Competitiegegevens
0391 Onder 14 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 6
Stand
Programma
Uitslagen
16 maart 2024 |
13:30 |
Robur et Velocitas JO14-2 |
Koninklijke UD JO14-1 |
1 - 5 |
12:00 |
Emst JO14-1JM |
asv Dronten JO14-3 |
2 - 5 |
11:00 |
Hulshorst JO14-1JM |
KCVO JO14-1 |
7 - 1 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
SV CCW '16 JO14-1 |
2 - 2 |
10:30 |
WSV JO14-3 |
FC RDC JO14-2 |
3 - 2 |
09:15 |
Elspeet JO14-1 |
Oene JO14-1 |
1 - 3 |
08:45 |
Nunspeet JO14-2 |
SV Vaassen JO14-1JM |
5 - 3 |
09 maart 2024 |
13:30 |
Robur et Velocitas JO14-2 |
Emst JO14-1JM |
2 - 2 |
11:15 |
KCVO JO14-1 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
3 - 3 |
11:15 |
SV Vaassen JO14-1JM |
Hulshorst JO14-1JM |
7 - 1 |
10:00 |
Oene JO14-1 |
asv Dronten JO14-3 |
1 - 2 |
09:30 |
FC RDC JO14-2 |
Nunspeet JO14-2 |
2 - 4 |
09:30 |
SV CCW '16 JO14-1 |
Elspeet JO14-1 |
5 - 2 |
02 maart 2024 |
12:00 |
WSV JO14-3 |
Robur et Velocitas JO14-2 |
1 - 7 |
11:00 |
Hulshorst JO14-1JM |
FC RDC JO14-2 |
9 - 1 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
SV Vaassen JO14-1JM |
2 - 5 |
10:30 |
Nunspeet JO14-2 |
Koninklijke UD JO14-1 |
2 - 3 |
09:15 |
Elspeet JO14-1 |
KCVO JO14-1 |
6 - 1 |
08:30 |
asv Dronten JO14-3 |
SV CCW '16 JO14-1 |
2 - 4 |
24 februari 2024 |
13:30 |
WSV JO14-3 |
Hulshorst JO14-1JM |
1 - 6 |
12:00 |
Emst JO14-1JM |
Nunspeet JO14-2 |
1 - 5 |
11:30 |
Koninklijke UD JO14-1 |
Elspeet JO14-1 |
5 - 2 |
11:15 |
KCVO JO14-1 |
SV CCW '16 JO14-1 |
1 - 5 |
09:00 |
FC RDC JO14-2 |
asv Dronten JO14-3 |
3 - 6 |
10 februari 2024 |
13:30 |
Robur et Velocitas JO14-2 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
5 - 2 |
03 februari 2024 |
11:15 |
KCVO JO14-1 |
Emst JO14-1JM |
4 - 4 |
11:00 |
Hulshorst JO14-1JM |
Nunspeet JO14-2 |
5 - 3 |
11:00 |
asv Dronten JO14-3 |
Koninklijke UD JO14-1 |
1 - 4 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
WSV JO14-3 |
4 - 2 |
09:30 |
SV CCW '16 JO14-1 |
SV Vaassen JO14-1JM |
5 - 1 |
09:15 |
Elspeet JO14-1 |
Robur et Velocitas JO14-2 |
2 - 2 |
08:30 |
Oene JO14-1 |
FC RDC JO14-2 |
10 - 1 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-03-2024 om 22:45.
0390 Onder 14 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 04
Stand
Uitslagen
16 december 2023 |
11:00 |
V.V. Barneveld JO14-1 |
Stroe JO14-1JM |
0 - 3 |
10:30 |
Rood-Wit '58 JO14-1 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
5 - 4 |
09:30 |
SDC Putten JO14-2 |
Hoevelaken JO14-1 |
2 - 0 |
09:30 |
VVOP JO14-2 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
1 - 7 |
14 december 2023 |
19:00 |
Hoevelaken JO14-1 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
8 - 1 |
12 december 2023 |
18:30 |
V.V. Barneveld JO14-1 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
1 - 1 |
09 december 2023 |
10:30 |
Rood-Wit '58 JO14-1 |
VVOP JO14-2 |
7 - 1 |
10:00 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
SDC Putten JO14-2 |
2 - 4 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
Stroe JO14-1JM |
1 - 2 |
08:30 |
Hoevelaken JO14-1 |
V.V. Barneveld JO14-1 |
10 - 1 |
02 december 2023 |
11:00 |
SDC Putten JO14-2 |
Rood-Wit '58 JO14-1 |
2 - 3 |
08:45 |
Stroe JO14-1JM |
Hoevelaken JO14-1 |
Afgelast |
08:30 |
VVOP JO14-2 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
1 - 3 |
25 november 2023 |
11:15 |
VVOP JO14-2 |
SDC Putten JO14-2 |
2 - 1 |
10:00 |
Rood-Wit '58 JO14-1 |
V.V. Barneveld JO14-1 |
8 - 2 |
10:00 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
Stroe JO14-1JM |
4 - 3 |
18 november 2023 |
12:15 |
V.V. Barneveld JO14-1 |
VVOP JO14-2 |
3 - 4 |
12:00 |
Stroe JO14-1JM |
Rood-Wit '58 JO14-1 |
4 - 6 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
SDC Putten JO14-2 |
1 - 1 |
08:30 |
Hoevelaken JO14-1 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
5 - 0 |
11 november 2023 |
12:15 |
Rood-Wit '58 JO14-1 |
Hoevelaken JO14-1 |
3 - 2 |
10:15 |
VVOP JO14-2 |
Stroe JO14-1JM |
1 - 1 |
10:00 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
4 - 2 |
09:00 |
SDC Putten JO14-2 |
V.V. Barneveld JO14-1 |
6 - 3 |
04 november 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
V.V. Barneveld JO14-1 |
4 - 3 |
10:15 |
Stroe JO14-1JM |
SDC Putten JO14-2 |
5 - 1 |
09:00 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
Rood-Wit '58 JO14-1 |
2 - 3 |
08:30 |
Hoevelaken JO14-1 |
VVOP JO14-2 |
Afgelast |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-03-2024 om 22:11.
0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 5
Stand
Uitslagen
21 oktober 2023 |
11:45 |
VVOP JO14-2 |
Elspeet JO14-1 |
2 - 2 |
10:30 |
Hulshorst JO14-1JM |
SDV Barneveld JO14-3 |
8 - 2 |
10 oktober 2023 |
19:00 |
Hoevelaken JO14-1 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
1 - 7 |
09 oktober 2023 |
19:00 |
EFC '58 JO14-1 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
2 - 2 |
07 oktober 2023 |
12:15 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
Hoevelaken JO14-1 |
5 - 3 |
10:00 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
VVOP JO14-2 |
2 - 0 |
09:15 |
Elspeet JO14-1 |
Hulshorst JO14-1JM |
4 - 2 |
09:00 |
SDV Barneveld JO14-3 |
EFC '58 JO14-1 |
0 - 10 |
30 september 2023 |
10:30 |
Hulshorst JO14-1JM |
EFC '58 JO14-1 |
0 - 10 |
10:30 |
VVOP JO14-2 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
4 - 5 |
10:00 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
SDV Barneveld JO14-3 |
4 - 0 |
08:30 |
Hoevelaken JO14-1 |
Elspeet JO14-1 |
2 - 1 |
23 september 2023 |
12:00 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
Hulshorst JO14-1JM |
2 - 3 |
11:00 |
EFC '58 JO14-1 |
Hoevelaken JO14-1 |
7 - 1 |
09:15 |
Elspeet JO14-1 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
6 - 2 |
09:00 |
SDV Barneveld JO14-3 |
VVOP JO14-2 |
1 - 3 |
16 september 2023 |
12:00 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
SDV Barneveld JO14-3 |
0 - 3 |
10:30 |
Hulshorst JO14-1JM |
NSC Nijkerk JO14-1 |
5 - 2 |
10:00 |
EFC '58 JO14-1 |
Elspeet JO14-1 |
6 - 1 |
08:30 |
Hoevelaken JO14-1 |
VVOP JO14-2 |
3 - 1 |
09 september 2023 |
10:00 |
VVOP JO14-2 |
Hulshorst JO14-1JM |
4 - 3 |
09:15 |
Elspeet JO14-1 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
6 - 0 |
09:00 |
NSC Nijkerk JO14-1 |
EFC '58 JO14-1 |
2 - 2 |
08:30 |
Hoevelaken JO14-1 |
SDV Barneveld JO14-3 |
9 - 1 |
02 september 2023 |
11:15 |
SDV Barneveld JO14-3 |
Elspeet JO14-1 |
0 - 5 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO14-3JM |
NSC Nijkerk JO14-1 |
0 - 8 |
10:30 |
Hulshorst JO14-1JM |
Hoevelaken JO14-1 |
3 - 6 |
09:00 |
EFC '58 JO14-1 |
VVOP JO14-2 |
9 - 4 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-03-2024 om 22:45.