Competitiegegevens

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Batavia '90 JO11-1 5 4 1 0 13 23-12 +11
2 Zeewolde JO11-1 5 4 0 1 12 39-14 +25
3 asv Dronten JO11-1 5 2 1 2 7 20-20 0
4 DVS'33 Ermelo JO11-1 5 2 1 2 7 18-24 -6
5 Unicum JO11-1 6 2 0 4 6 23-25 -2
6 VVOG JO11-1JM 5 1 1 3 4 13-19 -6
7 SDC Putten JO11-1 5 1 0 4 3 10-32 -22

Uitslagen

09 oktober 2021
09:00 DVS'33 Ermelo JO11-1 SDC Putten JO11-1 7 - 1
08:30 VVOG JO11-1JM Unicum JO11-1 5 - 4
08:30 Batavia '90 JO11-1 asv Dronten JO11-1 2 - 2
02 oktober 2021
10:15 DVS'33 Ermelo JO11-1 VVOG JO11-1JM 2 - 2
08:30 Unicum JO11-1 Batavia '90 JO11-1 2 - 3
08:30 Zeewolde JO11-1 asv Dronten JO11-1 10 - 3
25 september 2021
10:00 Batavia '90 JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 6 - 3
09:45 asv Dronten JO11-1 SDC Putten JO11-1 8 - 1
08:30 Zeewolde JO11-1 Unicum JO11-1 6 - 7
18 september 2021
10:00 VVOG JO11-1JM Zeewolde JO11-1 1 - 5
09:00 SDC Putten JO11-1 Batavia '90 JO11-1 3 - 8
08:30 Unicum JO11-1 asv Dronten JO11-1 4 - 3
11 september 2021
11:25 Batavia '90 JO11-1 VVOG JO11-1JM 4 - 2
09:45 Unicum JO11-1 SDC Putten JO11-1 2 - 3
08:30 Zeewolde JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 11 - 1
04 september 2021
10:00 DVS'33 Ermelo JO11-1 Unicum JO11-1 5 - 4
10:00 VVOG JO11-1JM asv Dronten JO11-1 3 - 4
09:00 SDC Putten JO11-1 Zeewolde JO11-1 2 - 7

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 30-10-2021 om 09:20.

0269 Onder 11 (2e fase) Hoofdklasse (2e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DVS'33 Ermelo JO11-1 7 6 1 0 19 36-6 +30
2 asv Dronten JO11-1 7 5 0 2 15 44-19 +25
3 Zeewolde JO11-1 7 3 1 3 10 22-18 +4
4 Unicum JO11-1 7 3 1 3 10 22-23 -1
5 Batavia '90 JO11-1 6 2 3 1 9 24-20 +4
6 VVOG JO11-1JM 5 2 0 3 6 20-24 -4
7 Nunspeet JO11-1 6 1 2 3 5 23-39 -16
8 FC Horst JO11-1 7 0 0 7 0 6-48 -42

Uitslagen

18 december 2021
10:00 DVS'33 Ermelo JO11-1 VVOG JO11-1JM 7 - 2
09:00 FC Horst JO11-1 Unicum JO11-1 1 - 4
11 december 2021
10:00 VVOG JO11-1JM Unicum JO11-1 2 - 5
10:00 DVS'33 Ermelo JO11-1 Nunspeet JO11-1 8 - 1
09:45 asv Dronten JO11-1 FC Horst JO11-1 10 - 1
08:30 Batavia '90 JO11-1 Zeewolde JO11-1 1 - 1
04 december 2021
10:15 Nunspeet JO11-1 asv Dronten JO11-1 2 - 10
10:15 Zeewolde JO11-1 VVOG JO11-1JM 2 - 7
09:30 Unicum JO11-1 Batavia '90 JO11-1 3 - 4
08:30 FC Horst JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 0 - 5
27 november 2021
10:15 Nunspeet JO11-1 Zeewolde JO11-1 1 - 6
09:30 Batavia '90 JO11-1 FC Horst JO11-1 9 - 0
08:30 Unicum JO11-1 asv Dronten JO11-1 3 - 0
20 november 2021
10:00 VVOG JO11-1JM Nunspeet JO11-1 Afgelast
09:45 asv Dronten JO11-1 Batavia '90 JO11-1 9 - 3
08:30 Zeewolde JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 0 - 4
13 november 2021
09:45 asv Dronten JO11-1 Zeewolde JO11-1 5 - 3
09:30 Unicum JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 0 - 6
09:00 Batavia '90 JO11-1 Nunspeet JO11-1 5 - 5
09:00 FC Horst JO11-1 VVOG JO11-1JM 1 - 6
06 november 2021
10:15 Nunspeet JO11-1 FC Horst JO11-1 7 - 3
10:00 VVOG JO11-1JM Batavia '90 JO11-1 Afgelast
10:00 DVS'33 Ermelo JO11-1 asv Dronten JO11-1 4 - 1
08:30 Zeewolde JO11-1 Unicum JO11-1 3 - 0
30 oktober 2021
11:30 Batavia '90 JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 2 - 2
09:45 asv Dronten JO11-1 VVOG JO11-1JM 9 - 3
09:15 Unicum JO11-1 Nunspeet JO11-1 7 - 7
09:00 FC Horst JO11-1 Zeewolde JO11-1 0 - 7

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-07-2022 om 14:49.

0270 Onder 11 (3e fase) Hoofdklasse (3e fase) 03

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zeewolde JO11-1 5 5 0 0 15 25-11 +14
2 SDV Barneveld JO11-1 5 3 1 1 10 28-11 +17
3 DVS'33 Ermelo JO11-1 4 3 0 1 9 19-5 +14
4 Sparta Nijkerk JO11-1 4 2 0 2 6 9-12 -3
5 SDC Putten JO11-1 3 1 1 1 4 12-13 -1
6 VVOG JO11-1JM 3 0 2 1 2 8-13 -5
7 VVOP JO11-1 5 0 2 3 2 11-35 -24
8 Hoevelaken JO11-1 5 0 0 5 0 12-24 -12

Uitslagen

19 maart 2022
10:15 VVOP JO11-1 SDV Barneveld JO11-1 1 - 11
08:30 Hoevelaken JO11-1 Zeewolde JO11-1 4 - 6
12 maart 2022
10:00 VVOG JO11-1JM VVOP JO11-1 3 - 3
10:00 DVS'33 Ermelo JO11-1 Hoevelaken JO11-1 2 - 1
09:45 SDV Barneveld JO11-1 SDC Putten JO11-1 6 - 3
08:30 Zeewolde JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-1 5 - 2
09 maart 2022
17:45 Sparta Nijkerk JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 1 - 4
05 maart 2022
10:00 VVOG JO11-1JM SDC Putten JO11-1 Afgelast
24 februari 2022
19:00 DVS'33 Ermelo JO11-1 VVOP JO11-1 12 - 1
19 februari 2022
09:45 Sparta Nijkerk JO11-1 SDV Barneveld JO11-1 2 - 1
12 februari 2022
09:45 SDV Barneveld JO11-1 Hoevelaken JO11-1 7 - 2
09:00 SDC Putten JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-1 Afgelast
08:30 Zeewolde JO11-1 VVOG JO11-1JM 7 - 2
05 februari 2022
10:00 VVOG JO11-1JM DVS'33 Ermelo JO11-1 Afgelast
08:30 Hoevelaken JO11-1 SDC Putten JO11-1 3 - 5
08:30 VVOP JO11-1 Zeewolde JO11-1 2 - 5
03 februari 2022
18:30 Hoevelaken JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-1 2 - 4
29 januari 2022
10:00 DVS'33 Ermelo JO11-1 Zeewolde JO11-1 1 - 2
09:45 SDV Barneveld JO11-1 VVOG JO11-1JM 3 - 3
09:00 SDC Putten JO11-1 VVOP JO11-1 4 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-07-2022 om 14:49.

0289 Onder 11 (4e fase) Hoofdklasse (4e fase) 11

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 SDV Barneveld JO11-1 7 6 0 1 18 31-12 +19
2 Sparta Nijkerk JO11-1 7 5 0 2 15 20-16 +4
3 Zeewolde JO11-1 6 4 1 1 13 31-15 +16
4 DVS'33 Ermelo JO11-1 6 4 0 2 12 26-23 +3
5 VVOG JO11-1JM 7 4 0 3 12 30-27 +3
6 VVOP JO11-1 7 2 0 5 6 21-26 -5
7 Hoevelaken JO11-1 7 1 0 6 3 23-39 -16
8 SDC Putten JO11-1 7 0 1 6 1 12-36 -24

Uitslagen

28 mei 2022
09:45 SDV Barneveld JO11-1 VVOG JO11-1JM 6 - 1
09:00 SDC Putten JO11-1 Hoevelaken JO11-1 3 - 5
09:00 DVS'33 Ermelo JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-1 2 - 5
08:30 Zeewolde JO11-1 VVOP JO11-1 7 - 0
21 mei 2022
08:30 VVOP JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 1 - 3
08:30 Sparta Nijkerk JO11-1 SDV Barneveld JO11-1 2 - 0
08:30 Hoevelaken JO11-1 Zeewolde JO11-1 4 - 5
08:30 VVOG JO11-1JM SDC Putten JO11-1 4 - 1
14 mei 2022
09:45 SDV Barneveld JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 7 - 1
09:00 SDC Putten JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-1 1 - 5
08:30 Zeewolde JO11-1 VVOG JO11-1JM 7 - 3
08:30 VVOP JO11-1 Hoevelaken JO11-1 6 - 4
23 april 2022
09:30 DVS'33 Ermelo JO11-1 SDC Putten JO11-1 7 - 2
08:30 VVOG JO11-1JM VVOP JO11-1 7 - 3
08:30 Hoevelaken JO11-1 SDV Barneveld JO11-1 2 - 7
16 april 2022
09:30 Sparta Nijkerk JO11-1 Zeewolde JO11-1 1 - 7
09 april 2022
09:15 VVOP JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-1 1 - 2
09:00 SDC Putten JO11-1 SDV Barneveld JO11-1 2 - 4
08:30 Zeewolde JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-1 Afgelast
08:30 Hoevelaken JO11-1 VVOG JO11-1JM 2 - 8
02 april 2022
11:15 DVS'33 Ermelo JO11-1 Hoevelaken JO11-1 7 - 5
09:00 SDC Putten JO11-1 Zeewolde JO11-1 3 - 3
08:30 VVOG JO11-1JM Sparta Nijkerk JO11-1 4 - 2
31 maart 2022
18:00 SDV Barneveld JO11-1 VVOP JO11-1 3 - 2
26 maart 2022
09:45 SDV Barneveld JO11-1 Zeewolde JO11-1 4 - 2
08:30 Sparta Nijkerk JO11-1 Hoevelaken JO11-1 3 - 1
08:30 VVOP JO11-1 SDC Putten JO11-1 8 - 0
08:30 VVOG JO11-1JM DVS'33 Ermelo JO11-1 3 - 6

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-07-2022 om 14:49.