Competitiegegevens

0248 Onder 14 compettiie (najaar A-cat) Hoofdklasse B

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 De Treffers JO14-1 4 4 0 0 12 13-6 +7
2 SCP JO14-1 3 3 0 0 9 10-1 +9
3 OVC '85 JO14-1 4 3 0 1 9 10-6 +4
4 Robur et Velocitas JO14-1 3 2 0 1 6 8-5 +3
5 DVV JO14-1 2 1 0 1 3 3-4 -1
6 Klarenbeek SC JO14-1G 3 1 0 2 3 5-5 0
7 Orion JO14-1 3 1 0 2 3 6-7 -1
8 Woezik JO14-1 3 1 0 2 3 2-5 -3
9 RKSV Driel JO14-1 4 1 0 3 3 7-14 -7
10 VVOG JO14-1 2 0 0 2 0 1-9 -8
11 DCS JO14-1 3 0 0 3 0 7-10 -3

Programma

31 oktober 2020
10:15 Klarenbeek SC JO14-1G Robur et Velocitas JO14-1
11:15 DVV JO14-1 OVC '85 JO14-1
13:00 SCP JO14-1 Orion JO14-1
14:00 Woezik JO14-1 DCS JO14-1
07 november 2020
10:00 De Treffers JO14-1 RKSV Driel JO14-1
11:00 DCS JO14-1 DVV JO14-1
11:15 Orion JO14-1 Klarenbeek SC JO14-1G
11:45 Robur et Velocitas JO14-1 SCP JO14-1
13:00 OVC '85 JO14-1 Woezik JO14-1
21 november 2020
10:15 Klarenbeek SC JO14-1G VVOG JO14-1
11:15 DVV JO14-1 De Treffers JO14-1
11:45 Robur et Velocitas JO14-1 DCS JO14-1
12:00 Woezik JO14-1 Orion JO14-1
13:00 SCP JO14-1 OVC '85 JO14-1
28 november 2020
10:00 De Treffers JO14-1 Klarenbeek SC JO14-1G
10:30 Orion JO14-1 Robur et Velocitas JO14-1
11:00 DCS JO14-1 SCP JO14-1
11:00 RKSV Driel JO14-1 DVV JO14-1
13:00 VVOG JO14-1 Woezik JO14-1
05 december 2020
10:15 Klarenbeek SC JO14-1G OVC '85 JO14-1
10:30 Orion JO14-1 DVV JO14-1
11:45 Woezik JO14-1 De Treffers JO14-1
11:45 Robur et Velocitas JO14-1 RKSV Driel JO14-1
13:00 VVOG JO14-1 SCP JO14-1
12 december 2020
10:00 De Treffers JO14-1 VVOG JO14-1
11:00 RKSV Driel JO14-1 Orion JO14-1
11:00 DCS JO14-1 OVC '85 JO14-1
11:15 DVV JO14-1 Robur et Velocitas JO14-1
13:00 SCP JO14-1 Klarenbeek SC JO14-1G

Uitslagen

24 oktober 2020
13:00 OVC '85 JO14-1 Robur et Velocitas JO14-1
11:00 DCS JO14-1 Klarenbeek SC JO14-1G
10:30 RKSV Driel JO14-1 Woezik JO14-1
08:30 De Treffers JO14-1 SCP JO14-1
10 oktober 2020
13:30 OVC '85 JO14-1 Orion JO14-1 2 - 1
11:45 Robur et Velocitas JO14-1 VVOG JO14-1 4 - 1
11:15 DVV JO14-1 Woezik JO14-1
11:00 DCS JO14-1 De Treffers JO14-1 2 - 3
10:15 Klarenbeek SC JO14-1G RKSV Driel JO14-1 2 - 0
03 oktober 2020
14:00 Woezik JO14-1 Klarenbeek SC JO14-1G 2 - 1
12:45 RKSV Driel JO14-1 SCP JO14-1 1 - 6
10:30 Orion JO14-1 DCS JO14-1 3 - 2
10:00 De Treffers JO14-1 Robur et Velocitas JO14-1 4 - 2
26 september 2020
13:30 Robur et Velocitas JO14-1 Woezik JO14-1 2 - 0
13:00 SCP JO14-1 DVV JO14-1 2 - 0
13:00 OVC '85 JO14-1 RKSV Driel JO14-1 3 - 2
11:45 Orion JO14-1 De Treffers JO14-1 2 - 3
19 september 2020
14:00 Woezik JO14-1 SCP JO14-1 0 - 2
11:15 DVV JO14-1 Klarenbeek SC JO14-1G 3 - 2
11:00 RKSV Driel JO14-1 DCS JO14-1 4 - 3
10:30 De Treffers JO14-1 OVC '85 JO14-1 3 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 24-10-2020 om 22:45.

B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule Groep 1 Vrijgeloot

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 csv Apeldoorn JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Bennekom JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 CSV'28 JO14-1G 0 0 0 0 0 0-0 0
5 DTS Ede JO14-1G 0 0 0 0 0 0-0 0
6 DVS'33 Ermelo JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 OSC JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Rohda Raalte JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
9 SDV Barneveld JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
10 SML JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Unicum JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
12 VVOG JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
13 WSV JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 24-10-2020 om 22:45.