Teamfoto VVOG JO19-1

Dit is de teampagina van VVOG JO19-1 in het seizoen 2017-2018

Begeleiding

Jan Bottenheft

Assistent trainer

Hartger Jansen

Teamleider

Luc Kusters

Teamleider

Ramazan Pinarbasi

Trainer

Robert Prudon

Assistent scheidsrechter

Spelers

Achraf Agarmaoine

Pravin Basnet

Marchello Besselsen

Mark Bottenheft

Fons Eggink

Mikey Foppen

Milan Holstege

Muhsin Ibis

Max Jansen

Lars Kusters

Sander Nieuwhof

Nasreddinne Sealiti

Sander van der Groef

Dani van Dijk

aanval

Hicham Zekhnini

 

0220 Onder 19 competitie (district A-cat) 4e divisie G

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 SC Genemuiden JO19-1 22 16 3 3 51 50-27 +23
2 asv Dronten JO19-1 22 13 4 5 43 49-34 +15
3 Sparta Nijkerk JO19-1 22 11 6 5 39 39-21 +18
4 Be Quick '28 JO19-1 22 12 3 7 39 44-38 +6
5 Spakenburg JO19-1 22 9 4 9 31 38-37 +1
6 Meern De JO19-1 22 9 2 11 29 53-47 +6
7 Houten JO19-1 22 9 2 11 29 45-45 0
8 Waterwijk asc JO19-1 22 9 2 11 29 37-45 -8
9 VVOG JO19-1 22 8 4 10 28 44-58 -14
10 SDV Barneveld JO19-1 22 8 2 12 26 55-50 +5
11 Epe JO19-1 22 5 2 15 17 32-48 -16
12 csv Apeldoorn JO19-1 22 4 4 14 16 26-62 -36

Uitslagen

#Team123456789101112
1SC Genemuiden JO19-13-00-12-15-33-31-42-02-13-13-25-1
2asv Dronten JO19-11-31-00-31-13-26-06-33-22-11-03-0
3Sparta Nijkerk JO19-11-21-11-11-01-03-03-13-03-12-20-1
4Be Quick '28 JO19-12-00-40-31-24-22-43-24-33-12-04-2
5Spakenburg JO19-11-22-41-13-32-11-04-13-13-13-21-2
6Meern De JO19-10-23-41-51-10-15-23-02-46-14-25-0
7Houten JO19-11-13-02-02-32-02-31-11-24-24-36-0
8Waterwijk asc JO19-11-13-11-32-11-02-12-01-23-10-33-0
9VVOG JO19-12-32-22-20-12-16-40-64-23-30-22-2
10SDV Barneveld JO19-11-20-32-23-12-31-25-13-010-14-04-2
11Epe JO19-10-21-21-01-32-11-44-01-40-11-22-2
12csv Apeldoorn JO19-10-31-11-30-12-20-11-02-41-42-64-2

 

Onder 19 beker poule Groep 1 06

Uitslagen

VVOG JO19-1Zwart Wit '63 JO19-12-0
EFC '58 JO19-1DVS'33 Ermelo JO19-13-7
Zwart Wit '63 JO19-1EFC '58 JO19-12-3
DVS'33 Ermelo JO19-1VVOG JO19-13-3
EFC '58 JO19-1VVOG JO19-11-9
Zwart Wit '63 JO19-1DVS'33 Ermelo JO19-13-2
 

Onder 19 beker 1e ronde Groep 1 01 (A cat)

Uitslagen

VVOG JO19-1ESA JO19-14-2
SDC Putten JO19-1VVO JO19-10-0
SC Genemuiden JO19-1Lelystad '67 JO19-13-4
FC Zutphen JO19-1Quick '20 JO19-12-1
Den Ham JO19-1Juventa '12 JO19-11-0
AZSV JO19-1Stevo JO19-16-7
ATC '65 JO19-1Rohda Raalte JO19-12-1
Juliana '31 JO19-1RKHVV JO19-13-1
Epe JO19-1SJO JCO JO19-12-2
Heeten JO19-1Berkum JO19-12-4
DZC '68 JO19-1DVV JO19-114-0
Oranje Nassau JO19-1Zelos JO19-12-2
VVOP JO19-1NEC/FC Oss JO19-21-6
Bon Boys JO19-1SP Lochem JO19-17-3
Achilles '29 JO19-1DVC '26 JO19-11-0
Sparta Nijkerk JO19-1De Treffers JO19-11-4
Heino JO19-1Oldenzaal JO19-111-2
WVF JO19-1Excelsior '31 JO19-13-0
Longa '30 JO19-1Wilhelminaschool JO19-12-2
Rigtersbleek JO19-1Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO19-10-5
Jonge Kracht JO19-1csv Apeldoorn JO19-11-0
Bennekom JO19-1Zeewolde JO19-11-1
Bentelo JO19-1TVC '28 JO19-11-1
SC Enschede JO19-1WSV JO19-11-3
 

Onder 19 beker 2e ronde Groep 1 01 (cat. A)

Uitslagen

VVOG JO19-1SDC Putten JO19-12-0
Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO19-1WVF JO19-15-4
WSV JO19-1Bentelo JO19-14-3
Den Ham JO19-1Heino JO19-11-1
Wilhelminaschool JO19-1Bon Boys JO19-14-1
Zelos JO19-1Achilles '29 JO19-11-3
Stevo JO19-1FC Zutphen JO19-13-2
Lelystad '67 JO19-1Jonge Kracht JO19-14-3
NEC/FC Oss JO19-2DZC '68 JO19-10-2
SJO JCO JO19-1Berkum JO19-11-3
De Treffers JO19-1Juliana '31 JO19-11-1
Zeewolde JO19-1ATC '65 JO19-13-1
 

Onder 19 beker 3e ronde Groep 1 01 (cat. A)

Uitslagen

Lelystad '67 JO19-1VVOG JO19-14-3
Zeewolde JO19-1Berkum JO19-11-2
De Treffers JO19-1DZC '68 JO19-13-1
Heino JO19-1Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO19-10-6