Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
09:00 | BAS JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-3 | 1 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | ZVV '56 JO13-1 | 2 - 1 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | Lelystad '67 JO13-2 | 1 - 10 | |
11:00 | Veensche Boys JO13-2JM | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 10 - 1 | |
08:30 | csv Apeldoorn JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | Afgelast | |
09:45 | Urk JO12-3 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | 1 - 6 | |
08:30 | asv Dronten JO12-3 | VVOG Harderwijk JO12-3 | 6 - 5 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO12-4 | SDC Putten JO12-2 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | Batavia '90 JO12-3 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-1 | SDV Barneveld JO11-1 | Afgelast | |
12:00 | Lelystad '67 JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-2 | Afgelast | |
09:30 | Batavia '90 JO11-2 | VVOG Harderwijk JO11-4 | 10 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-5 | FC Horst JO11-2 | Afgelast | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-2 | Unicum JO10-2 | Afgelast | |
08:30 | Robur et Velocitas JO10-4 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | Sparta Nijkerk JO10-5 | Afgelast | |
10:30 | Hierden JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-6 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO10-7 | Nunspeet JO10-7JM | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-1 | SDC Putten JO9-1 | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-2 | SDC Putten JO9-2 | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-3 | Nunspeet JO9-2 | Afgelast | |
08:30 | Sparta Nijkerk JO9-3 | VVOG Harderwijk JO9-4 | Afgelast | |
08:30 | Unicum JO9-3 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | Afgelast | |
09:30 | Sparta Nijkerk JO9-7 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | ||
09:45 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | Zeewolde JO9-4 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-8 | FC Horst JO9-2 | Afgelast | |
08:30 | Zeewolde JO9-7 | VVOG Harderwijk JO9-9 | Afgelast | |
08:30 | Zeewolde JO9-6 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | Afgelast | |
09:30 | Sparta Nijkerk JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-1 | Afgelast | |
08:30 | Hoevelaken JO8-1 | VVOG Harderwijk JO8-2 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | Hierden JO8-4 | Afgelast | |
08:30 | Batavia '90 JO8-5 | VVOG Harderwijk JO8-5 | ||
10:00 | VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | Afgelast | |
10:00 | VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | Afgelast | |
14:30 | VVOG Harderwijk VR1 | Go Ahead Kampen VR1 | 2 - 5 | |
10:30 | VVOG Harderwijk MO20-1 | Nunspeet MO20-1 (9-tal) | Afgelast |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
21:30 | ESC 35+3 | VVOG Harderwijk 35+1 | 0 - 0 | |
20:00 | BAS 35+1 | VVOG Harderwijk 35+1 | 0 - 5 | |
20:30 | VVOG Harderwijk 35+1 | 't Harde 35+1 | 2 - 0 | |
19:30 | VVOG Harderwijk 35+1 | Nunspeet 35+4 | 2 - 0 | |
21:00 | VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+5 | ||
20:00 | VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+3 | 0 - 3 | |
19:30 | Unicum 35+2 | VVOG Harderwijk 35+2 | 3 - 0 | |
20:30 | Lelystad '67 35+2 | VVOG Harderwijk 35+2 | 0 - 0 | |
21:00 | Lelystad '67 35+3 | VVOG Harderwijk 35+3 | 1 - 2 | |
22:30 | VVOG Harderwijk 35+3 | Hierden 35+2 | Afgelast | |
22:00 | Zeewolde 35+1 | VVOG Harderwijk 35+3 | 2 - 1 | |
21:30 | VVOG Harderwijk 35+3 | Batavia '90 35+4 | 1 - 0 | |
20:30 | VVOG Harderwijk 35+4 | Hierden 35+3 | 1 - 2 | |
21:00 | Veensche Boys 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 |