Competitiegegevens
0321 Onder 13 (voorjaar A-cat) Divisie 3 D
Stand
Programma
Uitslagen
20 april 2024 |
12:45 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
De Graafschap JO13-2 |
|
12:30 |
ONS Sneek JO13-1 JM |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
|
10:30 |
Unicum JO13-1 |
WSV JO13-1JM |
|
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
|
10:15 |
ATC '65 JO13-1 |
Roda '46 JO13-1 |
|
10:00 |
Quick '20 JO13-1 |
Flevo Boys JO13-1 |
|
13 april 2024 |
12:30 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
WSV JO13-1JM |
7 - 0 |
11:30 |
Roda '46 JO13-1 |
ONS Sneek JO13-1 JM |
6 - 1 |
10:30 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
Quick '20 JO13-1 |
0 - 2 |
10:30 |
Flevo Boys JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
0 - 1 |
10:15 |
De Graafschap JO13-2 |
ATC '65 JO13-1 |
3 - 1 |
10:00 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
Unicum JO13-1 |
1 - 4 |
06 april 2024 |
14:30 |
ONS Sneek JO13-1 JM |
De Graafschap JO13-2 |
1 - 1 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
4 - 2 |
10:30 |
WSV JO13-1JM |
Flevo Boys JO13-1 |
3 - 1 |
10:30 |
Unicum JO13-1 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
2 - 0 |
10:15 |
ATC '65 JO13-1 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
3 - 1 |
10:00 |
Quick '20 JO13-1 |
Roda '46 JO13-1 |
1 - 3 |
23 maart 2024 |
14:45 |
De Graafschap JO13-2 |
Quick '20 JO13-1 |
0 - 3 |
10:30 |
Flevo Boys JO13-1 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
1 - 8 |
10:15 |
ATC '65 JO13-1 |
Unicum JO13-1 |
0 - 3 |
10:00 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
WSV JO13-1JM |
4 - 2 |
10:00 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
ONS Sneek JO13-1 JM |
0 - 1 |
09:45 |
Roda '46 JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
4 - 1 |
16 maart 2024 |
12:30 |
ONS Sneek JO13-1 JM |
ATC '65 JO13-1 |
0 - 3 |
11:45 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
4 - 3 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
De Graafschap JO13-2 |
2 - 1 |
10:00 |
WSV JO13-1JM |
Roda '46 JO13-1 |
2 - 2 |
10:00 |
Quick '20 JO13-1 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
3 - 1 |
08:30 |
Unicum JO13-1 |
Flevo Boys JO13-1 |
4 - 1 |
09 maart 2024 |
12:15 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
Flevo Boys JO13-1 |
5 - 0 |
10:15 |
De Graafschap JO13-2 |
WSV JO13-1JM |
5 - 0 |
10:15 |
ATC '65 JO13-1 |
Quick '20 JO13-1 |
2 - 0 |
10:00 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
1 - 4 |
09:45 |
Roda '46 JO13-1 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
3 - 1 |
09:00 |
ONS Sneek JO13-1 JM |
Unicum JO13-1 |
0 - 3 |
02 maart 2024 |
12:30 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
De Graafschap JO13-2 |
2 - 3 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
ATC '65 JO13-1 |
5 - 4 |
10:30 |
WSV JO13-1JM |
IJsselmeervogels JO13-1 |
4 - 1 |
10:30 |
Flevo Boys JO13-1 |
Roda '46 JO13-1 |
0 - 9 |
10:30 |
Unicum JO13-1 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
4 - 1 |
10:00 |
Quick '20 JO13-1 |
ONS Sneek JO13-1 JM |
4 - 2 |
24 februari 2024 |
10:15 |
De Graafschap JO13-2 |
Flevo Boys JO13-1 |
9 - 0 |
10:15 |
ATC '65 JO13-1 |
WSV JO13-1JM |
5 - 3 |
10:15 |
Roda '46 JO13-1 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
8 - 1 |
10:00 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
2 - 2 |
10 februari 2024 |
10:30 |
ONS Sneek JO13-1 JM |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
3 - 2 |
03 februari 2024 |
12:30 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
ATC '65 JO13-1 |
4 - 3 |
10:45 |
WSV JO13-1JM |
ONS Sneek JO13-1 JM |
1 - 0 |
10:30 |
Unicum JO13-1 |
Roda '46 JO13-1 |
0 - 3 |
10:30 |
Flevo Boys JO13-1 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
0 - 2 |
10:15 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
Quick '20 JO13-1 |
1 - 0 |
10:00 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
De Graafschap JO13-2 |
1 - 2 |
27 januari 2024 |
10:00 |
Quick '20 JO13-1 |
Unicum JO13-1 |
1 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-04-2024 om 11:11.
0319 Onder 13 (najaar A-cat) Divisie 3 D
Stand
Uitslagen
16 december 2023 |
12:00 |
Be Quick 1887 JO13-1 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
0 - 2 |
10:30 |
csv Apeldoorn JO13-1 |
Achilles E JO13-1 |
2 - 1 |
09 december 2023 |
11:30 |
Achilles E JO13-1 |
WSV JO13-1JM |
5 - 1 |
10:30 |
Flevo Boys JO13-1 |
Be Quick 1887 JO13-1 |
0 - 0 |
10:15 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
Stadskanaal JO13-1 |
8 - 0 |
10:00 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
csv Apeldoorn JO13-1 |
2 - 3 |
08:30 |
Unicum JO13-1 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
2 - 1 |
02 december 2023 |
12:30 |
Stadskanaal JO13-1 |
Unicum JO13-1 |
1 - 5 |
12:00 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
Flevo Boys JO13-1 |
4 - 1 |
11:00 |
Be Quick 1887 JO13-1 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
0 - 1 |
10:30 |
WSV JO13-1JM |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
1 - 3 |
25 november 2023 |
12:30 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
3 - 3 |
11:15 |
Achilles E JO13-1 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
3 - 1 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
csv Apeldoorn JO13-1 |
8 - 0 |
10:30 |
Flevo Boys JO13-1 |
Stadskanaal JO13-1 |
0 - 0 |
10:30 |
Unicum JO13-1 |
WSV JO13-1JM |
4 - 0 |
18 november 2023 |
10:45 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
Be Quick 1887 JO13-1 |
4 - 1 |
10:30 |
Stadskanaal JO13-1 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
2 - 6 |
10:30 |
WSV JO13-1JM |
Flevo Boys JO13-1 |
8 - 0 |
10:30 |
csv Apeldoorn JO13-1 |
Unicum JO13-1 |
2 - 1 |
10:00 |
Achilles E JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
4 - 1 |
11 november 2023 |
12:30 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
WSV JO13-1JM |
4 - 3 |
10:30 |
Flevo Boys JO13-1 |
csv Apeldoorn JO13-1 |
1 - 4 |
10:30 |
Unicum JO13-1 |
Achilles E JO13-1 |
0 - 2 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
4 - 1 |
04 november 2023 |
12:30 |
Stadskanaal JO13-1 |
Be Quick 1887 JO13-1 |
0 - 2 |
10:45 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
IJsselmeervogels JO13-1 |
2 - 2 |
10:30 |
csv Apeldoorn JO13-1 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
1 - 0 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
Unicum JO13-1 |
2 - 1 |
10:00 |
Achilles E JO13-1 |
Flevo Boys JO13-1 |
10 - 0 |
28 oktober 2023 |
12:30 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
Achilles E JO13-1 |
5 - 4 |
12:00 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
Stadskanaal JO13-1 |
4 - 2 |
10:30 |
Be Quick 1887 JO13-1 |
WSV JO13-1JM |
0 - 2 |
10:30 |
Flevo Boys JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
0 - 3 |
10:30 |
Unicum JO13-1 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
4 - 0 |
14 oktober 2023 |
10:45 |
Unicum JO13-1 |
Flevo Boys JO13-1 |
5 - 0 |
10:30 |
csv Apeldoorn JO13-1 |
Be Quick 1887 JO13-1 |
1 - 0 |
10:30 |
WSV JO13-1JM |
IJsselmeervogels JO13-1 |
3 - 2 |
10:30 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
Stadskanaal JO13-1 |
2 - 1 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
1 - 5 |
07 oktober 2023 |
12:30 |
Stadskanaal JO13-1 |
WSV JO13-1JM |
3 - 2 |
12:30 |
Flevo Boys JO13-1 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
0 - 1 |
11:00 |
Be Quick 1887 JO13-1 |
Achilles E JO13-1 |
2 - 4 |
10:30 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
Unicum JO13-1 |
3 - 1 |
10:15 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
csv Apeldoorn JO13-1 |
2 - 3 |
30 september 2023 |
10:30 |
csv Apeldoorn JO13-1 |
Stadskanaal JO13-1 |
8 - 0 |
10:30 |
Flevo Boys JO13-1 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
2 - 1 |
10:30 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
WSV JO13-1JM |
1 - 2 |
10:15 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
Be Quick 1887 JO13-1 |
3 - 0 |
10:00 |
Achilles E JO13-1 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
2 - 0 |
23 september 2023 |
13:00 |
V.V. Heerenveen JO13-1 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
3 - 2 |
12:30 |
Stadskanaal JO13-1 |
Achilles E JO13-1 |
0 - 7 |
10:30 |
WSV JO13-1JM |
csv Apeldoorn JO13-1 |
2 - 1 |
10:15 |
Be Quick 1887 JO13-1 |
Unicum JO13-1 |
1 - 4 |
10:00 |
IJsselmeervogels JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
2 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-04-2024 om 11:20.
Onder 13 beker 1e ronde Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 1 Tussenronde
Uitslagen
30 januari 2024 |
18:30 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
csv Apeldoorn JO13-1 |
0 - 1 |
27 januari 2024 |
10:30 |
Spero JO13-1 |
VIOD JO13-1JM |
1 - 3 |
10:15 |
ATC '65 JO13-1 |
Tubantia JO13-1 |
3 - 2 |
10:15 |
SML JO13-1JM |
SDV Barneveld JO13-1 |
3 - 0 |
10:15 |
Orion JO13-1 |
Quick 1888, JO13-1JM |
4 - 1 |
08:45 |
F.C. Ommen JO13-1 |
Excelsior '31 JO13-1 |
0 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-04-2024 om 11:11.
Onder 13 beker poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 1 2
Stand
Uitslagen
16 september 2023 |
10:00 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
Sparta Nijkerk JO13-1 |
4 - 2 |
09:00 |
Unicum JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
3 - 3 |
09 september 2023 |
10:45 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
Unicum JO13-1 |
1 - 1 |
10:00 |
Sparta Nijkerk JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
0 - 11 |
02 september 2023 |
11:45 |
VVOG Harderwijk JO13-1 |
DVS'33 Ermelo JO13-1JM |
3 - 3 |
10:30 |
Unicum JO13-1 |
Sparta Nijkerk JO13-1 |
8 - 0 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-04-2024 om 11:11.