Competitiegegevens

0394 Onder 13 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 BAS JO13-1JM 10 9 0 1 27 47-21 +26
2 Lelystad '67 JO13-2 11 7 3 1 24 75-21 +54
3 Nunspeet JO13-2JM 9 7 0 2 21 27-19 +8
4 Batavia '90 JO13-2 10 5 3 2 18 48-28 +20
5 Sparta Nijkerk JO13-5 10 5 2 3 17 18-23 -5
6 Unicum JO13-3 10 5 1 4 16 48-26 +22
7 VVOG Harderwijk JO13-3 9 4 3 2 15 38-24 +14
8 KHC JO13-1JM 10 4 1 5 13 21-28 -7
9 Go Ahead Kampen JO13-2 10 3 0 7 9 17-35 -18
10 VVOG Harderwijk JO13-4JM 10 3 0 7 9 19-67 -48
11 ESC JO13-2 10 1 1 8 4 24-54 -30
12 Hulshorst JO13-1JM 11 0 0 11 0 21-57 -36

Programma

25 mei 2024
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Nunspeet JO13-2JM
08:30 Sparta Nijkerk JO13-5 VVOG Harderwijk JO13-3
09:00 Batavia '90 JO13-2 BAS JO13-1JM
10:30 Unicum JO13-3 ESC JO13-2
01 juni 2024
10:00 KHC JO13-1JM Nunspeet JO13-2JM
12:30 VVOG Harderwijk JO13-3 Go Ahead Kampen JO13-2

Uitslagen

18 mei 2024
11:00 BAS JO13-1JM KHC JO13-1JM 2 - 1
10:15 Nunspeet JO13-2JM Hulshorst JO13-1JM 3 - 1
08:30 Go Ahead Kampen JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-5 0 - 1
08:30 ESC JO13-2 Lelystad '67 JO13-2 0 - 12
08:30 Unicum JO13-3 Batavia '90 JO13-2 4 - 0
08:30 VVOG Harderwijk JO13-3 VVOG Harderwijk JO13-4JM 7 - 4
11 mei 2024
11:00 Lelystad '67 JO13-2 Go Ahead Kampen JO13-2 12 - 3
10:30 Hulshorst JO13-1JM BAS JO13-1JM 2 - 5
10:00 KHC JO13-1JM Unicum JO13-3 0 - 6
08:30 Batavia '90 JO13-2 ESC JO13-2 8 - 8
04 mei 2024
10:30 KHC JO13-1JM Hulshorst JO13-1JM 4 - 2
10:00 Batavia '90 JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-4JM 10 - 2
20 april 2024
12:00 Lelystad '67 JO13-2 Unicum JO13-3 4 - 3
10:30 Hulshorst JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-4JM 2 - 3
08:30 Sparta Nijkerk JO13-5 ESC JO13-2 4 - 1
13 april 2024
11:00 Unicum JO13-3 Sparta Nijkerk JO13-5 1 - 2
11:00 BAS JO13-1JM Lelystad '67 JO13-2 1 - 7
10:30 Hulshorst JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-3 3 - 7
10:15 ESC JO13-2 Go Ahead Kampen JO13-2 1 - 3
10:15 Nunspeet JO13-2JM Batavia '90 JO13-2 4 - 2
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM KHC JO13-1JM 1 - 5
06 april 2024
11:30 Lelystad '67 JO13-2 Nunspeet JO13-2JM 1 - 3
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 ESC JO13-2 8 - 1
08:30 Sparta Nijkerk JO13-5 BAS JO13-1JM 2 - 5
08:30 Batavia '90 JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-4JM
08:30 Go Ahead Kampen JO13-2 Unicum JO13-3 1 - 5
30 maart 2024
11:15 Lelystad '67 JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-3 2 - 2
10:00 BAS JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-4JM 7 - 0
23 maart 2024
10:30 Hulshorst JO13-1JM Batavia '90 JO13-2 2 - 4
10:00 BAS JO13-1JM Go Ahead Kampen JO13-2 6 - 3
10:00 KHC JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-3 2 - 5
08:45 Nunspeet JO13-2JM Sparta Nijkerk JO13-5 2 - 1
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Lelystad '67 JO13-2 0 - 17
16 maart 2024
14:30 Batavia '90 JO13-2 KHC JO13-1JM 6 - 2
11:00 Lelystad '67 JO13-2 Hulshorst JO13-1JM 10 - 2
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 Unicum JO13-3 2 - 2
10:15 ESC JO13-2 BAS JO13-1JM 0 - 9
08:30 Go Ahead Kampen JO13-2 Nunspeet JO13-2JM 2 - 0
08:30 Sparta Nijkerk JO13-5 VVOG Harderwijk JO13-4JM 2 - 0
09 maart 2024
12:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Go Ahead Kampen JO13-2 3 - 2
11:15 Batavia '90 JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-3 3 - 3
11:00 BAS JO13-1JM Unicum JO13-3 5 - 2
10:15 Hulshorst JO13-1JM Sparta Nijkerk JO13-5 1 - 2
09:45 KHC JO13-1JM Lelystad '67 JO13-2 1 - 4
08:45 Nunspeet JO13-2JM ESC JO13-2 2 - 1
02 maart 2024
11:00 Lelystad '67 JO13-2 Batavia '90 JO13-2 3 - 3
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 BAS JO13-1JM 2 - 3
08:30 ESC JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-4JM 2 - 5
08:30 Unicum JO13-3 Nunspeet JO13-2JM 5 - 7
08:30 Sparta Nijkerk JO13-5 KHC JO13-1JM 1 - 1
08:30 Go Ahead Kampen JO13-2 Hulshorst JO13-1JM 3 - 1
24 februari 2024
11:00 KHC JO13-1JM Go Ahead Kampen JO13-2 3 - 0
10:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Unicum JO13-3 1 - 13
10 februari 2024
10:30 Hulshorst JO13-1JM ESC JO13-2 1 - 9
09:00 Batavia '90 JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-5 9 - 0
08:45 Nunspeet JO13-2JM BAS JO13-1JM 2 - 4
03 februari 2024
11:00 BAS JO13-1JM WVF JO13-3 13 - 2
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 Nunspeet JO13-2JM 2 - 4
09:45 Sparta Nijkerk JO13-5 Lelystad '67 JO13-2 3 - 3
08:30 ESC JO13-2 KHC JO13-1JM 1 - 2
08:30 Unicum JO13-3 Hulshorst JO13-1JM 7 - 4
08:30 ESC JO13-2 KHC JO13-1JM 0 - 0
08:30 Go Ahead Kampen JO13-2 Batavia '90 JO13-2 0 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-05-2024 om 22:11.

0393 Onder 13 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 05

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG Harderwijk JO13-3 6 6 0 0 18 33-10 +23
2 BAS JO13-1JM 6 3 2 1 11 20-9 +11
3 Nunspeet JO13-2JM 6 3 0 3 9 15-16 -1
4 Unicum JO13-3 5 2 1 2 7 13-11 +2
5 Hulshorst JO13-1JM 5 1 1 3 4 7-20 -13
6 SDC Putten JO13-3JM 6 1 1 4 4 12-20 -8
7 EFC '58 JO13-1 6 1 1 4 4 19-33 -14

Uitslagen

20 december 2023
18:30 Unicum JO13-3 EFC '58 JO13-1 0 - 5
16 december 2023
10:00 EFC '58 JO13-1 BAS JO13-1JM 1 - 8
09:30 SDC Putten JO13-3JM VVOG Harderwijk JO13-3 2 - 4
08:30 Unicum JO13-3 Nunspeet JO13-2JM 4 - 0
09 december 2023
08:45 Nunspeet JO13-2JM BAS JO13-1JM 1 - 3
08:30 VVOG Harderwijk JO13-3 EFC '58 JO13-1 10 - 4
08:30 Unicum JO13-3 Hulshorst JO13-1JM 4 - 4
02 december 2023
10:30 Hulshorst JO13-1JM Nunspeet JO13-2JM 1 - 3
09:30 SDC Putten JO13-3JM Unicum JO13-3 0 - 5
09:00 BAS JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-3 1 - 3
29 november 2023
18:00 Unicum JO13-3 VVOG Harderwijk JO13-3 1 - 3
25 november 2023
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 Nunspeet JO13-2JM 5 - 2
10:15 Hulshorst JO13-1JM SDC Putten JO13-3JM 3 - 2
18 november 2023
11:00 BAS JO13-1JM Unicum JO13-3 3 - 3
09:00 EFC '58 JO13-1 Hulshorst JO13-1JM 3 - 3
08:45 Nunspeet JO13-2JM SDC Putten JO13-3JM 3 - 1
11 november 2023
10:15 Hulshorst JO13-1JM BAS JO13-1JM 0 - 4
09:30 SDC Putten JO13-3JM EFC '58 JO13-1 6 - 4
04 november 2023
11:00 BAS JO13-1JM SDC Putten JO13-3JM 1 - 1
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 Hulshorst JO13-1JM 8 - 0
08:45 Nunspeet JO13-2JM EFC '58 JO13-1 6 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-05-2024 om 22:45.

0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 14

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Sparta Nijkerk JO13-2 7 6 0 1 18 28-13 +15
2 Zeewolde JO13-2 7 5 1 1 16 31-14 +17
3 Rood-Wit '58 JO13-1 7 5 0 2 15 26-13 +13
4 FC Horst JO13-1 7 3 0 4 9 12-21 -9
5 DVS'33 Ermelo JO13-2 7 2 2 3 8 16-15 +1
6 SDV Barneveld JO13-2 7 2 1 4 7 16-21 -5
7 Hoevelaken JO13-2JM 7 2 0 5 6 16-32 -16
8 VVOG Harderwijk JO13-3 7 1 0 6 3 20-36 -16

Uitslagen

14 oktober 2023
12:00 FC Horst JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2 0 - 3
10:00 VVOG Harderwijk JO13-3 Hoevelaken JO13-2JM 4 - 7
09:00 SDV Barneveld JO13-2 Zeewolde JO13-2 2 - 3
09:00 Rood-Wit '58 JO13-1 DVS'33 Ermelo JO13-2 3 - 1
07 oktober 2023
11:30 Zeewolde JO13-2 Rood-Wit '58 JO13-1 2 - 1
11:10 Sparta Nijkerk JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-3 6 - 1
08:45 DVS'33 Ermelo JO13-2 FC Horst JO13-1 3 - 0
08:30 Hoevelaken JO13-2JM SDV Barneveld JO13-2 4 - 5
30 september 2023
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 SDV Barneveld JO13-2 1 - 2
10:15 DVS'33 Ermelo JO13-2 Hoevelaken JO13-2JM 4 - 1
09:00 Rood-Wit '58 JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2 2 - 4
09:00 FC Horst JO13-1 Zeewolde JO13-2 0 - 5
28 september 2023
18:30 DVS'33 Ermelo JO13-2 SDV Barneveld JO13-2 2 - 2
23 september 2023
11:00 Sparta Nijkerk JO13-2 DVS'33 Ermelo JO13-2 2 - 1
08:30 Zeewolde JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-3 7 - 4
08:30 Hoevelaken JO13-2JM FC Horst JO13-1 0 - 5
08:30 SDV Barneveld JO13-2 Rood-Wit '58 JO13-1 2 - 3
16 september 2023
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 DVS'33 Ermelo JO13-2 5 - 3
09:00 Rood-Wit '58 JO13-1 FC Horst JO13-1 7 - 1
08:30 SDV Barneveld JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-2 3 - 6
08:30 Zeewolde JO13-2 Hoevelaken JO13-2JM 9 - 0
09 september 2023
11:15 Sparta Nijkerk JO13-2 Zeewolde JO13-2 5 - 3
11:00 FC Horst JO13-1 VVOG Harderwijk JO13-3 4 - 3
09:00 Rood-Wit '58 JO13-1 Hoevelaken JO13-2JM 3 - 1
02 september 2023
12:30 VVOG Harderwijk JO13-3 Rood-Wit '58 JO13-1 2 - 7
11:00 SDV Barneveld JO13-2 FC Horst JO13-1 0 - 2
09:00 Zeewolde JO13-2 DVS'33 Ermelo JO13-2 2 - 2
08:30 Hoevelaken JO13-2JM Sparta Nijkerk JO13-2 3 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-05-2024 om 22:11.