Competitiegegevens

0257 Onder 13 competitie (voorjaar) 5e klasse 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zeewolde JO13-5 4 3 0 1 9 10-9 +1
2 Hoevelaken JO13-3D 4 2 1 1 7 11-12 -1
3 Orderbos JO13-1G 2 2 0 0 6 5-0 +5
4 KCVO JO13-2 3 2 0 1 6 10-7 +3
5 Hulshorst JO13-1 3 2 0 1 6 9-9 0
6 Hierden JO13-3G 3 1 1 1 4 6-4 +2
7 Apeldoornse Boys JO13-2G 4 1 1 2 4 9-11 -2
8 Sparta Nijkerk JO13-6 2 1 0 1 3 4-7 -3
9 VVOG JO13-4G 3 1 0 2 3 11-11 0
10 DVS'33 Ermelo JO13-4 4 1 0 3 3 9-11 -2
11 SDC Putten JO13-3 4 0 1 3 1 7-10 -3

Uitslagen

23 mei 2020
12:00 Hierden JO13-3G Orderbos JO13-1G
11:00 KCVO JO13-2 Hulshorst JO13-1
09:00 DVS'33 Ermelo JO13-4 SDC Putten JO13-3
08:30 Zeewolde JO13-5 Sparta Nijkerk JO13-6
16 mei 2020
10:15 Hulshorst JO13-1 Zeewolde JO13-5
09:45 Sparta Nijkerk JO13-6 KCVO JO13-2
08:30 SDC Putten JO13-3 Apeldoornse Boys JO13-2G
08:30 Hoevelaken JO13-3D Hierden JO13-3G
09 mei 2020
11:30 Zeewolde JO13-5 Orderbos JO13-1G
11:00 KCVO JO13-2 DVS'33 Ermelo JO13-4
09:45 Sparta Nijkerk JO13-6 SDC Putten JO13-3
08:30 Hoevelaken JO13-3D Hulshorst JO13-1
18 april 2020
12:45 Apeldoornse Boys JO13-2G Orderbos JO13-1G
12:00 Hierden JO13-3G KCVO JO13-2
10:15 Hulshorst JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-6
08:30 Zeewolde JO13-5 Hoevelaken JO13-3D
04 april 2020
12:00 Orderbos JO13-1G KCVO JO13-2
10:15 Hulshorst JO13-1 Hierden JO13-3G
09:45 Sparta Nijkerk JO13-6 Apeldoornse Boys JO13-2G
08:30 Hoevelaken JO13-3D DVS'33 Ermelo JO13-4
28 maart 2020
12:45 Apeldoornse Boys JO13-2G Hulshorst JO13-1
12:00 Hierden JO13-3G Sparta Nijkerk JO13-6
11:30 Zeewolde JO13-5 SDC Putten JO13-3
11:00 KCVO JO13-2 Hoevelaken JO13-3D
09:00 DVS'33 Ermelo JO13-4 Orderbos JO13-1G
14 maart 2020
12:45 Apeldoornse Boys JO13-2G DVS'33 Ermelo JO13-4
12:00 Orderbos JO13-1G Hulshorst JO13-1
08:30 VVOG JO13-4G KCVO JO13-2
08:30 SDC Putten JO13-3 Hierden JO13-3G
08:30 Hoevelaken JO13-3D Sparta Nijkerk JO13-6
07 maart 2020
12:30 Hierden JO13-3G Apeldoornse Boys JO13-2G 2 - 2
11:15 KCVO JO13-2 SDC Putten JO13-3 3 - 2
09:45 Sparta Nijkerk JO13-6 Orderbos JO13-1G
08:30 Hoevelaken JO13-3D VVOG JO13-4G 4 - 2
08:30 Zeewolde JO13-5 DVS'33 Ermelo JO13-4 3 - 2
29 februari 2020
09:45 Hoevelaken JO13-3D Apeldoornse Boys JO13-2G 3 - 2
15 februari 2020
12:45 Apeldoornse Boys JO13-2G Zeewolde JO13-5 1 - 5
12:00 Orderbos JO13-1G Hoevelaken JO13-3D 4 - 0
09:00 DVS'33 Ermelo JO13-4 Hierden JO13-3G 1 - 4
08:30 SDC Putten JO13-3 Hulshorst JO13-1 1 - 2
08:30 VVOG JO13-4G Sparta Nijkerk JO13-6 6 - 2
08 februari 2020
12:00 Orderbos JO13-1G SDC Putten JO13-3 1 - 0
11:15 KCVO JO13-2 Zeewolde JO13-5 6 - 1
10:15 Hulshorst JO13-1 VVOG JO13-4G 5 - 3
09:45 Sparta Nijkerk JO13-6 DVS'33 Ermelo JO13-4 2 - 1
01 februari 2020
12:45 Apeldoornse Boys JO13-2G KCVO JO13-2 4 - 1
11:30 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-3G 1 - 0
09:00 DVS'33 Ermelo JO13-4 Hulshorst JO13-1 5 - 2
08:30 SDC Putten JO13-3 Hoevelaken JO13-3D 4 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-05-2020 om 14:11.

0255 Onder 13 competitie (najaar) 4e klasse 11

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Harskamp JO13-1 11 10 0 1 30 86-12 +74
2 SDS' 55 JO13-1 11 9 0 2 27 61-11 +50
3 ZVV '56 JO13-1 11 8 1 2 25 69-21 +48
4 Voorwaarts T JO13-3G 11 7 1 3 22 45-26 +19
5 DVS'33 Ermelo JO13-3 10 6 1 3 19 60-26 +34
6 Sparta Nijkerk JO13-5 11 5 1 5 16 54-25 +29
7 WWNA JO13-1 11 4 3 4 15 36-35 +1
8 Groen Wit'62 JO13-3G 11 4 1 6 13 47-28 +19
9 Veensche Boys JO13-2G 11 4 1 6 13 33-50 -17
10 Sparta Nijkerk JO13-6 10 2 0 8 6 18-71 -53
11 VVOG JO13-4G 11 0 2 9 2 6-96 -90
12 SDV Barneveld JO13-4 11 0 1 10 1 1-115 -114

Uitslagen

07 december 2019
11:30 ZVV '56 JO13-1 WWNA JO13-1 6 - 0
10:00 Groen Wit'62 JO13-3G Voorwaarts T JO13-3G 1 - 3
09:45 Sparta Nijkerk JO13-5 SDV Barneveld JO13-4 11 - 0
09:45 Sparta Nijkerk JO13-6 VVOG JO13-4G 3 - 1
09:00 Veensche Boys JO13-2G DVS'33 Ermelo JO13-3 2 - 3
09:00 SDS' 55 JO13-1 Harskamp JO13-1 4 - 2
30 november 2019
11:00 Voorwaarts T JO13-3G SDS' 55 JO13-1 0 - 3
09:45 Sparta Nijkerk JO13-5 Groen Wit'62 JO13-3G 3 - 0
09:30 Harskamp JO13-1 ZVV '56 JO13-1 8 - 1
09:00 SDV Barneveld JO13-4 Veensche Boys JO13-2G 0 - 9
09:00 DVS'33 Ermelo JO13-3 Sparta Nijkerk JO13-6 Afgelast
08:30 VVOG JO13-4G WWNA JO13-1 1 - 1
23 november 2019
11:30 ZVV '56 JO13-1 VVOG JO13-4G 11 - 0
11:15 Voorwaarts T JO13-3G DVS'33 Ermelo JO13-3 5 - 4
11:00 Groen Wit'62 JO13-3G SDV Barneveld JO13-4 13 - 0
10:30 WWNA JO13-1 Harskamp JO13-1 0 - 7
09:45 Sparta Nijkerk JO13-6 SDS' 55 JO13-1 0 - 10
09:00 Veensche Boys JO13-2G Sparta Nijkerk JO13-5 4 - 3
16 november 2019
11:30 Groen Wit'62 JO13-3G DVS'33 Ermelo JO13-3 1 - 4
09:45 Sparta Nijkerk JO13-6 WWNA JO13-1 1 - 3
09:45 Sparta Nijkerk JO13-5 Harskamp JO13-1 0 - 2
09:00 SDS' 55 JO13-1 VVOG JO13-4G 11 - 0
09:00 Veensche Boys JO13-2G ZVV '56 JO13-1 2 - 2
08:30 SDV Barneveld JO13-4 Voorwaarts T JO13-3G 0 - 5
09 november 2019
11:00 Voorwaarts T JO13-3G WWNA JO13-1 4 - 4
11:00 Groen Wit'62 JO13-3G VVOG JO13-4G 8 - 0
09:45 Sparta Nijkerk JO13-5 Sparta Nijkerk JO13-6 6 - 1
09:30 Harskamp JO13-1 Veensche Boys JO13-2G 6 - 3
09:00 DVS'33 Ermelo JO13-3 ZVV '56 JO13-1 2 - 6
09:00 SDV Barneveld JO13-4 SDS' 55 JO13-1 0 - 10
02 november 2019
11:30 ZVV '56 JO13-1 Groen Wit'62 JO13-3G 2 - 1
11:15 Voorwaarts T JO13-3G Sparta Nijkerk JO13-6 4 - 1
10:30 WWNA JO13-1 Veensche Boys JO13-2G 7 - 2
09:30 Harskamp JO13-1 SDV Barneveld JO13-4 17 - 0
09:00 DVS'33 Ermelo JO13-3 SDS' 55 JO13-1 3 - 1
08:30 VVOG JO13-4G Sparta Nijkerk JO13-5 1 - 20
26 oktober 2019
11:00 ZVV '56 JO13-1 Voorwaarts T JO13-3G 6 - 2
09:45 Sparta Nijkerk JO13-6 SDV Barneveld JO13-4 10 - 0
09:00 SDS' 55 JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-5 4 - 1
09:00 Veensche Boys JO13-2G Groen Wit'62 JO13-3G 2 - 8
08:30 VVOG JO13-4G Harskamp JO13-1 0 - 12
19 oktober 2019
10:30 WWNA JO13-1 DVS'33 Ermelo JO13-3 4 - 6
12 oktober 2019
11:30 ZVV '56 JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-5 3 - 4
10:30 WWNA JO13-1 SDV Barneveld JO13-4 9 - 0
09:45 Sparta Nijkerk JO13-6 Veensche Boys JO13-2G 1 - 3
09:30 Harskamp JO13-1 Voorwaarts T JO13-3G 5 - 0
09:00 SDS' 55 JO13-1 Groen Wit'62 JO13-3G 3 - 0
08:30 VVOG JO13-4G DVS'33 Ermelo JO13-3 0 - 14
05 oktober 2019
11:15 Groen Wit'62 JO13-3G Sparta Nijkerk JO13-6 12 - 1
11:00 Voorwaarts T JO13-3G VVOG JO13-4G 10 - 0
09:45 Sparta Nijkerk JO13-5 WWNA JO13-1 2 - 5
09:00 DVS'33 Ermelo JO13-3 Harskamp JO13-1 3 - 5
09:00 Veensche Boys JO13-2G SDS' 55 JO13-1 1 - 9
08:30 SDV Barneveld JO13-4 ZVV '56 JO13-1 0 - 11
28 september 2019
11:30 ZVV '56 JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-6 18 - 0
11:00 Voorwaarts T JO13-3G Sparta Nijkerk JO13-5 3 - 2
10:30 WWNA JO13-1 SDS' 55 JO13-1 1 - 4
09:30 Harskamp JO13-1 Groen Wit'62 JO13-3G 8 - 1
09:00 DVS'33 Ermelo JO13-3 SDV Barneveld JO13-4 19 - 0
08:30 VVOG JO13-4G Veensche Boys JO13-2G 2 - 5
21 september 2019
11:00 Groen Wit'62 JO13-3G WWNA JO13-1 2 - 2
09:45 Sparta Nijkerk JO13-6 Harskamp JO13-1 0 - 14
09:45 Sparta Nijkerk JO13-5 DVS'33 Ermelo JO13-3 2 - 2
09:00 Veensche Boys JO13-2G Voorwaarts T JO13-3G 0 - 9
09:00 SDS' 55 JO13-1 ZVV '56 JO13-1 2 - 3
08:30 SDV Barneveld JO13-4 VVOG JO13-4G 1 - 1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-12-2019 om 10:11.