Competitiegegevens

0214 Mannen Zaterdag reserve 5e klasse 04

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zwart Wit '63 4 2 2 0 0 6 11-1 +10
2 asv Dronten 5 3 1 2 0 5 9-7 +2
3 SDC Putten 8 3 1 2 0 5 9-7 +2
4 Hulshorst 3 2 1 1 0 4 7-4 +3
5 Zeewolde 6 2 1 1 0 4 8-7 +1
6 asv Dronten 3 2 1 0 1 3 13-3 +10
7 Lelystad '67 5 1 0 1 0 1 2-2 0
8 Hierden 5 2 0 1 1 1 4-5 -1
9 DVS'33 Ermelo 4 2 0 1 1 1 3-5 -2
10 VVOG 6 3 0 1 2 1 5-25 -20
11 Elspeet 3 2 0 0 2 0 3-8 -5

Programma

23 oktober 2021
12:00 Lelystad '67 5 DVS'33 Ermelo 4
12:30 Elspeet 3 VVOG 6
12:30 asv Dronten 5 SDC Putten 8
14:30 Zwart Wit '63 4 Hierden 5
15:00 Zeewolde 6 asv Dronten 3
30 oktober 2021
12:00 Lelystad '67 5 Zwart Wit '63 4
12:30 SDC Putten 8 Hierden 5
12:30 DVS'33 Ermelo 4 Elspeet 3
14:30 VVOG 6 Zeewolde 6
14:30 Hulshorst 3 asv Dronten 3
06 november 2021
12:30 asv Dronten 5 DVS'33 Ermelo 4
14:30 asv Dronten 3 SDC Putten 8
14:30 Hierden 5 VVOG 6
14:30 Zwart Wit '63 4 Hulshorst 3
15:00 Elspeet 3 Lelystad '67 5
13 november 2021
12:00 Lelystad '67 5 Hulshorst 3
14:30 Hierden 5 asv Dronten 3
15:00 Zeewolde 6 DVS'33 Ermelo 4
20 november 2021
12:00 Lelystad '67 5 Zeewolde 6
12:30 DVS'33 Ermelo 4 asv Dronten 3
14:30 Hulshorst 3 VVOG 6
14:30 Zwart Wit '63 4 asv Dronten 5
16:15 Elspeet 3 Hierden 5
27 november 2021
12:30 SDC Putten 8 Hulshorst 3
12:30 asv Dronten 5 Lelystad '67 5
14:30 Hierden 5 DVS'33 Ermelo 4
14:30 asv Dronten 3 Zwart Wit '63 4
15:00 Zeewolde 6 Elspeet 3
04 december 2021
12:00 Lelystad '67 5 VVOG 6
12:30 DVS'33 Ermelo 4 SDC Putten 8
14:30 Hulshorst 3 asv Dronten 5
14:30 Zwart Wit '63 4 Zeewolde 6
15:00 Elspeet 3 asv Dronten 3
11 december 2021
12:30 asv Dronten 5 Elspeet 3
12:30 SDC Putten 8 Zwart Wit '63 4
14:30 VVOG 6 DVS'33 Ermelo 4
14:30 Hierden 5 Lelystad '67 5
15:00 Zeewolde 6 Hulshorst 3
29 januari 2022
12:00 Lelystad '67 5 asv Dronten 3
14:30 Hulshorst 3 Hierden 5
14:30 VVOG 6 SDC Putten 8
15:00 Zeewolde 6 asv Dronten 5
16:15 Elspeet 3 Zwart Wit '63 4
05 februari 2022
12:30 DVS'33 Ermelo 4 Lelystad '67 5
12:30 SDC Putten 8 Elspeet 3
14:30 Hierden 5 asv Dronten 5
14:30 Zwart Wit '63 4 VVOG 6
14:30 asv Dronten 3 Zeewolde 6
12 februari 2022
12:00 Lelystad '67 5 SDC Putten 8
12:30 asv Dronten 5 Zwart Wit '63 4
14:30 Hulshorst 3 DVS'33 Ermelo 4
14:30 VVOG 6 asv Dronten 3
15:00 Zeewolde 6 Hierden 5
05 maart 2022
12:30 SDC Putten 8 asv Dronten 5
12:30 DVS'33 Ermelo 4 Zeewolde 6
14:30 Hierden 5 Elspeet 3
14:30 Zwart Wit '63 4 Lelystad '67 5
14:30 asv Dronten 3 Hulshorst 3
12 maart 2022
12:30 asv Dronten 5 asv Dronten 3
14:30 Hulshorst 3 Zwart Wit '63 4
14:30 VVOG 6 Hierden 5
15:00 Zeewolde 6 SDC Putten 8
16:15 Elspeet 3 DVS'33 Ermelo 4
19 maart 2022
12:30 asv Dronten 5 Zeewolde 6
12:30 SDC Putten 8 VVOG 6
14:30 asv Dronten 3 Lelystad '67 5
14:30 Zwart Wit '63 4 Elspeet 3
14:30 Hierden 5 Hulshorst 3
26 maart 2022
12:00 Lelystad '67 5 asv Dronten 5
12:30 DVS'33 Ermelo 4 Hierden 5
12:30 SDC Putten 8 asv Dronten 3
14:30 Hulshorst 3 Zeewolde 6
14:30 VVOG 6 Elspeet 3
02 april 2022
12:30 asv Dronten 5 VVOG 6
14:30 Zwart Wit '63 4 SDC Putten 8
14:30 asv Dronten 3 DVS'33 Ermelo 4
15:00 Zeewolde 6 Lelystad '67 5
16:15 Elspeet 3 Hulshorst 3
09 april 2022
12:30 DVS'33 Ermelo 4 asv Dronten 5
14:30 VVOG 6 Lelystad '67 5
14:30 Hierden 5 Zwart Wit '63 4
14:30 Hulshorst 3 SDC Putten 8
15:00 Elspeet 3 Zeewolde 6
23 april 2022
12:00 Lelystad '67 5 Hierden 5
12:30 asv Dronten 5 Hulshorst 3
14:30 Zwart Wit '63 4 DVS'33 Ermelo 4
14:30 asv Dronten 3 Elspeet 3
15:00 Zeewolde 6 VVOG 6
14 mei 2022
12:30 DVS'33 Ermelo 4 VVOG 6
21 mei 2022
14:30 VVOG 6 Hulshorst 3

Uitslagen

09 oktober 2021
14:30 SDC Putten 8 Lelystad '67 5 2 - 2
14:30 Hierden 5 Zeewolde 6 3 - 4
14:30 asv Dronten 3 asv Dronten 5 1 - 3
14:30 VVOG 6 Zwart Wit '63 4 0 - 8
12:30 DVS'33 Ermelo 4 Hulshorst 3 2 - 2
02 oktober 2021
15:00 Elspeet 3 SDC Putten 8 1 - 3
14:30 asv Dronten 3 VVOG 6 12 - 0
12:30 asv Dronten 5 Hierden 5 1 - 1
25 september 2021
15:00 Hulshorst 3 Elspeet 3 5 - 2
14:30 VVOG 6 asv Dronten 5 5 - 5
12:30 SDC Putten 8 Zeewolde 6 4 - 4
12:30 DVS'33 Ermelo 4 Zwart Wit '63 4 1 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-10-2021 om 06:45.

Mannen beker reserve zaterdag poulefase Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 050

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 FC Horst 5 3 3 0 0 9 14-4 +10
2 Hierden 6 3 2 0 1 6 12-6 +6
3 VVOG 6 3 1 0 2 3 3-13 -10
4 DVS'33 Ermelo 5 3 0 0 3 0 6-12 -6

Uitslagen

18 september 2021
15:00 Hierden 6 FC Horst 5 0 - 4
14:30 VVOG 6 DVS'33 Ermelo 5 2 - 1
11 september 2021
15:00 Hierden 6 VVOG 6 6 - 0
14:30 FC Horst 5 DVS'33 Ermelo 5 4 - 3
04 september 2021
14:30 VVOG 6 FC Horst 5 1 - 6
12:30 DVS'33 Ermelo 5 Hierden 6 2 - 6

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-10-2021 om 06:45.