Teamfoto VVOG Harderwijk D3
Staande van links naar rechts Niek, Leider Arno, Joost, Theo, Marieke, Jesse, Isabella, Tuncay, Thomas J. Ibrahim, Leider Jack Gehurkt van links naar rechts Jamie, Mac, Thomas B, Benjamin, Sander, Tiemo

Begeleiding

Maarten Bockting

Trainer

Arno Engel

Leider

Jack Fluiter

Leider

Spelers

Tuncay Akca

Joost Boer

Thomas Broos

Ibrahim Cetinkaya

Niek Engel

Jamie Fluiter

Thomas Jansen

Isabella Jansen

Benjamin Moll

Theo Til

Marieke Verbaan

Sander Verhoeven

Jesse Wiertz

Tiemo Wijk

Mac Woltering

 

D-Pupillen (najaar) 3e klasse

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Hierden D2 9 7 2 0 23 46-12 +34
2 Sparta Nijkerk D3 9 6 2 1 20 36-13 +23
3 Horst FC D2 9 6 1 2 19 29-16 +13
4 Lelystad '67 D4 9 5 2 2 17 30-17 +13
5 Lelystad '67 D5 9 5 0 4 15 27-19 +8
6 Zeewolde D4 9 4 0 5 12 28-34 -6
7 VVOG D3G 9 3 0 6 9 18-34 -16
8 asv Dronten D4G 9 2 1 6 7 15-33 -18
9 Unicum D3 9 1 2 6 5 18-26 -8
10 Zeewolde D5 9 1 0 8 3 10-53 -43

Uitslagen

#Team12345678910
1Hierden D21-1          5-4     10-04-0     6-0
2Sparta Nijkerk D3     4-1               1-24-1     12-0
3Horst FC D21-3               4-37-1          6-1
4Lelystad '67 D43-32-31-1               4-23-1     
5Lelystad '67 D5     2-32-30-3          2-04-1     
6Zeewolde D42-93-7     2-51-3               3-1
7VVOG D3G               2-72-31-3     4-1     
8asv Dronten D4G          1-5          2-82-13-34-2
9Unicum D31-51-10-1          2-3               
10Zeewolde D5               3-21-7     0-5     2-8

 

D-Pupillen (voorjaar) 3e klasse

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG D3G 10 10 0 0 30 43-8 +35
2 NSC Nijkerk D2 10 8 1 1 25 60-14 +46
3 VVOP D3 10 8 1 1 25 64-23 +41
4 csv Apeldoorn D7 10 6 0 4 18 31-31 0
5 Stroe D1 10 4 1 5 13 36-33 +3
6 Hoevelaken D3G 10 4 0 6 12 38-33 +5
7 Lelystad '67 D8 10 4 0 6 12 20-37 -17
8 Zeewolde D6 10 4 0 6 12 31-57 -26
9 Veensche Boys D2 10 2 2 6 8 29-36 -7
10 Unicum D5 10 1 1 8 4 25-54 -29
11 Lelystad '67 D6 10 1 0 9 3 14-65 -51

Uitslagen

#Team1234567891011
1VVOG D3G     3-0          3-24-17-0     6-1     
2NSC Nijkerk D20-2     6-0     5-1     11-0               
3VVOP D3     4-49-08-3     3-010-3          11-1
4csv Apeldoorn D70-3          1-77-2          5-2     1-0
5Stroe D11-52-4                    10-43-33-0     
6Hoevelaken D3G          3-5     5-28-3          2-713-0
7Lelystad '67 D8     2-4     0-32-1     2-103-1          
8Zeewolde D6               1-7     1-0     1-6     7-2
9Veensche Boys D22-31-61-6          0-2          4-49-3
10Unicum D5     1-115-81-7          3-42-4     1-5
11Lelystad '67 D61-71-9          1-4     0-3