Competitiegegevens

0325 Onder 9 (4e fase) 1e klasse (4e fase) 14

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Hierden JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
2 DVS'33 Ermelo JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Zwart Wit '63 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 VVOG Harderwijk JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Zeewolde JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
6 asv Dronten JO9-2JM 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

20 april 2024
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-2
09:45 asv Dronten JO9-2JM Zeewolde JO9-2
10:45 VVOG Harderwijk JO9-2 Hierden JO9-2
24 april 2024
18:00 VVOG Harderwijk JO9-2 asv Dronten JO9-2JM
11 mei 2024
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 Zeewolde JO9-2
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-2 Hierden JO9-2
18 mei 2024
09:45 asv Dronten JO9-2JM DVS'33 Ermelo JO9-2
11:00 Hierden JO9-2 Zwart Wit '63 JO9-1
11:00 Zeewolde JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-2

Uitslagen

13 april 2024
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-2
09:00 Hierden JO9-2 Zeewolde JO9-2
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 asv Dronten JO9-2JM
06 april 2024
11:00 Zeewolde JO9-2 DVS'33 Ermelo JO9-2
09:45 asv Dronten JO9-2JM Hierden JO9-2
08:30 VVOG Harderwijk JO9-2 Zwart Wit '63 JO9-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 19-04-2024 om 07:11.

0324 Onder 9 (3e fase) 1e klasse (3e fase) 05

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zeewolde JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Hierden JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Lunteren JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Zwart Wit '63 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 SDV Barneveld JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Sparta Nijkerk JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
7 VVOG Harderwijk JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Zeewolde JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
9 SDC Putten JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

16 maart 2024
11:00 Zeewolde JO9-2 Sparta Nijkerk JO9-2
09:00 SDC Putten JO9-2 SDV Barneveld JO9-2
09:00 Hierden JO9-2 Lunteren JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
09 maart 2024
09:45 Sparta Nijkerk JO9-2 SDC Putten JO9-2
09:30 VVOG Harderwijk JO9-2 Zeewolde JO9-2
09:00 SDV Barneveld JO9-2 Zeewolde JO9-1
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 Hierden JO9-2
02 maart 2024
09:30 Lunteren JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
09:00 Hierden JO9-2 SDV Barneveld JO9-2
09:00 SDC Putten JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-2
08:30 Zeewolde JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-2
10 februari 2024
10:30 Zeewolde JO9-2 SDC Putten JO9-2
09:45 Sparta Nijkerk JO9-2 Hierden JO9-2
09:30 VVOG Harderwijk JO9-2 Zeewolde JO9-1
09:00 SDV Barneveld JO9-2 Lunteren JO9-1
03 februari 2024
09:00 Hierden JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-2
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 SDV Barneveld JO9-2
08:30 Lunteren JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-2
08:30 Zeewolde JO9-1 Zeewolde JO9-2
27 januari 2024
10:30 Zeewolde JO9-2 Hierden JO9-2
10:15 SDC Putten JO9-2 Zeewolde JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-2 Lunteren JO9-1
08:30 Sparta Nijkerk JO9-2 Zwart Wit '63 JO9-1
20 januari 2024
09:00 SDV Barneveld JO9-2 Sparta Nijkerk JO9-2 Afgelast
09:00 Hierden JO9-2 SDC Putten JO9-2
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-2 Afgelast
08:30 Lunteren JO9-1 Zeewolde JO9-2 Afgelast

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 19-04-2024 om 07:11.

0323 Onder 9 (2e fase) 1e klasse (2e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Lelystad '67 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 VVOG Harderwijk JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Zwart Wit '63 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 asv Dronten JO9-2JM 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Zeewolde JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Sparta Nijkerk JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Batavia '90 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 SDC Putten JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

16 december 2023
10:30 VVOG Harderwijk JO9-2 Batavia '90 JO9-1
10:15 asv Dronten JO9-2JM Zeewolde JO9-1
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-2
08:30 Lelystad '67 JO9-1 SDC Putten JO9-2
09 december 2023
10:30 Lelystad '67 JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-2
09:45 Sparta Nijkerk JO9-2 asv Dronten JO9-2JM
09:30 SDC Putten JO9-2 Zeewolde JO9-1
08:30 Batavia '90 JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
02 december 2023
09:45 asv Dronten JO9-2JM Batavia '90 JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-2 SDC Putten JO9-2 Afgelast
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 Lelystad '67 JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-2 Afgelast
25 november 2023
09:40 Sparta Nijkerk JO9-2 SDC Putten JO9-2
09:30 VVOG Harderwijk JO9-2 Zwart Wit '63 JO9-1
08:45 Lelystad '67 JO9-1 asv Dronten JO9-2JM
08:30 Batavia '90 JO9-1 Zeewolde JO9-1
18 november 2023
09:45 Sparta Nijkerk JO9-2 Batavia '90 JO9-1
08:30 SDC Putten JO9-2 Zwart Wit '63 JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-1 Lelystad '67 JO9-1
11 november 2023
09:30 VVOG Harderwijk JO9-2 Zeewolde JO9-1
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 asv Dronten JO9-2JM
08:30 Lelystad '67 JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-2
08:30 Batavia '90 JO9-1 SDC Putten JO9-2
04 november 2023
10:30 SDC Putten JO9-2 asv Dronten JO9-2JM
09:45 Sparta Nijkerk JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-2
08:30 Zeewolde JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1 Afgelast
08:30 Batavia '90 JO9-1 Lelystad '67 JO9-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 19-04-2024 om 07:11.

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Batavia '90 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 DVS'33 Ermelo JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
3 VVOG Harderwijk JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Unicum JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 asv Dronten JO9-2JM 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Zwart Wit '63 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

14 oktober 2023
10:30 Unicum JO9-2 asv Dronten JO9-2JM
10:30 DVS'33 Ermelo JO9-2 Zwart Wit '63 JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-2 Batavia '90 JO9-1
07 oktober 2023
10:15 DVS'33 Ermelo JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-2
09:45 asv Dronten JO9-2JM Zwart Wit '63 JO9-1
08:30 Batavia '90 JO9-1 Unicum JO9-2
30 september 2023
11:15 asv Dronten JO9-2JM DVS'33 Ermelo JO9-2
10:30 Unicum JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-2
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 Batavia '90 JO9-1
23 september 2023
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-2 Unicum JO9-2
08:45 VVOG Harderwijk JO9-2 Zwart Wit '63 JO9-1
08:30 Batavia '90 JO9-1 asv Dronten JO9-2JM
16 september 2023
09:45 Unicum JO9-2 Batavia '90 JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-2 DVS'33 Ermelo JO9-2
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 asv Dronten JO9-2JM
09 september 2023
11:15 asv Dronten JO9-2JM Unicum JO9-2
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-2
08:30 Batavia '90 JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-2
02 september 2023
11:00 Unicum JO9-2 Zwart Wit '63 JO9-1
09:45 DVS'33 Ermelo JO9-2 Batavia '90 JO9-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 19-04-2024 om 07:11.