Competitiegegevens

0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 03

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Lelystad '67 JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 DVS'33 Ermelo JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 FC Horst JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 VVOG JO8-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
5 asv Dronten JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 SDC Putten JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 VVOP JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Batavia '90 JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

09 oktober 2021
09:00 SDC Putten JO8-1 Batavia '90 JO8-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-1 FC Horst JO8-1
08:45 Lelystad '67 JO8-1 VVOP JO8-1
08:30 VVOG JO8-1JM asv Dronten JO8-1
02 oktober 2021
11:15 asv Dronten JO8-1 SDC Putten JO8-1
11:15 DVS'33 Ermelo JO8-1 VVOG JO8-1JM
08:30 FC Horst JO8-1 Lelystad '67 JO8-1
08:30 VVOP JO8-1 Batavia '90 JO8-2
25 september 2021
09:00 SDC Putten JO8-1 DVS'33 Ermelo JO8-1
08:45 Lelystad '67 JO8-1 VVOG JO8-1JM
08:30 Batavia '90 JO8-2 FC Horst JO8-1
08:30 VVOP JO8-1 asv Dronten JO8-1
18 september 2021
11:15 asv Dronten JO8-1 Batavia '90 JO8-2
10:15 DVS'33 Ermelo JO8-1 Lelystad '67 JO8-1
08:30 VVOG JO8-1JM VVOP JO8-1
08:30 FC Horst JO8-1 SDC Putten JO8-1
11 september 2021
11:15 asv Dronten JO8-1 FC Horst JO8-1
09:00 SDC Putten JO8-1 VVOG JO8-1JM
08:30 Batavia '90 JO8-2 Lelystad '67 JO8-1
08:30 VVOP JO8-1 DVS'33 Ermelo JO8-1
04 september 2021
08:45 Lelystad '67 JO8-1 SDC Putten JO8-1
08:45 DVS'33 Ermelo JO8-1 asv Dronten JO8-1
08:30 FC Horst JO8-1 VVOP JO8-1
08:30 VVOG JO8-1JM Batavia '90 JO8-2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 25-10-2021 om 16:11.

0327 Onder 8 (2e fase) 1e klasse (2e fase) 04

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Voorwaarts T JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
2 AGOVV JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Columbia JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 FC Horst JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Colmschate '33 JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 VVOG JO8-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Groen Wit '62 JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 FC RDC JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

30 oktober 2021
08:30 FC Horst JO8-1 AGOVV JO8-1
08:30 VVOG JO8-1JM Colmschate '33 JO8-1
08:30 FC RDC JO8-1 Groen Wit '62 JO8-1
08:45 Voorwaarts T JO8-2 Columbia JO8-1
06 november 2021
08:30 Colmschate '33 JO8-1 FC Horst JO8-1
08:30 AGOVV JO8-1 VVOG JO8-1JM
09:00 Columbia JO8-1 FC RDC JO8-1
09:45 Groen Wit '62 JO8-1 Voorwaarts T JO8-2
13 november 2021
08:30 VVOG JO8-1JM Groen Wit '62 JO8-1
08:30 FC Horst JO8-1 Columbia JO8-1
08:30 FC RDC JO8-1 Colmschate '33 JO8-1
08:45 Voorwaarts T JO8-2 AGOVV JO8-1
20 november 2021
08:30 FC Horst JO8-1 VVOG JO8-1JM
08:30 AGOVV JO8-1 Groen Wit '62 JO8-1
08:45 Voorwaarts T JO8-2 FC RDC JO8-1
09:00 Columbia JO8-1 Colmschate '33 JO8-1
27 november 2021
08:30 Colmschate '33 JO8-1 AGOVV JO8-1
08:30 VVOG JO8-1JM Voorwaarts T JO8-2
08:30 FC RDC JO8-1 FC Horst JO8-1
09:45 Groen Wit '62 JO8-1 Columbia JO8-1
04 december 2021
08:30 FC RDC JO8-1 VVOG JO8-1JM
08:45 Voorwaarts T JO8-2 Colmschate '33 JO8-1
09:00 Columbia JO8-1 AGOVV JO8-1
09:45 Groen Wit '62 JO8-1 FC Horst JO8-1
11 december 2021
08:30 AGOVV JO8-1 FC RDC JO8-1
08:30 VVOG JO8-1JM Columbia JO8-1
08:30 FC Horst JO8-1 Voorwaarts T JO8-2
08:30 Colmschate '33 JO8-1 Groen Wit '62 JO8-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 25-10-2021 om 16:11.