Competitiegegevens

0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar) 1e klasse 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Lelystad '67 35+3 14 8 4 2 28 28-12 +16
2 Hierden 35+1 15 7 7 1 28 29-13 +16
3 VVOG Harderwijk 35+4 16 7 5 4 26 29-17 +12
4 Batavia '90 35+3 16 3 6 7 15 12-28 -16
5 Zwart Wit '63 35+1 15 0 4 11 4 11-39 -28

Uitslagen

24 mei 2024
21:30 Batavia '90 35+3 Zwart Wit '63 35+1 Afgelast
21:30 Hierden 35+1 VVOG Harderwijk 35+4 Afgelast
21:00 Lelystad '67 35+3 Hierden 35+1 Afgelast
21:00 VVOG Harderwijk 35+4 Batavia '90 35+3 Afgelast
20:30 Batavia '90 35+3 Lelystad '67 35+3 Afgelast
20:30 Zwart Wit '63 35+1 VVOG Harderwijk 35+4 Afgelast
20:00 Lelystad '67 35+3 Zwart Wit '63 35+1 Afgelast
20:00 Hierden 35+1 Batavia '90 35+3 Afgelast
19:30 VVOG Harderwijk 35+4 Lelystad '67 35+3 Afgelast
19:30 Zwart Wit '63 35+1 Hierden 35+1 Afgelast
10 mei 2024
22:30 Batavia '90 35+3 Zwart Wit '63 35+1 0 - 0
22:30 Lelystad '67 35+3 VVOG Harderwijk 35+4 4 - 1
22:00 VVOG Harderwijk 35+4 Batavia '90 35+3 0 - 0
22:00 Hierden 35+1 Lelystad '67 35+3 0 - 0
21:30 Batavia '90 35+3 Hierden 35+1 0 - 0
21:30 Zwart Wit '63 35+1 VVOG Harderwijk 35+4 0 - 2
21:00 Lelystad '67 35+3 Batavia '90 35+3 2 - 0
21:00 Hierden 35+1 Zwart Wit '63 35+1 1 - 1
20:30 Zwart Wit '63 35+1 Lelystad '67 35+3 0 - 0
20:30 VVOG Harderwijk 35+4 Hierden 35+1 0 - 0
19 april 2024
21:30 Batavia '90 35+3 Zwart Wit '63 35+1 2 - 2
21:30 VVOG Harderwijk 35+4 Hierden 35+1 2 - 4
21:00 Hierden 35+1 Batavia '90 35+3 1 - 1
21:00 Lelystad '67 35+3 VVOG Harderwijk 35+4 0 - 0
20:30 Batavia '90 35+3 Lelystad '67 35+3 0 - 2
20:30 Zwart Wit '63 35+1 Hierden 35+1 2 - 4
20:00 VVOG Harderwijk 35+4 Batavia '90 35+3 0 - 1
20:00 Lelystad '67 35+3 Zwart Wit '63 35+1 2 - 1
19:30 Hierden 35+1 Lelystad '67 35+3 2 - 0
19:30 Zwart Wit '63 35+1 VVOG Harderwijk 35+4 0 - 5
05 april 2024
21:30 Zwart Wit '63 35+1 VVOG Harderwijk 35+4 1 - 4
21:30 Batavia '90 35+3 Hierden 35+1 0 - 5
21:00 VVOG Harderwijk 35+4 Batavia '90 35+3 3 - 0
21:00 Lelystad '67 35+3 Zwart Wit '63 35+1
20:30 Hierden 35+1 VVOG Harderwijk 35+4 1 - 2
20:30 Batavia '90 35+3 Lelystad '67 35+3 0 - 5
20:00 Zwart Wit '63 35+1 Batavia '90 35+3 1 - 2
20:00 Lelystad '67 35+3 Hierden 35+1
19:30 VVOG Harderwijk 35+4 Lelystad '67 35+3 4 - 0
19:30 Hierden 35+1 Zwart Wit '63 35+1 3 - 0
15 maart 2024
21:30 Hierden 35+1 Zwart Wit '63 35+1 3 - 1
21:30 Batavia '90 35+3 VVOG Harderwijk 35+4 1 - 1
21:00 VVOG Harderwijk 35+4 Hierden 35+1 2 - 2
21:00 Lelystad '67 35+3 Batavia '90 35+3 4 - 1
20:30 Zwart Wit '63 35+1 VVOG Harderwijk 35+4 0 - 3
20:30 Hierden 35+1 Lelystad '67 35+3 2 - 2
20:00 Batavia '90 35+3 Hierden 35+1 0 - 1
20:00 Lelystad '67 35+3 Zwart Wit '63 35+1 4 - 1
19:30 Zwart Wit '63 35+1 Batavia '90 35+3 1 - 4
19:30 VVOG Harderwijk 35+4 Lelystad '67 35+3 0 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 08:50.

0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) 1e klasse 07

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Hierden 35+3 18 13 4 1 43 25-8 +17
2 Nunspeet 35+3 16 9 1 6 28 24-14 +10
3 Veensche Boys 35+1 16 8 3 5 27 28-18 +10
4 VVOG Harderwijk 35+4 17 4 2 11 14 11-27 -16
5 Zeewolde 35+2 17 1 4 12 7 7-28 -21

Uitslagen

01 december 2023
21:30 Zeewolde 35+2 Veensche Boys 35+1
21:30 VVOG Harderwijk 35+4 Nunspeet 35+3 0 - 3
21:00 Veensche Boys 35+1 VVOG Harderwijk 35+4
21:00 Hierden 35+3 Zeewolde 35+2 2 - 0
20:30 VVOG Harderwijk 35+4 Hierden 35+3 1 - 2
20:30 Nunspeet 35+3 Veensche Boys 35+1 4 - 2
20:00 Zeewolde 35+2 VVOG Harderwijk 35+4
20:00 Hierden 35+3 Nunspeet 35+3 1 - 0
19:30 Veensche Boys 35+1 Hierden 35+3
19:30 Nunspeet 35+3 Zeewolde 35+2 2 - 0
17 november 2023
21:30 VVOG Harderwijk 35+4 Nunspeet 35+3 1 - 1
21:30 Hierden 35+3 Veensche Boys 35+1 1 - 1
21:00 Zeewolde 35+2 Hierden 35+3 0 - 0
21:00 Veensche Boys 35+1 VVOG Harderwijk 35+4 1 - 0
20:30 Nunspeet 35+3 Veensche Boys 35+1 0 - 4
20:30 VVOG Harderwijk 35+4 Zeewolde 35+2 1 - 0
20:00 Zeewolde 35+2 Nunspeet 35+3 0 - 1
20:00 Hierden 35+3 VVOG Harderwijk 35+4 1 - 0
19:30 Veensche Boys 35+1 Zeewolde 35+2 0 - 0
19:30 Nunspeet 35+3 Hierden 35+3 0 - 1
03 november 2023
21:30 VVOG Harderwijk 35+4 Veensche Boys 35+1 1 - 0
21:30 Hierden 35+3 Nunspeet 35+3
21:00 Zeewolde 35+2 VVOG Harderwijk 35+4 1 - 0
21:00 Veensche Boys 35+1 Hierden 35+3 1 - 2
20:30 Nunspeet 35+3 Veensche Boys 35+1
20:30 Hierden 35+3 Zeewolde 35+2 1 - 0
20:00 VVOG Harderwijk 35+4 Hierden 35+3 0 - 2
20:00 Zeewolde 35+2 Nunspeet 35+3
19:30 Nunspeet 35+3 VVOG Harderwijk 35+4
19:30 Veensche Boys 35+1 Zeewolde 35+2 4 - 1
06 oktober 2023
21:30 Nunspeet 35+3 Veensche Boys 35+1 3 - 0
21:30 VVOG Harderwijk 35+4 Hierden 35+3 0 - 1
21:00 Veensche Boys 35+1 VVOG Harderwijk 35+4 4 - 1
21:00 Zeewolde 35+2 Nunspeet 35+3 0 - 2
20:30 Hierden 35+3 Veensche Boys 35+1 1 - 0
20:30 VVOG Harderwijk 35+4 Zeewolde 35+2 2 - 2
20:00 Zeewolde 35+2 Hierden 35+3 0 - 2
20:00 Nunspeet 35+3 VVOG Harderwijk 35+4 1 - 2
19:30 Hierden 35+3 Nunspeet 35+3 0 - 1
19:30 Veensche Boys 35+1 Zeewolde 35+2 2 - 1
22 september 2023
21:30 VVOG Harderwijk 35+4 Nunspeet 35+3 0 - 4
21:30 Veensche Boys 35+1 Hierden 35+3 2 - 2
21:00 Zeewolde 35+2 Veensche Boys 35+1 1 - 5
21:00 Hierden 35+3 VVOG Harderwijk 35+4 3 - 1
20:30 Nunspeet 35+3 Hierden 35+3 0 - 2
20:30 VVOG Harderwijk 35+4 Zeewolde 35+2 1 - 0
20:00 Veensche Boys 35+1 VVOG Harderwijk 35+4 1 - 0
20:00 Zeewolde 35+2 Nunspeet 35+3 0 - 2
19:30 Hierden 35+3 Zeewolde 35+2 1 - 1
19:30 Nunspeet 35+3 Veensche Boys 35+1 0 - 1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 08:50.