Competitiegegevens
0289 Onder 11 (4e fase) 5e klasse (4e fase) 13
Stand
Programma
Uitslagen
20 april 2024 |
10:30 |
SDC Putten JO11-5 |
Zeewolde JO11-7 |
Afgelast |
09:00 |
FC Horst MO11-1 |
Zeewolde JO11-6 |
7 - 1 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
1 - 14 |
13 april 2024 |
11:30 |
SDC Putten JO11-5 |
FC Horst MO11-1 |
7 - 0 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
Zeewolde JO11-6 |
2 - 4 |
08:30 |
Zeewolde JO11-7 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
5 - 1 |
06 april 2024 |
09:00 |
FC Horst MO11-1 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
6 - 10 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
SDC Putten JO11-5 |
2 - 9 |
08:30 |
Zeewolde JO11-6 |
Zeewolde JO11-7 |
5 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-05-2024 om 22:45.
0270 Onder 11 (3e fase) 5e klasse (3e fase) 05
Stand
Uitslagen
23 maart 2024 |
09:15 |
Prins Bernhard JO11-1 |
SDV Barneveld JO11-5 |
3 - 12 |
08:30 |
Hoevelaken JO11-3 |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
3 - 3 |
16 maart 2024 |
10:00 |
SDC Putten JO11-6 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
7 - 2 |
08:30 |
VVOP JO11-3JM |
Zeewolde JO11-8JM |
8 - 2 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
SDV Barneveld JO11-5 |
2 - 10 |
08:30 |
Hoevelaken JO11-3 |
Prins Bernhard JO11-1 |
7 - 6 |
09 maart 2024 |
10:30 |
Zeewolde JO11-8JM |
Hoevelaken JO11-3 |
2 - 4 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
VVOP JO11-3JM |
4 - 1 |
09:45 |
SDV Barneveld JO11-5 |
SDC Putten JO11-6 |
6 - 2 |
09:15 |
Prins Bernhard JO11-1 |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
5 - 2 |
02 maart 2024 |
09:15 |
Prins Bernhard JO11-1 |
Zeewolde JO11-8JM |
10 - 3 |
08:30 |
Hoevelaken JO11-3 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
4 - 4 |
08:30 |
VVOP JO11-3JM |
SDV Barneveld JO11-5 |
3 - 12 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
SDC Putten JO11-6 |
2 - 3 |
24 februari 2024 |
11:00 |
Zeewolde JO11-8JM |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
1 - 5 |
10 februari 2024 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
Prins Bernhard JO11-1 |
5 - 9 |
09:45 |
SDV Barneveld JO11-5 |
Hoevelaken JO11-3 |
10 - 3 |
09:00 |
SDC Putten JO11-6 |
VVOP JO11-3JM |
14 - 2 |
03 februari 2024 |
11:00 |
Zeewolde JO11-8JM |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
6 - 7 |
08:30 |
Hoevelaken JO11-3 |
SDC Putten JO11-6 |
1 - 4 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
VVOP JO11-3JM |
2 - 6 |
27 januari 2024 |
10:30 |
SDC Putten JO11-6 |
Prins Bernhard JO11-1 |
6 - 2 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
6 - 3 |
09:45 |
SDV Barneveld JO11-5 |
Zeewolde JO11-8JM |
10 - 4 |
08:30 |
VVOP JO11-3JM |
Hoevelaken JO11-3 |
8 - 2 |
20 januari 2024 |
10:30 |
Zeewolde JO11-8JM |
SDC Putten JO11-6 |
2 - 4 |
09:15 |
Prins Bernhard JO11-1 |
VVOP JO11-3JM |
Afgelast |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
SDV Barneveld JO11-5 |
Afgelast |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-05-2024 om 22:11.
0269 Onder 11 (2e fase) 5e klasse (2e fase) 07
Stand
Uitslagen
16 december 2023 |
09:00 |
FC Horst MO11-1 |
Zeewolde JO11-8JM |
7 - 0 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
Lelystad '67 JO11-4 |
6 - 5 |
08:30 |
Zeewolde JO11-7 |
Hulshorst JO11-2JM |
8 - 3 |
09 december 2023 |
10:30 |
Zeewolde JO11-8JM |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
2 - 7 |
09:30 |
Hulshorst JO11-2JM |
Lelystad '67 JO11-4 |
1 - 11 |
08:30 |
Zeewolde JO11-7 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
5 - 4 |
02 december 2023 |
12:00 |
Lelystad '67 JO11-4 |
Zeewolde JO11-8JM |
Afgelast |
09:00 |
FC Horst MO11-1 |
Zeewolde JO11-7 |
8 - 3 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
Hulshorst JO11-2JM |
8 - 7 |
30 november 2023 |
18:00 |
Lelystad '67 JO11-4 |
Zeewolde JO11-7 |
Afgelast |
25 november 2023 |
10:30 |
Zeewolde JO11-8JM |
Hulshorst JO11-2JM |
0 - 15 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
FC Horst MO11-1 |
4 - 4 |
08:30 |
Zeewolde JO11-7 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
5 - 5 |
18 november 2023 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
4 - 2 |
09:30 |
Hulshorst JO11-2JM |
FC Horst MO11-1 |
1 - 8 |
11 november 2023 |
10:15 |
FC Horst MO11-1 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
5 - 3 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
Lelystad '67 JO11-4 |
|
08:30 |
Zeewolde JO11-7 |
Zeewolde JO11-8JM |
7 - 3 |
04 november 2023 |
12:00 |
Lelystad '67 JO11-4 |
FC Horst MO11-1 |
|
11:00 |
Zeewolde JO11-8JM |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
Afgelast |
09:30 |
Hulshorst JO11-2JM |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
4 - 5 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-05-2024 om 22:45.
0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 21
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
10:00 |
FC Horst MO11-1 |
Hoevelaken JO11-4JM |
1 - 10 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
Veensche Boys MO11-1 |
3 - 2 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
5 - 4 |
08:30 |
Zeewolde JO11-7 |
Zeewolde JO11-5 |
1 - 18 |
07 oktober 2023 |
09:45 |
Hoevelaken JO11-4JM |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
8 - 5 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
Zeewolde JO11-7 |
11 - 6 |
08:30 |
Veensche Boys MO11-1 |
FC Horst MO11-1 |
4 - 2 |
08:30 |
Zeewolde JO11-5 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
1 - 2 |
30 september 2023 |
10:15 |
Zeewolde JO11-7 |
Veensche Boys MO11-1 |
1 - 11 |
09:00 |
FC Horst MO11-1 |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
4 - 5 |
08:30 |
Zeewolde JO11-5 |
Hoevelaken JO11-4JM |
4 - 6 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
18 - 1 |
23 september 2023 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
FC Horst MO11-1 |
1 - 11 |
09:45 |
Hoevelaken JO11-4JM |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
3 - 9 |
09:45 |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
Zeewolde JO11-7 |
3 - 5 |
08:30 |
Veensche Boys MO11-1 |
Zeewolde JO11-5 |
4 - 4 |
16 september 2023 |
11:00 |
Zeewolde JO11-7 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
1 - 8 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
Hoevelaken JO11-4JM |
2 - 11 |
09:00 |
FC Horst MO11-1 |
Zeewolde JO11-5 |
3 - 10 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
Veensche Boys MO11-1 |
2 - 10 |
09 september 2023 |
10:15 |
Zeewolde JO11-5 |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
15 - 0 |
08:30 |
Zeewolde JO11-7 |
Hoevelaken JO11-4JM |
0 - 18 |
08:30 |
Veensche Boys MO11-1 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
13 - 0 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
FC Horst MO11-1 |
12 - 0 |
02 september 2023 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO11-7JM |
Zeewolde JO11-5 |
0 - 18 |
09:00 |
FC Horst MO11-1 |
Zeewolde JO11-7 |
18 - 0 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO11-6 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
0 - 9 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-05-2024 om 22:45.