Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | Apeldoornse Boys JO12-1JM | 4 - 5 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | Nunspeet JO12-1 | 5 - 3 | |
10:00 | Swift '64, JO12-1JM | VVOG Harderwijk JO12-3 | 4 - 3 | |
09:00 | DVS'33 Ermelo JO12-4 | VVOG Harderwijk JO12-4 | 9 - 2 | |
12:00 | Lelystad '67 JO12-3 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | 4 - 6 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO11-1 | Nunspeet JO11-1JM | 3 - 10 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-2 | DVS'33 Ermelo JO11-2 | 0 - 2 | |
09:35 | DOS Kampen JO11-2 | VVOG Harderwijk JO11-3 | 6 - 5 | |
08:30 | Zeewolde JO11-9 | VVOG Harderwijk JO11-4 | 1 - 7 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-5 | Elspeet JO11-1 | 2 - 2 | |
10:00 | FC Horst JO11-2 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | 3 - 4 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO11-7JM | Zwart Wit '63 JO11-2 | 4 - 2 | |
10:00 | VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | Afgelast | |
10:00 | VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | Afgelast | |
11:15 | Zeewolde MO20-1 | VVOG Harderwijk MO20-1 | 0 - 2 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
21:30 | ESC 35+3 | VVOG Harderwijk 35+1 | 1 - 3 | |
20:00 | Nunspeet 35+4 | VVOG Harderwijk 35+1 | 1 - 1 | |
19:30 | VVOG Harderwijk 35+1 | BAS 35+1 | 2 - 0 | |
20:30 | VVOG Harderwijk 35+1 | 't Harde 35+1 | 5 - 0 | |
20:00 | VVOG Harderwijk 35+2 | Lelystad '67 35+2 | 0 - 1 | |
21:00 | Batavia '90 35+5 | VVOG Harderwijk 35+2 | 2 - 1 | |
19:30 | Batavia '90 35+3 | VVOG Harderwijk 35+2 | 2 - 0 | |
21:30 | VVOG Harderwijk 35+2 | Unicum 35+2 | 0 - 4 | |
21:30 | VVOG Harderwijk 35+3 | Hierden 35+2 | 3 - 0 | |
20:30 | VVOG Harderwijk 35+3 | Lelystad '67 35+3 | 2 - 1 | |
20:00 | Batavia '90 35+4 | VVOG Harderwijk 35+3 | 0 - 2 | |
21:00 | Zeewolde 35+1 | VVOG Harderwijk 35+3 | ||
20:30 | VVOG Harderwijk 35+4 | Zeewolde 35+2 | 1 - 0 | |
21:00 | Veensche Boys 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 | 1 - 0 | |
20:00 | Hierden 35+3 | VVOG Harderwijk 35+4 | 1 - 0 | |
21:30 | VVOG Harderwijk 35+4 | Nunspeet 35+3 | 1 - 1 | |
19:30 | VVOG Harderwijk 35+5 | Zwart Wit '63 35+1 | 3 - 0 | |
20:30 | Elspeet 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 1 - 0 | |
21:00 | VVOG Harderwijk 35+5 | Prins Bernhard 35+1 | 1 - 2 | |
21:30 | Hierden 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 3 - 0 | |
22:00 | VVOG Harderwijk 45+1 | Nunspeet 45+1 | 2 - 2 | |
20:00 | Sparta Nijkerk 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 1 - 0 | |
21:00 | Nunspeet 45+2 | VVOG Harderwijk 45+1 | 1 - 2 | |
20:00 | Unicum VR30+1 | VVOG Harderwijk VR30+1 | 0 - 4 | |
20:30 | VVOG Harderwijk VR30+1 | sv Reaal Dronten VR30+1 | 2 - 2 | |
19:30 | FC Horst VR30+1 | VVOG Harderwijk VR30+1 | 0 - 2 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
17:30 | Unicum JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
20:00 | Hierden 1 | VVOG Harderwijk O23 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
16:45 | PEC Zwolle JO11 | VVOG Harderwijk JO12-1JM |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
10:30 | Columbia 3 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | ||
10:00 | Emst 3 | VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | 2 - 1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
15:00 | VVOG Harderwijk 1 | MASV | 0 - 1 | |
12:00 | Berkum 2 | VVOG Harderwijk 2 | 3 - 0 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 4 | SDV Barneveld 7 | 2 - 3 | |
12:30 | asv Dronten 6 | VVOG Harderwijk 5 | 2 - 1 |