Competitiegegevens

0225 Onder 19 (najaarsreeks) 4e klasse 03

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Hierden JO19-2 3 3 0 0 9 17-3 +14
2 Sparta Nijkerk JO19-4 3 3 0 0 9 17-4 +13
3 Hierden JO19-3 2 2 0 0 6 13-3 +10
4 Zeewolde JO19-3 3 2 0 1 6 10-6 +4
5 Lelystad '67 JO19-3 2 1 1 0 4 7-2 +5
6 Zwart Wit '63 JO19-2 3 1 1 1 4 12-9 +3
7 EFC '58 JO19-2 3 1 1 1 4 9-10 -1
8 Swift '64 JO19-2 3 0 1 2 1 3-15 -12
9 VVOG JO19-3 2 0 0 2 0 4-12 -8
10 Sparta Nijkerk JO19-5 3 0 0 3 0 4-16 -12
11 EFC '58 JO19-3 3 0 0 3 0 4-20 -16

Programma

23 oktober 2021
10:30 Swift '64 JO19-2 EFC '58 JO19-3
11:00 Sparta Nijkerk JO19-4 Hierden JO19-2
12:30 VVOG JO19-3 EFC '58 JO19-2
12:30 Hierden JO19-3 Zeewolde JO19-3
14:30 Lelystad '67 JO19-3 Zwart Wit '63 JO19-2
30 oktober 2021
11:15 EFC '58 JO19-3 Sparta Nijkerk JO19-5
12:15 Zwart Wit '63 JO19-2 VVOG JO19-3
13:00 Hierden JO19-3 Sparta Nijkerk JO19-4
15:00 Zeewolde JO19-3 Lelystad '67 JO19-3
15:00 Swift '64 JO19-2 EFC '58 JO19-2
06 november 2021
11:00 Sparta Nijkerk JO19-4 Swift '64 JO19-2
11:00 Sparta Nijkerk JO19-5 Zeewolde JO19-3
12:30 VVOG JO19-3 EFC '58 JO19-3
14:30 Lelystad '67 JO19-3 Hierden JO19-3
14:30 Hierden JO19-2 Zwart Wit '63 JO19-2
20 november 2021
11:00 Sparta Nijkerk JO19-4 Sparta Nijkerk JO19-5
12:45 Hierden JO19-3 VVOG JO19-3
14:30 Lelystad '67 JO19-3 Hierden JO19-2
15:00 Zeewolde JO19-3 EFC '58 JO19-2
15:00 Swift '64 JO19-2 Zwart Wit '63 JO19-2
27 november 2021
11:00 EFC '58 JO19-2 Sparta Nijkerk JO19-4
12:00 VVOG JO19-3 Lelystad '67 JO19-3
13:00 Sparta Nijkerk JO19-5 Hierden JO19-3
14:30 Zwart Wit '63 JO19-2 EFC '58 JO19-3
14:30 Hierden JO19-2 Zeewolde JO19-3
04 december 2021
11:00 Sparta Nijkerk JO19-4 VVOG JO19-3
11:30 EFC '58 JO19-3 Hierden JO19-2
13:00 Hierden JO19-3 Zwart Wit '63 JO19-2
14:30 Lelystad '67 JO19-3 EFC '58 JO19-2
15:00 Swift '64 JO19-2 Sparta Nijkerk JO19-5
11 december 2021
11:30 EFC '58 JO19-2 EFC '58 JO19-3
12:00 VVOG JO19-3 Swift '64 JO19-2
13:00 Sparta Nijkerk JO19-5 Lelystad '67 JO19-3
14:30 Hierden JO19-2 Hierden JO19-3
14:30 Zwart Wit '63 JO19-2 Zeewolde JO19-3
18 december 2021
11:30 EFC '58 JO19-3 Zeewolde JO19-3
12:30 VVOG JO19-3 Sparta Nijkerk JO19-5
14:30 Hierden JO19-3 EFC '58 JO19-2
14:30 Lelystad '67 JO19-3 Sparta Nijkerk JO19-4
15:00 Swift '64 JO19-2 Hierden JO19-2

Uitslagen

09 oktober 2021
15:00 Zeewolde JO19-3 Swift '64 JO19-2 4 - 1
14:30 Hierden JO19-2 VVOG JO19-3 7 - 1
12:15 Zwart Wit '63 JO19-2 Sparta Nijkerk JO19-4 2 - 4
11:00 EFC '58 JO19-2 Sparta Nijkerk JO19-5 4 - 2
11:00 EFC '58 JO19-3 Lelystad '67 JO19-3 1 - 6
02 oktober 2021
14:30 Hierden JO19-3 Swift '64 JO19-2 10 - 1
14:30 Lelystad '67 JO19-3 DVS'33 Ermelo JO19-3
13:00 Sparta Nijkerk JO19-5 Hierden JO19-2 1 - 6
12:15 VVOG JO19-3 Zeewolde JO19-3 3 - 5
11:45 EFC '58 JO19-2 Zwart Wit '63 JO19-2 4 - 4
11:00 Sparta Nijkerk JO19-4 EFC '58 JO19-3 11 - 1
25 september 2021
15:00 Zeewolde JO19-3 Sparta Nijkerk JO19-4 1 - 2
14:30 Hierden JO19-2 EFC '58 JO19-2 4 - 1
12:30 DVS'33 Ermelo JO19-3 VVOG JO19-3
12:15 Zwart Wit '63 JO19-2 Sparta Nijkerk JO19-5 6 - 1
12:00 Swift '64 JO19-2 Lelystad '67 JO19-3 1 - 1
11:30 EFC '58 JO19-3 Hierden JO19-3 2 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-10-2021 om 06:11.

Onder 19 beker poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 65

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Elspeet JO19-1 3 2 1 0 7 9-4 +5
2 WWNA JO19-1 3 2 0 1 6 10-8 +2
3 VVOG JO19-3 3 1 0 2 3 7-10 -3
4 Vierhouten '82 JO19-1 3 0 1 2 1 8-12 -4

Uitslagen

18 september 2021
12:00 Elspeet JO19-1 Vierhouten '82 JO19-1 3 - 3
12:00 VVOG JO19-3 WWNA JO19-1 2 - 5
15 september 2021
19:00 Elspeet JO19-1 WWNA JO19-1 3 - 0
11 september 2021
14:00 WWNA JO19-1 Vierhouten '82 JO19-1 5 - 3
12:15 VVOG JO19-3 Elspeet JO19-1 1 - 3
04 september 2021
11:00 Vierhouten '82 JO19-1 VVOG JO19-3 2 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-10-2021 om 06:11.