Competitiegegevens

0243 Onder 14 (najaarsreeks) 3e klasse 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO14-2 3 3 0 0 9 32-4 +28
2 Lelystad '67 JO14-2 3 2 0 1 6 14-10 +4
3 CSV'28 JO14-4 3 2 0 1 6 12-14 -2
4 IJVV JO14-2 3 1 1 1 4 14-12 +2
5 Unicum JO14-3 3 0 1 2 1 5-16 -11
6 asv Dronten JO14-3 3 0 0 3 0 6-27 -21

Programma

23 oktober 2021
10:00 Lelystad '67 JO14-2 VVOG JO14-2
10:00 IJVV JO14-2 CSV'28 JO14-4
12:30 Unicum JO14-3 asv Dronten JO14-3
30 oktober 2021
08:30 VVOG JO14-2 IJVV JO14-2
08:30 asv Dronten JO14-3 Lelystad '67 JO14-2
11:00 CSV'28 JO14-4 Unicum JO14-3
06 november 2021
08:30 asv Dronten JO14-3 IJVV JO14-2
10:30 Unicum JO14-3 Lelystad '67 JO14-2
11:00 CSV'28 JO14-4 VVOG JO14-2
20 november 2021
08:30 VVOG JO14-2 asv Dronten JO14-3
10:00 Lelystad '67 JO14-2 CSV'28 JO14-4
10:00 IJVV JO14-2 Unicum JO14-3
27 november 2021
09:45 Lelystad '67 JO14-2 IJVV JO14-2
11:00 CSV'28 JO14-4 asv Dronten JO14-3
12:30 Unicum JO14-3 VVOG JO14-2
04 december 2021
08:30 asv Dronten JO14-3 Unicum JO14-3
08:30 VVOG JO14-2 Lelystad '67 JO14-2
11:00 CSV'28 JO14-4 IJVV JO14-2
11 december 2021
09:45 Lelystad '67 JO14-2 asv Dronten JO14-3
10:00 IJVV JO14-2 VVOG JO14-2
12:30 Unicum JO14-3 CSV'28 JO14-4

Uitslagen

09 oktober 2021
10:00 IJVV JO14-2 Lelystad '67 JO14-2 4 - 6
08:30 asv Dronten JO14-3 CSV'28 JO14-4 3 - 4
08:30 VVOG JO14-2 Unicum JO14-3 8 - 0
02 oktober 2021
13:15 Unicum JO14-3 IJVV JO14-2 4 - 4
11:00 CSV'28 JO14-4 Lelystad '67 JO14-2 5 - 4
08:30 asv Dronten JO14-3 VVOG JO14-2 1 - 17
25 september 2021
10:45 IJVV JO14-2 asv Dronten JO14-3 6 - 2
10:00 Lelystad '67 JO14-2 Unicum JO14-3 4 - 1
08:30 VVOG JO14-2 CSV'28 JO14-4 7 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-10-2021 om 07:11.

B9400 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O14 poulefase Groep 3 28

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO14-2 3 3 0 0 9 43-5 +38
2 Stroe JO14-1 3 2 0 1 6 27-17 +10
3 Nunspeet JO14-2 3 1 0 2 3 10-20 -10
4 Columbia JO14-2 3 0 0 3 0 5-43 -38

Uitslagen

18 september 2021
10:45 Columbia JO14-2 Stroe JO14-1 3 - 14
08:30 VVOG JO14-2 Nunspeet JO14-2 9 - 1
11 september 2021
10:45 Columbia JO14-2 VVOG JO14-2 1 - 23
10:00 Stroe JO14-1 Nunspeet JO14-2 10 - 3
09 september 2021
18:45 Nunspeet JO14-2 Columbia JO14-2 6 - 1
04 september 2021
08:30 VVOG JO14-2 Stroe JO14-1 11 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-10-2021 om 07:11.

B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 3 01

Programma

23 oktober 2021
12:30 Unicum JO14-3 VVOG JO14-2

Uitslagen

16 oktober 2021
13:00 Halle JO14-1JM DZC '68 JO14-3JM 0 - 5
13:00 SC Bemmel JO14-2 De Treffers JO14-2 3 - 5
11:00 SVBV JO14-1JM TVO JO14-1 6 - 2
11:00 ST UHC/Batavia JO14-1JM OSC JO14-4 7 - 2
11:00 Spcl. Brummen JO14-2 Apeldoornse Boys JO14-1JM 0 - 11
11:00 ESA JO14-2 Quick 1888 JO14-2 3 - 3 (7 - 6)
10:30 SJO FC Dalfsen JO14-2 SDOL JO14-1JM 4 - 1
10:30 s.v. Rijssen JO14-1 Bentelo JO14-1 5 - 1
10:15 Blauw Geel '55 JO14-2 Terschuurse Boys JO14-1 5 - 0
10:00 AVW '66 JO14-1 VDZ JO14-3 4 - 3
10:00 WVF JO14-2 CSV'28 JO14-4 2 - 3
10:00 Eldenia JO14-1 OVC '85 JO14-2JM 1 - 1 (4 - 2)
10:00 Bennekom JO14-3 Lienden JO14-1JM 4 - 5
09:45 Heerde JO14-1JM Robur et Velocitas JO14-3
14 oktober 2021
18:30 sv Orderbos JO14-1 Sportclub Deventer JO14-2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-10-2021 om 07:11.