Competitiegegevens

0257 Onder 13 (voorjaarsreeks) 2e klasse 1

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 SDV Barneveld JO13-2 10 7 2 1 23 26-12 +14
2 Sparta Nijkerk JO13-2 9 7 1 1 22 38-11 +27
3 Lelystad '67 JO13-1 9 6 3 0 21 23-9 +14
4 OWIOS JO13-1 10 6 1 3 19 23-20 +3
5 VVOG JO13-3 10 4 3 3 15 24-19 +5
6 Hoevelaken JO13-1 10 4 2 4 14 17-23 -6
7 Elspeet JO13-1 10 4 0 6 12 30-26 +4
8 Zwart Wit '63 JO13-2 10 4 0 6 12 14-23 -9
9 VVOP JO13-2 9 3 1 5 10 28-26 +2
10 Hierden JO13-1JM 9 2 1 6 7 16-32 -16
11 BAS JO13-1 10 1 3 6 6 19-33 -14
12 VVOG JO13-2 10 0 3 7 3 9-33 -24

Programma

21 mei 2022
08:30 VVOG JO13-3 Zwart Wit '63 JO13-2
08:30 VVOG JO13-2 VVOP JO13-2
09:15 Elspeet JO13-1 OWIOS JO13-1
10:30 BAS JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2
10:45 Hierden JO13-1JM Lelystad '67 JO13-1
11:15 Hoevelaken JO13-1 SDV Barneveld JO13-2

Uitslagen

14 mei 2022
11:15 Sparta Nijkerk JO13-2 Hierden JO13-1JM 6 - 2
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 Hoevelaken JO13-1 1 - 4
10:15 VVOP JO13-2 Elspeet JO13-1 3 - 5
10:00 Lelystad '67 JO13-1 VVOG JO13-3 2 - 2
09:00 OWIOS JO13-1 BAS JO13-1 8 - 0
08:30 SDV Barneveld JO13-2 VVOG JO13-2 2 - 1
07 mei 2022
10:30 VVOP JO13-2 BAS JO13-1 6 - 3
23 april 2022
10:45 Hierden JO13-1JM VVOP JO13-2 Afgelast
10:30 BAS JO13-1 Hoevelaken JO13-1 6 - 1
10:00 VVOG JO13-2 Lelystad '67 JO13-1 0 - 5
09:45 Sparta Nijkerk JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 3 - 1
09:15 Elspeet JO13-1 SDV Barneveld JO13-2 2 - 3
08:30 VVOG JO13-3 OWIOS JO13-1 1 - 2
16 april 2022
08:30 VVOG JO13-3 Elspeet JO13-1 5 - 4
09 april 2022
11:15 Hoevelaken JO13-1 VVOG JO13-2 0 - 0
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 Elspeet JO13-1 0 - 3
10:00 Lelystad '67 JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2
09:00 SDV Barneveld JO13-2 VVOG JO13-3 2 - 0
09:00 OWIOS JO13-1 Hierden JO13-1JM 5 - 2
02 april 2022
11:10 Sparta Nijkerk JO13-2 VVOG JO13-3 6 - 0
10:45 BAS JO13-1 VVOG JO13-2 1 - 1
10:00 Hierden JO13-1JM Zwart Wit '63 JO13-2 1 - 2
09:15 Elspeet JO13-1 Hoevelaken JO13-1 1 - 2
08:45 Lelystad '67 JO13-1 OWIOS JO13-1 1 - 1
08:30 VVOP JO13-2 SDV Barneveld JO13-2 2 - 4
26 maart 2022
09:00 OWIOS JO13-1 Hoevelaken JO13-1 2 - 1
08:30 VVOG JO13-3 Hierden JO13-1JM 6 - 0
19 maart 2022
11:00 Sparta Nijkerk JO13-2 VVOP JO13-2 4 - 2
10:15 Hierden JO13-1JM VVOG JO13-2 4 - 4
10:00 Lelystad '67 JO13-1 SDV Barneveld JO13-2 3 - 2
09:15 Elspeet JO13-1 BAS JO13-1 4 - 2
08:45 Zwart Wit '63 JO13-2 OWIOS JO13-1 0 - 1
08:30 VVOG JO13-3 Hoevelaken JO13-1 0 - 0
12 maart 2022
12:00 VVOP JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 2 - 3
11:15 Hoevelaken JO13-1 Lelystad '67 JO13-1 2 - 5
09:15 Elspeet JO13-1 Hierden JO13-1JM 3 - 4
09:00 BAS JO13-1 VVOG JO13-3 1 - 5
08:30 VVOG JO13-2 OWIOS JO13-1 0 - 2
08:30 SDV Barneveld JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-2 1 - 1
05 maart 2022
11:00 Sparta Nijkerk JO13-2 VVOG JO13-2 9 - 0
10:30 Hierden JO13-1JM SDV Barneveld JO13-2 0 - 2
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 BAS JO13-1 3 - 2
10:00 Lelystad '67 JO13-1 VVOP JO13-2 1 - 0
26 februari 2022
10:00 VVOP JO13-2 OWIOS JO13-1 5 - 2
19 februari 2022
11:15 Hoevelaken JO13-1 Hierden JO13-1JM 2 - 0
11:15 SDV Barneveld JO13-2 BAS JO13-1 1 - 1
10:30 VVOG JO13-3 VVOP JO13-2 2 - 2
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 VVOG JO13-2 2 - 1
12 februari 2022
10:30 BAS JO13-1 Lelystad '67 JO13-1 1 - 1
10:30 VVOG JO13-2 VVOG JO13-3 0 - 3
09:15 Elspeet JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2 2 - 3
08:30 SDV Barneveld JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 3 - 2
05 februari 2022
10:30 Hierden JO13-1JM BAS JO13-1 3 - 2
10:00 Lelystad '67 JO13-1 Elspeet JO13-1 2 - 1
09:45 Sparta Nijkerk JO13-2 Hoevelaken JO13-1 2 - 3
09:00 OWIOS JO13-1 SDV Barneveld JO13-2 0 - 6
29 januari 2022
11:15 Hoevelaken JO13-1 VVOP JO13-2 2 - 6
10:30 VVOG JO13-2 Elspeet JO13-1 2 - 5
09:00 OWIOS JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2 0 - 4
08:45 Zwart Wit '63 JO13-2 Lelystad '67 JO13-1 0 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-05-2022 om 07:45.

0255 Onder 13 (najaarsreeks) 2e klasse 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 KHC JO13-1JM 10 9 1 0 28 73-12 +61
2 DSV '61 JO13-1 9 8 1 0 25 62-8 +54
3 SEH JO13-1 10 7 1 2 22 55-14 +41
4 OWIOS JO13-1 10 6 2 2 20 36-22 +14
5 VVOG JO13-3 10 6 1 3 19 39-20 +19
6 Hatto Heim JO13-1 11 6 0 5 18 35-30 +5
7 BAS JO13-1 10 4 0 6 12 25-32 -7
8 Berkum JO13-2 10 3 0 7 9 15-50 -35
9 ZAC JO13-2JM 9 1 1 7 4 12-65 -53
10 IJVV JO13-2 10 1 1 8 4 13-47 -34
11 Go Ahead Kampen JO13-2 6 1 0 5 3 7-22 -15
12 Batavia '90 JO13-2 9 1 0 8 3 9-59 -50

Uitslagen

18 december 2021
11:30 Hatto Heim JO13-1 ZAC JO13-2JM 6 - 0
10:00 Batavia '90 JO13-2 SEH JO13-1 0 - 11
09:45 Go Ahead Kampen JO13-2 Berkum JO13-2 Afgelast
09:00 DSV '61 JO13-1 IJVV JO13-2 10 - 1
09:00 OWIOS JO13-1 VVOG JO13-3 1 - 1
08:45 KHC JO13-1JM BAS JO13-1 7 - 0
11 december 2021
09:00 DSV '61 JO13-1 Hatto Heim JO13-1 3 - 0
09:00 IJVV JO13-2 KHC JO13-1JM 1 - 8
09:00 OWIOS JO13-1 SEH JO13-1 2 - 2
08:45 ZAC JO13-2JM Go Ahead Kampen JO13-2 Afgelast
08:30 VVOG JO13-3 BAS JO13-1 Afgelast
08:30 Berkum JO13-2 Batavia '90 JO13-2 3 - 0
04 december 2021
12:00 Batavia '90 JO13-2 ZAC JO13-2JM Afgelast
10:30 BAS JO13-1 DSV '61 JO13-1 0 - 7
10:15 SEH JO13-1 VVOG JO13-3 2 - 4
10:00 KHC JO13-1JM Berkum JO13-2 6 - 0
10:00 Hatto Heim JO13-1 IJVV JO13-2 2 - 0
10:00 Go Ahead Kampen JO13-2 OWIOS JO13-1 Afgelast
27 november 2021
09:00 OWIOS JO13-1 Batavia '90 JO13-2 7 - 0
09:00 IJVV JO13-2 Go Ahead Kampen JO13-2 Afgelast
09:00 DSV '61 JO13-1 KHC JO13-1JM 3 - 3
09:00 ZAC JO13-2JM SEH JO13-1 0 - 8
08:30 Berkum JO13-2 BAS JO13-1 1 - 3
08:30 VVOG JO13-3 Hatto Heim JO13-1 3 - 1
20 november 2021
11:30 Hatto Heim JO13-1 OWIOS JO13-1 2 - 5
10:30 BAS JO13-1 IJVV JO13-2 3 - 4
10:15 SEH JO13-1 Berkum JO13-2 4 - 0
10:00 KHC JO13-1JM ZAC JO13-2JM 13 - 0
10:00 Batavia '90 JO13-2 VVOG JO13-3 1 - 6
09:45 Go Ahead Kampen JO13-2 DSV '61 JO13-1 Afgelast
13 november 2021
10:30 VVOG JO13-3 DSV '61 JO13-1 1 - 3
10:00 Go Ahead Kampen JO13-2 Hatto Heim JO13-1 0 - 1
10:00 Batavia '90 JO13-2 KHC JO13-1JM 1 - 13
09:00 ZAC JO13-2JM OWIOS JO13-1 2 - 5
06 november 2021
10:30 BAS JO13-1 Hatto Heim JO13-1 1 - 2
10:15 Berkum JO13-2 VVOG JO13-3 3 - 1
10:00 KHC JO13-1JM Go Ahead Kampen JO13-2 7 - 0
09:01 DSV '61 JO13-1 Batavia '90 JO13-2 Afgelast
09:00 IJVV JO13-2 SEH JO13-1 0 - 5
03 november 2021
18:45 BAS JO13-1 Batavia '90 JO13-2 4 - 0
01 november 2021
19:00 KHC JO13-1JM VVOG JO13-3 5 - 2
30 oktober 2021
10:15 SEH JO13-1 KHC JO13-1JM
10:00 Go Ahead Kampen JO13-2 BAS JO13-1 0 - 2
09:30 Hatto Heim JO13-1 Berkum JO13-2 8 - 1
09:00 OWIOS JO13-1 DSV '61 JO13-1 1 - 4
08:30 VVOG JO13-3 ZAC JO13-2JM 10 - 2
08:30 Batavia '90 JO13-2 IJVV JO13-2 4 - 0
26 oktober 2021
19:15 VVOG JO13-3 Go Ahead Kampen JO13-2 6 - 1
23 oktober 2021
10:30 BAS JO13-1 ZAC JO13-2JM 7 - 2
10:00 KHC JO13-1JM OWIOS JO13-1 6 - 2
09:45 Go Ahead Kampen JO13-2 SEH JO13-1 0 - 4
09:00 DSV '61 JO13-1 Berkum JO13-2 16 - 0
09:00 Hatto Heim JO13-1 Batavia '90 JO13-2 9 - 1
08:30 IJVV JO13-2 VVOG JO13-3 1 - 5
16 oktober 2021
10:00 Batavia '90 JO13-2 Go Ahead Kampen JO13-2 2 - 6
09 oktober 2021
10:45 ZAC JO13-2JM DSV '61 JO13-1 0 - 12
10:30 SEH JO13-1 Hatto Heim JO13-1 11 - 1
09:00 OWIOS JO13-1 BAS JO13-1 3 - 2
08:30 Berkum JO13-2 IJVV JO13-2 4 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-05-2022 om 07:45.

0255 Onder 13 (najaarsreeks) 3e klasse 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Elspeet JO13-1 3 3 0 0 9 15-2 +13
2 VVOG JO13-3 2 2 0 0 6 22-1 +21
3 Sparta Nijkerk JO13-3 3 2 0 1 6 12-5 +7
4 Zeewolde JO13-3 3 2 0 1 6 12-8 +4
5 FC Horst JO13-2 3 2 0 1 6 14-14 0
6 Unicum JO13-3 3 2 0 1 6 7-12 -5
7 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 2 1 0 1 3 11-7 +4
8 DVS'33 Ermelo JO13-3 3 1 0 2 3 7-10 -3
9 Lelystad '67 JO13-2 3 1 0 2 3 14-21 -7
10 VVOP JO13-2 2 0 0 2 0 0-9 -9
11 Batavia '90 JO13-3 2 0 0 2 0 3-16 -13
12 asv Dronten JO13-3 3 0 0 3 0 6-18 -12

Uitslagen

09 oktober 2021
10:30 DVS'33 Ermelo JO13-3 Unicum JO13-3 1 - 4
09:15 Elspeet JO13-1 VVOP JO13-2 5 - 0
08:30 Batavia '90 JO13-3 Lelystad '67 JO13-2 1 - 7
08:30 Sparta Nijkerk JO13-3 FC Horst JO13-2 6 - 2
08:30 Zeewolde JO13-3 asv Dronten JO13-3 7 - 3
02 oktober 2021
11:15 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 FC Horst JO13-2 2 - 5
10:15 Lelystad '67 JO13-2 VVOG JO13-3 1 - 13
08:30 VVOP JO13-2 Batavia '90 JO13-3
08:30 Unicum JO13-3 Sparta Nijkerk JO13-3 3 - 2
08:30 asv Dronten JO13-3 DVS'33 Ermelo JO13-3 3 - 5
08:30 Zeewolde JO13-3 Elspeet JO13-1 2 - 4
25 september 2021
09:15 Elspeet JO13-1 asv Dronten JO13-3 6 - 0
09:00 FC Horst JO13-2 Lelystad '67 JO13-2 7 - 6
08:45 DVS'33 Ermelo JO13-3 Zeewolde JO13-3 1 - 3
08:30 Batavia '90 JO13-3 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO13-1 2 - 9
08:30 Sparta Nijkerk JO13-3 VVOP JO13-2 4 - 0
08:30 VVOG JO13-3 Unicum JO13-3 9 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-03-2022 om 11:45.

Onder 13 beker poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 3 03

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO13-3 3 3 0 0 9 29-3 +26
2 SV CCW '16 JO13-1 3 2 0 1 6 22-9 +13
3 SC Klarenbeek JO13-1JM 3 1 0 2 3 13-15 -2
4 Go Ahead Deventer JO13-2 3 0 0 3 0 1-38 -37

Uitslagen

18 september 2021
11:00 SV CCW '16 JO13-1 VVOG JO13-3 1 - 6
08:45 SC Klarenbeek JO13-1JM Go Ahead Deventer JO13-2 8 - 1
11 september 2021
11:00 SV CCW '16 JO13-1 SC Klarenbeek JO13-1JM 6 - 3
10:30 VVOG JO13-3 Go Ahead Deventer JO13-2 15 - 0
04 september 2021
10:00 Go Ahead Deventer JO13-2 SV CCW '16 JO13-1 0 - 15
08:45 SC Klarenbeek JO13-1JM VVOG JO13-3 2 - 8

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-03-2022 om 11:45.

Onder 13 beker 1e ronde Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 3 01

Uitslagen

27 oktober 2021
19:00 Sc. Overwetering JO13-2JM SJO JCHW JO13-1 1 - 0
16 oktober 2021
11:15 SJO HSC - Buurse JO13-2JM NEO JO13-3 5 - 1
11:15 Dierense Boys JO13-1 Twello SV JO13-1JM 5 - 1
11:00 RKPSC JO13-1JM RKSV Driel JO13-1 3 - 0
11:00 Dos Kampen JO13-1JM Unicum JO13-3 4 - 0
10:00 SSA DVC Dedemsvaart JO13-2 Voorwaarts V. JO13-1 0 - 3
09:00 DZC '68 JO13-3 SJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM 1 - 7
09:00 De Treffers JO13-2 ST: SVO '68/VVLK JO13-1 1 - 3
09:00 SDV Barneveld JO13-3 Fortissimo JO13-1 0 - 3
14 oktober 2021
18:45 DSVD JO13-1 v.v. Twenthe JO13-1 0 - 12
18:30 DTS Ede JO13-4JM Sparta Nijkerk JO13-3 5 - 1
18:30 Beuningse Boys JO13-2 Union JO13-2JM 4 - 2
18:15 Elspeet JO13-1 VVOG JO13-3 0 - 7
13 oktober 2021
18:30 VMC JO13-1JM DKB JO13-1 1 - 5
18:30 Sparta E. JO13-4 SP Rekken JO13-1JM 2 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-03-2022 om 11:45.

Onder 13 beker 2e ronde Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 3 01

Uitslagen

18 november 2021
18:45 VVOG JO13-3 Dos Kampen JO13-1JM 5 - 1
16 november 2021
19:30 FC Dinxperlo JO13-2JM SJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM 0 - 4
18:45 RKPSC JO13-1JM Dierense Boys JO13-1 5 - 1
18:45 Fortissimo JO13-1 DTS Ede JO13-4JM 7 - 1
18:45 ST: SVO '68/VVLK JO13-1 Beuningse Boys JO13-2 2 - 0
13 november 2021
11:15 v.v. Twenthe JO13-1 SJO HSC - Buurse JO13-2JM 2 - 6
11:00 DKB JO13-1 Voorwaarts V. JO13-1 5 - 1
10:00 SP Rekken JO13-1JM Bentelo JO13-1 2 - 2 (12 - 11)

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-03-2022 om 11:45.

Onder 13 beker 1/8 finales Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/8 finales Groep 3 01

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-03-2022 om 11:45.