Competitiegegevens

0247 Onder 15 (voorjaarsreeks) 4e klasse 13

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 asv Dronten JO15-3 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Batavia '90 JO15-3 0 0 0 0 0 0-0 0
3 DVS'33 Ermelo JO15-4 0 0 0 0 0 0-0 0
4 ESC JO15-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Sparta Nijkerk JO15-5 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Swift '64 JO15-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Unicum JO15-3 0 0 0 0 0 0-0 0
9 VSCO '61 JO15-2 0 0 0 0 0 0-0 0
10 VVOG JO15-2JM 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Zeewolde JO15-4 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

29 januari 2022
09:00 DVS'33 Ermelo JO15-4 Batavia '90 JO15-3
09:45 Sparta Nijkerk JO15-5 VSCO '61 JO15-2
10:00 Swift '64 JO15-2 Unicum JO15-3
11:00 asv Dronten JO15-3 ESC JO15-2
12:45 VVOG JO15-2JM Zeewolde JO15-4
05 februari 2022
10:00 Swift '64 JO15-2 Batavia '90 JO15-3
10:15 ESC JO15-2 Zeewolde JO15-4
10:30 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 DVS'33 Ermelo JO15-4
11:00 Unicum JO15-3 VSCO '61 JO15-2
11:00 asv Dronten JO15-3 VVOG JO15-2JM
12 februari 2022
08:30 Zeewolde JO15-4 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1
08:30 VSCO '61 JO15-2 ESC JO15-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO15-4 Unicum JO15-3
09:45 Sparta Nijkerk JO15-5 asv Dronten JO15-3
12:30 VVOG JO15-2JM Swift '64 JO15-2
05 maart 2022
10:00 Swift '64 JO15-2 Zeewolde JO15-4
10:15 ESC JO15-2 Batavia '90 JO15-3
10:30 Unicum JO15-3 Sparta Nijkerk JO15-5
10:30 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 VVOG JO15-2JM
11:00 asv Dronten JO15-3 VSCO '61 JO15-2
12 maart 2022
08:30 Zeewolde JO15-4 Unicum JO15-3
08:30 VSCO '61 JO15-2 Swift '64 JO15-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO15-4 ESC JO15-2
09:45 Sparta Nijkerk JO15-5 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1
12:40 Batavia '90 JO15-3 asv Dronten JO15-3
19 maart 2022
08:30 Zeewolde JO15-4 VSCO '61 JO15-2
10:15 ESC JO15-2 Sparta Nijkerk JO15-5
10:15 Unicum JO15-3 VVOG JO15-2JM
10:30 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 Batavia '90 JO15-3
10:30 Swift '64 JO15-2 DVS'33 Ermelo JO15-4
02 april 2022
08:30 Zeewolde JO15-4 DVS'33 Ermelo JO15-4
08:30 VSCO '61 JO15-2 VVOG JO15-2JM
10:30 Unicum JO15-3 asv Dronten JO15-3
10:30 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 Swift '64 JO15-2
12:00 Batavia '90 JO15-3 Sparta Nijkerk JO15-5
09 april 2022
09:00 DVS'33 Ermelo JO15-4 VVOG JO15-2JM
09:45 Sparta Nijkerk JO15-5 Swift '64 JO15-2
10:15 ESC JO15-2 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1
11:00 asv Dronten JO15-3 Zeewolde JO15-4
12:00 Batavia '90 JO15-3 VSCO '61 JO15-2
23 april 2022
08:30 Zeewolde JO15-4 Sparta Nijkerk JO15-5
08:30 VSCO '61 JO15-2 DVS'33 Ermelo JO15-4
10:30 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 asv Dronten JO15-3
11:00 Unicum JO15-3 Batavia '90 JO15-3
12:30 VVOG JO15-2JM ESC JO15-2
14 mei 2022
09:45 Sparta Nijkerk JO15-5 VVOG JO15-2JM
10:15 ESC JO15-2 Swift '64 JO15-2
10:30 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 Unicum JO15-3
11:00 asv Dronten JO15-3 DVS'33 Ermelo JO15-4
12:00 Batavia '90 JO15-3 Zeewolde JO15-4
21 mei 2022
08:30 VSCO '61 JO15-2 ST : Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1
09:00 DVS'33 Ermelo JO15-4 Sparta Nijkerk JO15-5
10:00 Swift '64 JO15-2 asv Dronten JO15-3
11:00 Unicum JO15-3 ESC JO15-2
12:30 VVOG JO15-2JM Batavia '90 JO15-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-01-2022 om 18:11.

0245 Onder 15 (najaarsreeks) 5e klasse 13

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO15-2JM 10 9 1 0 28 59-19 +40
2 Zeewolde JO15-4 10 8 1 1 25 66-14 +52
3 EFC '58 JO15-1JM 10 6 2 2 20 42-27 +15
4 Hoevelaken JO15-3JM 10 6 0 4 18 36-32 +4
5 Zwart Wit '63 JO15-3 9 5 0 4 15 41-29 +12
6 Hulshorst JO15-1JM 10 4 0 6 12 24-43 -19
7 DVS'33 Ermelo JO15-5 10 4 0 6 12 32-60 -28
8 Unicum JO15-4 9 3 1 5 10 43-36 +7
9 VVOP JO15-4 10 2 2 6 8 26-55 -29
10 Sparta Nijkerk JO15-6 8 2 1 5 7 30-33 -3
11 SDC Putten JO15-4 10 0 0 10 0 9-60 -51

Uitslagen

18 december 2021
12:30 Unicum JO15-4 Sparta Nijkerk JO15-6 Afgelast
11:30 EFC '58 JO15-1JM SDC Putten JO15-4 5 - 1
10:15 Zwart Wit '63 JO15-3 Zeewolde JO15-4 0 - 5
10:15 DVS'33 Ermelo JO15-5 VVOP JO15-4 2 - 1
10:00 VVOG JO15-2JM Hulshorst JO15-1JM 5 - 1
11 december 2021
11:15 Zeewolde JO15-4 DVS'33 Ermelo JO15-5 13 - 1
11:00 Unicum JO15-4 VVOG JO15-2JM 1 - 6
10:30 Hulshorst JO15-1JM Zwart Wit '63 JO15-3 2 - 4
09:00 Sparta Nijkerk JO15-6 EFC '58 JO15-1JM 4 - 6
08:30 Hoevelaken JO15-3JM SDC Putten JO15-4 4 - 1
04 december 2021
12:30 VVOG JO15-2JM Sparta Nijkerk JO15-6 7 - 2
11:45 VVOP JO15-4 Hoevelaken JO15-3JM 3 - 7
10:30 EFC '58 JO15-1JM Zeewolde JO15-4 1 - 7
10:00 SDC Putten JO15-4 Unicum JO15-4 0 - 10
08:45 DVS'33 Ermelo JO15-5 Hulshorst JO15-1JM 0 - 4
27 november 2021
10:30 Hulshorst JO15-1JM VVOP JO15-4 2 - 6
10:30 Unicum JO15-4 EFC '58 JO15-1JM 2 - 7
09:15 Sparta Nijkerk JO15-6 Zwart Wit '63 JO15-3 Afgelast
08:30 Hoevelaken JO15-3JM VVOG JO15-2JM 1 - 4
08:30 Zeewolde JO15-4 SDC Putten JO15-4 3 - 0
20 november 2021
10:15 VVOP JO15-4 Zeewolde JO15-4 3 - 8
09:30 SDC Putten JO15-4 Sparta Nijkerk JO15-6 1 - 5
09:30 EFC '58 JO15-1JM Hulshorst JO15-1JM 1 - 2
08:45 DVS'33 Ermelo JO15-5 Hoevelaken JO15-3JM 3 - 1
08:45 Zwart Wit '63 JO15-3 Unicum JO15-4 8 - 2
13 november 2021
11:00 Sparta Nijkerk JO15-6 Hulshorst JO15-1JM 5 - 1
10:30 Unicum JO15-4 DVS'33 Ermelo JO15-5 5 - 2
06 november 2021
10:00 Hulshorst JO15-1JM Unicum JO15-4 3 - 2
10:00 EFC '58 JO15-1JM Zwart Wit '63 JO15-3 2 - 0
09:30 Sparta Nijkerk JO15-6 VVOP JO15-4 2 - 2
09:00 SDC Putten JO15-4 VVOG JO15-2JM 1 - 8
08:30 Zeewolde JO15-4 Hoevelaken JO15-3JM 6 - 0
03 november 2021
18:30 Sparta Nijkerk JO15-6 Hoevelaken JO15-3JM 2 - 4
30 oktober 2021
12:30 VVOG JO15-2JM Zeewolde JO15-4 3 - 2
10:15 VVOP JO15-4 EFC '58 JO15-1JM 3 - 3
10:15 Zwart Wit '63 JO15-3 SDC Putten JO15-4 7 - 0
08:45 DVS'33 Ermelo JO15-5 Sparta Nijkerk JO15-6 8 - 7
08:30 Hoevelaken JO15-3JM Hulshorst JO15-1JM 4 - 1
27 oktober 2021
19:00 Hulshorst JO15-1JM Zeewolde JO15-4 0 - 15
23 oktober 2021
14:30 Unicum JO15-4 Zeewolde JO15-4 3 - 3
12:30 VVOG JO15-2JM DVS'33 Ermelo JO15-5 9 - 5
09:00 SDC Putten JO15-4 Hulshorst JO15-1JM 1 - 8
08:45 Zwart Wit '63 JO15-3 VVOP JO15-4 9 - 3
09 oktober 2021
12:30 VVOP JO15-4 VVOG JO15-2JM 1 - 7
08:45 DVS'33 Ermelo JO15-5 EFC '58 JO15-1JM 1 - 7
08:30 Hoevelaken JO15-3JM Zwart Wit '63 JO15-3 4 - 0
08:30 Zeewolde JO15-4 Sparta Nijkerk JO15-6 4 - 3
02 oktober 2021
11:30 Unicum JO15-4 VVOP JO15-4 13 - 0
10:15 Zwart Wit '63 JO15-3 VVOG JO15-2JM 2 - 7
09:45 Sparta Nijkerk JO15-6 Hierden JO15-3
09:30 SDC Putten JO15-4 DVS'33 Ermelo JO15-5 2 - 6
09:30 EFC '58 JO15-1JM Hoevelaken JO15-3JM 7 - 4
25 september 2021
12:30 VVOP JO15-4 SDC Putten JO15-4 4 - 2
12:30 VVOG JO15-2JM EFC '58 JO15-1JM 3 - 3
09:00 Hierden JO15-3 Zeewolde JO15-4
08:45 DVS'33 Ermelo JO15-5 Zwart Wit '63 JO15-3 4 - 11
08:30 Hoevelaken JO15-3JM Unicum JO15-4 7 - 5

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-01-2022 om 18:11.

Onder 15 beker poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O15 poulefase Groep 4 42

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zwart Wit '63 JO15-3 2 2 0 0 6 14-2 +12
2 VVOG JO15-2JM 2 1 0 1 3 12-1 +11
3 DVS'33 Ermelo JO15-5 2 0 0 2 0 2-25 -23

Uitslagen

21 september 2021
18:00 EFC '58 JO15-2 VVOG JO15-2JM
18 september 2021
10:15 Zwart Wit '63 JO15-3 DVS'33 Ermelo JO15-5 13 - 2
13 september 2021
19:00 DVS'33 Ermelo JO15-5 EFC '58 JO15-2 1 - 10
11 september 2021
12:30 VVOG JO15-2JM DVS'33 Ermelo JO15-5 12 - 0
10:45 EFC '58 JO15-2 Zwart Wit '63 JO15-3 0 - 24
04 september 2021
10:15 Zwart Wit '63 JO15-3 VVOG JO15-2JM 1 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-01-2022 om 18:11.