
15:00 Sparta Nijkerk Hoek
15:30 Harkemase Boys Jong Almere City FC
18:00 VVOG VVSB
18:00 Goes DVS'33 Ermelo
29 februari 2020
14:30 DOVO Jong Almere City FC
14:30 ODIN 59 Excelsior'31
14:30 FC Lisse Barendrecht
14:30 DVS'33 Ermelo Sparta Nijkerk
14:30 Hoek Ter Leede
14:30 Ajax Harkemase Boys
15:00 ONS Sneek Goes
18:00 VVSB SteDoCo
07 maart 2020
14:30 Excelsior'31 SteDoCo
14:30 DOVO FC Lisse
14:30 VVOG Hoek
14:30 Barendrecht ODIN 59
14:30 Ter Leede Ajax
15:00 Jong Almere City FC DVS'33 Ermelo
15:00 Sparta Nijkerk ONS Sneek
18:00 Goes VVSB
14 maart 2020
14:30 DVS'33 Ermelo Harkemase Boys
14:30 Ajax DOVO
14:30 ODIN 59 VVOG
14:30 SteDoCo Ter Leede
14:30 FC Lisse Goes
14:30 Hoek Jong Almere City FC
15:00 ONS Sneek Excelsior'31
18:00 VVSB Sparta Nijkerk
21 maart 2020
14:30 Ter Leede Goes
14:30 VVOG Ajax
14:30 Barendrecht ONS Sneek
14:30 Hoek DVS'33 Ermelo
15:00 Jong Almere City FC FC Lisse
15:00 Sparta Nijkerk ODIN 59
15:30 Harkemase Boys SteDoCo
18:00 DOVO VVSB
28 maart 2020
14:30 Excelsior'31 Sparta Nijkerk
14:30 FC Lisse VVOG
14:30 SteDoCo Barendrecht
14:30 Ajax Jong Almere City FC
14:30 DVS'33 Ermelo Ter Leede
15:00 ONS Sneek Hoek
18:00 ODIN 59 VVSB
18:00 Goes Harkemase Boys
04 april 2020
14:30 Barendrecht DVS'33 Ermelo
14:30 Hoek Excelsior'31
14:30 Ter Leede ONS Sneek
14:30 VVOG Goes
14:30 Ajax ODIN 59
14:30 DOVO SteDoCo
15:30 Harkemase Boys Sparta Nijkerk
18:00 VVSB FC Lisse
11 april 2020
14:30 Barendrecht VVOG
14:30 SteDoCo Hoek
14:30 FC Lisse Ajax
14:30 ODIN 59 Harkemase Boys
14:30 Excelsior'31 Jong Almere City FC
15:00 ONS Sneek DOVO
15:00 Sparta Nijkerk Ter Leede
18:00 DVS'33 Ermelo VVSB
18 april 2020
14:30 Ajax Sparta Nijkerk
14:30 FC Lisse ODIN 59
14:30 DOVO Hoek
14:30 VVOG SteDoCo
15:00 Jong Almere City FC Ter Leede
15:30 Harkemase Boys Excelsior'31
18:00 Goes Barendrecht
18:00 VVSB ONS Sneek
02 mei 2020
14:30 SteDoCo FC Lisse
14:30 Excelsior'31 Goes
14:30 ODIN 59 DVS'33 Ermelo
14:30 VVOG DOVO
14:30 Barendrecht Harkemase Boys
15:00 Sparta Nijkerk Jong Almere City FC
15:00 ONS Sneek Ajax
18:00 Hoek VVSB
09 mei 2020
14:30 DOVO Sparta Nijkerk
14:30 FC Lisse Excelsior'31
14:30 Ajax SteDoCo
14:30 DVS'33 Ermelo ONS Sneek
15:00 Jong Almere City FC VVOG
15:30 Harkemase Boys Ter Leede
18:00 VVSB Barendrecht
18:00 Goes ODIN 59
16 mei 2020
14:30 Jong Almere City FC Barendrecht
14:30 Excelsior'31 Ajax
14:30 Hoek ODIN 59
14:30 Harkemase Boys VVSB
14:30 DVS'33 Ermelo FC Lisse
14:30 Sparta Nijkerk VVOG
14:30 SteDoCo Goes
14:30 Ter Leede DOVO
23 mei 2020
14:30 DOVO DVS'33 Ermelo
14:30 ONS Sneek Harkemase Boys
14:30 Barendrecht Excelsior'31
14:30 Ajax Hoek
14:30 ODIN 59 SteDoCo
14:30 VVSB Jong Almere City FC
14:30 VVOG Ter Leede
14:30 Goes Sparta Nijkerk

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-08-2019 om 06:45.

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1 kwalificatieronde 1 BV

Uitslagen

17 augustus 2019
19:00 Blauw Geel'38/JUMBO Sliedrecht 1 2 - 1
19:00 ADO '20 ONS Sneek
18:00 HSC '21 SteDoCo 2 - 4
18:00 SV TOP 1 Hoek 2 - 6
18:00 Mierlo Hout 1 Flevo Boys 2 - 3
18:00 Groene Ster vv Winsum 1 5 - 0
17:00 Drachtster Boys 1 Dongen 0 - 4
17:00 Westlandia Zuidvogels HSV De 1 2 - 0
17:00 Kloetinge Lienden 1 - 0
16:00 Rohda Raalte 1 DUNO D 1 - 2
16:00 SDO ARC 1 - 0
15:00 Excelsior'31 DEM 2 - 1
15:00 Sparta Nijkerk UNA 3 - 2
15:00 VEV'67 1 Silvolde 0 - 3
14:30 FC 's-Gravenzande RKSV Heeze 1 2 - 0
14:30 VVOG RKSV Minor 3 - 0
14:30 Huizen 1 Goes 2 - 3
14:30 DVS'33 Ermelo Quick 1 - 1 (2 - 3)
14:30 DOVO OFC 2 - 4
14:30 Barendrecht Wittenhorst 1 6 - 0
14:30 ODIN 59 Gemert 3 - 1
14:30 FC Lisse Ajax 1 - 2
14:30 Rijnvogels OSS'20 0 - 4
14:30 Ter Leede Fortuna Wormerveer 1 - 4
14:30 VVSB Harkemase Boys 2 - 4
14:30 Achilles Veen Hercules 6 - 0
14:30 Vroomshoopse Boys 1 EVV 0 - 4
14:00 Hoogland Jodan Boys 1 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-08-2019 om 06:45.