Competitiegegevens

0214 Mannen Zaterdag reserve 5e klasse 06

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 SDV Barneveld 9 12 9 0 3 27 48-25 +23
2 csv Apeldoorn 6 11 8 2 1 26 31-11 +20
3 Hoevelaken 7 11 6 1 4 19 39-29 +10
4 Veensche Boys 6 11 6 1 4 19 26-21 +5
5 VVOG Harderwijk 6 11 5 3 3 18 24-21 +3
6 SDC Putten 8 10 5 1 4 16 21-20 +1
7 WSV 2 9 4 2 3 14 35-22 +13
8 SDV Barneveld 10 11 2 4 5 10 28-30 -2
9 Sparta Nijkerk 9 11 3 1 7 10 28-32 -4
10 Hierden 6 12 2 2 8 8 21-49 -28
11 VVOP 8 11 1 1 9 4 9-50 -41

Programma

02 maart 2024
12:30 VVOG Harderwijk 6 VVOP 8
12:45 SDV Barneveld 9 WSV 2
13:30 csv Apeldoorn 6 Sparta Nijkerk 9
15:00 SDV Barneveld 10 SDC Putten 8
15:00 Hoevelaken 7 Veensche Boys 6
09 maart 2024
12:30 SDC Putten 8 csv Apeldoorn 6
13:00 Sparta Nijkerk 9 Hoevelaken 7
13:30 Veensche Boys 6 Hierden 6
15:45 VVOP 8 SDV Barneveld 10
16:15 WSV 2 VVOG Harderwijk 6
16 maart 2024
12:30 csv Apeldoorn 6 VVOP 8
13:30 Veensche Boys 6 Sparta Nijkerk 9
15:00 Hoevelaken 7 SDC Putten 8
15:00 Hierden 6 SDV Barneveld 9
15:00 SDV Barneveld 10 WSV 2
23 maart 2024
12:30 VVOP 8 Hoevelaken 7
12:30 SDC Putten 8 Veensche Boys 6
12:45 SDV Barneveld 9 VVOG Harderwijk 6
16:15 WSV 2 csv Apeldoorn 6
30 maart 2024
13:15 csv Apeldoorn 6 Hoevelaken 7
15:00 WSV 2 Sparta Nijkerk 9
15:00 SDV Barneveld 10 Veensche Boys 6
06 april 2024
13:00 Veensche Boys 6 VVOP 8
13:00 Sparta Nijkerk 9 SDC Putten 8
15:00 SDV Barneveld 10 SDV Barneveld 9
15:00 Hoevelaken 7 WSV 2
15:00 Hierden 6 VVOG Harderwijk 6
13 april 2024
12:30 VVOG Harderwijk 6 SDV Barneveld 10
12:30 SDC Putten 8 Hierden 6
12:45 SDV Barneveld 9 csv Apeldoorn 6
15:00 VVOP 8 Sparta Nijkerk 9
16:15 WSV 2 Veensche Boys 6
20 april 2024
12:30 csv Apeldoorn 6 VVOG Harderwijk 6
12:30 SDC Putten 8 VVOP 8
13:00 Sparta Nijkerk 9 WSV 2
15:00 Hoevelaken 7 SDV Barneveld 9
15:00 Hierden 6 SDV Barneveld 10
11 mei 2024
12:30 csv Apeldoorn 6 Hierden 6
13:00 Sparta Nijkerk 9 SDV Barneveld 9
13:00 Veensche Boys 6 VVOG Harderwijk 6
15:00 Hoevelaken 7 SDV Barneveld 10
15:00 VVOP 8 WSV 2
18 mei 2024
12:45 SDV Barneveld 9 Veensche Boys 6
14:30 VVOG Harderwijk 6 Hoevelaken 7
15:00 SDV Barneveld 10 csv Apeldoorn 6
15:00 Hierden 6 VVOP 8
16:15 WSV 2 SDC Putten 8

Uitslagen

24 februari 2024
15:00 Hoevelaken 7 Hierden 6 5 - 2
15:00 Sparta Nijkerk 9 SDV Barneveld 10 4 - 3
14:30 VVOP 8 SDV Barneveld 9 1 - 5
13:00 Veensche Boys 6 csv Apeldoorn 6 1 - 2
12:30 SDC Putten 8 VVOG Harderwijk 6
17 februari 2024
13:30 csv Apeldoorn 6 SDV Barneveld 10 1 - 1
12:30 SDC Putten 8 Hoevelaken 7 4 - 3
10 februari 2024
15:00 Hierden 6 csv Apeldoorn 6 2 - 2
14:30 VVOP 8 SDC Putten 8 2 - 1
03 februari 2024
15:00 Hierden 6 WSV 2 0 - 6
13:00 SDV Barneveld 9 SDC Putten 8 0 - 2
12:30 VVOG Harderwijk 6 Sparta Nijkerk 9 3 - 0
27 januari 2024
15:00 Sparta Nijkerk 9 VVOP 8 12 - 1
15:00 Hierden 6 SDC Putten 8 2 - 4
14:30 SDV Barneveld 10 VVOG Harderwijk 6 3 - 1
12:30 csv Apeldoorn 6 SDV Barneveld 9 4 - 1
12:00 Veensche Boys 6 WSV 2 5 - 2
20 januari 2024
12:30 SDC Putten 8 WSV 2 Afgelast
16 december 2023
15:00 Hoevelaken 7 VVOP 8 7 - 0
09 december 2023
16:15 WSV 2 VVOP 8 6 - 1
15:00 SDV Barneveld 10 Hoevelaken 7 2 - 2
12:45 SDV Barneveld 9 Sparta Nijkerk 9 7 - 2
12:30 VVOG Harderwijk 6 Veensche Boys 6 1 - 1
02 december 2023
15:00 Hoevelaken 7 VVOG Harderwijk 6 1 - 3
14:45 VVOP 8 Hierden 6 1 - 1
13:30 Veensche Boys 6 SDV Barneveld 9 0 - 5
25 november 2023
15:00 SDV Barneveld 10 Hierden 6 3 - 5
12:45 SDV Barneveld 9 Hoevelaken 7 4 - 8
12:30 VVOG Harderwijk 6 csv Apeldoorn 6 1 - 5
18 november 2023
15:00 Hierden 6 Hoevelaken 7 1 - 4
12:30 csv Apeldoorn 6 Veensche Boys 6 4 - 0
11 november 2023
16:15 WSV 2 Hoevelaken 7 6 - 4
13:45 VVOP 8 Veensche Boys 6 0 - 3
13:00 SDV Barneveld 9 SDV Barneveld 10 4 - 2
12:30 SDC Putten 8 Sparta Nijkerk 9 1 - 0
12:30 VVOG Harderwijk 6 Hierden 6 5 - 1
04 november 2023
15:00 Hierden 6 Sparta Nijkerk 9 3 - 1
13:00 Veensche Boys 6 SDC Putten 8 5 - 2
12:30 VVOG Harderwijk 6 SDV Barneveld 9 1 - 4
12:30 csv Apeldoorn 6 WSV 2 2 - 0
28 oktober 2023
16:15 WSV 2 SDV Barneveld 10 4 - 4
14:30 VVOP 8 csv Apeldoorn 6 2 - 3
13:00 Sparta Nijkerk 9 Veensche Boys 6 0 - 2
12:45 SDV Barneveld 9 Hierden 6 5 - 1
21 oktober 2023
15:00 Hoevelaken 7 csv Apeldoorn 6 0 - 5
14 oktober 2023
15:00 SDV Barneveld 10 VVOP 8 4 - 0
15:00 Hoevelaken 7 Sparta Nijkerk 9 2 - 0
15:00 Hierden 6 Veensche Boys 6 2 - 5
14:30 VVOG Harderwijk 6 WSV 2 1 - 1
12:30 csv Apeldoorn 6 SDC Putten 8 1 - 3
07 oktober 2023
16:15 WSV 2 SDV Barneveld 9 2 - 4
14:30 VVOP 8 VVOG Harderwijk 6 0 - 1
14:00 Veensche Boys 6 Hoevelaken 7 2 - 3
13:00 Sparta Nijkerk 9 csv Apeldoorn 6 0 - 2
12:30 SDC Putten 8 SDV Barneveld 10 2 - 2
30 september 2023
15:00 SDV Barneveld 10 Sparta Nijkerk 9 4 - 5
14:30 VVOG Harderwijk 6 SDC Putten 8 3 - 1
13:30 SDV Barneveld 9 VVOP 8 7 - 1
23 september 2023
16:15 Sparta Nijkerk 9 VVOG Harderwijk 6 4 - 4
16:15 WSV 2 Hierden 6 8 - 1
14:00 Veensche Boys 6 SDV Barneveld 10 2 - 0
12:30 SDC Putten 8 SDV Barneveld 9 1 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-02-2024 om 14:41.

Mannen beker reserve zaterdag poulefase Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 21

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DVS'33 Ermelo 4 3 3 0 0 9 9-6 +3
2 VVOG Harderwijk 6 3 1 1 1 4 5-3 +2
3 Hierden 4 3 1 0 2 3 6-9 -3
4 SDC Putten 7 3 0 1 2 1 5-7 -2

Uitslagen

16 september 2023
14:30 DVS'33 Ermelo 4 SDC Putten 7 4 - 3
13:00 Hierden 4 VVOG Harderwijk 6 1 - 4
09 september 2023
13:00 Hierden 4 DVS'33 Ermelo 4 3 - 4
12:30 VVOG Harderwijk 6 SDC Putten 7 1 - 1
02 september 2023
14:30 DVS'33 Ermelo 4 VVOG Harderwijk 6 1 - 0
12:30 SDC Putten 7 Hierden 4 1 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-02-2024 om 14:41.