Competitiegegevens

0243 Onder 14 (najaarsreeks) 4e klasse 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Epe JO14-2JM 7 7 0 0 21 39-6 +33
2 Raalte JO14-1 7 6 1 0 19 44-15 +29
3 Loenermark JO14-1JM 7 5 1 1 16 49-15 +34
4 ZVV '56 JO14-1 7 4 2 1 14 25-28 -3
5 VIOS V. JO14-1JM 8 4 2 2 14 34-23 +11
6 VVOG JO14-3JM 8 4 0 4 12 34-39 -5
7 Albatross JO14-2 8 3 0 5 9 26-30 -4
8 SEH JO14-2 7 2 1 4 7 14-18 -4
9 Rohda Raalte JO14-3 6 1 1 4 4 10-28 -18
10 csv Apeldoorn JO14-4 6 1 0 5 3 9-28 -19
11 Wijhe '92 JO14-2JM 7 0 2 5 2 11-38 -27
12 Activia JO14-1JM 6 0 0 6 0 6-33 -27

Programma

27 november 2021
08:30 csv Apeldoorn JO14-4 Epe JO14-2JM Uitgespeeld
09:00 VIOS V. JO14-1JM Activia JO14-1JM Uitgespeeld
10:30 VVOG JO14-3JM SEH JO14-2 Uitgespeeld
11:00 Raalte JO14-1 ZVV '56 JO14-1 Afgelast
11:15 Wijhe '92 JO14-2JM Albatross JO14-2 Uitgespeeld
12:00 Rohda Raalte JO14-3 Loenermark JO14-1JM Afgelast
01 december 2021
19:00 Epe JO14-2JM Wijhe '92 JO14-2JM
04 december 2021
09:00 SEH JO14-2 VIOS V. JO14-1JM
10:30 ZVV '56 JO14-1 csv Apeldoorn JO14-4
11:00 Loenermark JO14-1JM VVOG JO14-3JM
11:30 Activia JO14-1JM Wijhe '92 JO14-2JM
12:45 Albatross JO14-2 Rohda Raalte JO14-3
14:30 Epe JO14-2JM Raalte JO14-1
11 december 2021
09:00 VIOS V. JO14-1JM Epe JO14-2JM
10:30 VVOG JO14-3JM Albatross JO14-2
11:00 Raalte JO14-1 Activia JO14-1JM
11:15 Wijhe '92 JO14-2JM ZVV '56 JO14-1
11:30 csv Apeldoorn JO14-4 Loenermark JO14-1JM
11:30 Rohda Raalte JO14-3 SEH JO14-2
18 december 2021
10:30 ZVV '56 JO14-1 Epe JO14-2JM
10:30 Albatross JO14-2 csv Apeldoorn JO14-4
11:00 Raalte JO14-1 Wijhe '92 JO14-2JM
11:00 Loenermark JO14-1JM SEH JO14-2
11:15 Activia JO14-1JM VVOG JO14-3JM
11:30 Rohda Raalte JO14-3 VIOS V. JO14-1JM
15 januari 2022
09:00 SEH JO14-2 csv Apeldoorn JO14-4
22 januari 2022
11:30 Activia JO14-1JM Rohda Raalte JO14-3

Uitslagen

27 november 2021
12:00 Rohda Raalte JO14-3 Loenermark JO14-1JM Afgelast
11:15 Wijhe '92 JO14-2JM Albatross JO14-2 1 - 5
11:00 Raalte JO14-1 ZVV '56 JO14-1 Afgelast
10:30 VVOG JO14-3JM SEH JO14-2 5 - 2
09:00 VIOS V. JO14-1JM Activia JO14-1JM 10 - 0
08:30 csv Apeldoorn JO14-4 Epe JO14-2JM 1 - 13
20 november 2021
11:00 Loenermark JO14-1JM VIOS V. JO14-1JM 5 - 1
10:30 ZVV '56 JO14-1 VVOG JO14-3JM 6 - 3
10:00 Albatross JO14-2 Raalte JO14-1 2 - 6
13 november 2021
11:00 Loenermark JO14-1JM ZVV '56 JO14-1 11 - 0
08 november 2021
19:00 Activia JO14-1JM Loenermark JO14-1JM 2 - 5
06 november 2021
14:30 Epe JO14-2JM Activia JO14-1JM 4 - 0
11:15 Wijhe '92 JO14-2JM SEH JO14-2 1 - 2
11:15 csv Apeldoorn JO14-4 VIOS V. JO14-1JM 0 - 3
11:00 Raalte JO14-1 Loenermark JO14-1JM 3 - 3
10:30 VVOG JO14-3JM Rohda Raalte JO14-3 9 - 1
10:00 ZVV '56 JO14-1 Albatross JO14-2 5 - 4
30 oktober 2021
13:00 Albatross JO14-2 Epe JO14-2JM 1 - 4
11:30 Rohda Raalte JO14-3 Raalte JO14-1 1 - 8
11:15 Activia JO14-1JM csv Apeldoorn JO14-4 Afgelast
11:00 Loenermark JO14-1JM Wijhe '92 JO14-2JM 15 - 0
10:30 SEH JO14-2 ZVV '56 JO14-1 2 - 2
09:00 VIOS V. JO14-1JM VVOG JO14-3JM 7 - 1
26 oktober 2021
19:00 Albatross JO14-2 SEH JO14-2 2 - 1
23 oktober 2021
14:30 Epe JO14-2JM VVOG JO14-3JM 9 - 1
11:15 Wijhe '92 JO14-2JM VIOS V. JO14-1JM 4 - 4
11:00 Raalte JO14-1 csv Apeldoorn JO14-4 3 - 2
10:30 ZVV '56 JO14-1 Rohda Raalte JO14-3 4 - 2
09 oktober 2021
11:30 csv Apeldoorn JO14-4 Wijhe '92 JO14-2JM 3 - 0
11:30 Rohda Raalte JO14-3 Epe JO14-2JM 1 - 3
10:45 SEH JO14-2 Activia JO14-1JM 4 - 0
10:30 VVOG JO14-3JM Raalte JO14-1 2 - 10
09:00 VIOS V. JO14-1JM Albatross JO14-2 4 - 2
02 oktober 2021
13:00 Albatross JO14-2 Activia JO14-1JM 5 - 1
11:15 Raalte JO14-1 SEH JO14-2 6 - 3
11:15 Wijhe '92 JO14-2JM VVOG JO14-3JM 2 - 6
10:45 Epe JO14-2JM Loenermark JO14-1JM 4 - 2
10:30 ZVV '56 JO14-1 VIOS V. JO14-1JM 3 - 3
10:30 csv Apeldoorn JO14-4 Rohda Raalte JO14-3 1 - 2
25 september 2021
12:00 SEH JO14-2 Epe JO14-2JM 0 - 2
11:30 Rohda Raalte JO14-3 Wijhe '92 JO14-2JM 3 - 3
11:15 Activia JO14-1JM ZVV '56 JO14-1 3 - 5
11:00 Loenermark JO14-1JM Albatross JO14-2 8 - 5
10:30 VVOG JO14-3JM csv Apeldoorn JO14-4 7 - 2
09:00 VIOS V. JO14-1JM Raalte JO14-1 2 - 8

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 27-11-2021 om 21:11.

B9400 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O14 poulefase Groep 3 16

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Unicum JO14-3 3 3 0 0 9 33-5 +28
2 asv Dronten JO14-3 2 1 0 1 3 9-12 -3
3 Lelystad '67 JO14-2 2 1 0 1 3 13-17 -4
4 VVOG JO14-3JM 3 0 0 3 0 9-30 -21

Uitslagen

18 september 2021
10:00 Lelystad '67 JO14-2 VVOG JO14-3JM 10 - 4
08:30 asv Dronten JO14-3 Unicum JO14-3 1 - 8
11 september 2021
10:30 VVOG JO14-3JM Unicum JO14-3 1 - 12
10:00 Lelystad '67 JO14-2 asv Dronten JO14-3
04 september 2021
12:30 Unicum JO14-3 Lelystad '67 JO14-2 13 - 3
08:30 asv Dronten JO14-3 VVOG JO14-3JM 8 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 27-11-2021 om 21:11.