Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.

Zaterdag 11-09-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
08:45 DVS'33 Ermelo JO10-1 VVOG Harderwijk JO10-1  
09:45 VVOG Harderwijk JO10-2 SDC Putten JO10-2 6 - 5
08:30 Batavia '90 JO10-2 VVOG Harderwijk JO10-3 1 - 20
08:45 DVS'33 Ermelo JO10-3 VVOG Harderwijk JO10-4  
09:45 VVOG Harderwijk JO10-5 FC Horst MO10-1  
09:45 VVOG Harderwijk JO10-6 NSC Nijkerk JO10-1 2 - 15
10:00 SDV Barneveld JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-1  
10:00 Nunspeet JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-2  
08:30 VVOG Harderwijk JO9-3 DVS'33 Ermelo JO9-4 7 - 0
09:15 ST Prins Bernard/De Veluwse Boys VVOG Harderwijk JO9-4  
08:30 VVOG Harderwijk JO9-5 Elspeet JO9-1 0 - 17
09:00 SDC Putten JO8-1 VVOG Harderwijk JO8-1  
09:00 SDC Putten JO8-2 VVOG Harderwijk JO8-2  
08:30 VVOG Harderwijk JO8-3 Nunspeet JO8-3JM 6 - 6
08:30 Unicum JO8-3 VVOG Harderwijk JO8-4  
08:30 VVOG Harderwijk JO8-5 Rood-Wit '58 JO8-1 3 - 9
14:30 VVOG Harderwijk VR1 WHC VR1 3 - 0
12:15 SEH MO19-1 VVOG Harderwijk MO19-1 2 - 7

Dinsdag 07-09-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
17:00 VVOG Harderwijk 5 Zwart Wit '63 4 3 - 0

Zondag 05-09-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
10:00 Epe 2 VVOG Harderwijk 2 (Zondag) 1 - 2
10:00 VVOG Harderwijk 3 (Zondag) Heerde 35+1 2 - 13

Zaterdag 04-09-2021

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
14:30 VVOG Harderwijk 1 ACV 2 - 4
12:15 Hierden 2 VVOG Harderwijk 2 2 - 2
14:30 VVOG Harderwijk 3 Hierden 3 3 - 3
14:30 Hierden 5 VVOG Harderwijk 4 2 - 2
12:15 VVOG Harderwijk 5 DVS'33 Ermelo 3 1 - 0
14:30 VVOG Harderwijk 6 FC Horst 5 1 - 6
14:30 DVS'33 Ermelo 11 VVOG Harderwijk 7 6 - 2
14:45 SDC Putten JO19-1 VVOG Harderwijk JO19-1 2 - 3
11:00 Vierhouten '82 JO19-1 VVOG Harderwijk JO19-3 2 - 4
11:45 VVOG Harderwijk JO17-1 Zeewolde JO17-1 1 - 0
14:30 Epe JO17-2 VVOG Harderwijk JO17-2 3 - 2
12:30 VVOG Harderwijk JO17-3 OWIOS JO17-2 28 - 0
14:30 DVS'33 Ermelo JO17-3 VVOG Harderwijk JO17-4 0 - 5
12:30 VVOG Harderwijk JO17-5 ESC JO17-2 0 - 13
08:45 Zwart Wit '63 JO15-2 VVOG Harderwijk JO15-1 0 - 6
10:15 Zwart Wit '63 JO15-3 VVOG Harderwijk JO15-2 1 - 0
10:30 VVOG Harderwijk JO14-1 FC Horst JO14-1 3 - 1
08:30 VVOG Harderwijk JO14-2 Stroe JO14-1 11 - 3
08:30 asv Dronten JO14-3 VVOG Harderwijk JO14-3 8 - 4
10:45 DVS'33 Ermelo JO13-1 VVOG Harderwijk JO13-1 1 - 5
10:30 VVOG Harderwijk JO13-2 IJVV JO13-2 1 - 5
08:45 SC Klarenbeek JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-3 2 - 8
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4 VSCO '61 JO13-2 5 - 1
08:30 VVOG Harderwijk JO13-5 Stroe JO13-2 2 - 5
10:00 VVOG Harderwijk JO12-1 Lelystad '67 JO12-2 8 - 10
08:45 Nunspeet JO12-3 VVOG Harderwijk JO12-2 5 - 7
11:00 Unicum JO12-4 VVOG Harderwijk JO12-3 7 - 1
10:00 VVOG Harderwijk JO11-1 asv Dronten JO11-1 3 - 4
10:00 Batavia '90 JO11-3 VVOG Harderwijk JO11-2 1 - 12
)