Competitiegegevens

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DVS'33 Ermelo JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Nunspeet JO9-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
3 SDC Putten JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 VVOG JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Sparta Nijkerk JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 SDV Barneveld JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Zeewolde JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Hoevelaken JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

09 oktober 2021
10:15 DVS'33 Ermelo JO9-1 Zeewolde JO9-1
10:00 SDV Barneveld JO9-1 Hoevelaken JO9-1
10:00 Nunspeet JO9-1JM SDC Putten JO9-1
08:30 VVOG JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
02 oktober 2021
10:00 Zeewolde JO9-1 Hoevelaken JO9-1
10:00 Nunspeet JO9-1JM VVOG JO9-1
09:45 Sparta Nijkerk JO9-1 SDV Barneveld JO9-1
09:00 SDC Putten JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
25 september 2021
10:00 SDV Barneveld JO9-1 Nunspeet JO9-1JM
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 VVOG JO9-1
09:45 Hoevelaken JO9-1 SDC Putten JO9-1
23 september 2021
18:00 Zeewolde JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
18 september 2021
10:00 Nunspeet JO9-1JM DVS'33 Ermelo JO9-1
09:45 Sparta Nijkerk JO9-1 Hoevelaken JO9-1
09:00 SDC Putten JO9-1 SDV Barneveld JO9-1
08:30 VVOG JO9-1 Zeewolde JO9-1
11 september 2021
10:00 SDV Barneveld JO9-1 VVOG JO9-1
09:45 Hoevelaken JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-1 Nunspeet JO9-1JM
08:30 Sparta Nijkerk JO9-1 SDC Putten JO9-1
04 september 2021
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 SDV Barneveld JO9-1
10:00 Nunspeet JO9-1JM Sparta Nijkerk JO9-1
09:45 VVOG JO9-1 Hoevelaken JO9-1
09:00 SDC Putten JO9-1 Zeewolde JO9-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 30-10-2021 om 09:20.

0323 Onder 9 (2e fase) Hoofdklasse (2e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Zeewolde JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 FC Horst JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Sparta Nijkerk JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 SDC Putten JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Hoevelaken JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Zwart Wit '63 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 DVS'33 Ermelo JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

11 december 2021
10:00 Zeewolde JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
09:45 Sparta Nijkerk JO9-1 VVOG JO9-1
09:45 Hoevelaken JO9-1 FC Horst JO9-1
09:00 SDC Putten JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
04 december 2021
09:30 VVOG JO9-1 SDC Putten JO9-1
08:45 DVS'33 Ermelo JO9-1 Hoevelaken JO9-1
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
08:30 FC Horst JO9-1 Zeewolde JO9-1
27 november 2021
09:45 Hoevelaken JO9-1 VVOG JO9-1
09:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
09:00 SDC Putten JO9-1 Zeewolde JO9-1 Afgelast
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 FC Horst JO9-1
20 november 2021
09:45 Sparta Nijkerk JO9-1 Hoevelaken JO9-1
09:30 VVOG JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1 Afgelast
08:30 FC Horst JO9-1 SDC Putten JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
13 november 2021
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 SDC Putten JO9-1
09:45 Sparta Nijkerk JO9-1 FC Horst JO9-1
09:45 VVOG JO9-1 Zeewolde JO9-1
09:45 Hoevelaken JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
06 november 2021
09:00 SDC Putten JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 VVOG JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-1 Hoevelaken JO9-1
08:30 FC Horst JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
30 oktober 2021
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
09:50 Sparta Nijkerk JO9-1 Zeewolde JO9-1
09:45 Hoevelaken JO9-1 SDC Putten JO9-1
09:30 VVOG JO9-1 FC Horst JO9-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-05-2022 om 06:45.

0324 Onder 9 (3e fase) Hoofdklasse (3e fase) 03

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Zwart Wit '63 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Nunspeet JO9-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
4 asv Dronten JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Go Ahead Kampen JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Lelystad '67 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 SC Genemuiden JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

12 maart 2022
10:00 Nunspeet JO9-1JM VVOG JO9-1
09:00 SC Genemuiden JO9-1 asv Dronten JO9-1
08:45 Lelystad '67 JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
05 maart 2022
11:15 asv Dronten JO9-1 Lelystad '67 JO9-1
09:30 Go Ahead Kampen JO9-1 Nunspeet JO9-1JM
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 SC Genemuiden JO9-1
12 februari 2022
10:00 Nunspeet JO9-1JM asv Dronten JO9-1
09:30 VVOG JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1 Afgelast
09:00 SC Genemuiden JO9-1 Go Ahead Kampen JO9-1
05 februari 2022
09:45 asv Dronten JO9-1 VVOG JO9-1
09:30 Go Ahead Kampen JO9-1 Lelystad '67 JO9-1
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 Nunspeet JO9-1JM
29 januari 2022
11:15 asv Dronten JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
11:00 SC Genemuiden JO9-1 Lelystad '67 JO9-1
09:30 VVOG JO9-1 Go Ahead Kampen JO9-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-05-2022 om 06:45.

0325 Onder 9 (4e fase) Hoofdklasse (4e fase) 06

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 FC Horst JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Hoevelaken JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 VVOG JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Zwart Wit '63 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Lelystad '67 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Zeewolde JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 DVS'33 Ermelo JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Sparta Nijkerk JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

21 mei 2022
09:45 VVOG JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
28 mei 2022
09:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 VVOG JO9-1

Uitslagen

14 mei 2022
11:15 Zeewolde JO9-1 Lelystad '67 JO9-1
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
08:30 FC Horst JO9-1 VVOG JO9-1
11 mei 2022
18:00 Sparta Nijkerk JO9-1 Hoevelaken JO9-1
23 april 2022
09:30 VVOG JO9-1 Zeewolde JO9-1
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
08:45 Lelystad '67 JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
16 april 2022
09:45 Hoevelaken JO9-1 FC Horst JO9-1
09 april 2022
11:00 Sparta Nijkerk JO9-1 Lelystad '67 JO9-1
09:45 DVS'33 Ermelo JO9-1 Zeewolde JO9-1
09:30 VVOG JO9-1 Hoevelaken JO9-1
08:30 FC Horst JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
05 april 2022
17:45 DVS'33 Ermelo JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
02 april 2022
09:45 Hoevelaken JO9-1 Zwart Wit '63 JO9-1
08:45 Lelystad '67 JO9-1 VVOG JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-1 FC Horst JO9-1
26 maart 2022
10:15 Zeewolde JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
09:45 Hoevelaken JO9-1 Lelystad '67 JO9-1
08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 VVOG JO9-1
08:30 FC Horst JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-05-2022 om 06:45.