Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
12:30 | VVOG Harderwijk 6 | Hierden 6 | 5 - 1 | |
12:15 | VVOG Harderwijk 8 | SDC Putten 9 | 3 - 4 | |
14:00 | DOVO JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | 1 - 2 | |
15:00 | CSV'28 JO19-4JM | VVOG Harderwijk JO19-2 | 0 - 3 | |
14:30 | VVOG Harderwijk JO17-2 | Nunspeet JO17-2 | 3 - 2 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | Nunspeet JO15-1JM | 2 - 2 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | Epe JO15-1 | 0 - 0 | |
09:00 | OWIOS JO15-2JM | VVOG Harderwijk JO15-3JM | 3 - 3 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | Terschuurse Boys JO15-1 | 2 - 3 | |
12:00 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | Be Quick 1887 JO14-1 | 0 - 0 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO14-2 | WVF JO14-2 | 2 - 3 | |
10:00 | NSC Nijkerk JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 4 - 2 | |
10:15 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | FC Horst JO14-2 | 6 - 1 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO13-1 | DVS'33 Ermelo JO13-1JM | 4 - 1 | |
10:15 | DTS '35 Ede JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-2 | 4 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | Columbia JO13-2 | 2 - 1 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | Unicum JO13-4 | 9 - 2 | |
09:00 | Lunteren JO13-4 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 2 - 4 | |
09:45 | Hoevelaken JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | Afgelast | |
10:15 | ESC JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | 4 - 6 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-3 | Unicum JO12-3 | 2 - 6 | |
12:00 | VVOG Harderwijk JO12-4 | Stroe JO12-1 | 0 - 9 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | Nunspeet JO12-4JM | 8 - 6 | |
09:15 | Hulshorst JO11-1JM | VVOG Harderwijk JO11-1 | 4 - 7 | |
09:30 | Batavia '90 JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-2 | 4 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-3 | VSCO '61 JO11-3JM | 12 - 1 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-4 | Zeewolde JO11-5 | 5 - 10 | |
09:00 | EFC '58 JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-5 | 6 - 3 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | DVS'33 Ermelo JO11-3 | 2 - 3 | |
10:15 | FC Horst MO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-7JM | 5 - 3 | |
10:45 | VVOG Harderwijk JO10-1 | Unicum JO10-1 | 9 - 6 | |
09:00 | Hulshorst JO10-1JM | VVOG Harderwijk JO10-2 | ||
10:45 | VVOG Harderwijk JO10-3 | ZVV '56 JO10-1 | 7 - 9 | |
10:00 | Albatross JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | ||
10:00 | De Veluwse Boys JO10-1JM | VVOG Harderwijk JO10-5JM | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO10-6 | Batavia '90 JO10-3JM | 12 - 5 | |
08:30 | ESC JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-7 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-1 | DVS'33 Ermelo JO9-1 | 2 - 3 | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-2 | Zeewolde JO9-1 | 7 - 2 | |
08:30 | Sparta Nijkerk JO9-3 | VVOG Harderwijk JO9-3 | ||
09:00 | Hierden JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-4 | ||
11:15 | asv Dronten JO9-4JM | VVOG Harderwijk JO9-5JM | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | Zeewolde JO9-4 | 3 - 0 | |
10:45 | Sparta Nijkerk JO9-5 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | ||
08:30 | Zeewolde JO9-3 | VVOG Harderwijk JO9-8 | ||
10:45 | BAS JO9-2JM | VVOG Harderwijk JO9-9 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | Lelystad '67 JO9-3 | 7 - 4 | |
09:00 | SDV Barneveld JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-1 | ||
09:00 | Hulshorst JO8-1 | VVOG Harderwijk JO8-2 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-3 | Hierden JO8-2 | 3 - 6 |