Competitiegegevens

0680 Onder 19 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Batavia '90 JO19-1 2 2 0 0 6 12-2 +10
2 Unicum JO19-1 2 2 0 0 6 7-0 +7
3 SDV Barneveld JO19-3 2 2 0 0 6 8-2 +6
4 Unicum JO19-2 2 1 1 0 4 7-4 +3
5 FC Horst JO19-2 2 1 1 0 4 3-2 +1
6 VVOG Harderwijk JO19-2 1 1 0 0 3 4-0 +4
7 Zeewolde JO19-2 2 1 0 1 3 6-7 -1
8 Sparta Nijkerk JO19-4 2 0 2 0 2 3-3 0
9 VVOP JO19-2 1 0 1 0 1 2-2 0
10 DOS Kampen JO19-2 2 0 1 1 1 2-7 -5
11 VVOG Harderwijk JO19-3 2 0 0 2 0 2-5 -3
12 EFC '58 JO19-2JM 2 0 0 2 0 2-7 -5
13 Nunspeet JO19-3 2 0 0 2 0 2-10 -8
14 Hulshorst JO19-1 2 0 0 2 0 1-10 -9

Programma

02 maart 2024
10:45 EFC '58 JO19-2JM VVOG Harderwijk JO19-3
12:15 VVOP JO19-2 Hulshorst JO19-1
12:30 DOS Kampen JO19-2 Nunspeet JO19-3
12:45 Zeewolde JO19-2 Batavia '90 JO19-1
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 SDV Barneveld JO19-3
14:30 FC Horst JO19-2 Unicum JO19-1
15:00 Unicum JO19-2 Sparta Nijkerk JO19-4
09 maart 2024
12:30 Hulshorst JO19-1 Unicum JO19-2
12:45 Batavia '90 JO19-1 FC Horst JO19-2
13:00 Nunspeet JO19-3 EFC '58 JO19-2JM
13:00 SDV Barneveld JO19-3 Zeewolde JO19-2
14:30 VVOG Harderwijk JO19-3 VVOP JO19-2
15:00 Sparta Nijkerk JO19-4 VVOG Harderwijk JO19-2
16:30 Unicum JO19-1 DOS Kampen JO19-2
16 maart 2024
10:45 EFC '58 JO19-2JM Unicum JO19-1
12:30 DOS Kampen JO19-2 Batavia '90 JO19-1
13:00 SDV Barneveld JO19-3 Sparta Nijkerk JO19-4
13:15 Zeewolde JO19-2 FC Horst JO19-2
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 Hulshorst JO19-1
14:30 VVOP JO19-2 Nunspeet JO19-3
15:00 Unicum JO19-2 VVOG Harderwijk JO19-3
23 maart 2024
10:00 Batavia '90 JO19-1 EFC '58 JO19-2JM
12:00 Hulshorst JO19-1 SDV Barneveld JO19-3
12:30 Nunspeet JO19-3 Unicum JO19-2
12:30 FC Horst JO19-2 DOS Kampen JO19-2
13:05 Sparta Nijkerk JO19-4 Zeewolde JO19-2
14:30 VVOG Harderwijk JO19-3 VVOG Harderwijk JO19-2
15:30 Unicum JO19-1 VVOP JO19-2
30 maart 2024
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 VVOP JO19-2
06 april 2024
11:30 EFC '58 JO19-2JM FC Horst JO19-2
12:45 SDV Barneveld JO19-3 VVOG Harderwijk JO19-3
14:30 VVOP JO19-2 Batavia '90 JO19-1
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 Nunspeet JO19-3
15:00 Sparta Nijkerk JO19-4 Hulshorst JO19-1
15:00 Unicum JO19-2 Unicum JO19-1
15:00 Zeewolde JO19-2 DOS Kampen JO19-2
13 april 2024
12:00 Hulshorst JO19-1 Zeewolde JO19-2
12:30 Nunspeet JO19-3 SDV Barneveld JO19-3
13:15 FC Horst JO19-2 VVOP JO19-2
14:15 Batavia '90 JO19-1 Unicum JO19-2
14:30 VVOG Harderwijk JO19-3 Sparta Nijkerk JO19-4
15:45 Unicum JO19-1 VVOG Harderwijk JO19-2
16:15 DOS Kampen JO19-2 EFC '58 JO19-2JM
20 april 2024
12:00 Hulshorst JO19-1 VVOG Harderwijk JO19-3
12:15 SDV Barneveld JO19-3 Unicum JO19-1
14:30 VVOP JO19-2 DOS Kampen JO19-2
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 Batavia '90 JO19-1
15:00 Sparta Nijkerk JO19-4 Nunspeet JO19-3
15:00 Unicum JO19-2 FC Horst JO19-2
15:00 Zeewolde JO19-2 EFC '58 JO19-2JM
04 mei 2024
12:00 Hulshorst JO19-1 EFC '58 JO19-2JM
12:15 SDV Barneveld JO19-3 Unicum JO19-2
12:30 Nunspeet JO19-3 FC Horst JO19-2
14:30 VVOG Harderwijk JO19-3 DOS Kampen JO19-2
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 Zeewolde JO19-2
15:00 Unicum JO19-1 Batavia '90 JO19-1
15:00 Sparta Nijkerk JO19-4 VVOP JO19-2
11 mei 2024
12:00 Hulshorst JO19-1 Unicum JO19-1
12:15 SDV Barneveld JO19-3 FC Horst JO19-2
14:30 VVOG Harderwijk JO19-3 Nunspeet JO19-3
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 DOS Kampen JO19-2
15:00 Unicum JO19-2 EFC '58 JO19-2JM
15:00 Zeewolde JO19-2 VVOP JO19-2
15:00 Sparta Nijkerk JO19-4 Batavia '90 JO19-1
18 mei 2024
12:30 Nunspeet JO19-3 Hulshorst JO19-1
13:15 FC Horst JO19-2 VVOG Harderwijk JO19-2
13:15 EFC '58 JO19-2JM VVOP JO19-2
14:30 VVOG Harderwijk JO19-3 Zeewolde JO19-2
14:50 Batavia '90 JO19-1 SDV Barneveld JO19-3
15:00 Unicum JO19-1 Sparta Nijkerk JO19-4
16:15 DOS Kampen JO19-2 Unicum JO19-2
25 mei 2024
11:30 EFC '58 JO19-2JM Sparta Nijkerk JO19-4
13:00 Batavia '90 JO19-1 Nunspeet JO19-3
13:15 FC Horst JO19-2 VVOG Harderwijk JO19-3
14:30 VVOP JO19-2 SDV Barneveld JO19-3
14:30 DOS Kampen JO19-2 Hulshorst JO19-1
15:00 Unicum JO19-2 VVOG Harderwijk JO19-2
15:00 Zeewolde JO19-2 Unicum JO19-1

Uitslagen

24 februari 2024
14:30 VVOG Harderwijk JO19-3 Batavia '90 JO19-1 2 - 4
13:00 Sparta Nijkerk JO19-4 DOS Kampen JO19-2 2 - 2
12:30 Nunspeet JO19-3 Unicum JO19-1 0 - 6
12:15 SDV Barneveld JO19-3 EFC '58 JO19-2JM 3 - 2
12:00 Hulshorst JO19-1 FC Horst JO19-2 1 - 2
10 februari 2024
13:00 Zeewolde JO19-2 Unicum JO19-2 2 - 5
03 februari 2024
14:30 Unicum JO19-1 VVOG Harderwijk JO19-3 1 - 0
14:15 VVOP JO19-2 Unicum JO19-2 2 - 2
13:15 FC Horst JO19-2 Sparta Nijkerk JO19-4 1 - 1
12:35 Batavia '90 JO19-1 Hulshorst JO19-1 8 - 0
12:30 DOS Kampen JO19-2 SDV Barneveld JO19-3 0 - 5
12:30 Nunspeet JO19-3 Zeewolde JO19-2 2 - 4
12:00 EFC '58 JO19-2JM VVOG Harderwijk JO19-2 0 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-02-2024 om 12:45.

0379 Onder 19 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 06

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG Harderwijk JO19-2 5 4 1 0 13 16-4 +12
2 Hulshorst JO19-1 7 4 1 2 13 22-10 +12
3 Unicum JO19-2 4 2 2 0 8 16-5 +11
4 IJVV JO19-3 5 2 1 2 7 12-15 -3
5 Go Ahead Kampen JO19-2 4 2 0 2 6 13-15 -2
6 DOS Kampen JO19-2 4 1 1 2 4 5-9 -4
7 WHC JO19-2 5 1 1 3 4 10-16 -6
8 CSV'28 JO19-4JM 6 0 1 5 1 9-29 -20

Uitslagen

16 december 2023
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 Go Ahead Kampen JO19-2 6 - 2
14:30 CSV'28 JO19-4JM Unicum JO19-2 0 - 9
12:30 DOS Kampen JO19-2 IJVV JO19-3 2 - 2
12:00 Hulshorst JO19-1 WHC JO19-2 5 - 1
14 december 2023
19:15 Hulshorst JO19-1 CSV'28 JO19-4JM 3 - 0
09 december 2023
17:00 Unicum JO19-2 VVOG Harderwijk JO19-2 1 - 1
14:30 WHC JO19-2 CSV'28 JO19-4JM 3 - 3
13:15 IJVV JO19-3 Go Ahead Kampen JO19-2
12:30 DOS Kampen JO19-2 Hulshorst JO19-1 2 - 1
02 december 2023
14:30 CSV'28 JO19-4JM DOS Kampen JO19-2 Afgelast
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 WHC JO19-2 Afgelast
13:00 Go Ahead Kampen JO19-2 Unicum JO19-2 Afgelast
12:00 Hulshorst JO19-1 IJVV JO19-3 4 - 1
25 november 2023
15:30 Unicum JO19-2 IJVV JO19-3 Afgelast
14:30 WHC JO19-2 Go Ahead Kampen JO19-2 2 - 6
12:30 DOS Kampen JO19-2 VVOG Harderwijk JO19-2 Afgelast
18 november 2023
14:30 Unicum JO19-2 WHC JO19-2 Afgelast
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 Hulshorst JO19-1 2 - 1
13:00 Go Ahead Kampen JO19-2 DOS Kampen JO19-2 Afgelast
12:30 IJVV JO19-3 CSV'28 JO19-4JM 7 - 4
11 november 2023
15:00 CSV'28 JO19-4JM VVOG Harderwijk JO19-2 0 - 3
14:30 WHC JO19-2 IJVV JO19-3 1 - 2
12:45 DOS Kampen JO19-2 Unicum JO19-2 1 - 3
12:00 Hulshorst JO19-1 Go Ahead Kampen JO19-2 5 - 1
04 november 2023
15:00 Unicum JO19-2 Hulshorst JO19-1 3 - 3
15:00 Go Ahead Kampen JO19-2 CSV'28 JO19-4JM 4 - 2
12:30 WHC JO19-2 DOS Kampen JO19-2 3 - 0
12:30 IJVV JO19-3 VVOG Harderwijk JO19-2 0 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-02-2024 om 12:45.

0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 14

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Sparta Nijkerk JO19-2 6 5 1 0 16 21-5 +16
2 Batavia '90 JO19-1 6 4 1 1 13 20-7 +13
3 FC Horst JO19-2 6 2 3 1 9 16-11 +5
4 Unicum JO19-2 6 2 1 3 7 23-14 +9
5 VVOG Harderwijk JO19-2 6 1 3 2 6 8-7 +1
6 Hierden JO19-2 6 1 1 4 4 10-40 -30
7 SDC Putten JO19-2 6 1 0 5 3 8-22 -14

Uitslagen

21 oktober 2023
13:00 VVOG Harderwijk JO19-2 SDC Putten JO19-2 0 - 1
14 oktober 2023
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 FC Horst JO19-2 0 - 0
13:00 Sparta Nijkerk JO19-2 Unicum JO19-2 1 - 0
11:45 Batavia '90 JO19-1 SDC Putten JO19-2 4 - 1
07 oktober 2023
13:15 FC Horst JO19-2 Batavia '90 JO19-1 0 - 3
11:30 SDC Putten JO19-2 Sparta Nijkerk JO19-2 1 - 6
10:30 Unicum JO19-2 Hierden JO19-2 14 - 1
30 september 2023
13:30 FC Horst JO19-2 Unicum JO19-2 2 - 2
13:00 Sparta Nijkerk JO19-2 Hierden JO19-2 8 - 1
23 september 2023
14:30 Unicum JO19-2 Batavia '90 JO19-1 1 - 4
11:30 SDC Putten JO19-2 FC Horst JO19-2 2 - 3
10:30 Hierden JO19-2 VVOG Harderwijk JO19-2 1 - 1
16 september 2023
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 Batavia '90 JO19-1 2 - 2
13:00 Sparta Nijkerk JO19-2 FC Horst JO19-2 2 - 2
10:30 Hierden JO19-2 SDC Putten JO19-2 5 - 2
09 september 2023
14:30 VVOG Harderwijk JO19-2 Unicum JO19-2 5 - 2
14:15 Batavia '90 JO19-1 Sparta Nijkerk JO19-2 1 - 3
13:15 FC Horst JO19-2 Hierden JO19-2 9 - 2
02 september 2023
15:00 Unicum JO19-2 SDC Putten JO19-2 4 - 1
11:15 Sparta Nijkerk JO19-2 VVOG Harderwijk JO19-2 1 - 0
10:30 Hierden JO19-2 Batavia '90 JO19-1 0 - 6

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 17-01-2024 om 10:45.