Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.

Zaterdag 20-04-2024

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Zwart Wit '63 JO11-3 1 - 6
08:30 VVOG Harderwijk JO11-5 DVS'33 Ermelo JO11-3 3 - 9
09:00 Hierden JO11-2 VVOG Harderwijk JO11-6JM 2 - 5
08:45 Zwart Wit '63 JO11-2 VVOG Harderwijk JO11-7JM 1 - 14
09:30 VVOG Harderwijk JO10-1 Hoevelaken JO10-1JM Afgelast
10:30 Hierden JO10-1 VVOG Harderwijk JO10-2  
08:30 Unicum JO10-5 VVOG Harderwijk JO10-3  
09:30 VVOG Harderwijk JO10-4JM Lelystad '67 JO10-3 Afgelast
10:30 VVOG Harderwijk JO10-5JM SDC Putten JO10-4 Afgelast
08:45 DVS'33 Ermelo JO10-3 VVOG Harderwijk JO10-6  
09:00 FC Horst JO10-3 VVOG Harderwijk JO10-7  
08:30 VVOG Harderwijk JO10-8 Rood-Wit '58 JO10-2 Afgelast
08:30 Unicum JO9-4 VVOG Harderwijk JO9-3  
10:30 EFC '58 JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-4  
09:45 VVOG Harderwijk JO9-5JM Unicum JO9-5 Afgelast
08:45 DVS'33 Ermelo JO9-5 VVOG Harderwijk JO9-6JM  
10:45 VVOG Harderwijk JO9-7JM FC Horst JO9-2 Afgelast
09:30 VVOG Harderwijk JO9-8 Sparta Nijkerk JO9-5 Afgelast
08:30 VVOG Harderwijk JO9-10JM VVOG Harderwijk JO9-9 Afgelast
08:30 VVOG Harderwijk JO9-10JM VVOG Harderwijk JO9-9 Afgelast
08:30 VVOG Harderwijk JO9-10JM VVOG Harderwijk JO9-9 Afgelast
08:30 VVOG Harderwijk JO9-10JM VVOG Harderwijk JO9-9 Afgelast
08:30 VVOG Harderwijk JO8-1 Batavia '90 JO8-2 Afgelast
08:30 SDC Putten JO8-3 VVOG Harderwijk JO8-2 Afgelast
08:45 Nunspeet JO8-3 VVOG Harderwijk JO8-3  
09:30 EFC '58 JO8-1JM VVOG Harderwijk JO8-4JM  
09:00 Hulshorst JO8-3 VVOG Harderwijk JO8-6  

Vrijdag 19-04-2024

Tijd Thuis Gasten Uitslag  
20:30 Unicum 35+2 VVOG Harderwijk 35+1 0 - 4
21:00 Batavia '90 35+1 VVOG Harderwijk 35+1 0 - 4
20:00 VVOG Harderwijk 35+1 Nunspeet 35+3 5 - 0
20:30 VVOG Harderwijk 35+2 Batavia '90 35+6 2 - 3
20:00 Zeewolde 35+1 VVOG Harderwijk 35+2 1 - 1
21:00 Batavia '90 35+5 VVOG Harderwijk 35+2 2 - 0
21:30 VVOG Harderwijk 35+2 Hierden 35+2 0 - 0
20:00 VVOG Harderwijk 35+3 Zeewolde 35+2 1 - 0
20:30 Veensche Boys 35+2 VVOG Harderwijk 35+3 0 - 2
19:30 VVOG Harderwijk 35+3 NSC Nijkerk 35+1 1 - 0
19:30 Zwart Wit '63 35+1 VVOG Harderwijk 35+4 0 - 5
21:30 VVOG Harderwijk 35+4 Hierden 35+1 2 - 4
21:00 Lelystad '67 35+3 VVOG Harderwijk 35+4 0 - 0
20:00 VVOG Harderwijk 35+4 Batavia '90 35+3 0 - 1
20:30 VVOG Harderwijk 35+5 Prins Bernhard 35+1 1 - 3
19:30 VVOG Harderwijk 35+5 Nunspeet 35+4 0 - 2
21:30 Hierden 35+3 VVOG Harderwijk 35+5 10 - 0
20:00 Elspeet 35+1 VVOG Harderwijk 35+5 3 - 1
21:00 VVOG Harderwijk 45+1 OWIOS 45+1 0 - 3
20:30 't Harde 45+1 VVOG Harderwijk 45+1 0 - 0
20:00 Nunspeet 45+2 VVOG Harderwijk 45+1 0 - 3
19:30 VVOG Harderwijk 45+1 Sparta Nijkerk 45+1 0 - 1
19:30 VVOG Harderwijk VR30+1 VSCO '61 VR30+1 4 - 0
)