Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-2 | SDC Putten JO10-1 | ||
08:30 | Batavia '90 JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-3 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | asv Dronten JO10-4 | ||
10:45 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | DVS'33 Ermelo JO10-3 | ||
10:00 | Lelystad '67 JO10-3 | VVOG Harderwijk JO10-6 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO10-7 | Nunspeet JO10-7JM | ||
11:30 | Swift '64 JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-8 | ||
09:20 | Unicum JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-1 | ||
09:00 | Hierden JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-2 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO9-3 | DVS'33 Ermelo JO9-2 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-4 | Lelystad '67 JO9-1 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | Zwart Wit '63 JO9-2 | ||
08:30 | Batavia '90 JO9-5 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | ||
08:30 | Unicum JO9-6 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-9 | FC Horst JO9-2 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | DVS'33 Ermelo JO9-5 | ||
08:30 | Batavia '90 JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-1 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO8-2 | ESC JO8-1 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-3 | Batavia '90 JO8-4 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | DVS'33 Ermelo JO8-2 | ||
08:45 | Zwart Wit '63 JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-5 | ||
09:45 | Sparta Nijkerk JO8-7 | VVOG Harderwijk JO8-6 | ||
14:30 | Oene VR1 | VVOG Harderwijk VR1 | Afgelast | |
11:45 | VVOG Harderwijk MO20-1 | asv Dronten MO20-1 | 3 - 1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:00 | Lelystad '67 JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | 4 - 2 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:30 | Unicum JO18-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | ||
18:30 | csv Apeldoorn JO15-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | 9 - 1 | |
18:30 | VVOG Harderwijk JO13-1 | csv Apeldoorn JO13-1 | 0 - 1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:30 | Hierden JO17-1 | VVOG Harderwijk JO17-1JM |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
12:30 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | Activia 2 | 3 - 2 | |
11:00 | VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | Victoria Boys 4 | 4 - 2 | |
12:30 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | SC Klarenbeek 4 | 4 - 1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
15:00 | VVOG Harderwijk 1 | TVC '28 | 1 - 0 | |
12:15 | Go Ahead Kampen 2 | VVOG Harderwijk 2 | 4 - 2 | |
12:30 | Zeewolde 3 | VVOG Harderwijk 3 | 2 - 3 | |
14:30 | SDC Putten 5 | VVOG Harderwijk 4 | 4 - 0 | |
14:30 | SDV Barneveld 10 | VVOG Harderwijk 6 | 3 - 1 | |
14:30 | Rood-Wit '58 4 | VVOG Harderwijk 7 | 2 - 6 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO19-2 | SC Genemuiden JO19-2 | 3 - 2 | |
10:30 | FC Horst JO17-1 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | ||
12:30 | VVOG Harderwijk JO17-2 | WVF JO17-4 | 3 - 0 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | DVV JO15-1 | 0 - 3 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | Unicum JO15-2 | Afgelast | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | Unicum JO15-2 | Afgelast | |
10:15 | Zwart Wit'63 JO15-3 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | Bennekom JO14-1 | 1 - 2 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | ESC JO14-2 | 6 - 1 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | VVOG Harderwijk JO14-2 | 1 - 3 | |
12:00 | VVOG Harderwijk JO13-1 | DTS'35 Ede JO13-1 | 2 - 0 | |
09:00 | DSV'61 JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-2 | 2 - 6 |