Competitiegegevens

0394 Onder 13 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Unicum JO13-3 2 2 0 0 6 20-5 +15
2 Batavia '90 JO13-2 2 2 0 0 6 12-0 +12
3 ESC JO13-2 1 1 0 0 3 9-1 +8
4 KHC JO13-1JM 1 1 0 0 3 3-0 +3
5 BAS JO13-1JM 1 1 0 0 3 4-2 +2
6 Nunspeet JO13-2JM 2 1 0 1 3 6-6 0
7 Lelystad '67 JO13-2 1 0 1 0 1 3-3 0
8 Sparta Nijkerk JO13-5 2 0 1 1 1 3-12 -9
9 VVOG Harderwijk JO13-3 1 0 0 1 0 2-4 -2
10 VVOG Harderwijk JO13-4JM 1 0 0 1 0 1-13 -12
11 Go Ahead Kampen JO13-2 2 0 0 2 0 0-6 -6
12 Hulshorst JO13-1JM 2 0 0 2 0 5-16 -11

Programma

02 maart 2024
08:30 Sparta Nijkerk JO13-5 KHC JO13-1JM
08:30 Go Ahead Kampen JO13-2 Hulshorst JO13-1JM
08:30 Unicum JO13-3 Nunspeet JO13-2JM
08:30 ESC JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-4JM
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 BAS JO13-1JM
11:00 Lelystad '67 JO13-2 Batavia '90 JO13-2
09 maart 2024
10:00 KHC JO13-1JM Lelystad '67 JO13-2
10:15 Hulshorst JO13-1JM Sparta Nijkerk JO13-5
10:30 Nunspeet JO13-2JM ESC JO13-2
11:00 BAS JO13-1JM Unicum JO13-3
11:15 Batavia '90 JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-3
12:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Go Ahead Kampen JO13-2
16 maart 2024
08:30 Go Ahead Kampen JO13-2 Nunspeet JO13-2JM
08:30 Sparta Nijkerk JO13-5 VVOG Harderwijk JO13-4JM
10:15 ESC JO13-2 BAS JO13-1JM
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 Unicum JO13-3
11:00 Lelystad '67 JO13-2 Hulshorst JO13-1JM
14:30 Batavia '90 JO13-2 KHC JO13-1JM
23 maart 2024
08:30 Unicum JO13-3 ESC JO13-2
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Lelystad '67 JO13-2
08:45 Nunspeet JO13-2JM Sparta Nijkerk JO13-5
10:00 KHC JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-3
10:30 Hulshorst JO13-1JM Batavia '90 JO13-2
11:00 BAS JO13-1JM Go Ahead Kampen JO13-2
30 maart 2024
11:00 BAS JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-4JM
11:15 Lelystad '67 JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-3
06 april 2024
08:30 Sparta Nijkerk JO13-5 BAS JO13-1JM
08:30 Go Ahead Kampen JO13-2 Unicum JO13-3
10:00 KHC JO13-1JM Hulshorst JO13-1JM
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 ESC JO13-2
11:00 Batavia '90 JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-4JM
11:00 Lelystad '67 JO13-2 Nunspeet JO13-2JM
13 april 2024
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM KHC JO13-1JM
08:30 Unicum JO13-3 Sparta Nijkerk JO13-5
08:30 ESC JO13-2 Go Ahead Kampen JO13-2
08:45 Nunspeet JO13-2JM Batavia '90 JO13-2
10:30 Hulshorst JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-3
11:00 BAS JO13-1JM Lelystad '67 JO13-2
20 april 2024
08:30 Sparta Nijkerk JO13-5 ESC JO13-2
10:00 KHC JO13-1JM Nunspeet JO13-2JM
10:30 Hulshorst JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-4JM
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 Go Ahead Kampen JO13-2
11:00 Lelystad '67 JO13-2 Unicum JO13-3
11:00 Batavia '90 JO13-2 BAS JO13-1JM
11 mei 2024
08:30 WVF JO13-3 Nunspeet JO13-2JM
08:30 Batavia '90 JO13-2 ESC JO13-2
08:30 Sparta Nijkerk JO13-5 VVOG Harderwijk JO13-3
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Nunspeet JO13-2JM
10:00 KHC JO13-1JM Unicum JO13-3
10:30 Hulshorst JO13-1JM BAS JO13-1JM
11:00 Lelystad '67 JO13-2 Go Ahead Kampen JO13-2
18 mei 2024
08:30 VVOG Harderwijk JO13-3 VVOG Harderwijk JO13-4JM
08:30 Unicum JO13-3 Batavia '90 JO13-2
08:30 VVOG Harderwijk JO13-3 WVF JO13-3
08:30 Go Ahead Kampen JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-5
08:30 ESC JO13-2 Lelystad '67 JO13-2
08:45 Nunspeet JO13-2JM Hulshorst JO13-1JM
11:00 BAS JO13-1JM KHC JO13-1JM

Uitslagen

24 februari 2024
11:00 KHC JO13-1JM Go Ahead Kampen JO13-2 3 - 0
10:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Unicum JO13-3 1 - 13
10 februari 2024
10:30 Hulshorst JO13-1JM ESC JO13-2 1 - 9
09:00 Batavia '90 JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-5 9 - 0
08:45 Nunspeet JO13-2JM BAS JO13-1JM 2 - 4
03 februari 2024
11:00 BAS JO13-1JM WVF JO13-3 13 - 2
10:30 VVOG Harderwijk JO13-3 Nunspeet JO13-2JM 2 - 4
09:45 Sparta Nijkerk JO13-5 Lelystad '67 JO13-2 3 - 3
08:30 Unicum JO13-3 Hulshorst JO13-1JM 7 - 4
08:30 ESC JO13-2 KHC JO13-1JM 0 - 0
08:30 Go Ahead Kampen JO13-2 Batavia '90 JO13-2 0 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-02-2024 om 13:11.

0394 Onder 13 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 2

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Lelystad '67 JO13-1 1 1 0 0 3 10-1 +9
2 EZC '84 JO13-1 1 1 0 0 3 3-1 +2
3 asv Dronten JO13-2 1 1 0 0 3 2-1 +1
4 CSV'28 JO13-2JM 1 1 0 0 3 1-0 +1
5 Zeewolde JO13-3 2 1 0 1 3 12-3 +9
6 SVI JO13-2JM 2 1 0 1 3 4-12 -8
7 't Harde JO13-1 1 0 1 0 1 2-2 0
8 WHC JO13-2 1 0 1 0 1 2-2 0
9 ZAC JO13-2JM 1 0 0 1 0 1-2 -1
10 WZC Wapenveld JO13-1JM 1 0 0 1 0 0-1 -1
11 VIOS V. JO13-1 1 0 0 1 0 1-3 -2
12 VVOG Harderwijk JO13-4JM 1 0 0 1 0 0-10 -10

Programma

02 maart 2024
08:30 asv Dronten JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-4JM
09 maart 2024
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM VIOS V. JO13-1
16 maart 2024
11:30 EZC '84 JO13-1 VVOG Harderwijk JO13-4JM
23 maart 2024
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM ZAC JO13-2JM
06 april 2024
08:30 WZC Wapenveld JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-4JM
13 april 2024
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM WHC JO13-2
20 april 2024
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM SVI JO13-2JM
11 mei 2024
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Lelystad '67 JO13-1
08:30 WZC Wapenveld JO13-1JM Zeewolde JO13-3
09:00 VIOS V. JO13-1 WHC JO13-2
10:15 SVI JO13-2JM 't Harde JO13-1
10:45 ZAC JO13-2JM CSV'28 JO13-2JM
11:25 EZC '84 JO13-1 asv Dronten JO13-2
18 mei 2024
08:30 Zeewolde JO13-3 ZAC JO13-2JM
08:30 't Harde JO13-1 VVOG Harderwijk JO13-4JM
08:30 asv Dronten JO13-2 VIOS V. JO13-1
09:30 CSV'28 JO13-2JM EZC '84 JO13-1
09:30 WHC JO13-2 SVI JO13-2JM
11:00 Lelystad '67 JO13-1 WZC Wapenveld JO13-1JM

Uitslagen

24 februari 2024
10:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM CSV'28 JO13-2JM
10 februari 2024
10:30 SVI JO13-2JM Zeewolde JO13-3 3 - 2
03 februari 2024
11:00 Lelystad '67 JO13-1 SVI JO13-2JM 10 - 1
09:30 WHC JO13-2 't Harde JO13-1 2 - 2
09:30 CSV'28 JO13-2JM WZC Wapenveld JO13-1JM 1 - 0
09:00 VIOS V. JO13-1 EZC '84 JO13-1 1 - 3
08:30 asv Dronten JO13-2 ZAC JO13-2JM 2 - 1
08:30 Zeewolde JO13-3 VVOG Harderwijk JO13-4JM 10 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-02-2024 om 13:11.

0393 Onder 13 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 03

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 SV Vaassen JO13-1JM 7 4 2 1 14 27-18 +9
2 VVOG Harderwijk JO13-4JM 7 4 1 2 13 21-20 +1
3 Columbia JO13-2 6 4 0 2 12 12-9 +3
4 ZVV '56 JO13-1 7 3 1 3 10 17-14 +3
5 KCVO JO13-1 5 2 2 1 8 16-13 +3
6 Robur et Velocitas JO13-2 4 1 0 3 3 11-14 -3
7 Eerbeekse Boys JO13-2 5 1 0 4 3 8-16 -8
8 csv Apeldoorn JO13-4 5 1 0 4 3 7-15 -8

Uitslagen

16 december 2023
12:30 Columbia JO13-2 Eerbeekse Boys JO13-2 3 - 0
12:00 ZVV '56 JO13-1 KCVO JO13-1 1 - 1
10:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM SV Vaassen JO13-1JM 4 - 4
08:30 csv Apeldoorn JO13-4 Robur et Velocitas JO13-2 1 - 5
09 december 2023
12:00 ZVV '56 JO13-1 csv Apeldoorn JO13-4 3 - 1
11:15 KCVO JO13-1 Eerbeekse Boys JO13-2 3 - 2
10:15 Robur et Velocitas JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-4JM 1 - 2
09:30 SV Vaassen JO13-1JM Columbia JO13-2 4 - 2
07 december 2023
18:45 Eerbeekse Boys JO13-2 SV Vaassen JO13-1JM 3 - 2
02 december 2023
12:30 Columbia JO13-2 Robur et Velocitas JO13-2 Afgelast
08:30 csv Apeldoorn JO13-4 KCVO JO13-1 Afgelast
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM ZVV '56 JO13-1 2 - 1
25 november 2023
14:30 Robur et Velocitas JO13-2 Eerbeekse Boys JO13-2 Afgelast
12:00 ZVV '56 JO13-1 Columbia JO13-2 1 - 2
09:30 SV Vaassen JO13-1JM KCVO JO13-1 4 - 4
08:30 csv Apeldoorn JO13-4 VVOG Harderwijk JO13-4JM 4 - 3
18 november 2023
12:30 Columbia JO13-2 csv Apeldoorn JO13-4 1 - 0
11:15 KCVO JO13-1 VVOG Harderwijk JO13-4JM 6 - 3
10:00 Eerbeekse Boys JO13-2 ZVV '56 JO13-1 0 - 3
09:30 SV Vaassen JO13-1JM Robur et Velocitas JO13-2 6 - 1
11 november 2023
12:00 ZVV '56 JO13-1 SV Vaassen JO13-1JM 3 - 4
11:45 Robur et Velocitas JO13-2 KCVO JO13-1 Afgelast
08:30 csv Apeldoorn JO13-4 Eerbeekse Boys JO13-2
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Columbia JO13-2 2 - 1
04 november 2023
11:45 Robur et Velocitas JO13-2 ZVV '56 JO13-1 4 - 5
11:15 KCVO JO13-1 Columbia JO13-2 2 - 3
10:00 Eerbeekse Boys JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-4JM 3 - 5
09:30 SV Vaassen JO13-1JM csv Apeldoorn JO13-4 3 - 1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-02-2024 om 13:11.

0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 15

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG Harderwijk JO13-4JM 7 6 0 1 18 58-11 +47
2 Hulshorst JO13-1JM 7 6 0 1 18 38-15 +23
3 Sparta Nijkerk JO13-4 7 5 0 2 15 27-14 +13
4 Hierden JO13-2 7 4 0 3 12 32-22 +10
5 Zwart Wit '63 JO13-2 7 3 0 4 9 22-25 -3
6 Stroe JO13-2 7 2 0 5 6 33-36 -3
7 DVS'33 Ermelo JO13-3 7 2 0 5 6 11-35 -24
8 VVOG Harderwijk JO13-6JM 7 0 0 7 0 6-69 -63

Uitslagen

14 oktober 2023
10:45 Hierden JO13-2 Stroe JO13-2 2 - 7
08:45 DVS'33 Ermelo JO13-3 Hulshorst JO13-1JM 1 - 9
08:30 VVOG Harderwijk JO13-6JM Zwart Wit '63 JO13-2 1 - 5
08:30 Sparta Nijkerk JO13-4 VVOG Harderwijk JO13-4JM 2 - 3
07 oktober 2023
10:30 Hulshorst JO13-1JM Hierden JO13-2 6 - 4
10:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM DVS'33 Ermelo JO13-3 10 - 0
10:15 Stroe JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-6JM 18 - 2
08:45 Zwart Wit '63 JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-4 2 - 3
30 september 2023
10:45 Hierden JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-4JM 3 - 1
10:30 Hulshorst JO13-1JM Zwart Wit '63 JO13-2 4 - 2
08:45 DVS'33 Ermelo JO13-3 Stroe JO13-2 5 - 2
08:30 VVOG Harderwijk JO13-6JM Sparta Nijkerk JO13-4 0 - 7
23 september 2023
10:15 VVOG Harderwijk JO13-4JM VVOG Harderwijk JO13-6JM 16 - 0
08:45 Zwart Wit '63 JO13-2 Hierden JO13-2 1 - 2
08:30 Sparta Nijkerk JO13-4 DVS'33 Ermelo JO13-3 4 - 1
19 september 2023
18:30 Hierden JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-6JM 14 - 0
16 september 2023
10:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Zwart Wit '63 JO13-2 14 - 3
10:30 VVOG Harderwijk JO13-6JM Hulshorst JO13-1JM 2 - 6
08:45 DVS'33 Ermelo JO13-3 Hierden JO13-2 1 - 3
08:30 Sparta Nijkerk JO13-4 Stroe JO13-2 5 - 1
11 september 2023
18:30 Stroe JO13-2 Hulshorst JO13-1JM 3 - 8
09 september 2023
10:30 Stroe JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-4JM 1 - 11
10:30 Hulshorst JO13-1JM Sparta Nijkerk JO13-4 3 - 0
08:45 DVS'33 Ermelo JO13-3 Zwart Wit '63 JO13-2 0 - 6
02 september 2023
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 Stroe JO13-2 3 - 1
08:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Hulshorst JO13-1JM 3 - 2
08:30 Sparta Nijkerk JO13-4 Hierden JO13-2 6 - 4
08:30 VVOG Harderwijk JO13-6JM DVS'33 Ermelo JO13-3 1 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-02-2024 om 13:11.

Onder 13 beker 2e ronde Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 3 1

Uitslagen

11 januari 2024
19:00 GSV '38 JO13-1JM FC Dinxperlo JO13-2 2 - 7
19 december 2023
18:30 SC Bemmel JO13-2 Blauw Wit JO13-1 3 - 1
18 december 2023
18:30 SV De Lutte JO13-1 Sportclub Overdinkel JO13-1JM 5 - 1
04 december 2023
18:45 Hector JO13-1 SP Rekken JO13-1JM 3 - 1
28 november 2023
18:45 ASV '57 JO13-1JM Achilles '12 JO13-2JM 8 - 2
23 november 2023
18:45 DAVO JO13-1 Gorssel JO13-1 3 - 2
18:45 Angerlo Vooruit JO13-1JM Ajax B JO13-1JM 3 - 0
18:45 Lienden JO13-1 MASV JO13-1 2 - 6
18:45 Zeewolde JO13-3 Terschuurse Boys JO13-1 1 - 6
18:00 Unicum JO13-3 VSCO '61 JO13-2JM 8 - 0
22 november 2023
19:00 EZC '84 JO13-1 Dieze West JO13-1 2 - 1
18:45 Enter Vooruit JO13-1JM Langeveen JO13-1JM 3 - 5
18:45 Groesbeekse Boys JO13-1 Quick 1888 JO13-2JM 0 - 8
21 november 2023
18:45 Raalte JO13-1 DKB JO13-1 2 - 4
18:45 v.v. Dieren JO13-1 WWNA JO13-1JM 3 - 1
18:45 Sportclub Groessen JO13-1 SC Bemmel JO13-3 8 - 1
18:30 VVOG Harderwijk JO13-4JM Barneveld JO13-1JM 1 - 5

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-02-2024 om 13:11.