Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
08:30 | Sparta Nijkerk JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-1 | ||
12:00 | Lelystad '67 JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-2 | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO10-3 | Albatross JO10-1 | 12 - 5 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | Zwart Wit '63 JO10-1 | 3 - 9 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | Veensche Boys JO10-3 | 2 - 5 | |
10:00 | Nunspeet JO10-3 | VVOG Harderwijk JO10-6 | ||
10:30 | OWIOS JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-7 | ||
10:30 | Zeewolde JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-1 | Afgelast | |
09:45 | Sparta Nijkerk JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-2 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-3 | Veensche Boys JO9-1 | 10 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-4 | DVS'33 Ermelo JO9-3 | 6 - 4 | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | Zwart Wit '63 JO9-2 | 2 - 2 | |
08:30 | Unicum JO9-6 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | Sparta Nijkerk JO9-7 | 8 - 4 | |
10:00 | SDV Barneveld JO9-6 | VVOG Harderwijk JO9-8 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-9 | Batavia '90 JO9-5 | 7 - 5 | |
10:30 | BAS JO9-2JM | VVOG Harderwijk JO9-10JM | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-1 | Rood-Wit '58 JO8-1 | 3 - 6 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-2 | Sparta Nijkerk JO8-2 | 5 - 4 | |
09:00 | FC Horst JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-3 | ||
08:30 | Sparta Nijkerk JO8-4 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | ||
09:30 | Unicum JO8-5 | VVOG Harderwijk JO8-5 | ||
10:00 | VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | ||
10:00 | VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | ||
11:45 | asv Dronten VR1 | VVOG Harderwijk VR1 | 3 - 0 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
21:30 | ESC 35+3 | VVOG Harderwijk 35+1 | Afgelast | |
20:00 | BAS 35+1 | VVOG Harderwijk 35+1 | Afgelast | |
19:30 | VVOG Harderwijk 35+1 | 't Harde 35+1 | Afgelast | |
20:30 | VVOG Harderwijk 35+1 | Nunspeet 35+4 | Afgelast | |
20:30 | Lelystad '67 35+2 | VVOG Harderwijk 35+2 | 4 - 1 | |
21:00 | VVOG Harderwijk 35+2 | Unicum 35+2 | 3 - 0 | |
20:00 | VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+3 | 0 - 0 | |
19:30 | Batavia '90 35+5 | VVOG Harderwijk 35+2 | 2 - 0 | |
21:00 | Lelystad '67 35+3 | VVOG Harderwijk 35+3 | 0 - 5 | |
21:30 | VVOG Harderwijk 35+3 | Hierden 35+2 | 0 - 0 | |
20:00 | Zeewolde 35+1 | VVOG Harderwijk 35+3 | 0 - 0 | |
20:30 | VVOG Harderwijk 35+3 | Batavia '90 35+4 | 1 - 1 | |
21:00 | Zeewolde 35+2 | VVOG Harderwijk 35+4 | 1 - 0 | |
21:30 | VVOG Harderwijk 35+4 | Veensche Boys 35+1 | 1 - 0 | |
19:30 | Nunspeet 35+3 | VVOG Harderwijk 35+4 | ||
20:00 | VVOG Harderwijk 35+4 | Hierden 35+3 | 0 - 2 | |
19:30 | Elspeet 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 1 - 1 | |
21:00 | Hierden 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 3 - 0 | |
20:00 | VVOG Harderwijk 35+5 | Prins Bernhard 35+1 | 2 - 4 | |
21:30 | VVOG Harderwijk 35+5 | Zwart Wit '63 35+1 | 0 - 3 | |
19:30 | Nunspeet 45+2 | VVOG Harderwijk 45+1 | 2 - 0 | |
20:00 | VVOG Harderwijk 45+1 | Nunspeet 45+1 | 0 - 1 | |
20:30 | Sparta Nijkerk 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 1 - 3 | |
19:30 | Unicum VR30+1 | VVOG Harderwijk VR30+1 | Afgelast | |
20:30 | FC Horst VR30+1 | VVOG Harderwijk VR30+1 | Afgelast |