Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
12:15 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | Zwart Wit '63 JO15-1 | 0 - 5 | |
14:30 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | Lunteren JO15-1 | 2 - 1 | |
11:15 | SDV Barneveld JO15-4 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | 4 - 7 | |
10:30 | DSV '61 JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | 3 - 4 | |
12:30 | FC Twente/Heracles Academie JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | 3 - 0 | |
12:15 | V.V. Barneveld JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-2 | 0 - 7 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | WSV JO14-3 | 4 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | SDV Barneveld JO14-4 | 12 - 0 | |
10:15 | VVOG Harderwijk JO13-1 | Quick '20 JO13-1 | 1 - 0 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO13-2 | Unicum JO13-2 | 0 - 2 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO13-3 | Nunspeet JO13-2JM | 2 - 4 | |
08:30 | Zeewolde JO13-3 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 10 - 0 | |
10:30 | sv Reaal Dronten JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-5JM | 3 - 5 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | Sparta Nijkerk JO13-6 | 0 - 4 | |
09:30 | EFC '58 JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | 1 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | Hoevelaken JO12-1 | 1 - 8 | |
08:45 | DVS'33 Ermelo JO12-3 | VVOG Harderwijk JO12-3 | 4 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-4 | DSV '61 JO12-1JM | 9 - 2 | |
09:45 | Batavia '90 JO12-2 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | 5 - 6 | |
10:00 | Bennekom JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-1 | 7 - 0 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO11-2 | Zeewolde JO11-2 | 2 - 2 | |
08:45 | DVS'33 Ermelo JO11-4 | VVOG Harderwijk JO11-4 | 3 - 1 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-5 | ESC JO11-3 | 3 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | EFC '58 JO11-1 | 5 - 5 | |
11:00 | Zeewolde JO11-8JM | VVOG Harderwijk JO11-7JM | 6 - 7 | |
10:00 | Robur et Velocitas JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-1 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-2 | SDC Putten JO10-1 | ||
08:30 | Batavia '90 JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-3 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | asv Dronten JO10-4 | ||
10:45 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | DVS'33 Ermelo JO10-3 | ||
10:00 | Lelystad '67 JO10-3 | VVOG Harderwijk JO10-6 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO10-7 | Nunspeet JO10-7JM | ||
11:30 | Swift '64 JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-8 | ||
09:20 | Unicum JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-1 | ||
09:00 | Hierden JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-2 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO9-3 | DVS'33 Ermelo JO9-2 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-4 | Lelystad '67 JO9-1 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | Zwart Wit '63 JO9-2 | ||
08:30 | Batavia '90 JO9-5 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | ||
08:30 | Unicum JO9-6 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-9 | FC Horst JO9-2 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | DVS'33 Ermelo JO9-5 | ||
08:30 | Batavia '90 JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-1 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO8-2 | ESC JO8-1 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-3 | Batavia '90 JO8-4 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | DVS'33 Ermelo JO8-2 | ||
08:45 | Zwart Wit '63 JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-5 | ||
09:45 | Sparta Nijkerk JO8-7 | VVOG Harderwijk JO8-6 | ||
14:30 | Oene VR1 | VVOG Harderwijk VR1 | Afgelast | |
11:45 | VVOG Harderwijk MO20-1 | asv Dronten MO20-1 | 3 - 1 |