Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.

Zondag 17-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
10:00 Voorst 2 VVOG Harderwijk 2 (Zondag) 6 - 0

Zaterdag 16-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
14:30 VVOG Harderwijk 1 Ter Leede 1 - 2
11:45 VVOG Harderwijk 2 Excelsior '31 2 0 - 7
12:30 VVOG Harderwijk JO17-2 't Harde JO17-1 1 - 7
10:00 Veensche Boys JO15-1 VVOG Harderwijk JO15-1 2 - 1
10:30 BAS JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1 9 - 1
10:15 Zwart-Wit '63 JO10-1 VVOG Harderwijk JO10-2  
10:15 Zwart wit '63 JO10-1 VVOG Harderwijk JO10-2  
12:15 Stroe VR1 VVOG Harderwijk VR1 2 - 10

Vrijdag 15-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
21:00 FC Horst VR30+1 VVOG Harderwijk VR30+1  
20:00 ESC VR30+1 VVOG Harderwijk VR30+1 1 - 9
21:30 VVOG Harderwijk VR30+1 sv Reaal Dronten VR30+1  
20:30 VVOG Harderwijk VR30+1 VSCO '61 VR30+1  

Donderdag 14-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
18:15 Elspeet JO13-1 VVOG Harderwijk JO13-3 0 - 7

Zondag 10-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
11:15 Alexandria 3 VVOG Harderwijk 3 (Zondag) 10 - 0

Zaterdag 09-10-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
14:30 DVS'33 Ermelo VVOG Harderwijk 1 5 - 0
12:00 WHC 2 VVOG Harderwijk 2 2 - 2
12:00 Batavia '90 2 VVOG Harderwijk 3 2 - 2
14:30 VVOG Harderwijk 4 Stroe 4 3 - 3
14:30 Zwart Wit '63 3 VVOG Harderwijk 5 2 - 1
14:30 VVOG Harderwijk 6 Zwart Wit '63 4 0 - 8
12:30 VVOG Harderwijk 7 asv Dronten 8 0 - 5
14:00 Batavia '90 5 VVOG Harderwijk 9 7 - 2
14:30 VVOG Harderwijk JO19-1 Groen Wit '62 JO19-1 6 - 2
14:30 Hierden JO19-2 VVOG Harderwijk JO19-3 7 - 1
11:45 VVOG Harderwijk JO17-1 WVF JO17-1 2 - 0
11:45 VVOG Harderwijk JO17-2 BAS JO17-1JM 3 - 1
12:30 VVOG Harderwijk JO17-4 Unicum JO17-2 3 - 4
11:45 VVOG Harderwijk JO17-5 NSC Nijkerk JO17-1 4 - 10
11:35 Veensche Boys JO15-1 VVOG Harderwijk JO15-1 4 - 3
12:30 VVOP JO15-4 VVOG Harderwijk JO15-2 1 - 7
11:00 Dos Kampen JO14-1 VVOG Harderwijk JO14-1 5 - 2
08:30 VVOG Harderwijk JO14-2 Unicum JO14-3 8 - 0
10:30 VVOG Harderwijk JO14-3 Raalte JO14-1 2 - 10
10:30 VVOG Harderwijk JO13-1 ESA JO13-1 1 - 2
09:00 Beekbergen JO13-1 VVOG Harderwijk JO13-2 1 - 1
11:30 WSV JO13-4 VVOG Harderwijk JO13-4 2 - 3
10:30 VVOG Harderwijk JO13-5 ESC JO13-2 1 - 10
10:00 VVOG Harderwijk JO12-1 DVS'33 Ermelo JO12-3 5 - 5
08:30 asv Dronten JO12-3 VVOG Harderwijk JO12-2 7 - 0
09:00 Unicum JO12-3 VVOG Harderwijk JO12-3 6 - 3
08:30 VVOG Harderwijk JO11-1 Unicum JO11-1 5 - 4
10:15 Zeewolde JO11-2 VVOG Harderwijk JO11-2 1 - 4
08:30 VVOG Harderwijk JO11-3 Hierden JO11-1 3 - 14
08:30 Zeewolde JO11-5 VVOG Harderwijk JO11-4 4 - 7
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 VVOG Harderwijk JO11-6 1 - 21
08:30 VVOG Harderwijk JO10-1 SDC Putten JO10-1  
10:45 VVOG Harderwijk JO10-2 Sparta Nijkerk JO10-2  
09:30 VVOG Harderwijk JO10-3 EFC '58 JO10-1  
09:30 VVOG Harderwijk JO10-4 Elspeet JO10-1  
)