Teamfoto VVOG JO8-1
Rik, Johan, Teun #4, Stef #9, Anis #6, Yigit #7, Luc #2, Bartosz #5, Reda #3, Thom (K) #1

Begeleiding

Johan Agterberg

assistent trainer

Rik Jansma

Hoofdtrainer en begeleider

Spelers

Teun Agterberg

Anis Belga

Luc Bommerson

Yigit Ceyhan

Reda Doumaz

Thom Groenen

Bartosz Kuczmaszewski

Stef Seijbel

 

0276 Onder 8 competitie (najaar) Hoofdklasse 2

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Sparta Nijkerk JO8-1 10 9 0 1 27 89-21 +68
2 Unicum JO8-1 8 8 0 0 24 92-20 +72
3 Urk JO8-1 9 6 0 3 18 58-26 +32
4 Zwart Wit '63 JO8-1 7 5 0 2 15 46-25 +21
5 VVOG JO8-1 9 5 0 4 15 70-35 +35
6 Dos Kampen JO8-1 9 4 0 5 12 50-55 -5
7 CSV'28 JO8-3 8 3 0 5 9 32-46 -14
8 Unicum JO8-2 8 2 0 6 6 29-80 -51
9 FC Horst JO8-1 3 1 0 2 3 17-19 -2
10 Flevo Boys JO8-1 9 1 0 8 3 22-96 -74
11 asv Dronten JO8-2 8 0 0 8 0 13-95 -82

Uitslagen

#Team1234567891011
1Sparta Nijkerk JO8-1               15-2          
2Unicum JO8-1          4-3                    
3Urk JO8-14-8                         
4Zwart Wit '63 JO8-1          11-3               0-0
5VVOG JO8-1                         8-20-021-1
6Dos Kampen JO8-1     3-14               0-0
7CSV'28 JO8-30-0                         
8Unicum JO8-2               3-5               
9FC Horst JO8-1                                             
10Flevo Boys JO8-1     0-9                    7-5
11asv Dronten JO8-20-8                              

 

0304 Onder 8 competitie (voorjaar) Hoofdklasse 1

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 asv Dronten JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 CSV'28 JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 CSV'28 JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Dos Kampen JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Olympia'28 JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Unicum JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Urk JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 VVOG JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
9 WVF JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Zwart Wit '63 JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

#Team12345678910
1asv Dronten JO8-1                    
2CSV'28 JO8-1                              
3CSV'28 JO8-3                         
4Dos Kampen JO8-1               
5Olympia'28 JO8-1                    
6Unicum JO8-1                         
7Urk JO8-1                         
8VVOG JO8-1                         
9WVF JO8-1                         
10Zwart Wit '63 JO8-1                    

 

B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule Groep 1 069

Uitslagen

Nunspeet JO8-4VVOG JO8-11-19
Zwart Wit '63 JO8-2Unicum JO8-14-22
VVOG JO8-1Zwart Wit '63 JO8-221-1
VVOG JO8-1Unicum JO8-15-3
Unicum JO8-1Nunspeet JO8-426-0
Zwart Wit '63 JO8-2Nunspeet JO8-45-4
 

B4560 Zwaulwen jeugdbeker Onder 8 1e ronde Groep 1 JO8 Hfd R2

Uitslagen

 

B4596 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 1/4 finales Groep 1 JO8 Hfd R2

Uitslagen

Zwart Wit '63 JO8-1VVOG JO8-17-4
Bennekom JO8-1SKV JO8-18-3
FC Horst JO8-1Sparta Nijkerk JO8-12-9
Blauw Geel '55 JO8-1SDV Barneveld JO8-14-1