Teamfoto VVOG JO19-1

Dit is de teampagina van VVOG JO19-1 in het seizoen 2018-2019

Begeleiding

Luc Kusters

Leider

Gert-Jan Piksen

Trainer

Robert Prudon

ass. scheidsrechter

Ton van de Kolk

Ass. trainer

Spelers

Achraf Agarmaoine

Marc Beers

Mark Bottenheft

Benjamin Companjen

Jona de Bruin

Daan Dekker

Fons Eggink

Enoch Etakpofe

Muhsin Ibis

Max Jansen

Lars Kusters

Daniël Noorman

Nasredinne Sealiti

Iwan van de Kolk

Sander van der Groef

doelman

 

0220 Onder 19 competitie (district A-cat) 4e divisie B

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Meern De JO19-1 22 16 2 4 47 70-26 +44
2 Sparta Nijkerk JO19-1 22 14 3 5 45 68-29 +39
3 Waterwijk asc JO19-1 22 14 2 6 44 59-33 +26
4 Houten JO19-1 22 13 3 6 42 74-39 +35
5 Vriendenschaar JO19-1 22 10 3 9 33 42-41 +1
6 Jonathan JO19-1 22 11 0 11 33 55-66 -11
7 Sportlust '46 JO19-1 22 10 1 11 28 63-53 +10
8 Spakenburg JO19-1 22 8 4 10 28 53-50 +3
9 Nieuwland ASC JO19-1 22 8 4 10 28 47-61 -14
10 VVOG JO19-1 22 7 4 11 25 52-53 -1
11 Victoria JO19-1 22 5 2 15 17 42-64 -22
12 Hooglanderveen JO19-1 22 1 2 19 5 12-122 -110

Uitslagen

#Team123456789101112
1Meern De JO19-12-31-03-22-07-04-33-16-01-21-27-1
2Sparta Nijkerk JO19-11-20-12-02-23-17-06-14-12-12-112-0
3Waterwijk asc JO19-11-10-65-12-16-12-14-24-13-07-16-0
4Houten JO19-13-31-05-13-16-04-22-12-01-15-210-0
5Vriendenschaar JO19-12-02-32-11-01-33-22-11-26-44-20-0
6Jonathan JO19-10-52-10-17-51-41-53-26-11-93-06-0
7Sportlust '46 JO19-11-22-31-34-21-01-53-32-33-15-25-0
8Spakenburg JO19-11-46-33-22-26-12-12-30-12-54-15-0
9Nieuwland ASC JO19-11-72-22-11-41-03-41-22-24-44-38-0
10VVOG JO19-11-21-11-41-51-20-64-11-13-03-46-1
11Victoria JO19-11-20-11-32-33-33-21-20-24-40-36-0
12Hooglanderveen JO19-10-51-42-20-81-41-20-141-40-53-01-3

 

Onder 19 beker poule Groep 1 30

Uitslagen

DVS'33 Ermelo JO19-1VVOG JO19-15-1
Nunspeet JO19-1EFC '58 JO19-12-1
EFC '58 JO19-1DVS'33 Ermelo JO19-10-3
VVOG JO19-1Nunspeet JO19-14-1
VVOG JO19-1EFC '58 JO19-17-1
Nunspeet JO19-1DVS'33 Ermelo JO19-10-6
 

0636 Onder 19 competitie Zaterdag nacompetitie 1e ronde 4e divisie/hoofdklasse 4e div B - HK D+E

Uitslagen

VVOG JO19-1RVVH JO19-12-2
Foreholte JO19-1Zuidland JO19-13-4
XerxesDZB JO19-1BVCB JO19-16-0
Victoria JO19-1HVV JO19-12-0
 

0637 Onder 19 competitie Zaterdag nacompetitie 2e ronde 4e divisie/hoofdklasse 4e div B - HK D+E

Uitslagen

XerxesDZB JO19-1VVOG JO19-111-2
Victoria JO19-1Zuidland JO19-14-5