Competitiegegevens

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) Hoofdklasse A

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Berkum 2 8 7 1 0 22 28-4 +24
2 Excelsior '31 2 9 7 1 1 22 40-8 +32
3 SDV Barneveld 2 9 6 2 1 20 37-13 +24
4 Veensche Boys 2 9 5 3 1 18 21-13 +8
5 AZSV 2 9 5 1 3 16 22-15 +7
6 DETO 2 8 4 1 3 13 16-14 +2
7 Enter Vooruit 2 9 3 3 3 12 17-17 0
8 VVOG 2 9 3 2 4 11 20-24 -4
9 WHC 2 9 2 3 4 9 20-20 0
10 Nunspeet 2 9 2 2 5 8 20-28 -8
11 HHC Hardenberg 2 9 2 2 5 8 14-23 -9
12 SDC Putten 2 9 2 1 6 7 13-29 -16
13 Bennekom 2 9 2 0 7 6 17-34 -17
14 Sparta Nijkerk 2 9 1 0 8 3 9-52 -43

Programma

05 februari 2022
11:45 VVOG 2 HHC Hardenberg 2
11:45 Excelsior '31 2 SDV Barneveld 2
12:00 Berkum 2 Enter Vooruit 2
12:00 WHC 2 Sparta Nijkerk 2
12:15 Bennekom 2 Veensche Boys 2
14:30 SDC Putten 2 Nunspeet 2
14:45 AZSV 2 DETO 2
12 februari 2022
12:00 Veensche Boys 2 SDC Putten 2
12:15 SDV Barneveld 2 Nunspeet 2
12:30 HHC Hardenberg 2 Bennekom 2
12:30 DETO 2 VVOG 2
13:30 AZSV 2 WHC 2
14:30 Enter Vooruit 2 Excelsior '31 2
15:00 Sparta Nijkerk 2 Berkum 2
05 maart 2022
11:45 VVOG 2 SDV Barneveld 2
11:45 Excelsior '31 2 AZSV 2
12:00 WHC 2 HHC Hardenberg 2
12:15 Nunspeet 2 Veensche Boys 2
12:15 Bennekom 2 Enter Vooruit 2
12:15 Berkum 2 DETO 2
14:30 SDC Putten 2 Sparta Nijkerk 2
12 maart 2022
12:00 Veensche Boys 2 WHC 2
12:15 SDV Barneveld 2 SDC Putten 2
12:30 HHC Hardenberg 2 Berkum 2
12:45 DETO 2 Bennekom 2
13:30 AZSV 2 VVOG 2
14:30 Enter Vooruit 2 Nunspeet 2
15:00 Sparta Nijkerk 2 Excelsior '31 2
19 maart 2022
11:45 VVOG 2 Sparta Nijkerk 2
11:45 Excelsior '31 2 DETO 2
12:00 Berkum 2 AZSV 2
12:15 Nunspeet 2 WHC 2
12:15 Bennekom 2 SDV Barneveld 2
14:30 SDC Putten 2 HHC Hardenberg 2
14:30 Enter Vooruit 2 Veensche Boys 2
26 maart 2022
12:00 Veensche Boys 2 Excelsior '31 2
12:00 WHC 2 Enter Vooruit 2
12:15 Nunspeet 2 VVOG 2
12:15 SDV Barneveld 2 Berkum 2
12:30 HHC Hardenberg 2 AZSV 2
14:30 SDC Putten 2 Bennekom 2
15:00 Sparta Nijkerk 2 DETO 2
02 april 2022
11:45 VVOG 2 WHC 2
11:45 Excelsior '31 2 SDC Putten 2
12:15 Bennekom 2 Nunspeet 2
12:30 DETO 2 HHC Hardenberg 2
13:30 AZSV 2 Sparta Nijkerk 2
14:30 Enter Vooruit 2 SDV Barneveld 2
17:00 Berkum 2 Veensche Boys 2
09 april 2022
12:00 WHC 2 DETO 2
12:00 Berkum 2 VVOG 2
12:15 Nunspeet 2 Excelsior '31 2
12:15 SDV Barneveld 2 AZSV 2
12:30 HHC Hardenberg 2 Veensche Boys 2
14:30 SDC Putten 2 Enter Vooruit 2
15:00 Sparta Nijkerk 2 Bennekom 2
23 april 2022
11:45 VVOG 2 SDC Putten 2
11:45 Excelsior '31 2 Bennekom 2
12:00 Veensche Boys 2 SDV Barneveld 2
12:00 WHC 2 Berkum 2
12:45 DETO 2 Nunspeet 2
13:30 AZSV 2 Enter Vooruit 2
15:00 Sparta Nijkerk 2 HHC Hardenberg 2
30 april 2022
11:45 Excelsior '31 2 VVOG 2
12:00 Veensche Boys 2 Sparta Nijkerk 2
12:15 SDV Barneveld 2 HHC Hardenberg 2
12:15 Nunspeet 2 AZSV 2
12:15 Bennekom 2 WHC 2
14:30 SDC Putten 2 Berkum 2
14:30 Enter Vooruit 2 DETO 2
14 mei 2022
11:45 VVOG 2 Bennekom 2
12:00 Berkum 2 Nunspeet 2
12:00 WHC 2 Excelsior '31 2
12:30 HHC Hardenberg 2 Enter Vooruit 2
12:30 DETO 2 SDC Putten 2
13:30 AZSV 2 Veensche Boys 2
15:00 Sparta Nijkerk 2 SDV Barneveld 2
21 mei 2022
11:45 Excelsior '31 2 HHC Hardenberg 2
12:00 Veensche Boys 2 DETO 2
12:15 Nunspeet 2 Sparta Nijkerk 2
12:15 Bennekom 2 Berkum 2
12:15 SDV Barneveld 2 WHC 2
14:30 SDC Putten 2 AZSV 2
14:30 Enter Vooruit 2 VVOG 2
28 mei 2022
11:45 VVOG 2 Veensche Boys 2
12:00 Berkum 2 Excelsior '31 2
12:00 WHC 2 SDC Putten 2
12:30 HHC Hardenberg 2 Nunspeet 2
12:30 DETO 2 SDV Barneveld 2
13:30 AZSV 2 Bennekom 2
15:00 Sparta Nijkerk 2 Enter Vooruit 2

Uitslagen

27 november 2021
14:30 Enter Vooruit 2 HHC Hardenberg 2 1 - 1
14:30 SDC Putten 2 VVOG 2 1 - 3
12:15 Berkum 2 WHC 2 4 - 1
12:15 Bennekom 2 AZSV 2 0 - 4
12:15 SDV Barneveld 2 Sparta Nijkerk 2 10 - 0
12:15 Nunspeet 2 DETO 2 4 - 2
11:45 Excelsior '31 2 Veensche Boys 2 5 - 0
23 november 2021
19:30 VVOG 2 DETO 2 1 - 2
19:30 Bennekom 2 HHC Hardenberg 2 2 - 5
20 november 2021
15:00 Sparta Nijkerk 2 SDC Putten 2 2 - 1
14:30 Enter Vooruit 2 WHC 2 1 - 0
12:45 AZSV 2 Excelsior '31 2 0 - 1
12:30 DETO 2 Berkum 2 Afgelast
12:30 HHC Hardenberg 2 SDV Barneveld 2 2 - 2
12:00 Veensche Boys 2 Bennekom 2 6 - 0
11:45 VVOG 2 Nunspeet 2 4 - 2
06 november 2021
14:30 Excelsior '31 2 Sparta Nijkerk 2 8 - 1
12:15 Nunspeet 2 Enter Vooruit 2 2 - 2
12:00 WHC 2 AZSV 2 1 - 4
12:00 Berkum 2 SDV Barneveld 2 3 - 1
11:30 SDC Putten 2 Veensche Boys 2 2 - 2
04 november 2021
20:00 Sparta Nijkerk 2 WHC 2 1 - 6
30 oktober 2021
15:00 SDC Putten 2 Excelsior '31 2 1 - 5
15:00 Sparta Nijkerk 2 VVOG 2 0 - 6
14:30 AZSV 2 Berkum 2 1 - 3
14:30 Enter Vooruit 2 Bennekom 2 3 - 0
12:30 HHC Hardenberg 2 WHC 2 1 - 4
12:15 SDV Barneveld 2 DETO 2 4 - 1
12:00 Veensche Boys 2 Nunspeet 2 2 - 1
23 oktober 2021
17:00 Berkum 2 HHC Hardenberg 2 4 - 0
14:30 Excelsior '31 2 Enter Vooruit 2 4 - 2
12:30 DETO 2 AZSV 2 2 - 3
12:15 Nunspeet 2 SDC Putten 2 0 - 3
12:15 SDV Barneveld 2 VVOG 2 5 - 1
12:15 Bennekom 2 Sparta Nijkerk 2 8 - 2
12:00 WHC 2 Veensche Boys 2 2 - 2
19 oktober 2021
20:00 AZSV 2 SDC Putten 2 4 - 2
16 oktober 2021
14:30 SDC Putten 2 SDV Barneveld 2 1 - 6
14:30 Enter Vooruit 2 Berkum 2 1 - 3
12:30 HHC Hardenberg 2 DETO 2 0 - 2
12:15 Nunspeet 2 Bennekom 2 6 - 0
12:00 Veensche Boys 2 AZSV 2 3 - 0
11:45 VVOG 2 Excelsior '31 2 0 - 7
09 oktober 2021
14:30 AZSV 2 HHC Hardenberg 2 4 - 1
12:30 DETO 2 Veensche Boys 2 1 - 1
12:15 Bennekom 2 SDC Putten 2 6 - 0
12:15 SDV Barneveld 2 Enter Vooruit 2 2 - 2
12:00 Berkum 2 Sparta Nijkerk 2 6 - 0
12:00 WHC 2 VVOG 2 2 - 2
11:45 Excelsior '31 2 Nunspeet 2 8 - 1
02 oktober 2021
14:30 Excelsior '31 2 Berkum 2 0 - 0
14:30 SDC Putten 2 WHC 2 2 - 1
14:30 Enter Vooruit 2 Sparta Nijkerk 2 5 - 2
12:15 Bennekom 2 DETO 2 1 - 3
12:15 Nunspeet 2 SDV Barneveld 2 1 - 4
12:00 Veensche Boys 2 HHC Hardenberg 2 3 - 1
11:45 VVOG 2 AZSV 2 2 - 2
25 september 2021
15:00 Sparta Nijkerk 2 Veensche Boys 2 1 - 2
12:40 HHC Hardenberg 2 VVOG 2 3 - 1
12:30 DETO 2 Enter Vooruit 2 3 - 0
12:15 SDV Barneveld 2 Excelsior '31 2 3 - 2
12:15 WHC 2 Nunspeet 2 3 - 3
12:00 Berkum 2 Bennekom 2 5 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-01-2022 om 17:45.

Mannen beker reserve poulefase Mannen beker reserve poulefase Groep 1 03

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG 2 3 1 2 0 5 7-5 +2
2 Hierden 2 3 1 1 1 4 4-4 0
3 Nunspeet 2 3 1 1 1 4 2-2 0
4 Zeewolde 2 3 1 0 2 3 4-6 -2

Uitslagen

18 september 2021
12:30 Zeewolde 2 Hierden 2 0 - 1
11:45 VVOG 2 Nunspeet 2 0 - 0
11 september 2021
12:00 Nunspeet 2 Hierden 2 2 - 1
11:45 VVOG 2 Zeewolde 2 5 - 3
04 september 2021
12:30 Zeewolde 2 Nunspeet 2 1 - 0
12:15 Hierden 2 VVOG 2 2 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-01-2022 om 17:45.

Mannen beker reserve 1e ronde Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 KO-SR2

Uitslagen

24 november 2021
20:00 asv Dronten 2 Epe 2 3 - 2
13 november 2021
17:00 Heino 2 VIOS V. 2 5 - 0
14:30 Excelsior '31 3 SVZW 2 2 - 2 (4 - 5)
14:30 Heeten 2 VSCO '61 2 3 - 1
14:30 Elspeet 2 Lemelerveld 3 4 - 1
14:00 Batavia '90 2 Berkum 2 0 - 5
12:30 Nunspeet 3 KHC 2 2 - 1
12:30 Unicum 2 Zeewolde 3 4 - 1
12:00 Zwolsche Boys 4 Excelsior '31 2 1 - 4
12:00 Den Ham 2 SDC Putten 3 1 - 0
12:00 SVI 2 De Zweef 2 1 - 2
11:45 NSC Nijkerk 2 Be Quick '28 2 1 - 1 (4 - 2)
11:45 Hoevelaken 2 VVOG 2 0 - 2
11 november 2021
20:00 SSA DVC Dedemsvaart 2 Nieuwleusen SV 2 0 - 1
20:00 Marienberg 2 ASC '62 2 0 - 5

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-01-2022 om 17:45.