Competitiegegevens

0325 Onder 9 (4e fase) Hoofdklasse (4e fase) 08

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG Harderwijk JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Nunspeet JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 DVS'33 Ermelo JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Zeewolde JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Unicum JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Hierden JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

25 mei 2024
08:30 Unicum JO9-2 Zeewolde JO9-1
22 mei 2024
18:00 Nunspeet JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-1
18 mei 2024
15:00 VVOG Harderwijk JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
10:30 Hierden JO9-1 Nunspeet JO9-1
11 mei 2024
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 Unicum JO9-2
08:30 Zeewolde JO9-1 Hierden JO9-1
23 april 2024
18:30 Zeewolde JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-1
20 april 2024
10:15 Hierden JO9-1 Unicum JO9-2
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 Nunspeet JO9-1
13 april 2024
10:00 Nunspeet JO9-1 Zeewolde JO9-1
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 Hierden JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-1 Unicum JO9-2
06 april 2024
11:00 Zeewolde JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
10:30 Hierden JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-1
09:45 Unicum JO9-2 Nunspeet JO9-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.

0324 Onder 9 (3e fase) Hoofdklasse (3e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Unicum JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
2 VVOG Harderwijk JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Urk JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Urk JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Nunspeet JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 asv Dronten JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Hierden JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Batavia '90 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

16 maart 2024
10:00 Nunspeet JO9-1 Unicum JO9-2
09:45 Urk JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-1
09:45 asv Dronten JO9-1 Hierden JO9-1
08:30 Batavia '90 JO9-1 Urk JO9-2
09 maart 2024
10:30 Hierden JO9-1 Batavia '90 JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-1 Nunspeet JO9-1
08:45 Urk JO9-2 Urk JO9-1
08:30 Unicum JO9-2 asv Dronten JO9-1
02 maart 2024
11:15 Nunspeet JO9-1 Urk JO9-2
10:30 Hierden JO9-1 Unicum JO9-2
09:45 asv Dronten JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-1
08:30 Batavia '90 JO9-1 Urk JO9-1
24 februari 2024
09:30 Unicum JO9-2 Batavia '90 JO9-1
09:00 Urk JO9-2 asv Dronten JO9-1
10 februari 2024
10:30 VVOG Harderwijk JO9-1 Hierden JO9-1
09:15 Urk JO9-1 Nunspeet JO9-1
03 februari 2024
10:30 Hierden JO9-1 Urk JO9-2
09:45 asv Dronten JO9-1 Urk JO9-1
09:20 Unicum JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-1
08:30 Batavia '90 JO9-1 Nunspeet JO9-1
27 januari 2024
10:30 VVOG Harderwijk JO9-1 Batavia '90 JO9-1
10:00 Nunspeet JO9-1 asv Dronten JO9-1
09:30 Urk JO9-1 Hierden JO9-1
09:30 Urk JO9-2 Unicum JO9-2
20 januari 2024
09:45 asv Dronten JO9-1 Batavia '90 JO9-1 Afgelast
09:30 VVOG Harderwijk JO9-1 Urk JO9-2 Afgelast
09:00 Hierden JO9-1 Nunspeet JO9-1
09:00 Unicum JO9-2 Urk JO9-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.

0323 Onder 9 (2e fase) Hoofdklasse (2e fase) 08

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Hierden JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 VVOG Harderwijk JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 asv Dronten JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Unicum JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 DVS'33 Ermelo JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Zeewolde JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Unicum JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 SDC Putten JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

16 december 2023
10:30 Hierden JO9-1 SDC Putten JO9-1
10:30 Unicum JO9-2 DVS'33 Ermelo JO9-1
10:15 asv Dronten JO9-1 Zeewolde JO9-2
09:30 VVOG Harderwijk JO9-1 Unicum JO9-1
09 december 2023
10:30 Zeewolde JO9-2 Unicum JO9-2
10:30 Hierden JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-1
09:30 Unicum JO9-1 asv Dronten JO9-1
09:00 SDC Putten JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
02 december 2023
10:15 DVS'33 Ermelo JO9-1 Zeewolde JO9-2 Afgelast
09:45 asv Dronten JO9-1 Hierden JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-1 SDC Putten JO9-1 Afgelast
09:30 Unicum JO9-2 Unicum JO9-1
30 november 2023
18:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 Hierden JO9-1
25 november 2023
10:30 Hierden JO9-1 Unicum JO9-2
09:30 Unicum JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-1 asv Dronten JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-2 SDC Putten JO9-1
18 november 2023
10:00 Zeewolde JO9-2 Unicum JO9-1
09:00 SDC Putten JO9-1 asv Dronten JO9-1
16 november 2023
17:30 Unicum JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-1
11 november 2023
10:30 Hierden JO9-1 Zeewolde JO9-2
09:45 asv Dronten JO9-1 Unicum JO9-2
09:30 Unicum JO9-1 SDC Putten JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
04 november 2023
10:30 Zeewolde JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-1 Afgelast
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 asv Dronten JO9-1
09:30 Unicum JO9-1 Hierden JO9-1
09:00 SDC Putten JO9-1 Unicum JO9-2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG Harderwijk JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Zeewolde JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 DVS'33 Ermelo JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 SDV Barneveld JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Sparta Nijkerk JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 SDC Putten JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

26 oktober 2023
17:45 SDV Barneveld JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
14 oktober 2023
10:15 DVS'33 Ermelo JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-1 SDC Putten JO9-1
07 oktober 2023
09:30 VVOG Harderwijk JO9-1 SDV Barneveld JO9-1
08:30 Sparta Nijkerk JO9-1 SDC Putten JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
30 september 2023
10:00 SDV Barneveld JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
08:30 SDC Putten JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-1
08:30 Sparta Nijkerk JO9-1 Zeewolde JO9-1
23 september 2023
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-1 SDC Putten JO9-1
08:30 VVOG Harderwijk JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-1 SDV Barneveld JO9-1
16 september 2023
10:15 DVS'33 Ermelo JO9-1 Zeewolde JO9-1
10:00 SDV Barneveld JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-1
08:30 SDC Putten JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
09 september 2023
09:45 Sparta Nijkerk JO9-1 SDV Barneveld JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-1
08:30 SDC Putten JO9-1 Zeewolde JO9-1
02 september 2023
10:00 SDV Barneveld JO9-1 SDC Putten JO9-1
08:45 DVS'33 Ermelo JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.