Dit is de teampagina van VVOG Harderwijk 2 in het seizoen 2021-2022

Begeleiding

Johan v. Duinen

Teammanager

Johan v. Duinen

Assistent-scheidsrechter(club)

Ed van Briemen

Teammanager

Abdelkarim Yahiaoui

Trainer/coach

Spelers

Melvin Betzold

Jarno Dekker

Daan Dekker

Eyob Diepeveen

Fons Eggink

Bart Hoeve

Nick Nijboer

Daniël Noorman

Wouter Polhoud

Christian Schmidt

Joran van Drunen

Jeroen van Duinen

Melle van Scherpenzeel

Rick van Straten

Niels Verdouw

 

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) Hoofdklasse A

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Berkum 2 24 19 4 1 61 77-14 +63
2 Excelsior '31 2 24 17 3 4 54 94-26 +68
3 SDV Barneveld 2 24 13 9 2 48 66-30 +36
4 AZSV 2 24 9 7 8 34 47-42 +5
5 Enter Vooruit 2 24 8 7 9 31 46-41 +5
6 Veensche Boys 2 24 9 4 11 31 44-56 -12
7 VVOG 2 24 9 5 10 29 37-50 -13
8 HHC Hardenberg 2 24 8 4 12 28 53-61 -8
9 WHC 2 24 7 5 12 26 41-48 -7
10 DETO 2 24 6 8 10 26 42-57 -15
11 Nunspeet 2 24 6 7 11 25 35-61 -26
12 SDC Putten 2 24 4 6 14 18 37-69 -32
13 Sparta Nijkerk 2 24 5 3 16 18 33-97 -64

Uitslagen

#Team12345678910111213
1Berkum 21-33-13-03-17-02-14-04-15-04-00-06-0
2Excelsior '31 20-04-01-24-25-07-00-15-05-18-12-28-1
3SDV Barneveld 21-13-23-12-26-05-12-10-04-11-12-010-0
4AZSV 21-30-11-11-12-10-04-13-10-12-24-21-2
5Enter Vooruit 21-34-21-13-13-00-11-11-01-11-22-25-2
6Veensche Boys 21-62-33-33-05-05-03-10-12-62-12-12-3
7VVOG 21-10-70-32-22-11-01-01-11-24-24-21-2
8HHC Hardenberg 20-40-42-24-43-21-23-11-40-22-410-14-3
9WHC 20-20-10-11-40-12-22-25-63-23-32-14-1
10DETO 20-52-22-22-33-01-11-41-51-30-06-23-3
11Nunspeet 21-32-61-40-02-20-41-02-33-14-20-32-1
12SDC Putten 21-21-51-63-70-42-21-32-22-10-04-03-1
13Sparta Nijkerk 20-51-92-31-40-71-20-63-21-62-21-12-1

 

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) Hoofdklasse A

# Team G W GL V P DV-DT DS
 

Mannen beker reserve poulefase Mannen beker reserve poulefase Groep 1 03

Uitslagen

Hierden 2VVOG 22-2
Zeewolde 2Nunspeet 21-0
VVOG 2Zeewolde 25-3
Nunspeet 2Hierden 22-1
VVOG 2Nunspeet 20-0
Zeewolde 2Hierden 20-1
 

Mannen beker reserve 1e ronde Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 KO-SR2

Uitslagen

Hoevelaken 2VVOG 20-2
NSC Nijkerk 2Be Quick '28 21-1
asv Dronten 2Epe 23-2
Batavia '90 2Berkum 20-5
Den Ham 2SDC Putten 31-0
SVI 2De Zweef 21-2
Zwolsche Boys 4Excelsior '31 21-4
Unicum 2Zeewolde 34-1
Nunspeet 3KHC 22-1
Marienberg 2ASC '62 20-5
Excelsior '31 3SVZW 22-2
SSA DVC Dedemsvaart 2Nieuwleusen SV 20-1
Elspeet 2Lemelerveld 34-1
Heeten 2VSCO '61 23-1
Heino 2VIOS V. 25-0